Líčení rtů

Jak správně aplikovat rtěnku?

Chcete dokonalou metodu nanášení rtěnky? Pokud se vám těžko nanáší rtěnka, pak je tento článek pro vás. Správné použití linky na rty může být pro toho nejoddanějšího uživatele make -upu troufalostí. Existuje spousta rozdílných důvodů, proč jsou znalosti o aplikaci rtěnky extrémně významné. Protože může zlepšit opotřebení vaší rtěnky, vyhněte se barevnému opeřování, zkontrolujte barevné krvácení, nabídněte svým rtům větší definici, zvyšte nebo skryjte rysy rtů a navíc budete působit úžasně. Pokud máte pocit, že jsou vaše rty rovnoměrné, může správná aplikace rtěnky vytvořit atraktivnější tvar rtů.

Používání linky na rty musí být nesmazatelným prvkem vaší rutiny líčení. Stejně jako je rtěnka obvykle poslední věcí, kterou aplikujeme, můžeme být nakloněni tomu, abychom se jejím používáním změnili na trochu neopatrného a zničili celý celkový vzhled.

Pro ty, kteří považují aplikaci rtěnky za těžký, nudný nebo zdlouhavý úkol, po přečtení tohoto článku to uděláte snadno jako profesionál.

jak aplikovat rtěnku

Budete potřebovat několik odlišných barev rtěnek. Chcete použít vložku na rty stejným tónem (nebo světlejším) do odstínu rtěnky, který budete používat. Tmavá vložka na rty není nikdy vhodná, protože i když se může zpočátku jevit jako vhodná, jako by se vaše rtěnka opotřebovala, začnete vypadat jako dětská omalovánka.

Nejlepší metoda pro aplikaci rtěnky:

Krok první:

Předtím, než začnete rozmazávat podložku na rty, byste měli vždy poskytnout tužce na rty rychlé zaostření. To má nejen zaručit čisté linie, ale také odstraní bakterie, které mohou existovat na rtěnkové vložce z předchozích použití.

Krok dva:

Na podporu kypřejších rtů bude tato vložka na rty užitečná pro vnější okraj vaší normální linie rtů. Proveďte opačný účinek (tj. Nakreslete trochu dovnitř linie rtů), abyste dosáhli protichůdného efektu.

Krok třetí:

Začněte ve tvaru písmene V uprostřed horního horního rtu. Určeno pro měkčí vzhled, můžete postavit V více zakřivené. Brzy objevíte tvar, který vám připadá nejpříjemnější. Řada žen ráda zdůrazňuje tvar V, zatímco jiné jej rády obklopují.

Krok čtvrtý:

Začněte na vrcholu každého V; nakloňte tužku křížem přes linii rtů ke křivce vašich úst. Pokuste se přichytit koutkem úst, dříve než za sloupec rtu.

Krok pět:

Představujeme tužku v nejnižším bodě vašeho základního rtu a v současné době opakujte tento postup šikmé kresby směrem ke křivce úst.

Krok šestý:

Aby vaše rtěnka poskytla pevný základ, rovnoměrně vybarvěte celou skořápku rtů … .. Lehce!

Hotovo! Jsi připravený. Nyní můžete rtěnku namazat, tampónem označit také namazat trochou lesku na rty pro dokonalé zakončení.

Tipy k zapamatování:

  •  Rty netahejte nadměrně.
  •  Použijte tužku jako základní nátěr na rty. Vyplňte celý ret rtěnkou (nejen hranami) dříve, než nanesete rtěnku, abyste získali vzhled, který vydrží. Tyčinky na linky se regenerují na čistých površích, proto dávejte pozor, abyste nezkoušeli balzám na rty dříve, než nanesete.
  •  Jděte s barvou rtů, jinak jděte světlejší. Dbejte na to, aby vaše podšívka měla stejnou barvu jako jinak světlejší než vaše rtěnka. Podobně jako u nadace je vložka na rty skrytým krokem. Nikdo by neměl vědět, že ho máš na sobě.
  •  Poskytněte fantazii silnějšího horního rtu potažením jeho nejvyšších okrajů plus předchozí vložky na základním rtu.
  •  Vždy musíte mít rtěnku v přírodních, červených a růžových tónech.
  •  Upravte rtěnku úplně minulé sezóny. Zakryjte rty červenou tužkou a poté nad ni naneste svou oblíbenou letní růžovou rtěnku, která jemně změní odstín.
  •  Zmírněte hranice pomocí Q-tipu. Chcete-li se vyhýbat drsné linii kolem rtu, otřete Q-špičkou zhruba okraje, abyste zmenšili vzhled. Pamatujte, že delikátnost je klíč.

Výhody Lip Liner:-

Vylepšete si rtěnku:

Nakonec byla vložka na rty navržena tak, aby mohla zlepšit jakoukoli barevnou rtěnku, kterou máte. Fungování rtů v kombinaci s rtěnkou pro vytvoření rtů vypadá nádherně lákavě!

Nechte své rty vypadat plnější:

Vaše lipliner nejenže definuje tvar vašich rtů, ale pamatujete si, když jsem řekl, že budou vypadat plnější? Funguje to! Okamžitě poté, co použijete tužku, uvidíte, že se vaše rty rozzáří a #vypadají plnější!

 Zachovat neutrální barvy:

Když máte na sobě rtěnku, vždy se chcete ujistit, že rtěnka se ve skutečnosti shoduje s jakoukoli rtěnkou, kterou na ni položíte.

Hydratujte své rty:

Než něco nanesete, utečte zvlhčovačem napříč rty. Poté nechte několik minut klesnout do vašich rtů a setřete přebytečný.

Popište tvar rtů:

Jednou z hlavních věcí, které může rtěnka skutečně provádět pro vaše rty, je definování tvaru rtů. V případě, že máte skutečně plné rty, rtěnka je skvěle zvládne, v kondici máte malé rty a s vložkou na rty budete sledovat obrovský rozdíl!

Udržuje rtěnku v krvácení:

Bylo také zjištěno, že rtěnka krvácí nad rty, takže skončíte s rtěnkou nad ústy místo na rtech. Jakmile nanesete rtěnku, tohle všechno zastaví! Nejenže nebudete pozorovat žádné krvácení, ale vaše rtěnka na vás také počká!

Chrání barvu před ztrátou:

Mějte na paměti, že když použijete rtěnku, ve skutečnosti vám pomůže udržet rtěnku. Dobře, také udržuje barvu masivně krásnou. Nejistě se vaše rtěnka zesvětlí, pokud má vaše rtěnka podobnou barvu, bude se vám líbit vaše rtěnka a barva rtů se vůbec neopotřebuje!