Maang Tikka

9 tradičních návrhů Side Maang Tikka v trendu

V současné době probíhá trend nošení maang tikky na jedné straně. Dříve tu byla maang tikka s řetězem uprostřed hlavy. Ale teď jsou k dispozici boční maang tikka. To je požadavek moderní doby. S fantazií také vzbuzuje zájem. Tento design ve skutečnosti nosí všechny celebrity. To je běžné u Mughalských dam. Dali Jhumar jako design do boku hlavy. A myšlenka boční maang tikky je odvozena od toho Mughala Jhumarse. Jedná se o druh pokročilého příslušenství pro hlavu.

Side Maang Tikka Designs

Nejnovější a krásné návrhy Maang Tikka na jedné straně pro dámy v módě:

Zde jsou nejlepší návrhy maang tikky s postranními řetězci.

1. Side Pearl String Maang Tikka:

Pearl String Side Maang Tikka

To je tak podmanivá boční tikka s perlovými šňůrkami. Na jedné straně jsou vrstvy malých perleťových šňůr a na čele jeden velký půlměsíc. Tyto perlové vrstvy vypadají charismaticky s bělavým leskem. Zlepšuje vaši celkovou záři obličeje.

2. Side Jhumar Maang Tikka:

Side Jhumar Maang Tikka

Jedná se o šperky Tikka inspirované Mughalem. Na jedné straně hlavy visí velký jhumarský design. Má několik malých řetízků spojených s přívěskem nahoře. S těmito řetězy je malá velikost barevných kamenů.

3. Side Swept Maang Tikka:

Boční zametl Maang Tikka

Toto je královský design v maang tikka s postranními šňůrkami. Visí jeden velký kulatý přívěsek s jedním oranžovým kamenem. Tento velký přívěsek je spojen se třemi malými šňůrkami a malým kulatým přívěskem. Tento přívěsek má vyražené tři řady šňůr s kameny.

4. Side Mughal Maang Tikka:

Vedlejší Mughal Maang Tikka

Toto je jednostranná maang tikka se spoustou kulatých článků. Jsou připojeny různé bílé hrušky ve tvaru hrušky. Existuje jeden květinový design s kamenem uprostřed. Na konci tikky visí perly ve tvaru hrušky. Zdá se, že směs bílého kamene a perel bije do očí.

5. One Side Heavy Maang Tikka:

One Side Heavy Maang Tikka

To je tak těžká boční tikka se šňůrkami z červených korálků. K dispozici jsou tři řady červených korálků. Uprostřed je těžký přívěsek se spoustou vzorů. Na přívěsku je dílo z bílého a červeného kamene. Tento velký přívěsek pokrývá téměř celou hlavu. Uprostřed je také jeden řetěz.

6. Kundan Matha Patti:

Kundan Matha Patti

To je prostě nádherná maang tikka s postranními šňůrkami. K dispozici jsou tři kulaté perlové série a jedna zlatá šňůrka navíc s malými zlatými korálky. Je zde velký přívěsek ve tvaru měsíce s bílým kamenem a perlou uprostřed. Řada perel je spojena s přívěskem ve formátu lustru.

7. Matha Patti s diamantovým hrotem:

Matha Patti s diamantem

Tato boční tikka je vyražena diamanty a jedním bílým kamenem. Existují tři řádky květinového vzoru. Na tomto květinovém vzoru jsou vyraženy malé diamanty. Jeden středně velký květinový design je v přívěsku s diamantem. S tímto přívěskem visí jeden bílý kámen.

8. Side Layered Maang Tikka:

Boční vrstvený Maang Tikka

Jedná se o čtyři vrstvené kamenné postranní šňůrky. Tento řetězec dodává záři v účesu. Je ozdoben bílými kamínky. Tyto struny jsou na obou stranách připevněny květinami. Tento květinový design je ozdoben bílým kamenem, který září jako zrcadlo.

9. Ohromující Single Line Maang Tikka:

Ohromující jednořadý Maang Tikk

Tato boční tikka má tlustou jednoduchou šňůrku. Tento jediný řetězec vypadá úžasně svým designem. Bílý kámen ve tvaru hrušky je připevněn na polovině části jednoho provázku. Tato jednořetězcová maang tikka dodává vašemu obrazu kouzlo. Díky jemnému designu dostává moderní nádech.

Side maang tikka se stává slavným ze dne na den. Získává svou popularitu a slávu, protože celebrity používají více. Je to však tehdy starodávná maang tikka. Mladé dámy používají tuto moderní boční maang tikku. S použitím boční maang tikky se dámy mohou chlubit jejím vzhledem. Odhalí vkus a výběr dam. To lze použít i se západními šaty. Některé návrhy vypadají jako diadém, který zobrazuje kombinaci etnického a moderního designu.