Líbánky místa

Top 9 romantických líbánkových míst v Paňdžábu s podrobnostmi

Chcete oslavit lásku a spojení se svou spřízněnou duší? Může být nějaké místo lepší než prázdniny Paňdžáb? Tato stránka určitě doplní náladu krásnou krajinou a divokým počasím. Kvalitní čas se svou lepší polovičkou si můžete užít návštěvou krásných turistických atrakcí. Paňdžáb má extrémní klima v létě i v zimě. Stát je místem dědictví a bohatou kulturou. Díky dobré úrodné půdě a zásobování vodou je půda zemědělsky založená. V Indii je největší č. oceláren je v Paňdžábu. Mají jídlo, které plácá po rtech, což je fantastické. Můžete najít veškerý výzkum provedený pro vás a vašeho blízkého, abyste měli nezapomenutelný výlet do Paňdžábu. Nejlepší čas na spojení se svým manželem a respektování intimity je líbánky.

Nejlepší líbánky v Paňdžábu s obrázky:

1. Amritsar:

Toto jméno Ramdaspura zpočátku znal Amritsar. Je to slavné město, ve kterém se nachází Zlatý chrám. Nejen to, ale je to také místo, kde se nachází Jallianwala Bagh! Pokud chcete cítit klid spojený s náboženskými místy, je to jedno z nejlepších míst k návštěvě.

Amritsar

 • Romantické aktivity: Existuje několik vodních parků, které mohou manželé prozkoumat a pobavit se při stříkající vodě.
 • Nejlepší způsob, jak dosáhnout: Přímé připojení Amritsaru do mnoha měst a lety nejsou nijak časově náročné a není kam spěchat.
 • Další atrakce: K vidění jsou různé svatyně a místa jako Akal Takht, Tara Taran Sahib, pevnost Bathinda, Kaiser Bagh Park, Maharaja Ranjit Singh Panorama, Wagah Border, Rambagh Garden, Summer Palace of Maharaja Ranjit Singh, Maharaja Ranjit Singh Museum, Harike Wetland a Bird Sanctuary, chrám Durgiana a Khalsa College Bathinda Fort jsou zde k návštěvě.

2. Chandigarh:

Je to jedno z hlavních územních svazů Haryany a Paňdžábu. Je to krásné město s příjemným počasím po celý rok. Svou manželku můžete dokonce obdarovat náramky, protože to určitě bude vyžadovat poté, co uvidí zahradu Bangla. Je to nepochybně nejlepší svatební cesta v Paňdžábu.

Chandigarh

 • Romantické aktivity: Procházejte se ruku v ruce se svým partnerem a užívejte si výhled na zahradu Pinjori. Můžete také využít další činnosti, jako je chlazení na skalce, nakupování v sektoru 17 s manželem, který má zájem s vámi prozkoumat Chandigarh.
 • Nejlepší způsob, jak dosáhnout: Chandigarh má vynikající spojení s ostatními sousedními městy prostřednictvím státní silnice 1. Z nádraží se můžete autem, taxíkem nebo autobusy dostat na jakékoli místo ve městě.
 • Další atrakce: Několik turistických atrakcí, jako je Leisure Valley, The Rock Garden, Shanti Kunj, Chhatbir Zoo, Rose Garden, Le Corbusier Center, Government Museum and Art Gallery, Sarkaria Cactus Garden, Morni Hills Timber Trail, Butterfly Park, Yadvinder Garden, Garden of Fragrance, Chandigarh Botanical Garden and Nature Park, Sukhna Lake Chhatbir Zoo, Terraced Garden and International Dolls Museum are amazing to visit.

3. Jalandhar:

Jalandhar byl pojmenován po démonickém králi; byl také zařazen do Mahábháraty. Bohaté na dědictví, kulturu a náboženskou historii.

Jalandhar

 • Romantické aktivity: Na okraji Jalandharu najdete vodu a zábavu, které je nejlepší navštívit, pokud vy a váš manžel hledáte dobrodružství. Má také vzrušující jízdy, stravování a zahradu s terénními úpravami, aby byl konec krásný večer.
 • Nejlepší způsob, jak dosáhnout: Autobus nebo auto nebo železnice je nejlepší způsob, jak dosáhnout Jalandhar, protože nemá dobré spojení s lety. Pokud máte zájem projít letadlem, trasa vede přes Amritsar.
 • Další místa k návštěvě: Jalandhar má několik turistických atrakcí, jako jsou Pushpa Gujral Science City, Imam Nasir Masjid, Tulsi Mandir, Devi Talab Mandir, Shaheed-E-Azam Sardar Bhagat Singh Museum, Wonderland Theme Park, Shiv Mandir, St. Mary’s Cathedral Church, Company Bagh, Prithvi’s Planet, Rangla Punjab Haveli a Sheetla Mandir.

4. Ludhiana:

Obří město, Ludhiana, má svůj podíl na přírodních místech a je velkým průmyslovým městem Paňdžáb.

Ludhiana

 • Romantické aktivity: Pokud vy a váš partner chcete investovat svou duši do božských a klidných míst, je to pro vás nejlepší místo. A pokud hledáte růže pro svou růžovou manželku, pak je růžová zahrada Nehru tím nejlepším místem k návštěvě.
 • Nejlepší způsob, jak dosáhnout: Ludhiana má dobrou konektivitu vlaků z Dillí. A také mít přímé lety z mnoha míst. Je snadné se připojit a kontaktovat přímo.
 • Další místa k návštěvě: Patří mezi ně pevnost Lodhi, Muzeum venkovského dědictví Tiger Zoo, Muzeum zemědělské univerzity Paňdžáb, Válečné muzeum Maharaja Ranjit Singh, Gurudwara Charan Kamal, Pevnost Phillaur, Růžová zahrada Nehru a Jelení park.

5. Patiala:

Patiala, známý knížecí stát v Paňdžábu. Jedná se o 4. největší město v zemi.

Patiala

 • Romantické aktivity: Sheesh Mahal může být velmi romantická, protože Rani miloval pohled do zrcadla. Stejně tak všechny dámy.
 • Nejlepší způsob, jak dosáhnout: Patiala nemá letiště, ale není se čeho bát, protože nejbližší letiště je Chandigarh (58 km daleko). Autobusy a vlaky jezdí pravidelně.
 • Další místa k návštěvě: Komplex Qila Mubarak, Moti Bagh Palace, Banur, Darbar Hall Samana, Baradari Garden, Sheesh Mahal, Bir Moti Bagh Sanctuary, chrám Kali a Lachman Jhoola – to jsou některé z vynikajících architektonických exemplářů, kterými je toto město plné.

6. Bhatinda:

Díky své umělé konstrukci byla Bhatinda známá jako „město jezer“. Malé historické město v Paňdžábu. Nejstarší město ve státě.

Bhatinda

 • Romantické aktivity: Jaký je lepší způsob, jak se spojit, poté jít k Mahalovi a cítit bohatství králů a královen. Způsob, jakým dříve žili a znovu oživovali vaši lásku.
 • Nejlepší způsob, jak dosáhnout: můžete se dostat na letiště Chandigarh a odtud můžete jet autobusem nebo taxíkem, což bude trvat téměř 4 hodiny, než se dostanete do cíle.
 • Další místa k návštěvě: Bhatinda má několik turistických atrakcí, jako je pevnost Bhatinda, Qila Mubarak, zoologický park Bhatinda, růžová zahrada, jezero Bhatinda, Lakhi Jungle, zoo Bir Talab a Dhobhi Bazaar.

7. Pathankot:

Nachází se na křižovatce Paňdžábu, Himachal Pradesh a Jammu a Kašmír, Pathankot je malé klidné město. Je to také brána do svaté jeskyně Amaranth a posvátné jeskyně Mata Vaishno devi.

Pathankot

 • Romantické aktivity: Co je romantičtější než vodopád a příroda kolem, je to nejlepší místo pro líbánky pro pár.
 • Nejlepší způsob, jak dosáhnout: Nejbližší letiště k dosažení Pathankot je Amritsar (vzdáleno 119 km)
 • Další místa k návštěvě: Mukteshwar Temple, Ranjit Sagar Dam Ashapurni Mandir, Kathgarh Temple, Nurpur Fort, Hydraulic Research Station, Shahpurkandi Fort a Kali Mata Ka Mandir jsou jen některá z míst, která zde můžete navštívit.

8. Kapurthala:

Navštívili jste Paříž? Pokud ne, můžete navštívit Kapurthalu, protože je díky své architektuře známá jako „Paříž Paňdžábu“. Město Guru Nanak, toto místo je prominentním náboženským místem pro sikhy.

Kapurthala

 • Romantické aktivity: Chcete idylický útěk z rušného života a shonu města, zahrady Shalimar vám nabízejí jednoduché a klidné místo k návštěvě.
 • Nejlepší způsob, jak dosáhnout: Pro Kapurthala musíte z Jalandharu jet jakýmkoli autobusem nebo vlakem a poté místní dopravou.
 • Další místa k návštěvě: Turistickými lokalitami jsou Jagatjit Palace, Jagatjit Club, Panch Mandir, Kanjli Wetland, Elysee Palace State, Gurudwara, ed Shalimar Garden, Nihal Palace, Maurish Mosque.

9. Mohali:

Část skupiny Tri-city Mohali má různé turistické atrakce. Mohali je známá kriketovým stadionem a je to ráj pro nakupující.

Mohali

 • Romantické aktivity: Pokud vy a váš milovaný milujete přírodu a její věčné kouzlo, pak je jezero Mataur nejlepším místem k návštěvě a vychutnání si krásy v okolí.
 • Nejlepší způsob, jak dosáhnout: Mohali je nejlépe napojen na silnici. Nejbližší železniční hlava a letiště je Chandigarh. Mohali je 15 km od Chandigarhu.
 • Další místa k návštěvě: Patří sem Rose Garden, Silvi Park, Sukhna Wildlife Sanctuary, Mataur Lake, Rock Garden, Sukhna Lake, Mansa Devi Temple, Gurdwara Amb Sahib, Gurudwara Nada Sahib and Punjab Cricket Association Stadium.

Lidé v Paňdžábu jsou velmi vítaní a po setkání s nimi cítíme velké teplo. Samotný stát je krásný a vzrušující. Je tak atraktivní destinací pro líbánky. Pokud chcete poznat svého blízkého a svět kolem sebe, můžete určitě navštívit Paňdžáb, protože je to všestranné místo. Pro labužníky je to nejlepší místo k návštěvě a krajina je nepochybně krásná. Pokud jsme byli schopni naplnit váš zájem a shromáždit pro vás dostatek informací, zanechte nám zpětnou vazbu.

Často kladené otázky a odpovědi:

1. Jaký je nejlepší čas na návštěvu Paňdžábu?

Odpověď: Nejlepší doba k návštěvě Paňdžábu je mezi listopadem a březnem, kdy je počasí ideální pro prohlídku místa a poměrně příjemné.

2. Co můžeme koupit v Paňdžábu?

Odpověď: Paňdžáb je známý pro koberce, šály, potahy a přikrývky. Nezapomeňte si také koupit typický typ obuvi zvaný Jutties.

3. Jak zažít Paňdžáb v celé jeho kráse?

Odpověď: „Když jste v Římě, udělejte to, co dělají Římané“, rčení, které znamená být jako lidé kolem a mít sarso da saag maki di roti a Patiyala kolíček lassi. A noste Dhoti a kurtu s Koti tak, jak to dělají Punjabi s turbanem na hlavě a buďte Punjabi v celé své kráse.