Líbánky místa

9 Nejlepší Líbánky Místa v Andhra Pradesh pro páry

Andhra Pradesh protéká řekami Godavari a Krishna. Velký stát, v jehož hranicích se nachází několik zajímavých měst, která lze navštívit na líbánkách. Zde je 9 nejlepších romantických líbánkových míst v Andhra Pradesh s obrázky pro vás mezi nimi.

Navštivte tyto krásné líbánky v Andhra Pradesh:

1. Visakhapatnam (Vizag):

Líbánky Místa V Andhra Pradesh

Visakhapatnam, významný námořní přístav, má vynikající pláže se zlatým pískem a čistou modrou oceánskou vodou táhnoucí se až k obzoru. Yarada Beach a Rishikonda Beach jsou dvě takové veřejné pláže. Kromě toho existuje několik dalších turistických atrakcí, jako jsou vodopády Katiki poblíž araku, zoologický park Indira Gandhi a jeskyně Borra. Je to jedno z úžasných líbánkových míst v Andhra Pradesh.

 • Romantické aktivity: Co je lepší než procházka po pláži se svou spřízněnou duší? Nechte písek dotknout se vašich nohou a vdechněte do vás romantiku. Obdivujte krásu vodopádů a nechte se ohromit nádherným výhledem na modrý oceán. Můžete také strávit den návštěvou parků, jeskyní a dalších turistických atrakcí.
 • Jak dosáhnout: Vishakhapatnam má dobré spojení s velkými městskými letišti. Můžete letět na letiště Vishakhapatnam a pronajmout si taxi. Vishakhapatnam má také vlastní železniční stanici známou jako Vishakhapatnam Junction.
 • Kde zůstat: Taj Gateway, Novotel a The Park jsou jednou z 5hvězdičkových nemovitostí vyšší kategorie, které vám mohou nabídnout pohodlný pobyt. Můžete si vybrat z řady hotelových možností podle svého rozpočtu a pohodlí.
 • Nejlepší čas na návštěvu: Říjen až březen je nejlepší doba k návštěvě Vishakhapatnamu, protože spalující vedro v letních měsících může být mírně nepříjemné.
 • Opatření a další atrakce: Nenavštěvujte město v letních měsících, protože může být extrémně horko. Nezapomeňte však navštívit jeskyně, parky a další turistické atrakce. Pláže také stojí za návštěvu.

2. Tirupati:

Líbánky Místa V Andhra Pradesh

Několik poutníků se shromažďuje do tohoto malého města ve všech ročních obdobích. Toto město je významným centrem zbožných jednotlivců a je obklopeno kulturou a náboženstvím a má několik chrámů, které jsou krásné a mají bohatou historii. Chrám Sri Venkateswara, chrám Sri Govindaraja swami a chrám zasvěcený Bohu Balaji jsou jen některé z nich. Toto město má další místa k návštěvě, jako jsou zoologické zahrady a muzea. Vodopády Talakona, Deer Park, TTD Gardens a Sri Vari Museum jsou jen některé z nich.

 • Romantické věci na práci: Pokud vy a vaše lepší polovička chcete investovat své duše do božských a klidných míst, Tirupati je místo pro vás. Uklidněte své nitro ve svaté atmosféře nádherných chrámů. Můžete také najít perfektní romantické prostředí kolem vodopádů. Ve svém volném čase prozkoumejte zahrady, muzea, parky a další turistické atrakce.
 • Jak dosáhnout: Letiště Tirupati má dobré spojení s velkými městy v zemi. Z letiště do hlavního města je to 15 km. Tirupati má také vlastní železniční stanici.
 • Kde zůstat: V Tirupati je k dispozici mnoho pětihvězdičkových až průměrně hodnocených hotelů. Hotely, apartmány a chaty jsou ve městě snadno dostupné. Některé chrámy také poskytují ubytování.
 • Nejlepší čas na návštěvu: Navštěvujte Tirupati od listopadu do března, protože počasí je chladné a velmi příjemné.
 • Opatření a další atrakce: Tirupati je dobře známé svými chrámy. Určitě navštivte chrám Sri Venkateswara, chrám Sri Govindarajaswami a velmi oblíbený chrám Balaji.

3. Vijayawada:

Líbánky Místa V Andhra Pradesh

Vijayawada nebo Bezawada je jednou z nejlepších líbánkových destinací v Andhra Pradesh. Stejně jako ostatní města v Andhra Pradesh má chrámy, historické budovy a další zajímavosti, jako jsou muzea a parky. Jeskyně Undavalli, jeskyně Mogalarajapuram, ostrov Bhavani, jezero Kolleru poblíž Eluru, hráze Prakasam a Victoria Museum jsou jen některé z nich.

 • Romantické věci na práci: Pokud jste plánovali strávit romantickou dovolenou ve Vijayawadě, čeká vás toho mnoho. Tato destinace má spoustu parků, jeskyní a muzeí k návštěvě. Chcete -li si užít romantický večer a dát si horké občerstvení během konverzace, navštivte krásná jezera ve městě.
 • Jak dosáhnout: Do Vijayawady můžete snadno letět nebo cestovat vlakem, protože má vlastní letiště a železniční stanici. Vijayawada má také dobré spojení s různými městy autobusovou dopravou.
 • Kde zůstat: Vijayawada má k dispozici celou řadu hotelů, od luxusních 5hvězdičkových nemovitostí po minimalistické a skromné ​​chaty.
 • Nejlepší čas na návštěvu: Říjen až březen je ideálním časem k návštěvě Vijayawady. Má mírné podnebí a zimy jsou velmi mírné.
 • Opatření a další atrakce: Vijayawada je jednou z nejlepších destinací pro líbánky. Nenechte si ujít jeskyně, muzea a parky. Nádherná jezera stojí za to.

4. Nellore:

Líbánky Místa V Andhra Pradesh

Zemědělské město Nellore může být díky svým chrámům, zahradám, jezerům a pevnostem nebo jiným architektonickým budovám vynikající svatební cestou v Andhra Pradesh. Některé z nich jsou pláž Mypadu, jezero Pulicat, pevnost Venkatagiri, ptačí rezervace Nelapattu a vodopády Penchalakona, chrám Jonnawada.

 • Romantické aktivity: Pokud chcete strávit nejlepší milostnou dovolenou se svou lepší polovičkou, navštivte Nellore. Nádherné zahrady, jezera a lesy vás určitě ohromí. Můžete se také vydat na dlouhou romantickou procházku po pláži a nechat nohy klesnout do písku.
 • Jak dosáhnout: Místní železniční stanice vám může pomoci pohodlně dosáhnout tohoto cíle. Pokud však letíte, nejbližší letiště je Tirupati. Odtud si lze pronajmout taxi.
 • Kde zůstat: V Nellore jsou k dispozici slušné nemovitosti pro pohodlný pobyt. Můžete si vybrat hotel podle rozpočtu a preferencí.
 • Nejlepší čas na návštěvu: Říjen až duben je kvůli vhodné povětrnostní situaci nejvhodnější doba k návštěvě Nellore.
 • Opatření a další atrakce: Ujistěte se, že si neplánujete dovolenou v letních měsících, protože zde může být extrémně horko. Vodopády, jezera, pláže a další turistické atrakce stojí za to investovat čas.

5. Chittoor:

Líbánky Místa V Andhra Pradesh

Klidné zemědělské město Chittoor se nachází na břehu řeky Ponnai. Nabízí klidné prostředí s vzrušujícími turistickými aktivitami, jako je procházka, poznávání historických památek a užívání si společnosti druhých. Horsley Hills je zde obzvláště známé turistické místo. Dalšími takovými místy jsou Kaundinya Wildlife Sanctuary, Kalavagunta, Gurramkonda, Fort Mogili a Ramagiri. Je to jedno z nejlepších líbánkových míst v andhra pradesh pro mladý pár s horkým počasím.

 • Romantické věci na práci: Pokud se těšíte na prázdninové místo, které vám dodá chuť kultury, scénické krásy a dobrodružství, zvažte Chittoor jako místo pro líbánky. Horsley Hills je hlavní turistickou atrakcí tohoto města, kterou můžete prozkoumat se svou lepší polovičkou. Můžete se také podívat na divokou zvěř v přírodní rezervaci Kaundinya. Páry mohou sdílet radostný okamžik zkoumáním kultury tohoto města.
 • Jak dosáhnout: Chittoor má vlastní železniční stanici spojenou s velkými městy v zemi. Nejbližší letiště na Chittoor je v Chennai, odkud si můžete najmout taxi.
 • Kde zůstat: Ve městě je k pronájmu řada průměrných až luxusních hotelů, chat a apartmánů.
 • Nejlepší čas na návštěvu: Protože zima a monzun jsou nejvhodnějším obdobím pro návštěvu tohoto místa, můžete si naplánovat dovolenou v období od listopadu do dubna.
 • Opatření a další zajímavosti: Horsley Hills je jednou z nejkrásnějších a nejznámějších turistických atrakcí ve městě, kterou musí novomanželé navštívit.

6. Kurnool:

Líbánky Místa V Andhra Pradesh

Kurnool je jedním z nejstarších měst nejen v Andhra Pradesh, ale v celé Indii. Jeskynní malby sledují jeho existenci až do paleolitu. Tato oblast je tedy bohatá na historické budovy, jako je pevnost Kurnool, pevnost Adoni, jeskyně Mahanandi a Belum. Les Nallamala a ptačí rezervace Rollapadu jsou místem, kde si milovníci přírody mohou užít celou řadu rostlin a živočichů. Toto mírumilovné město tvoří ideální prostředí pro líbánky.

 • Romantické věci na práci: Pokud jste se svým blízkým připraveni prozkoumat bohatou kulturu a historii naší země, Kurnool je místo pro vás. Je to nejstarší město v Indii, a proto nejautentičtější krása. Páry mohou strávit nádherný čas dosažením hlubin historie na romantických místech.
 • Jak dosáhnout: Nejbližší letiště jsou mezinárodní letiště Rajiv Gandhi v Hyderabadu a letiště Tirupati. Kurnool má místní železniční stanice připojené k velkým městům v Indii.
 • Kde zůstat: Trident a The Oberoi jsou jednou z nejznámějších pětihvězdičkových nemovitostí ve městě. Hotely střední kategorie jsou snadno dostupné.
 • Nejlepší čas na návštěvu: Zimní měsíce by měly být tím nejlepším obdobím pro návštěvu Kurnoolu, protože léta mohou být pro líbánky extrémně horká a nepříjemná.
 • Opatření a další atrakce: Pevnosti jako Adoni a Kurnool jsou velmi slavné a krásně zobrazují historii a kulturu naší země. Páry by milovaly prostředí těchto nádherných pevností.

7. Amalapuram:

Líbánky Místa V Andhra Pradesh

Malé město s bohatým dědictvím, Amalapuram ubytuje několik důležitých chrámů zasvěcených nesčetným božstvům. Mezi nejkrásnější z nich patří chrám Appanapalli, chrám Ainavilli Siddhi Vinayaka a chrám Sree Veereswara Swamy. Je to zajímavá návštěva zejména pro zbožné jedince. Amalapuram je tedy jedním z kulturně bohatých líbánkových míst v Andhra Pradesh.

 • Romantické věci na práci: Pokud jste vy a váš partner věřící a hledáte pokorný útěk, Amalapuram je pro vás ideálním místem pro líbánky. Ponořte se do zbožné a klidné atmosféry nádherných chrámů. Je to dokonalé omlazení pro duše.
 • Jak dosáhnout: Vijayawada a Rajahmundry jsou nejbližší letiště do Amalapuramu. Taxi si můžete pohodlně pronajmout z letiště. Palakollu je nejbližší železniční stanice z Amalapuramu.
 • Kde zůstat: Ve městě je k dispozici řada ubytování. Můžete si pronajmout hotelový pokoj, apartmán nebo chatku podle svého pohodlí.
 • Nejlepší čas na návštěvu: Počasí v Amalapuramu je příjemné po celý rok, takže nejlepší doba k návštěvě je kdykoli máte dostatek času na romantickou dovolenou.
 • Opatření a další atrakce: Amalapuram je určen pro lidi, kteří chtějí strávit kvalitní čas v náručí božství a míru. Chrámy ve městě rozhodně musíte navštívit.

8. Secunderabad:

Líbánky Místa V Andhra Pradesh

Toto město je podobné Hyderabadu a nabízí smíšenou populaci a několik důležitých historických budov a pevností, jako je pevnost Golconda, pevnost Trimulgherry a další turistická místa k návštěvě, jako je jezero Hussain Sagar, Konaseema a Birla Mandir. Je to jedno z nejlepších líbánkových míst v Andhra Pradesh. Planetárium Birla, hrobka Saidanima a kostel Všech svatých jsou další zajímavá místa, která je možné prozkoumat.

 • Romantické aktivity: Bohaté dědictví a kulturní krásy tohoto města vás určitě nechají ohromenými. Můžete strávit romantické líbánky se svým partnerem objevováním jezer, jeskyní, chrámů, pevností a dalších mistrovských děl vytvořených člověkem. Secunderabad vás určitě uchvátí svými estetickými výhledy a líbánky.
 • Jak dosáhnout: Mezinárodní letiště Rajiv Gandhi v Hyderabadu a letiště Vijayawada jsou nejbližší letiště do města. Železniční stanice Sitafal Mandi je místní železniční stanice, která má dobré spojení s velkými městy v zemi.
 • Kde zůstat: Novotel, Taj a Marriot jsou jedním ze slavných pětihvězdičkových hotelů v Secunderabadu. Snadno je k dispozici mnoho hotelů nízké až střední třídy.
 • Nejlepší čas na návštěvu: Pokud si chcete užít monzun v Secunderabadu, konec června až začátek října je ideální čas. Nejlepší doba k návštěvě místa by byla zima.
 • Opatření a další atrakce: Jezera, mandiry a staré pevnosti jsou hlavní atrakcí tohoto města. Nezapomeňte navštívit planetárium Birla, hrobku Saidanima a kostel Všech svatých.

9. Rajahmundry:

Líbánky Místa V Andhra Pradesh

Toto město, bohaté na védskou kulturu, sahá hluboko do historie. Godavari jím prochází a je klíčovým důvodem jeho přitažlivosti. Papi Hills, Dowleswaram Barrage, školka Kadiyapulanka, Plavba lodí v Godavari, chrám Kotilingeshwara, chrám Markandeya, Pattiseema, to jsou některá z turistických míst, která je třeba navštívit. S tak velkým seznamem zajímavých aktivit, do kterých se můžete zapojit, je Rajahmundry jedním z nejlepších líbánkových míst v Andhra Pradesh.

 • Romantické věci na práci: Co je lepší než zábavná konverzace při plavbě v Godavari? Rajahmundry vám nabízí nejromantičtější místa pro dokonalé líbánky. Existuje mnoho aktivit, které můžete se svým partnerem provádět. Je to ideální město pro pár, který se těší na objevování bohatství historie a kultury.
 • Jak dosáhnout: Rajahmundry má jednu z nejlepších a největších železničních stanic v uvedeném, která je dobře spojena s městy. Nejbližší letiště je letiště Rajahmundry.
 • Kde zůstat: Ve městě jsou k dispozici různé pětihvězdičkové a skromné ​​nemovitosti. Jeden může snadno pronajmout ubytování podle preferencí.
 • Nejlepší čas na návštěvu: Není ani moc zima, ani moc horko. Podnebí je mírné a neprožívá příliš silný monzun. Toto místo lze navštívit po celý rok.
 • Opatření a další atrakce: Plavba na kopci Godavari je jednou z hlavních činností, které zde lidé provozují. Papi Hills vám poskytne potěšení z malebné krásy, kterou potřebujete pro vaši dovolenou.

Nyní, když jsme uvedli nejlepší líbánkové destinace v Andhra Pradesh, musíte si pospíšit a rezervovat si návštěvu. Je to ideální místo pro páry, které hledají dobrodružství, klid, malebnost, kulturu, dědictví a chuť historie. Příjemné počasí ve městech vám dovolenou ještě více zpříjemní. Pokud vám dané informace pomohly, nezapomeňte zanechat zpětnou vazbu a sdílet ji s přáteli!

Často kladené otázky a odpovědi:

1. Je léto špatný čas na návštěvu Andhra Pradesh?

Většina měst v Andhra Pradesh zažívá extrémně horké léto. Některá města mají mírné podnebí, a proto je lze navštívit po celý rok. Navrhujeme, abyste si dovolenou naplánovali na zimní měsíce, protože v tomto období je mimořádně příjemná. Monzun může být také ideálním časem k návštěvě státu, pokud máte rádi deště.

2. Je třeba učinit nějaké opatření, než plánujeme navštívit Andhra Pradesh?

Andhra Pradesh je velký stát a je pro turisty docela bezpečný. Lidé si důkladně užívají bohatství kultury a malebné krásy, které stát nabízí. Neexistují žádná taková opatření, která byste museli udělat, než si naplánujete dovolenou. Doporučujeme však, abyste během léta nenavštěvovali. Léto může být extrémně horké pro páry, které chtějí romantický a pohodlný útěk!

3. Kde najdu pláže v Andhra Pradesh?

Vishakhapatnam je známé město v Andhra Pradesh a je velmi známé pro své pláže. Pokud vy a váš milovaný chcete strávit nějaký kvalitní čas na pláži, je to pro vás ideální místo. Yarada Beach a Rishikonda jsou dvě nejoblíbenější veřejné pláže v Andhra Pradesh. Můžete si také užít nádherné vodopády a jezera ve městě.