Ložnice

Zdobení ložnice – 55 nápadů na design stěn & Co.

ložnice zdobí nástěnné panely 3D efekt bílá elegantní kožená postel

Ozdobte ložnici může být opravdu zábava. Na rozdíl od veřejného obývacího prostoru v domě by měl být prostor na spaní zjevně soukromý a měl by odrážet váš osobní vkus. Ozdobte stěny ložnice barvou, tapetami, fotografiemi, policemi a osobními oblíbenými položkami. Podívejte se na tyto skvělé nápady na zdobení níže a získejte inspiraci a návrhy.

Ozdobte ložnici – barvy, tapety a samolepky na zeď

ložnice vyzdobit tapetu květinové ozdoby hnědé vybavení

Malování stěn barvou je jedním z nejjednodušších a nejlevnějších způsobů, jak krásně ozdobit stěnu ložnice. Pomocí malířské pásky vytvořte široké svislé pruhy nebo cikcak vzory. Přečtěte si o šablonách a navrhněte přízvučnou zeď za postelí. Zdi přízvuku lze také ozdobit tapetou. Vyberte si romantický, květinový vzor nebo moderní, abstraktní motivy. Rychle a snadno připevněte samolepky na zeď, které září v sametově matném povrchu.

Ozdobte ložniciZajímavé nástěnné police

ložnice zdobení police nápad skříně bílé moderní dekorace

Nástěnné police jsou skvělý způsob, jak okořenit holou zeď a zároveň vytvořit více úložného prostoru v ložnici. To neznamená, že musí být přeplněné příliš mnoha knihami. Vytvořte hřejivou a útulnou atmosféru umístěním několika držáků svíček, malé vázy s květinami nebo rostliny v květináči.

Zajímavé čelo postele

ložnice zdobení čelo čalounění kožené tapety na dřevo krb

Stěna za postelí je obvykle vrcholem každé ložnice. Pokud postel nemá čelo, bude zeď vypadat prázdná a holá. Velké dekorativní čelo je proto někdy tou nejlepší ozdobou této stěny. Pro jedinečný vzhled si můžete čelní desku navrhnout sami.

Dekorativní prvky na zeď

ložnice vyzdobit bílé květy tvar police nápad parkety

Tato stěna za postelí má ve skutečnosti dekorativní efekt díky různým barevným schématům. Přesto byly přidány dekorativní prvky, které dodají zdi konečný nádech. Tato dekorace působí retro a zároveň moderně a dodává stylu ložnice, který je ještě umocněn jemnými barvami.

Dekorativní dřevěné stěnové panely

moderní ložnice-dekorace na stěnu-dřevěné-nástěnné-desky-zlatá-hnědá-abstraktní-černá-závěsná světla

Tento design s dřevěnými panely s originálními vyřezávanými vzory je opravdu velmi působivý. Tímto způsobem dostane dříve holá zeď krásnou strukturu a okamžitě se změní na vrchol místnosti. Pokud jde o barvu, stěna také ladí s elegantní postelí z hnědé kůže.

Malá, ale moderně navržená ložnice 

moderní ložnice-dekorace na zeď-tapeta-malý pokoj-bílá-šedá-led-stropní osvětlení

Tapety jsou k dispozici v různých barvách a s nejrůznějšími vzory. Tímto způsobem je také možné, abyste pomocí tapety určili určité téma nebo jakoukoli náladu. Rovněž nemusí pokrývat celou zeď. Navrhněte pouze horní polovinu, jak zde bylo provedeno kvůli zabudované posteli.

Hnědá květinová tapeta

moderní ložnice-dekorace na zeď-tapeta-květinový vzor-hnědá-bílá-příborník-plochá televize

Ozdobné stěny se mohou osvědčit, zejména v malých místnostech, kde není mnoho prostoru k vytvoření zajímavého uspořádání z několika kusů nábytku. Tapetu můžete kombinovat s textiliemi stejné barvy, přičemž použijete kontrastní nábytek a vytvoříte harmonickou atmosféru. V ložnici výše jsou hlavními barvami odstíny hnědé a bílé.

 Stylová ložnice v bílé a béžové barvě

moderní ložnice-zdobení-tapety-hnědé-krémové-kapkové motivy

Pokud hledáte světlý interiér a design, ale na to vám připadá všechno příliš bílé, můžete to také kombinovat se stylovými béžovými tóny. Použití tapety je velmi nápadité. Pro výzdobu ložnice byla navržena nejen stěna za postelí, ale také strop. Vytvoří se široký souvislý pás. Hřejivou atmosféru nedosahují jen béžové akcenty, ale také díky dřevěné podlaze a atraktivním nástěnným svítidlům. Bílá postel a bílé závěsy si zde přijdou na své.

Šedá a hnědá v ložnici

moderní ložnice-dekorace na zeď-tapeta-květinové motivy-stříbrná-dekorace na zeď

Velmi pěkná barevná kombinace, na kterou by mnozí ani nepomysleli, je šedá a hnědá. V této ložnici byla implementována zajímavým způsobem. Barvy se takříkajíc střídají. Zatímco stěny zdobí šedá tapeta s bílými vzory, k ozdobení postele se používá šedý přehoz a polštáře v šedé a hnědé barvě. Pokud chcete vyzdobit harmonickou ložnici, dbejte také na správný výběr drobností, jako jsou noční lampy, stropní svítidla a podobně. Všechno by mělo jít dobře dohromady.

 Postel bez čela

moderní ložnice-stěna-ozdobit-tapetu-béžová-textura-led-stropní osvětlení

Zde je příklad postele bez čela a jak holá zeď za ní může vypadat. Tento efekt můžete trochu oslabit pomocí různých triků. Jednou z takových možností je tapeta. Pokud se vám ale nelíbí vzory na zdi, získáte s jednoduchou variantou stejný holý vzhled. Místo toho použijte v této ložnici osvětlení. Nezáleží na tom, zda shora nebo zdola. V každém případě to dává zdi zajímavější vzhled. V tomto případě můžete také vyzdobit ložnici krásným obrázkem, který si můžete vybrat tak velký, jak chcete. Vhodné jsou také police a jiné druhy nástěnných dekorací.

Zlaté nuance v ložnici

moderní ložnice-nástěnné dekorace-tapety-zlaté-arabeskové-motivy-nástěnné police

Zlatá barva je také bezpochyby stylová a elegantní. To, co byste si zpočátku mohli představovat jako příliš okouzlující, pompézní a přehnané, se může ukázat jako příjemný a harmonický zařizovací nápad. Protože zejména u jednoduchého a moderního nábytku si jinak nápadná barva přijde na své úplně jiným, subtilnějším způsobem. Lze ji kombinovat s bílou, ale také s odstíny hnědé, což vytváří hřejivou atmosféru. Pokud použijete zlatou barvu na výzdobu ložnice, nepotřebujete žádné další skvělé doplňky. Barva sama o sobě poutá a zvýrazňuje.

moderní ložnice-stěna-zdobení-tapety-purpurově-béžové-tečky

Koordinujte tapetu se zařízením, pokud jste si vybrali tento typ dekorace a vyzdobte ložnici. Stejné nebo podobné barvy najdete v polštářích, dekách nebo kusech nábytku. Zdůrazněná stěna musí být součástí celkového obrazu a také vyzařovat harmonii. Kombinace šeříku a béžové vypadá velmi elegantně, což ještě umocňuje vintage nábytek.

moderní ložnice-stěna-zdobení-tapeta-cibule-zelená-stříbrná

Pravidlo pro návrh stěn, nábytek, dekorace a bytové doplňky je obvykle jedna hlavní barva a maximálně dvě další barvy. Ale ložnice nahoře dokazuje, že výjimky potvrzují pravidlo. Byla tam navržena směsice šedé, béžové, světle zelené a růžové a lze také najít několik světle modrých motivů. Díky pastelovým odstínům bylo zabráněno riziku příliš barevného mixu, takže byla vytvořena jedinečná souhra. Při zdobení a zařizování ložnice zkuste zopakovat všechny barvy použité v několika oblastech. Pak si můžete troufnout vyzkoušet více než tři barvy.

ložnice-zdobení-ecru-nástěnná barva-plakát-šeřík-květ-větev-šedá-čalouněná postel

Již jsme zmínili, že nástěnné malby jsou skvělou náhradou za čelo postele a mohou je dobře nahradit. To však samozřejmě neznamená, že přítomnost čela zakazuje nástěnnou malbu. Ale naopak! I tehdy může krásné umělecké dílo vytvořit atraktivní akcentní stěnu a dokonale zvýraznit hlavní část ložnice, tj. Spací část. Pohodlí zajišťují polštáře a přikrývky. Využijte je tedy při zdobení ložnice. Obzvláště načechrané modely, jako jsou tyto, se k tomuto účelu dobře hodí a mají uklidňující účinek a navozují spánek.

ložnice-zdobení-šedé-tóny-obrazy-žena-baer

Nástěnnou malbu lze vybrat v akcentové barvě nebo doplnit hlavní barvu ložnice. To zcela závisí na vašem vkusu. Ten byl vybrán pro tuto moderní ložnici. Na nástěnné malbě byla přidána barva monochromatického zařízení. V této místnosti je však také akcentní barva, a to tmavě modrá. To si přijde na své na neutrálním pozadí a najdete ho na koberci a ve stolici. Aby byl zachován moderní a jednoduchý design, nebyly použity žádné další dekorativní prvky. Díky tomu je místnost moderní a jednoduchá, ale přesto dostatečně pohodlná.

ložnice-zdobení-moderní-stěna-barva-šedá-bílá-čalouněná postel

Šedá je také součástí tohoto ložnicového nábytku a není vhodná pouze pro zdobení ložnic v moderních pokojích, ale také pro navrhování bytů ve starých budovách. Místnost zde má například klasickou parketovou podlahu se vzorem rybí kosti, ke které se design stěn, dekorace a nábytek v bílé a šedé barvě stále dobře hodí. Dřevěné prvky dokonce poskytují potřebné teplé akcenty. I zde se nástěnná malba přizpůsobuje hlavním barvám, místo aby vytvářela barevný kontrast. Místnost působí útulně a stylově zároveň.

ložnice-zdobení-stěna-barva-tmavá růžová-dekorativní-bílá-postel-hlava

Když myslíte na čelo postele, obvykle ho nepovažujete za dekoraci, protože koneckonců je součástí postele. ale jeden není úplně správný. Unikátní designy, které se dnes používají pro výrobu postelí, přeměňují užitečnou postel přímo na dekorativní prvek, přispívají k designu interiéru a mohou tak také ozdobit ložnici. Čelo postele výše se zdobeným vzorem růží se skvěle hodí k starorůžové barvě stěny. Přestože je toto čelo postele spíše vintage, moderní noční skříňka také vypadá mimořádně atraktivně. Čerstvá nebo umělá kytice ve váze pak může doplnit.

Ložnice zdobí nástěnný design-police-zajímavý tvar

Možná si pamatujete, že dříve jsme také zmínili zdobení polic do ložnic a na zakrytí holých stěn. Zde můžete vidět pěknou implementaci. Jakékoli oblasti lze nejen okořenit nástěnnou policí, ale také díky úložným plochám vybavit dalšími dekoracemi. Perfektní základ, pokud chcete vyzdobit svou ložnici a použít k tomu vázy, figurky nebo dokonce knihy. Na vestavěných policích je skvělé, že si je můžete navrhnout a sestavit sami. Lze implementovat různé styly, například moderní polici s rozloženými policemi, klasický design s rovnoměrně rozmístěnými policemi nebo model, jako je ten výše, s japonským nádechem.

ložnice vyzdobit zeď-barva-béžová-dekorativní-kulatá-stěna-zrcadlo-

Výběr dekorací je v dnešní době natolik velký, že byste měli být schopni snadno najít něco vhodného, ​​pokud chcete vyzdobit svoji ložnici. A pokud ne, stále si můžete sami vyrobit cokoli, na co ani nepotřebujete speciální dovednosti nebo umělecký talent. Obzvláště snadno se pracuje se dřevem. V odkazu můžete mimo jiné najít několik skvělých a jednoduchých nápadů. Ale také další články s pokyny jsou k dispozici na našich webových stránkách. Co takhle ozdobit zeď nad postelí zrcadlem do ložnice? Zní to nudně? Poté použijte originální rámeček a vytvořte jedinečný design.

ložnice-zdobení-stěna-barva-světle-šedá-vysoká-postel-hlava-modrá

Čelo postele může být také vrcholem ložnice. Zvláště když je to velmi působivé a přitahuje pozornost všech, je další dekorace na stěnu obvykle nadbytečná. Místo toho ozdobte menšími prvky, jako jsou noční lampičky, vázy nebo malé figurky, které můžete použít k rámu čela postele. Pokud je dostatečně vysoká, také nehrozí, že by stěna nad ní vypadala příliš holá.

ložnice-zdobení-stěna-barva-benzín-modrá-nástěnná světla

Ložnice-ozdobit tapety-květiny-květinové-motivy

Ložnice zdobí design stěny-vysoká postel-hlavní-mozaika-čalouněné-čtverce-béžová

police-zdobení-stěna-fialová-struktura-barva-dřevěné police

ložnice-zdobení-stěna-čalounění-strukturální-barvy-nástěnná světla

ložnice-výzdoba-stěna-socha-kov-abstraktní-dřevěná postel-hlavní-police

ložnice-design stěny-dřevěné obložení-bordeaux-barva-černá-nástěnné police

Ložnice zdobí stěna-tapeta-květinový-vzor-tyrkys-krém-nepřímé osvětlení

police-design-ložnice-mramor-panel-mozaika-výklenek-skleněné police

ložnice-stěna-design-patchwork-barevné-čtverce-dřevěný nábytek

ložnice-stěna-design-silueta-snowboard-jezdec-krémová-šedá-barvy

ložnice-zeď-design-zrcadlo-zeď-žlutá-čalouněná-čelo postele

ložnice-dekorace na stěnu-látka-čalouněná-lilek-lila-zrcadlo-nástěnná světla

barva stěny-ložnice-šedá-bílá-postel-prvky-tmavé dřevo-moderní-nábytek

barva stěny-ložnice-béžová-čalouněná-postel-prošívaná-postel-hlava-žluté akcenty

barva stěny-ložnice-krémová-bílá-nábytek-jemné růžové-dekorace

barva stěny-ložnice-tmavě šedá-nábytek z masivního dřeva-dekorace na zeď-rodinné fotografie

barva stěny-ložnice-šedá-přízvuk stěna-tapety-pruhy

barva stěny-ložnice-šedá-klasika-dřevěný-nábytek-ecru

barva stěny-ložnice-šedá-moderní-nábytek-bílá

barva stěny-ložnice-šedá-moderní-nábytek-bílá-dřevěná dýha

barva stěny-ložnice-šedý vzor-tapeta-květinové-motivy-bílý-nábytek

barva stěny-ložnice-šedá-tapeta-pruhy-nábytek z masivu

barva stěny-ložnice-šedý-pruhovaný vzor-nábytek z masivu

barva stěny-ložnice-světle šedá-moderní-nábytek-bílá-béžová

barva stěny-ložnice-světle-šedá-moderní-bílý-nábytek-kožešinový-koberec

barva stěny-ložnice-břidlice-šedá-bílá-nábytek-šedá-prvky-červená-zvýraznění

barva stěny-ložnice-čokoláda-hnědá-béžová-nábytek-klasický styl

barva stěny-ložnice-čokoláda-hnědá-klasický-nábytek-bílo-hnědá

barva stěny-ložnice-čokoláda-barva-bílý-nábytek-vysoký lesk

barva stěny-ložnice-taupe-velká-čalouněná-hlava-hlavy

barva stěny-ložnice-taupe-klasický-nábytek-ecru

barva stěny-ložnice-taupe-svislé pruhy

nápady-stěna-design-ložnice-vinobraní-mapa-paříž

Ložnice

Zdobení ložnice – 55 nápadů na design stěn & Co.

ložnice zdobí nástěnné panely 3D efekt bílá elegantní kožená postel

Ozdobte ložnici může být opravdu zábava. Na rozdíl od veřejného obývacího prostoru v domě by měl být prostor na spaní zjevně soukromý a měl by odrážet váš osobní vkus. Ozdobte stěny ložnice barvou, tapetami, fotografiemi, policemi a osobními oblíbenými položkami. Podívejte se na tyto skvělé nápady na zdobení níže a získejte inspiraci a návrhy.

Ozdobte ložnici – barvy, tapety a samolepky na zeď

ložnice vyzdobit tapetu květinové ozdoby hnědé vybavení

Malování stěn barvou je jedním z nejjednodušších a nejlevnějších způsobů, jak krásně ozdobit stěnu ložnice. Pomocí malířské pásky vytvořte široké svislé pruhy nebo cikcak vzory. Přečtěte si o šablonách a navrhněte přízvučnou zeď za postelí. Zdi přízvuku lze také ozdobit tapetou. Vyberte si romantický, květinový vzor nebo moderní, abstraktní motivy. Rychle a snadno připevněte samolepky na zeď, které září v sametově matném povrchu.

Ozdobte ložniciZajímavé nástěnné police

ložnice zdobení police nápad skříně bílé moderní dekorace

Nástěnné police jsou skvělý způsob, jak okořenit holou zeď a zároveň vytvořit více úložného prostoru v ložnici. To neznamená, že musí být přeplněné příliš mnoha knihami. Vytvořte hřejivou a útulnou atmosféru umístěním několika držáků svíček, malé vázy s květinami nebo rostliny v květináči.

Zajímavé čelo postele

ložnice zdobení čelo čalounění kožené tapety na dřevo krb

Stěna za postelí je obvykle vrcholem každé ložnice. Pokud postel nemá čelo, bude zeď vypadat prázdná a holá. Velké dekorativní čelo je proto někdy tou nejlepší ozdobou této stěny. Pro jedinečný vzhled si můžete čelní desku navrhnout sami.

Dekorativní prvky na zeď

ložnice vyzdobit bílé květy tvar police nápad parkety

Tato stěna za postelí má ve skutečnosti dekorativní efekt díky různým barevným schématům. Přesto byly přidány dekorativní prvky, které dodají zdi konečný nádech. Tato dekorace působí retro a zároveň moderně a dodává stylu ložnice, který je ještě umocněn jemnými barvami.

Dekorativní dřevěné stěnové panely

moderní ložnice-dekorace na stěnu-dřevěné-nástěnné-desky-zlatá-hnědá-abstraktní-černá-závěsná světla

Tento design s dřevěnými panely s originálními vyřezávanými vzory je opravdu velmi působivý. Tímto způsobem dostane dříve holá zeď krásnou strukturu a okamžitě se změní na vrchol místnosti. Pokud jde o barvu, stěna také ladí s elegantní postelí z hnědé kůže.

Malá, ale moderně navržená ložnice 

moderní ložnice-dekorace na zeď-tapeta-malý pokoj-bílá-šedá-led-stropní osvětlení

Tapety jsou k dispozici v různých barvách a s nejrůznějšími vzory. Tímto způsobem je také možné, abyste pomocí tapety určili určité téma nebo jakoukoli náladu. Rovněž nemusí pokrývat celou zeď. Navrhněte pouze horní polovinu, jak zde bylo provedeno kvůli zabudované posteli.

Hnědá květinová tapeta

moderní ložnice-dekorace na zeď-tapeta-květinový vzor-hnědá-bílá-příborník-plochá televize

Ozdobné stěny se mohou osvědčit, zejména v malých místnostech, kde není mnoho prostoru k vytvoření zajímavého uspořádání z několika kusů nábytku. Tapetu můžete kombinovat s textiliemi stejné barvy, přičemž použijete kontrastní nábytek a vytvoříte harmonickou atmosféru. V ložnici výše jsou hlavními barvami odstíny hnědé a bílé.

 Stylová ložnice v bílé a béžové barvě

moderní ložnice-zdobení-tapety-hnědé-krémové-kapkové motivy

Pokud hledáte světlý interiér a design, ale na to vám připadá všechno příliš bílé, můžete to také kombinovat se stylovými béžovými tóny. Použití tapety je velmi nápadité. Pro výzdobu ložnice byla navržena nejen stěna za postelí, ale také strop. Vytvoří se široký souvislý pás. Hřejivou atmosféru nedosahují jen béžové akcenty, ale také díky dřevěné podlaze a atraktivním nástěnným svítidlům. Bílá postel a bílé závěsy si zde přijdou na své.

Šedá a hnědá v ložnici

moderní ložnice-dekorace na zeď-tapeta-květinové motivy-stříbrná-dekorace na zeď

Velmi pěkná barevná kombinace, na kterou by mnozí ani nepomysleli, je šedá a hnědá. V této ložnici byla implementována zajímavým způsobem. Barvy se takříkajíc střídají. Zatímco stěny zdobí šedá tapeta s bílými vzory, k ozdobení postele se používá šedý přehoz a polštáře v šedé a hnědé barvě. Pokud chcete vyzdobit harmonickou ložnici, dbejte také na správný výběr drobností, jako jsou noční lampy, stropní svítidla a podobně. Všechno by mělo jít dobře dohromady.

 Postel bez čela

moderní ložnice-stěna-ozdobit-tapetu-béžová-textura-led-stropní osvětlení

Zde je příklad postele bez čela a jak holá zeď za ní může vypadat. Tento efekt můžete trochu oslabit pomocí různých triků. Jednou z takových možností je tapeta. Pokud se vám ale nelíbí vzory na zdi, získáte s jednoduchou variantou stejný holý vzhled. Místo toho použijte v této ložnici osvětlení. Nezáleží na tom, zda shora nebo zdola. V každém případě to dává zdi zajímavější vzhled. V tomto případě můžete také vyzdobit ložnici krásným obrázkem, který si můžete vybrat tak velký, jak chcete. Vhodné jsou také police a jiné druhy nástěnných dekorací.

Zlaté nuance v ložnici

moderní ložnice-nástěnné dekorace-tapety-zlaté-arabeskové-motivy-nástěnné police

Zlatá barva je také bezpochyby stylová a elegantní. To, co byste si zpočátku mohli představovat jako příliš okouzlující, pompézní a přehnané, se může ukázat jako příjemný a harmonický zařizovací nápad. Protože zejména u jednoduchého a moderního nábytku si jinak nápadná barva přijde na své úplně jiným, subtilnějším způsobem. Lze ji kombinovat s bílou, ale také s odstíny hnědé, což vytváří hřejivou atmosféru. Pokud použijete zlatou barvu na výzdobu ložnice, nepotřebujete žádné další skvělé doplňky. Barva sama o sobě poutá a zvýrazňuje.

moderní ložnice-stěna-zdobení-tapety-purpurově-béžové-tečky

Koordinujte tapetu se zařízením, pokud jste si vybrali tento typ dekorace a vyzdobte ložnici. Stejné nebo podobné barvy najdete v polštářích, dekách nebo kusech nábytku. Zdůrazněná stěna musí být součástí celkového obrazu a také vyzařovat harmonii. Kombinace šeříku a béžové vypadá velmi elegantně, což ještě umocňuje vintage nábytek.

moderní ložnice-stěna-zdobení-tapeta-cibule-zelená-stříbrná

Pravidlo pro návrh stěn, nábytek, dekorace a bytové doplňky je obvykle jedna hlavní barva a maximálně dvě další barvy. Ale ložnice nahoře dokazuje, že výjimky potvrzují pravidlo. Byla tam navržena směsice šedé, béžové, světle zelené a růžové a lze také najít několik světle modrých motivů. Díky pastelovým odstínům bylo zabráněno riziku příliš barevného mixu, takže byla vytvořena jedinečná souhra. Při zdobení a zařizování ložnice zkuste zopakovat všechny barvy použité v několika oblastech. Pak si můžete troufnout vyzkoušet více než tři barvy.

ložnice-zdobení-ecru-nástěnná barva-plakát-šeřík-květ-větev-šedá-čalouněná postel

Již jsme zmínili, že nástěnné malby jsou skvělou náhradou za čelo postele a mohou je dobře nahradit. To však samozřejmě neznamená, že přítomnost čela zakazuje nástěnnou malbu. Ale naopak! I tehdy může krásné umělecké dílo vytvořit atraktivní akcentní stěnu a dokonale zvýraznit hlavní část ložnice, tj. Spací část. Pohodlí zajišťují polštáře a přikrývky. Využijte je tedy při zdobení ložnice. Obzvláště načechrané modely, jako jsou tyto, se k tomuto účelu dobře hodí a mají uklidňující účinek a navozují spánek.

ložnice-zdobení-šedé-tóny-obrazy-žena-baer

Nástěnnou malbu lze vybrat v akcentové barvě nebo doplnit hlavní barvu ložnice. To zcela závisí na vašem vkusu. Ten byl vybrán pro tuto moderní ložnici. Na nástěnné malbě byla přidána barva monochromatického zařízení. V této místnosti je však také akcentní barva, a to tmavě modrá. To si přijde na své na neutrálním pozadí a najdete ho na koberci a ve stolici. Aby byl zachován moderní a jednoduchý design, nebyly použity žádné další dekorativní prvky. Díky tomu je místnost moderní a jednoduchá, ale přesto dostatečně pohodlná.

ložnice-zdobení-moderní-stěna-barva-šedá-bílá-čalouněná postel

Šedá je také součástí tohoto ložnicového nábytku a není vhodná pouze pro zdobení ložnic v moderních pokojích, ale také pro navrhování bytů ve starých budovách. Místnost zde má například klasickou parketovou podlahu se vzorem rybí kosti, ke které se design stěn, dekorace a nábytek v bílé a šedé barvě stále dobře hodí. Dřevěné prvky dokonce poskytují potřebné teplé akcenty. I zde se nástěnná malba přizpůsobuje hlavním barvám, místo aby vytvářela barevný kontrast. Místnost působí útulně a stylově zároveň.

ložnice-zdobení-stěna-barva-tmavá růžová-dekorativní-bílá-postel-hlava

Když myslíte na čelo postele, obvykle ho nepovažujete za dekoraci, protože koneckonců je součástí postele. ale jeden není úplně správný. Unikátní designy, které se dnes používají pro výrobu postelí, přeměňují užitečnou postel přímo na dekorativní prvek, přispívají k designu interiéru a mohou tak také ozdobit ložnici. Čelo postele výše se zdobeným vzorem růží se skvěle hodí k starorůžové barvě stěny. Přestože je toto čelo postele spíše vintage, moderní noční skříňka také vypadá mimořádně atraktivně. Čerstvá nebo umělá kytice ve váze pak může doplnit.

Ložnice zdobí nástěnný design-police-zajímavý tvar

Možná si pamatujete, že dříve jsme také zmínili zdobení polic do ložnic a na zakrytí holých stěn. Zde můžete vidět pěknou implementaci. Jakékoli oblasti lze nejen okořenit nástěnnou policí, ale také díky úložným plochám vybavit dalšími dekoracemi. Perfektní základ, pokud chcete vyzdobit svou ložnici a použít k tomu vázy, figurky nebo dokonce knihy. Na vestavěných policích je skvělé, že si je můžete navrhnout a sestavit sami. Lze implementovat různé styly, například moderní polici s rozloženými policemi, klasický design s rovnoměrně rozmístěnými policemi nebo model, jako je ten výše, s japonským nádechem.

ložnice vyzdobit zeď-barva-béžová-dekorativní-kulatá-stěna-zrcadlo-

Výběr dekorací je v dnešní době natolik velký, že byste měli být schopni snadno najít něco vhodného, ​​pokud chcete vyzdobit svoji ložnici. A pokud ne, stále si můžete sami vyrobit cokoli, na co ani nepotřebujete speciální dovednosti nebo umělecký talent. Obzvláště snadno se pracuje se dřevem. V odkazu můžete mimo jiné najít několik skvělých a jednoduchých nápadů. Ale také další články s pokyny jsou k dispozici na našich webových stránkách. Co takhle ozdobit zeď nad postelí zrcadlem do ložnice? Zní to nudně? Poté použijte originální rámeček a vytvořte jedinečný design.

ložnice-zdobení-stěna-barva-světle-šedá-vysoká-postel-hlava-modrá

Čelo postele může být také vrcholem ložnice. Zvláště když je to velmi působivé a přitahuje pozornost všech, je další dekorace na stěnu obvykle nadbytečná. Místo toho ozdobte menšími prvky, jako jsou noční lampičky, vázy nebo malé figurky, které můžete použít k rámu čela postele. Pokud je dostatečně vysoká, také nehrozí, že by stěna nad ní vypadala příliš holá.

ložnice-zdobení-stěna-barva-benzín-modrá-nástěnná světla

Ložnice-ozdobit tapety-květiny-květinové-motivy

Ložnice zdobí design stěny-vysoká postel-hlavní-mozaika-čalouněné-čtverce-béžová

police-zdobení-stěna-fialová-struktura-barva-dřevěné police

ložnice-zdobení-stěna-čalounění-strukturální-barvy-nástěnná světla

ložnice-výzdoba-stěna-socha-kov-abstraktní-dřevěná postel-hlavní-police

ložnice-design stěny-dřevěné obložení-bordeaux-barva-černá-nástěnné police

Ložnice zdobí stěna-tapeta-květinový-vzor-tyrkys-krém-nepřímé osvětlení

police-design-ložnice-mramor-panel-mozaika-výklenek-skleněné police

ložnice-stěna-design-patchwork-barevné-čtverce-dřevěný nábytek

ložnice-stěna-design-silueta-snowboard-jezdec-krémová-šedá-barvy

ložnice-zeď-design-zrcadlo-zeď-žlutá-čalouněná-čelo postele

ložnice-dekorace na stěnu-látka-čalouněná-lilek-lila-zrcadlo-nástěnná světla

barva stěny-ložnice-šedá-bílá-postel-prvky-tmavé dřevo-moderní-nábytek

barva stěny-ložnice-béžová-čalouněná-postel-prošívaná-postel-hlava-žluté akcenty

barva stěny-ložnice-krémová-bílá-nábytek-jemné růžové-dekorace

barva stěny-ložnice-tmavě šedá-nábytek z masivního dřeva-dekorace na zeď-rodinné fotografie

barva stěny-ložnice-šedá-přízvuk stěna-tapety-pruhy

barva stěny-ložnice-šedá-klasika-dřevěný-nábytek-ecru

barva stěny-ložnice-šedá-moderní-nábytek-bílá

barva stěny-ložnice-šedá-moderní-nábytek-bílá-dřevěná dýha

barva stěny-ložnice-šedý vzor-tapeta-květinové-motivy-bílý-nábytek

barva stěny-ložnice-šedá-tapeta-pruhy-nábytek z masivu

barva stěny-ložnice-šedý-pruhovaný vzor-nábytek z masivu

barva stěny-ložnice-světle šedá-moderní-nábytek-bílá-béžová

barva stěny-ložnice-světle-šedá-moderní-bílý-nábytek-kožešinový-koberec

barva stěny-ložnice-břidlice-šedá-bílá-nábytek-šedá-prvky-červená-zvýraznění

barva stěny-ložnice-čokoláda-hnědá-béžová-nábytek-klasický styl

barva stěny-ložnice-čokoláda-hnědá-klasický-nábytek-bílo-hnědá

barva stěny-ložnice-čokoláda-barva-bílý-nábytek-vysoký lesk

barva stěny-ložnice-taupe-velká-čalouněná-hlava-hlavy

barva stěny-ložnice-taupe-klasický-nábytek-ecru

barva stěny-ložnice-taupe-svislé pruhy

nápady-stěna-design-ložnice-vinobraní-mapa-paříž