Líbánky místa

Nejlepší 9 líbánkových míst na Maledivách

Maledivy jsou skupina ostrovů v Indickém oceánu, která je vysněnou líbánkovou destinací téměř pro všechny páry. Odlehlé ostrovy, lesklé bílé pláže, třpytivé písky, korálové útesy a akvamarínový život z něj dělají živoucí ráj na Zemi! Pokud se chcete vydat na potápění nebo si odpočinout v exkluzivních lázních, můžete to považovat za svou ideální destinaci na líbánky! V závislosti na vaší náladě a výběru jsou zde nejlepší líbánky na Maledivách:

Nejlepší obrázky líbánkových míst na Maledivách:

1. Manta Point:

Líbánky místa na Maledivách - Manta Point

Manta Point je jedním z nejvyhledávanějších líbánkových míst na Maledivách. Je to potápěčské místo, kde můžete nahlédnout na tisíce mant. Poté, co kroužili nad korálovými útesy a vyčistili se, klouzali do mělkých vod, aby se živili planktonem. Pokud navštívíte Maledivy, nenechte si ujít tento úžasný potápěčský zážitek.

2. Ostrov Alimatha:

Líbánky místa na Maledivách

Nachází se na východním pobřeží Malediv a můžete navštívit tuto destinaci pro jakýkoli druh vodní aktivity; jako je potápění a šnorchlování. Lesklé pláže jsou obklopeny zelenou krajinou a nádhernými malebnými krajinami.

3. Bluetribe Moofushi:

Líbánky místa na Maledivách - Bluetribe Moofushi

Toto potápěčské místo je jednou z prémiových destinací pro nespočet vodních sportů; včetně- potápění, šnorchlování, surfování po větru, jízdy na kajaku a šlapadlech. Můžete také vidět různé velryby, manty a ryby, zatímco si užíváte romantickou plavbu nebo procházku podél pobřeží.

4. Utheemu Ganduvaru:

Líbánky místa na Maledivách - Utheemu Ganduvaru

Pokud se chcete podívat na historické Maledivy, pak navštivte ostrov Utheemu. Utheemu Ganduvaru byl oficiálním sídlem sultána Mohameda Thankurufaana, který byl proslulý svými hrdinskými činy a bohatými příspěvky na starověké Maledivy.

5. Hukuru Miskiiy:

Líbánky místa na Maledivách - Hukuru Miskiiy

Stará páteční mešita je dalším ze slavných líbánkových destinací na Maledivách. Jedná se o nejstarší mešitu na ostrově a má nádherné interiéry navržené z korálových kamenů a uměleckých děl starověkých arabských skriptů. Na památku různých sultánů a vládců tohoto ostrova jsou také nádherné hrobky.

6. Národní muzeum:

Líbánky místa na Maledivách - Národní muzeum

Pokud hledáte líbánky na historických místech k návštěvě na Maledivách, pak můžete zjevně uvažovat o Národním muzeu. Toto muzeum obsahuje všechny starověké artefakty Malediv, které hovoří o bohatém historickém dědictví ostrova.

7. HP Reef:

Líbánky místa na Maledivách - HP Reef

Toto je další slavné potápěčské místo na Maledivách. Nachází se na severním atolu Malé a je to vyhlídka na krásné korálové útesy a sortiment vícebarevných ryb. Pokud jste obdivovatelem přírody a milovníkem bohaté oceánské flóry a fauny, pak je toto místo pro vás!

8. Banánový útes:

Líbánky místa na Maledivách - banánový útes

Banana Reef, odvozující svůj název od tvaru banánu, je další legendární líbánkovou destinací na Maledivách. Rozkládá se až 300 metrů od severu k jihu a nachází se v North Male, budete ohromeni rozmanitostí vodního života zde. To zahrnuje- Napoleon Wrasse, Banner Fish, murény atd.

9. Sun Island Resort and Spa:

Líbánky místa na Maledivách - Sun Island Resort and Spa

Toto tropické místo na atolu South Ari je mnohými považováno za nejlepší místo pro líbánky na Maledivách. Tento resort je ozdoben rozsáhlou zelení, krásnými květinami a lagunami a nabízí ubytování v reálném čase v reálném čase!

Když si jako svatební cestu vyberete Maledivy, můžete si být jisti, že nebudete litovat. Každá z vašich vášní se splní uprostřed tečkovaných ostrovů, klidných břehů nebo nádherných letovisek. Nejlepší období pro cestování na tyto ostrovy je během listopadu a dubna. Toto je období, kdy neprší a můžete prozkoumat toto klidné útočiště naplno!