Maang Tikka

9 tradičních návrhů Maang Tikka pro kulatý tvar obličeje

Maang tikka je jedním z nejdůležitějších šperků, aby nevěsta na své svatbě vypadala krásně. Maang tikka je vyrobena z řetízku s léčkou na jedné straně a přívěskem na druhé straně. Mluví o definitivní unii. Nejen nevěsta, ale i přátelé nevěsty nebo kdokoli jiný maang tikka dodávají vzhledu půvab a styl. Symbolizuje ženství, ženské síly a držení intuitivní povahy, která je pouze její. Pro maang tikka je třeba vyjasnit mylnou představu, že to nejsou jen svatební šperky; lze ji nosit na jakékoli svatební hostině nebo tradiční příležitosti.

Návrhy šperků Maang Tikka pro kulatý obličej:

Existuje tolik různých typů maang tikky, ale vypadá to krásněji se správným tvarem obličeje. Pokud je obličej kulatý, je třeba přidat délku. Zde jsou některé maang tikka pro kulatý tvar.

1. Malý závěsný styl Maang Tikka pro kulatý obličej:

Malý závěsný styl Maang Tikka pro kulatý obličej

Tato maang tikka dává elegantnímu vzhledu kulatý obličej, protože nevytváří tvář. Jednovláknové tikky mohou vypadat konzervativně, ale dodávají elegantní a módní vzhled. Má širokou škálu designů od efektních barevných kamenných tikků až po perlové zavěšení.

2. Jhoomar nebo Passa Maang Tikka:

Jhoomar nebo Passa Maang Tikk

Jhoomar nebo passa je tradiční ozdobou muslimské nevěsty. Tento kousek maang tikky pevně drží levou polovinu čela. V současné době se také nosí ve standardním, který padá na ohnisko čela. Dodává se v různých provedeních, jako je tvar vějíře, trojúhelníkový design, kulatý styl atd. Dodává královskému vzhledu vzhled nevěsty.

3. One-Teir Matha Pattis Maang Tikka:

One-Teir Matha Pattis Maang Tikka

Dalším stylem maang tikky je matha patti. To má další vrstvy po stranách, které zcela zdobí čelo nevěsty. Je velmi elegantní v designu a dává velmi úžasný vzhled kulaté tváři. Člověk musí být vědomý, aby zůstal na místě umístěním počtu kolíků.

4. Borla Maang Tikka pro kulatý obličej:

Borla Maang Tikka pro kulatý obličej

Ve stylu borla maang tikka prostě člověk vypadá šik a okouzlující. Svým tvarem se podobá ovoci jujube, ze kterého odvozuje svůj název. Je to kulatá maang tikka obvykle vytvořená z perel, kamenů, rubínů, krystalů atd. Vypadá skvěle, když se dělení vlasů provádí přesně od středu hlavy.

5. Chand Maang Tikka pro kulatý tvar obličeje:

Chand Maang Tikka pro kulatý tvar obličeje

Jedná se o příkladný design, který je již dlouhou dobu velmi oblíbený. Je ideální pro kulatý tvar, protože pokrývá malou oblast čela. Jedná se o kulaté šperky z tikky, které typicky obsahují krásné perlové a polki akcenty, které dodávají eleganci. Do tenkého zlatého grafu půlměsíce jsou tyto kundanské drahokamy vsazeny visícími perlami. Tenký řetízek zajišťuje, že se pozornost zaměří na tuto ohromující tikku.

6. Crescent Maang Tikka:

Půlměsíc Maang Tikka

Půlměsíc maang tikka je krásně jednoduchý s kundánskou nebo kamennou prací a zasazený do zlatého půlměsíce. Je také lehký a dává lehký vzhled ideální pro kulatý obličej.

7. Hairline Hugger Maang Tikka:

Hairline Hugger Maang Tikka

Objímač vlasových linií se nosí výše než obvykle, jen líbá linii vlasů. Hlavní řetěz, který vede k přívěsku, může spadnout spolu s částí ve vlasech. Tato maang tikka rámuje obličej a upozorňuje na její oči a rysy obličeje.

8. Kundan Maang Tikka:

Kundan Maang Tikka

Kundánská práce je pro solah shringaar tradiční. Tato krásná maang tikka je pokryta neostříhanými diamanty zasazenými do kundanu.

9. Mughal Maang Tikka:

Mughal Maang Tikka

Majestátní Mughal vyburcoval maang tikku z talentovaných rukou boha nadaného designéra se vyznačuje složitým designem posetým puntíky a tečkami, který dokonale vyhlíží přímo pod dupattu pokrývající hlavu.

Maang tikka je nezbytný šperk, který žena nosí při zvláštní příležitosti. Toto letité příslušenství vylepšuje celkový vzhled a dodává okouzlující a přesto elegantní přitažlivost. Jsou levné a snadno dostupné.