Líbánky místa

9 Nejlepší Líbánky Místa Kullu Manali Pro Páry

Když se blíží sezóna manželství, možná jste již začali plánovat fázi líbánek. Pokud jste tak neučinili, možná byste je měli začít prozkoumávat hned teď. Každý sní o tom, že bude mít svatební cestu na romantických místech v zahraničí, ale to, co nevíte, je, že v zemi je několik zajímavých míst, která mohou být stejně vášnivá jako přes moře. Jedním z takových oblíbených míst v Indii je Kullu Manali. S mnoha dobrodružnými možnostmi, jako je lyžování, paragliding, rafting a horolezectví, je to také jedno z nejvyhledávanějších míst pro dobrodruhy. Zde je seznam 9 nejlepších míst, která byste mohli chtít vzít na líbánky v Kullu Manali.

Nejúžasnější svatební místa v Kullu Manali:

1. Rohtang Pass:

Průsmyk Rohtang

Průsmyk Rohtang leží vysoko ve výšce 3 978 metrů nad mořem kolébaný v lůně pohoří Pir Panjal. to, co z něj činí jedno z nejlepších líbánkových míst v kullu manali, je malebná krajina v této oblasti a tajné vodopády.

2. Chrám Hidimba Devi:

Chrám Hidimba Devi

Chrám Hidimba Devi byl postaven již v roce 1553 a nachází se mezi hustým lesem Deodar. tento chrám je zasvěcen manželce jednoho z bratrů Pandavů Bheem, má jedinečnou architekturu a je kombinací hinduistického a buddhistického stylu. vyrobeno převážně ze dřeva, je to jedno z nejatraktivnějších líbánkových míst v Kullu a Manali

3. Vashist Hot Water Springs:

Vashist horké vodní prameny

Trochu daleko od Manali se tento horký pramen nachází přes jednu z pěti řek starověké Indie – Beas. jaro poskytuje úplné soukromí a třešničkou na dortu jsou lázeňské domy v tureckém stylu, které lze rezervovat za dostupné ceny, což z něj činí jedno z nejdostupnějších svatebních míst v Kullu Manali.

4. Údolí Solang:

Údolí Solang

Také známý jako bod sněhu, údolí Solang hostí mnoho sněhových dobrodružných sportů, jako je paragliding, lyžování atd. Pokud jste náhodou jedním z novomanželských párů se srdcem srdce, pak je to nezbytná návštěva na seznamu vašich líbánkových míst v Kullu a Manali.

5. Chrám Basheswar Mahadev:

Chrám Basheswar Mahadev

Chrám Basheswar Mahadev, který se nachází v malém městě Bajura, je jedním ze starobylých chrámů v zemi, které je třeba zasvětit lordu Shivovi. je proslulá kamennými řezbami božstev a jak se vydáváte na novou životní cestu se svým partnerem, určitě byste z něj měli udělat součást líbánkové destinace v Kullu Manali.

6. Nehru Kund:

Nehru Kund

Nehru kund je pramen studené vody, který pochází z řeky Birghu. toto místo nabízí zvláštní druh klidu a štěstí všem, kteří navštíví. to musí jít s vaším novým partnerem v životě!

7. Palác Sultanpur:

Palác Sultanpur

Dříve známý jako palác Rupi, byl palác Sultanpur nedávno zrekonstruován poté, co byl poškozen zemětřesením. tento palác se pyšní tradičními malbami a architekturou patřící do koloniální éry. V tomto paláci sídlili vládci údolí Kullu.

8. Řeka Beas:

Řeka Beas

Řeka Beas nabízí všem návštěvníkům různé dobrodružné sporty, a proto je známá jako srdce údolí Kullu. Řeka je také známá jako východní hranice Alexandrovy říše kolem roku 326 př. N. L. Břeh řeky má velmi romantickou atmosféru a malebnou krajinu.

9. Chrám Ma Sharvari:

Chrám Ma Sharvari

Jedná se o starobylý chrám v Kullu Manali a pokud tam náhodou pojedete oslavit začátek nové fáze života, navštivte ho a hledejte požehnání pro šťastný a manželský život!

Kullu Manali s teplotami až 8 stupňů je jednou z nejoblíbenějších destinací pro líbánky v Indii. S nízkou teplotou přichází romantika s vysokou intenzitou, která se ve vás může skrývat. Vzhledem k horku se uvnitř určitě budete cítit příjemně. Neváhejte si však udělat výlet po himálajském městě a udělat si nějaké vzpomínky. A ano, jak můžeme zapomenout na sníh. Kde je sníh, tam se musí bojovat se sněhem. Dávejte si však pozor, abyste svého partnera při boji na sněhu nezranili. Jakkoli romantické to může být, má to rozsah, který vám to všechno zničí. Teď na svatební cestě nic takového nechceme, že? Pokud znáte nějaké další líbánkové destinace v Kullu Manali, podělte se prosím o své připomínky a návrhy.