Make -up produkty

15 nejlepších sad očních stínů k dispozici v Indii

Mnoho žen rádo experimentuje s různými odstíny různých odstínů očních stínů. Pro ně je cenově dostupnější koupit celou sadu než koupit jednotlivá pouzdra. Níže je top 15 sad očních stínů, které si můžete koupit v závislosti na tom, jaké typy barev chcete.

Krásné sady očních stínů dostupné v Indii:

Najdeme zde sestavený seznam sad očních stínů, které opravdu vylepší váš vzhled.

1. Souprava E.L.F pro oči a rty Multicolor:

soupravy očních stínů

To prodává velmi slavná společnost, která je oblíbená pro mnoho žen. Jedná se o sadu za rozumnou cenu skládající se z různých barev, které můžete použít k vytváření různých stylů. Můžete jej nosit pro denní i noční vzhled. To má téměř všechny barvy od pastelů po neony, které můžete potřebovat. Má některé z různých tmavých barev, které lze použít pro tlumený efekt. Mají velmi lehký třpyt, který téměř není vidět. To stojí 2 000 INR přibližně za 89,8 gramů.

2. Maybelline Diamond Quad Shade- měděná hnědá:

Maybelline Diamond Quad Shade měděná hnědá

Obsahuje 4 barvy, jak je uvedeno v názvu, a to má velmi jemné třpytky, které poskytují lesklý efekt. Můžete je snadno použít, protože se velmi snadno aplikují. To je za mírnou cenu 500 INR za 2,5 gramu.

3. Maybelline Diamond Quad Shade- Ocean Blue:

Maybelline Diamond Quad Shade Ocean Blue

Toto je další 4 barevná sada, která obsahuje 4 odstíny modré. Můžete si to koupit za 500 INR přibližně za 2,5 gramu.

4. Colorbar- Get The Makeup Kit:

Colorbar Získejte makeupovou sadu Look

Obsahuje 2 červené barvy a 4 vypálené barvy. Můžete to snadno nosit, protože má také malé zrcátko a usnadňuje opětovné použití, i když jste venku se svými přáteli a nakupujete. To stojí přibližně 1 500 INR až 1 700 INR přibližně.

5. ADS Makeup Multi Colored Collection Case A8199:

Vícebarevné sběrné pouzdro na make -up ADS A8199

To obsahuje nejen 24 krásných barev, ale také červené, kompaktní a rtové barvy. Můžete to použít pro různé efekty, ať už pro denní nošení nebo pro noční nošení. To je také dobrá věc pro párty. Pokud si chcete koupit jedinečný sběratel, který má mnoho rozmanitosti, musíte si koupit toto. To stojí pouze 500 INR a je to dobrá věc pro začátečníky a také pro vysokoškoláky.

6. Revlon Luminance Cream Shadow:

Revlon luminance Cream Shadow

Obsahuje 4 barvy a můžete si vybrat kteroukoli z variant podle svých schopností pohodlí. To stojí přibližně 500 INR. To je dobré pro každodenní nošení a také pro párty.

7. Sada barevných řad ADS A8324:

Sada barevných řad ADS A8324

Toto má pouzdro na 10 barev. Tento případ má cenu přibližně 300 INR přibližně. To je dobré pro začátečníky, teenagery a vysokoškolačky.

8. Oriflame Pure Color Set- nahá a šedá:

Oriflame Pure Color Set nahá a šedá

Toto je oblíbená kolekce 8 barev pro mnoho žen. Můžete vyzkoušet i jejich další varianty. To vše má cenu 500 INR přibližně za 4,8 gramu. To je dobré a cenově dostupné a na kapse není drahé. To je také dobré pro běžné použití a párty.

9. Color Fever 18 Colors paleta:

Paleta barevná horečka 18 barev

Jedná se o cenově dostupný sortiment a můžete získat 18 barev, které jsou téměř dostačující pro všechny typy příležitostí. Můžete je použít na běžné nošení i na večírky. Můžete s nimi vytvářet téměř všechny typy efektů. To je přibližně 1 000 INR.

10. Iman –Horké čokolády 9951:

Horké čokolády Iman 9951

Jedná se o novou řadu, která byla nově uvedena na trh. Je to malý případ dvou barev a oba jsou v barvách hnědé a rezavě hnědé a velmi čokoládové. Mezi několika ženami je to velmi oblíbená věc. Pomocí toho můžete vytvořit dramatický efekt. To je oceněno na 2000 INR přibližně za 1,42 gramu.

11. Revlon Custom Eyes Shadow- Metallic Chic:

Revlon Custom Eyes Shadow- Metallic Chic

Můžete to zkusit udržet ve své sbírce, pokud chcete něco, co vám může poskytnout různé druhy efektů, ať už pro denní nebo noční dobu, nebo dokonce pro každodenní nošení. Tento konkrétní případ má tmavě modrou, zlatou, broskvovou, zelenou a stříbřitou barvu. Ty vám poskytnou téměř všechny barvy, které můžete potřebovat pro smyslné vstávání. To je za mírnou cenu od 700 INR do 800 INR přibližně za 5,67 gramů.

12. Loreal Paris Color Riche Le Palette – P2:

Loreal Paris Color Riche Le Palette P2

Toto je velmi oblíbené pouzdro se 4 barvami a můžete si ho koupit pro efekty na párty. Toto pouzdro obsahuje 4 barvy jako tmavě černá, hnědá, zlatá a světle zelená. To je velmi dobrá věc, kterou musíte mít ve své sbírce. Jedná se o pouzdro o hmotnosti 4 gramy a stojí 900 INR až 1000 INR

přibližně.

13. Paleta L’Oreal Paris Color Rich Le Palette- P3:

L Oreal Paris Color Rich Le Palette P3

Obsahuje 4 barvy, které na ně mají hodně třpytivý efekt. To může být dobré pro vytvoření dramatu a ty lze kombinovat se stříbrnou vložkou. Obsahuje dva druhy uhlově černé barvy, světle zlatou třpytivou barvu a oceánskou zelenou barvu. Design je také velmi krásný a můžete si ho koupit za 900 INR až 1000 INR přibližně za 4 gramy.

14. Amara Cosmetics Tropical Fusion:

Amara Cosmetics Tropical Fusion

Jedná se o 4 barvy, které mají barvy, jak můžete vidět na obrázku výše. Jedná se o světle červenohnědou barvu, mechově vlhkou zelenou barvu, modrou barvu a broskvově růžovou barvu. Můžete si to koupit a vytvořit téměř všechny typy efektů. To lze kombinovat se stříbrem nebo zlatem a vytvořit tak efektivnější efekt. Toto 11 gramové pouzdro můžete koupit přibližně za 1200 INR až 1500 INR.

15. Lotus Pure Stay Electric Glaze:

Lotus Pure Stay Electric Glaze

Toto je velmi oblíbená a oblíbená sada mnoha žen. Obsahuje 4 okouzlující barvy a to jsou téměř všechny požadované barvy. Má narůžovělou barvu, nazelenalou barvu, fialovou barvu a světle purpurovou barvu, která vytváří hodně dramatu a styl jako večírek. To je za 8 gramů a cena je přibližně 670 INR až 700 INR.