Ložnice

25 nejnovějších návrhů hlavních ložnic s obrázky v roce 2021

Hledáte způsob, jak vyzdobit vaši ložnici, která vypadá nudně? Mnoho z nás chce změnit vzhled prostoru v ložnici, ale z mnoha důvodů možná ne. Je ale lepší nechat si udělat průzkum, než provedete nějaké změny. Zde je 25 nejlepších návrhů hlavních ložnic, které si můžete prohlédnout a předělat svůj pokoj. Některé z těchto designů se snadno implementují a jiné jsou robustní, ale nakonec budete mít nový vzhled vaší ložnice.

Nejnovější návrhy hlavních ložnic

Nápady rozvržení hlavní ložnice:

Velikost vaší ložnice nerozhoduje o kráse prostoru, ale o tom, jak rozmístíte nábytek a další, aby odpovídaly velikosti místnosti s využitím každého centimetru prostoru. Zde jsou některé z nejlepších nápadů na uspořádání hlavní ložnice.

 • Přizpůsobte si ložnici nábytkem, který se hodí do prostoru.
 • Můžete uspořádat koberec, který není příliš malý ani příliš velký.
 • Vyberte si noční stolek, který se vejde přímo do postele.
 • Prostor ložnice můžete rozdělit na dvě části a zahrnout posezení.
 • Zamyšleně umístěte komodu.

Nejlepší návrhy hlavních ložnic v Indii:

Zde je našich 25 jednoduchých a moderních návrhů hlavních ložnic s obrázky. Pojďme se na ně podívat.

1. Současná hlavní ložnice:

Současná hlavní ložnice

Pokud hledáte styl, který je aktuální a zjednodušující, pak se tato současná hlavní ložnice perfektně hodí. Velká ložnice má uprostřed postel s nočním stolkem s křeslem v jednom rohu. Celý pokoj má jednoduché barevné schéma s dekorem bez nepořádku, který je elegantní a klidný. Je zde skleněné okno, které splývá s vzhledem místnosti.

2. Romantický design hlavní ložnice:

Romantické návrhy hlavních ložnic

Pokud jste člověk, který ve své ložnici miluje trochu romantiky, pak je to jeden z nejlepších nápadů na romantickou hlavní ložnici. Mnoho z nás považuje za symbol lásky červenou barvu, která dokonale navozuje náladu. Další věcí, která místnost povznáší, je dřevěná podlaha. Podlahový koberec, postel a boční polštáře se dodávají v kombinaci červené barvy, s podlahovou pohovkou v hnědé barvě, která odpovídá podlaze.

3. Minimalistická hlavní ložnice:

Minimalistická hlavní ložnice

Minimalistický design hlavní ložnice je nový trend, který je nejlépe známý tím, že je bez nepořádku a elegantní. Prostorná ložnice má barevnou paletu šedé a bílé, která ladí s postelí, nábytkem a dekoracemi v prostoru. Místní koberec, matrace a noční stolek jsou ve vzájemném kontrastu, takže místnost vypadá elegantně bez velkého vybavení.

4. Rustikální design hlavní ložnice:

Rustikální design hlavní ložnice

Tato postel rozhoduje o tom, jak vypadá váš pokoj, rustikální vzhled této postele a kombinace elegance okolí této místnosti tvoří jeden z nejlepších nápadů na rustikální hlavní ložnici: postel, noční stolek a malý dřevěný stojan za syrový vzhled této místnosti. Pokud chcete kombinaci věcí, pak v této místnosti lze použít důmyslný koberec, záclonu a boční pohovku.

5. Bílá hlavní ložnice:

Bílá hlavní ložnice

Pokud jste člověk, který miluje bílou, jsou tyto nápady pro hlavní bílou ložnici tou nejlepší volbou, ale mějte na paměti, že jde o vysokou údržbu! Celá místnost, včetně postele, postranního stolku, stěn, koberečku a okenních tabulí, je čistě bílá. Jediným kontrastem v místnosti je polštář na postel a křeslo růžové barvy.

6. Podkrovní hlavní ložnice:

Podkrovní hlavní ložnice

Pokud hledáte nápady na podkrovní hlavní ložnici, pak to slouží účelu. Jednoduchá dřevěná podlaha ladí s dekorem místnosti v podobě nočního stolku a malé almiráty na ukládání věcí. Vestavěné úložné prostory v podkroví fungují dobře a pomáhají udržovat potřebnou místnost. Málo vestavěných světel a dostatečné větrání v podobě okna.

7. Přechodný design hlavní ložnice:

Přechodné designy hlavní ložnice

Tento design je dokonalým příkladem kombinace současných a klasických stylů, odtud název přechodná hlavní ložnice. Zakřivený nábytek se světlou barevnou paletou je jedním ze znaků přechodné ložnice. Podlaha v této místnosti má jedinečný design, na rozdíl od jednoduchých barev na stěnách, které se navzájem doplňují.

8. Skandinávská hlavní ložnice:

Skandinávská hlavní ložnice

Každé místo na světě má svůj vlastní styl. Skandinávská hlavní ložnice představuje skandinávský styl, ve kterém je ložnice ponechána čistá a vzdušná. Tato prostorná ložnice má jednoduchou postel s vysokými skleněnými posuvnými dveřmi pro vynikající ventilaci. Zbývající prostor je vyplněn minimálním nábytkem a ponechává mnoho prostoru k pohybu.

9. Shabby Chic Master Bedroom:

Shabby Chic Hlavní ložnice

Specialitou ošumělé elegantní hlavní ložnice je vštípení volánů, typů květinových vzorů pomocí starožitných materiálů. Tato postel má krásný design, který má ozdůbky připevněné ke spodní části, díky čemuž je jedinečná a vypadá elegantně. Tenké kovové tyče kolem postele vám dávají šanci navrhnout ještě více. Barva místnosti je bílá a má středně velký noční stolek ze dřeva.

10. Design černé hlavní ložnice:

Design černé hlavní ložnice

Pokud jste náladový člověk, pak jsou nápady černé hlavní ložnice zastoupené v této místnosti tou nejlepší volbou. Černá barva je potištěna všude v této místnosti, včetně nábytku a barvy stěn. Čtvercová skleněná stěna poskytuje dostatek osvětlení prostoru. Podlaha a koberec se také shodují s černou barvou, což dodává prostoru nový vzhled.

11. Průmyslová hlavní ložnice:

Průmyslová hlavní ložnice

Průmyslová hlavní ložnice má jedinečné zastoupení v podobě neleštěné podlahy a rustikálních stěn, kde můžete svou kreativitu využít k oživení místa. Součástí vzhledu jsou vysoká skleněná okna na jedné straně stěn s nedokončenými stěnami. Toto místo dává vaší ložnici syrový pocit se spoustou prostoru na procházení.

12. Country Master Bedroom Design:

Country Master Bedroom Design

Pokud máte lásku k venkovské oblasti, kterou chcete začlenit do své ložnice, pak je to jeden z nejlepších nápadů na venkovskou hlavní ložnici. Jediné, co musíte udělat, je zahrnout atmosféru farmy do vaší ložnice s pohodlným nábytkem a dekorem. Kamenná zeď v této místnosti je dalším plusem tohoto stylu, větrání všude kolem.

13. Eclectic Master Bedroom:

Eklektická hlavní ložnice

Zastoupení různých prvků v prostoru je to, co je známé jako eklektická hlavní ložnice. Vše, co potřebujete, je moderní sedací souprava vedle postele s jednoduchým čtecím stolkem na jedné straně místnosti a dvěma nočními stolky na obou stranách. Vzor a textura místnosti jsou jedinečné moderním obrazem na zdi.

14. Design tropické hlavní ložnice:

Design tropické hlavní ložnice

Toto je jeden z nejlepších nápadů na tropickou hlavní ložnici s vysokým stropem vyrobeným ze dřeva spolu s podlahou. Tento strop je postaven tak, že působí efektem pyramidy. Zářivé barvy této místnosti ladí s nádhernou scenérií, což z ní činí jednu z jedinečných hlavních ložnic. Rostliny a barvy jako zelená a žlutá přispívají k tropickému pocitu.

15. Bohemian Master Bedroom:

Český design hlavní ložnice

Tento styl ložnice zahrnuje styl tropů do bohémského stylu, což z něj činí perfektní volbu pro nápady bohémské hlavní ložnice. Proutěný nábytek v této místnosti vyniká jasnými, zářivými barvami. Pokud jste bláznivým fanouškem bohémské rapsodie, přidejte jedinečné funkce s různými vzory, jak je to možné, a udělejte z vaší hlavní ložnice jedinečné místo.

16. 3D návrh hlavní ložnice:

3D design hlavní ložnice

Když se stěhujete do svého vysněného domu nebo chcete předělat svůj současný prostor, 3D design hlavní ložnice lze považovat za nejlepší volbu. Budete moci získat krátkou představu o věcech, které chcete, a barevných vzorech v podobě obrázku, díky čemuž bude mnohem pohodlnější. Světlé barevné vzory a minimální nábytek z něj činí jeden ze stylových nápadů do hlavní ložnice, které můžete začlenit.

17. Design Red Master Bedroom:

Red Master Design ložnice

Jednou z trendových barev hlavní ložnice, po které lidé jdou, je červená! Dodá vašemu pokoji jasný vzhled a bude elegantní s doplňky v kontrastních barvách. To lze považovat za nejlepší nápady červené hlavní ložnice, které mají stěny v záři červené a bílé spolu s matrací a polštáři. Noční stolek a stylové zařízení přispívají ke kráse.

18. Luxusní design hlavní ložnice:

Luxusní design hlavní ložnice

Luxus je široký pojem, když chcete vyzdobit svůj osobní prostor. Ale pokud máte na mysli ten nejúžasnější dekor, pak tento design hlavní hlavní ložnice funguje nejlépe. Výzdoba za postelí je zdobena krásnými šedobílými 3D rostlinnými vzory, které ladí se šedými stěnami na ostatních stranách. Čalouněný nábytek na obou stranách místnosti spolu s nočními stolky na obou stranách postele činí místnost dynamičtější.

19. Ultra moderní hlavní ložnice:

Ultra moderní hlavní ložnice

Pokud jste člověk, který miluje leštěný, esteticky vypadající prostor, tyto ultramoderní hlavní ložnice se pro vás perfektně hodí. Podlaha je hladká, s bočními posuvnými skleněnými dveřmi spolu se zrcadly v zadní části postele, střídající se s dřevěnými deskami. Tento moderní design hlavní ložnice má posezení, které neruší tok ložnice a dobře splývá.

20. Šedá hlavní výzdoba ložnice:

Šedá hlavní výzdoba ložnice

Gray dostane špatný rap za to, že je nevýrazná a bezútěšná barva, ale pokud je používán správně, může být transformační. Jedná se o jeden z nejlepších nápadů na zdobení šedé hlavní ložnice, který může do neutrální palety zahrnovat mnoho dalších funkcí: stěny a strop v kombinaci šedé a bílé. Na dvou stěnách jsou dvě velká okna s posuvnými skleněnými dveřmi, která zaplňují místnost veškerým světlem, které ji prosvětlí.

21. Design japonské hlavní ložnice:

Japonský design hlavní ložnice

Specialitou japonského designu hlavní ložnice je použití zemitých jemných tónových barev, aniž by to bylo skřípáno nábytkem. Tato ložnice je dokonalým příkladem tohoto designu, kde jsou stěny vybarveny do hněda s moderně vyhlížejícími obrazovkami shoji. Postel je nízko u podlahy v podobě plošiny s co nejmenším nábytkem. Existuje pouze jeden světelný zdroj, který oživuje japonský styl.

22. Design zlaté hlavní ložnice:

Zlatý design hlavní ložnice

Zlato je barva, která dodává propracovanost kdekoli, kde je použita. Pokud ho použijete jako téma pro svůj prostor v ložnici, pak je to jeden z dokonalých nápadů na zlatou hlavní ložnici. Místnost má působivý design v zadní části postele se zlatými stěnami a postelemi. Vestavěná světla toto místo ještě více napodobují. Dekor je jednoduchý, díky čemuž vynikne zlatá barva.

23. Nápady pánské hlavní ložnice:

Pánské nápady do hlavní ložnice

Přidání nádechu mužnosti do fádní místnosti je tím rozdílem, že je to atraktivní volba z nápadů pánské hlavní ložnice. Šedé stěny mají obraz cyklu na zadní straně postele a zrcadlové závěsy na jiné stěně. Postel je z jednoduchého dřeva s koženou židlí na boku s jednoduchým nočním stolkem, do kterého se vejde noční lampa. Podlaha má zebry, takže je atraktivní i pro muže.

24. Nápady hlavní ženské ložnice:

Ženské nápady pro hlavní ložnici

Ženy a růžová už nemusí být normou. Ženy se v dnešní době pokoušejí zahrnout do své ložnice mnoho svých osobních možností, čímž se zrodily nápady pro hlavní ženskou ložnici. Tento malý design hlavní ložnice má čisté linie, velkou bílou postel s barevnými plyšovými polštáři. Na zdi je umělecké řemeslo pro kutily a dlouhotrvající zrcadlo, které musí mít každá ženská ložnice.

25. Nápady hlavní ložnice pro páry:

Páry Nápady na hlavní ložnici

Jak název napovídá, je to perfektní možnost, jak začlenit zájmy páru. Tato ložnice je jedním z ideálních příkladů nápadů na hlavní ložnici pro páry. Tento design hlavní ložnice je naplněn barevnou kombinací hnědé, zlaté a bílé. Díky obrázku vaší rodiny je to ještě osobnější. Má krásné, moderní osvětlení s vestavěným nočním stolkem a skříní se skleněnými dveřmi. Koberec z kožešinového místa dodává místnosti na kráse.

Nápady na výzdobu hlavní ložnice:

Není nutné utrácet spoustu peněz, abyste získali požadovaný estetický vzhled v ložnici, kterou používáte pro uvolněný čas. Zde je několik tipů na krásné návrhy hlavních ložnic.

 • Zkuste přidat zeleň.
 • Do místnosti můžete implementovat probíhající nebo svůj oblíbený trend.
 • Do váz můžete přidat krásné čerstvé květiny.
 • Volbou je vyplnění prostoru za postelí jednoduchým malováním.
 • Použití zrcadel také zkrášluje ložnici.
 • Přidání osobních uměleckých děl ve formě rámců je další způsob.

Nápady na přestavbu hlavní ložnice:

Úplně změnit strukturu vaší ložnice je nákladné, ale s malými změnami můžete svou ložnici efektivně přestavět nákladově efektivně.

 • Malování stěn novou, vylepšenou barevnou paletou.
 • Můžete změnit interiéry místnosti.
 • Pouhou změnou osvětlení se můžete podívat na svůj starý pokoj ve zcela novém světle.
 • Přidejte krásné DIY umělecké dílo.
 • Staré prádlo můžete vyměnit za nové.

Místnost, do které vstoupíte pro uvolněný spánek po únavném dni nebo popíjet svůj oblíbený šálek kávy brzy ráno, je vaše ložnice. S neuvěřitelnými 25 typy návrhů hlavních ložnic spolu s tipy na výzdobu a přestavbu vašeho aktuálního prostoru je proces výběru mnohem pohodlnější! Nemyslíš? Dejte nám však vědět, jak vám naše návrhy pomohly!