Líbánky místa

9 nejlepších líbánkových míst v Meghalaya k návštěvě v roce 2021

Co takhle se na svatební cestu skočit rovnou do mraků? Ano, což znamená „příbytek mraků“ v sanskrtu-stát Meghalaya má lákavou polohu s perfektním počasím po celý rok. Jeho několik romanticky malebných turistických míst z něj činí atraktivní svatební cestu. Představte si bzučení městským, ale jedinečným městem Shillong, přičemž si vezmete britské vlivy, které zůstaly po jejich Rádži. Díky architektuře v britském stylu a pozůstatkům britské kolonializace ve městě je prozkoumání ještě okouzlující a bystré.

Co víc? Pozadí mnoha pahorků a jezer udělalo z tohoto místa postavu „Skotska Východu“. Jste vy a váš partner skuteční dobrodružní feťáci? Vydejte se k jezeru Umiam za vodními sporty a cherrapunji (jedna z nejmokřejších oblastí na světě) pro pěší turistiku/treky. Co takhle kulturní průzkum nejčistší vesnice v Asii? Ano, vesnice Mawlynnong ve státě je jedinečnou zkušeností, kterou si budete navždy vážit společně jako pár. Řezbářství, láska k hudbě a tradiční řemeslné zpracování jsou v historii a kultuře místních obyvatel bohaté.

To, co je na státě nejatraktivnější, je krásně příjemné a chladné počasí, které si tento stát po celý rok užívá. Atmosféra pokrytá dešťovými srážkami a mraky je romantická, aby si ji páry vždy mohly užít. Je to však oblast citlivá na politické napětí a také zcela odlišná ve svých místních zvycích a etnickém původu. Před plánováním cesty se proto doporučuje prozkoumat pozici státu a připravit se na místní zvyky a jídlo.

Zde je seznam devíti nejlepších a romantických líbánkových míst v Meghalaya s obrázky pro vás.

Nejlepší svatební cesty v Meghalaya s obrázky:

1. Shillong:

Líbánky Místa V Meghalaya

Před vznikem Meghalaya to bývalo hlavní město celého Assamu. Nyní si užívá této pozice pro stát Meghalaya. Klidné a krásné město, je to ideální místo pro romantické útočiště. Vodopády Beadon a Bishop jsou tichá, malebná místa, která novomanželským párům umožňují užít si společnost v klidném prostředí. Shillong má také jeden z nejdelších kurzů zlata v Asii.

2. Shillong Peak:

svatební místa v Meghalaya-Shillong Peak

Shillong Peak se nachází několik kilometrů od města Shillong. Jeho vysoký stupeň nadmořské výšky z něj činí místo s nejkrásnějšími výhledy. Díky perfektnímu počasí a samotě je také romantické. Je to bezpochyby jedno z nejlepších líbánkových míst v Meghalaya.

3. Mawlynnong:

Mawlynnong

Toto malé městečko, ve skutečnosti spíše vesnice, je v Asii proslulé svou čistotou! Ano, v Indii je místo známé svými hygienickými životními podmínkami. Návštěva této malé vesnice vás šokuje mnohem více než toto jednoduché prohlášení. Je to musíte navštívit, když jste na líbánkách v Meghalaya.

4. Cherrapunji:

Cherrapunji

Cherrapunji je další malé městečko v Meghalayi známé svými panoramatickými výhledy a klidnou polohou. Toto malé městečko, obklopené přírodní zelení, charakteristickou pro stát Meghalaya, je perfektní, i když v turistických lokalitách nemá příliš co nabídnout. Nebo možná proto je to jedna z nejlepších líbánkových destinací v Meghalaya.

5. Živý kořenový most:

Živý kořenový most

Meghalaya je známá těmito prvky, které jsou komplexní kombinací přírody a schopnosti člověka ji ovládat. Živé vzdušné kořeny jsou zkroucené a složitě spletené do závěsných mostů. Jsou nejen pevné, ale také krásně vypadají. Když jste v Meghalayi, musíte navštívit alespoň jeden živý kořenový most.

6. Sloní vodopády:

Sloní vodopády

Sloní pády se skládají ze dvou sad pádů – Wei Laplam a Wir Phang. Nachází se v blízkosti města Shillong, na toto místo se dostanete autem za několik hodin. Jízda autem po dlouhých klikatých horských silnicích, kde na vás na konci čeká tato krásná kaskáda, je výlet, který si budete pamatovat celý život. Toto jedno z nejdokonalejších svatebních míst v Meghalaya.

7. Umiam Lake:

Jezero Umiam

Přehrada, toto jezero se nachází v blízkosti Shillongu a má některé z nejkrásnějších výhledů na Meghalaya. Toto jezero musíte navštívit na svatební cestě, protože je to jedna z nejlepších destinací pro líbánky, která je v Meghalaya k dispozici.

8. Dawki:

Dawki

Toto malé městečko se nachází na hranici Indie a Bangladéše. Přestože nemá mnoho zajímavých míst, která můžete navštívit, navrhuji, abyste si udělali den na procházku ulicemi tohoto města a navštívili jeho slavný most visící přes řeku Umngot. Klid ve vzduchu obklopující toto místo je něco, co může poskytnout pouze domácí malé město, jako je Dawki.

9. Jeskyně Mawsmai:

Mawsmai Cave Road

Jeskyně Mawsmai nebo silnice Mawsmai Cave jsou povinnou návštěvou. Je to nejlepší místo, kde můžete vidět, jak příroda pracuje se svým kouzlem. Tato vápencová ložiska se za ta léta stlačila do zvlněných struktur, které nedokázali napodobit ani ti nejlepší sochaři. Když stojíte před touto velkolepou strukturou a vstupujete do jejích hlubin, zjistíte, že vás zajímá, jak jste si nikdy předtím nevšimli, že příroda je tak úžasným umělcem. Je to jedno z nejlepších líbánkových míst ve státě Meghalaya pro váš nádherný výlet.

Třpytivé vodopády, kouzelné jeskyně, nejmokřejší oblasti planety, vodní sporty, pahorky pokryté mraky, svěží zelená krajina a kulturně zajímavé místní zvyky. Stát je pro romantiky s tolika krásami, aby se společně zapojili do aktivit, které si mohou dopřát. Proč se tedy vydat po celém světě, když v tomto indickém státě najdete svůj vkus ohromujícího Skotska? Meghalaya má také několik dalších turistických atrakcí. Ale jeho klíčovými prodejními místy jako líbánky je jeho osamělé a klidné prostředí. Postupujte podle výše uvedeného seznamu romantických kbelíků, když jste v Meghalaya, a nebudete zklamáni. Podělte se s námi o své myšlenky, rádi od vás slyšíme zpětnou vazbu a zpětná vazba od našich čtenářů je zásadní. Šťastné cestování a ať si na této nové cestě společně vytvoříte mnoho krásných vzpomínek.