Líbánky místa

Líbánky v Jaipuru pro novomanžele

Běžně známý jako růžové město Indie, Jaipur je ideální volbou pro páry, které si po svatbě přejí romantickou eskapádu. Nachází se v pozadí pouště Thar, Jaipur nabízí nádherný výhled na nekonečné písečné krajiny, nádherné památky a historické paláce. Pokud chcete esenci tradičního indického královského rodu, je to vaše ideální volba. Ne každé místo je v Indii bezpečné navštívit jako páry. Ale Jaipur je určitě výjimkou. Jaipur je velmi bezpečné místo k návštěvě pro páry i rodiny. Služby nabízené v Jaipuru splňují vysoké standardy excelence, na které žádný turista nikdy nezapomene. Takže zde jsou některá z nejlepších líbánkových míst v Džajpuru, kde milujete ptáky v tomto exotickém městě historického Rádžasthánu.

Romantická svatební místa v Džajpuru:

1. Městský palác:

Líbánky místa v Džajpuru - městský palác

Městský palác, postavený z nejlepší kombinace návrhů Mughala a Rajputa, je architektonickou podívanou s nekonečnými otevřenými nádvořími a zahradami. Když se tam vydáte, nenechte si ujít obrovské muzeum a galerii umění. Tato monografie rajputských otisků byla postavena v roce 1700 a skládá se převážně z Chandry Mahala a Mubaraka Mahala.

2. Hawa Mahal:

Hawa Mahal

Dalším z pozoruhodných svatebních míst v Džajpuru je Hawa Mahal nebo Palác větrů. Tuto pětipatrovou budovu z 18. století vytesal král Sawai Pratap Singh. Předpokládá se, že tato struktura byla navržena tak, aby poskytovala ženám výhodné místo pro sledování městských průvodů prostřednictvím obrazovek pokrytých síťovinou.

3. Amber Palace:

Jantarový palác

Velkolepý jantarový palác a pevnost je dalším místem, kde musíte novomanžele navštívit svatební cestu v Džajpuru. Celá struktura je vyrobena z červeného pískovce a bílých mramorů. Interiéry tohoto paláce, uzavřené vysokými zdmi, které poskytují ochranu před útočníky, definují krásu a eleganci. Když toto místo navštívíte, nenechte si ujít exotický Sheesh Mahal a úchvatný výhled na jezero Maota.

4. Jal Mahal:

Jal Mahal

Nachází se v centru jezera Man Sagar, Jal Mahal nebo Water Palace je dalším připomínajícím starodávnou architekturu Rajput. Tato pětipodlažní budova je vytesána zcela z červeného pískovce a 4 podlaží zůstávají pod vodou, když je jezero plné. Do tohoto paláce se můžete dostat lodí a obdivovat nádherný výhled na pohoří Aravalli a odrazy čisté modré vody.

5. Palác Rambagh:

Palác Rambagh

Rambagh Palace, dříve starobylý palác, nyní přestavěný na exkluzivní 5hvězdičkový hotel, původně sloužil jako zahradní domek a později jako lovecký zámeček pro krále Rajputů. Společnost Taj Group ji nyní přeměnila na honosný hotel.

6. Pevnost Nahargarh:

Pevnost Nahargarh

Pokud si přejete získat panoramatický výhled na celé město Jaipur, pak je to pro vás ideální místo. Původně byl postaven tak, aby poskytoval ochranu před útočníky, a nyní nabízí velkolepý a hvězdný večerní pohled na město!

7. Pevnost Jaigarh:

Pevnost Džajgarh

Když jste v tomto městě, nezapomeňte na toto vyhledávané místo pro líbánky. Vysoké zdi této pevnosti se nacházejí na okraji skalnatých kopců Aravalli a jsou vyrobeny z červeného pískovce. Mezi pozoruhodná turistická místa zde patří chrám Ram Harihar, chrám Kal Bhairav ​​a muzeum, které zobrazuje starověké zbraně a střelivo.

8. Jantar Mantar:

Jantar Mantar

Jantar Mantar, který se skládá z pěti astronomických přístrojů pro výzkum vesmíru, postavil Maharaja Sawai Jai Singh. Toto místo můžete navštívit, pokud jste nadšenci vědy, protože toto místo je jednou z nejlepších destinací pro studenty astronomie a turisty jako celek.

9. Chokhi Dhani:

Líbánky místa v Džajpuru - Chokhi Dhani

Pokud si přejete nahlédnout do starověkého dědictví Rádžasthánů, navštivte Chokhi Dhani. Toto místo, které vždy žije slavnostmi a oslavami, vás nikdy nezklame!

Ozdobený starobylou kulturou a dědictvím, Jaipur vás nikdy nepřestane ohromovat! Od prvního dne přistání v Džajpuru a ubytování až po poslední den líbánkového výletu budete vy a váš partner zacházet s královskými službami, protože Jaipur věří, že se svými hosty bude zacházet s elegancí a třídou, kterou si po léta udržují. Zamilujte se nejen do svého partnera, ale také do exotické krásy, kterou vám Jaipur může nabídnout. Také naplněný romantismem dávno ztracené éry, nikdy nebudete litovat svého rozhodnutí vybrat si toto místo jako svatební cestu!