Maang Tikka

Gold Maang Tikka Designs – 15 nejnovějších a krásných modelů

Věci a ozdoby ze zlatých šperků mohou mimořádným způsobem zlepšit fyzický vzhled ženy. Každá část ženského těla může být ozdobena zlatými ozdobami, jako jsou náušnice, náhrdelníky, prsteny, náramky, maang tikka atd. Když mluvíme o návrzích Gold maang tikka, má svůj vlastní význam v ozdobách šperků. Používá se k ozdobení ženského čela.

nejnovější-maang-tikka-pozlacené-šperky-designy

Různé typy návrhů Maang Tikka ve zlatě:

Existuje tolik stylů a pro Gold maang tikka jsou k dispozici odrůdy, podívejme se na 15 nejlepších návrhů zlaté maang tikky z nich.

1. Nadměrná velikost zlata Maang Tikka:

Nadrozměrná zlatá Maang Tikka

Tikka Gold Maang nadměrné velikosti funguje nejlépe pro nevěstu. Nevěsta, která chce ve svatební den vypadat výjimečně a výjimečně, a pak si mohou vybrat jakoukoli nadměrně velkou tikku Gold Maang posetou kameny nebo krystaly. Tato barevná maang tikka může vašemu vzhledu dodat ladnost a vyniknout jako nevěsta s nejlepším svatebním vzhledem.

2. Design Jhumar Maang Tikka:

Design Jhumar Maang Tikka

Jhumar maang tikka je jedním z populárních designů, o které je v dnešní době poptávka. Lze jej nosit na levé straně čela, nebo jej lze nosit pravidelně do středu čela. Jhumar maang tikka je k dispozici v různých provedeních a stylech. Zlaté vzory Jhumar maang tikka mohou vašemu celkovému vzhledu dodat bohatou přitažlivost.

3. Borla Maang Tikka ve zlatě:

Borla Maang Tikka ve zlatě

Borla Maang tikka je velmi populární mezi ženami z Rádžasthánu a Harijany. Borka maang tikka přichází v různých provedeních posetých perlami, kameny a krystaly. Poskytuje okouzlující vzhled vaší osobnosti. Vypadá krásně s dokonalým rozdělením vlasů provedeným od středu hlavy.

4. One Side Gold Maang Tikka Design:

Jednostranný zlatý design Maang Tikka

Vedlejší styl Maang tikka je v dnešní době velmi slavný, zejména mezi bridály. Zdobí vás ze dvou stran, protože postranní šňůrky padají na jednu stranu čela a střední umístěnou tradičně uprostřed hlavy. To mohou nosit nevěsty nebo ostatní mladé dívky, vždy to dává majiteli majestátní pohled.

5. Styl přívěsku Maang Tikka:

Styl přívěsku Maang Tikka

Přívěsek ve stylu Maang tikka je široce používán ženami všech věkových skupin. Styl přívěsku je velmi běžným designem v kategorii Gold Maang Tikka. Nejlepší na tomto stylu je, že vyhovuje všem tvarům obličeje. Může to být perfektní šperk pro všechny příležitosti a festivaly.

6. Jednostupňová zlatá Matha Pattis:

Jednostupňová zlatá Matha Pattis

Ještě jeden styl maang tikky, který svým trendovým vzhledem vládne světu ozdob, obě struny matha Patti vám padnou na obě strany čela a elegantním způsobem vám dodají královský vzhled. Ale nositel by si měl být vědom těchto druhů matha pattis, aby zůstal na svém místě.

7. Víceúrovňová Matha Pattis ve zlatě:

Víceúrovňová Matha Pattis ve zlatě

Tenhle je stejný jako jednostupňový matha pattis, ale je zde pouze rozdíl v počtu řetězových řetězců na obou stranách. Víceúrovňovou matha Patti nosí většinou nevěsty na své svatbě, což dává ženě plný svatební vzhled. Vypadejte ve svůj svatební den co nejlépe a ozdobte tuto nádhernou matha Patti svými svatebními kostýmy.

8. Pearl Strings Maang Tikka:

Pearl Strings Maang Tikka

Tyto druhy perel Maang tikka ve zlatě jsou také součástí matha pattis, jediného rozdílu strun. V tomto je střed tvořen zlatem a struny jsou tvořeny perlovými korálky. Na nositeli to vypadá velmi pěkně. Spojení s konvenčním oblečením může nechat lidi žárlit.

9. Chaand Baali Maang Tikka ve zlatě:

Chaand Baali Maang Tikka ve zlatě

Chaand Baali Maang tikka má tvar půlměsíce. Tyto druhy maang tikky lze nalézt v různých stylech a provedeních. Jeden může nosit pro každou zvláštní příležitost. Nejlepší na této chaand Baali maang tikce je, že ji mohou nosit nevěsta a ostatní dívky.

10. Maang Tikka s hrotem bílého kamene:

Maang Tikka s bílým kamenem

Studovaná maang tikka s kundany nikdy nevyjde z módy. Je to dokonalá bižuterie, ozdoba, která svým nikdy nevybledlým designem zlepší váš vzhled. Maang tikka má krásný design s krásnými čirými kameny. Buďte tradičně krásní tím, že budete mít na čele tuto kamennou maang tikku pro jakoukoli svatbu nebo společenskou příležitost.

11. Meenakari Gold Maang Tikka pro dívky:

Meenakari Gold Maang Tikka pro dívky

Návrhy šperků Meenakari jsou široce součástí svatebních sbírek. Práce Meenakari v modelech maang tikka je mezi ženami velmi oblíbená. Tento vysoce hotový kousek tikky Meenakari Gold bude dokonalou volbou pro doplnění vašeho tradičního vzhledu.

12. Maang Tikka pro nevěsty s perlou:

Maang Tikka s perlou pro svatbu

Šperky s perlami mají svůj vlastní význam. Můžeme vidět mnoho lidí, kteří kvůli svému lesklému a prvotřídnímu vzhledu vždy rádi nosí pouze perlové ozdoby. Zlaté vzory Maang tikka mají perfektní dokončovací práce poseté perlami, které budou stačit k vylepšení vašeho vzhledu.

13. Kapky Maang Tikka:

Kapky Maang Tikka

Maang Tikka s kapkami dává předstírat ženský vzhled. Když kapky dopadnou na vaši hlavu, přidají vám do obličeje bling. Lze najít různé kapky jako – perlové kapky, kamenné kapky, zlaté kapky atd.

14. Lakshmi Maang Tikka Zlato na svatbu:

Lakshmi Maang Tikka Zlato na svatbu

Zlaté vzory tikky Lakshmi Maang jsou velmi vzácným stylem v tikce Gold Maang, ale mají své vlastní odlišné kouzlo a styl, aby vynikly od ostatních. Tyto Lakshmi Maang Tikka mají v podstatě zlatou ikonu bohyně Lakshmi jako středový přívěsek, což vám dává odvážnou a krásnou přitažlivost.

15. Borla s Chaand Bali Maang Tikka Gold:

Borla se zlatem Chaand Bali Maang Tikka

Je to styl maang tikky, který má dokonalost Borly s chaand baali. Párování s krásným náhrdelníkem může dotvořit váš etnický vzhled. Perfektní kombinace Borla a chaand baali dodá vaší osobnosti etnický a elegantní vzhled.

Gold Maang tikka je typický indický ornament, který používají převážně vdané ženy v celém národě. Jak vidíme, dnešní moderní žena nerada dělá kompromisy, zvláště pokud jde o to, aby vypadala nádherně a úchvatně, ale spojením dokonalého oblečení s krásným kouskem zlaté maang tikky to všechno zvládne za vás.

Nosit na čele zlatou maang tikku bude stačit k tomu, abyste na sebe upoutali pozornost ostatních. Pokud tedy chcete vypadat odlišně od ostatních a chcete být poutavou osobností ve funkci, můžete se vydat po kterémkoli ze vzorů zlaté maang tikky a budete připraveni chlubit se novým.