Líbánky místa

Líbánky místa

9 Nejlepší Líbánky Místa Kullu Manali Pro Páry

Když se blíží sezóna manželství, možná jste již začali plánovat fázi líbánek. Pokud jste tak neučinili, možná byste je měli začít prozkoumávat hned teď. Každý sní o tom, že bude mít svatební cestu na romantických místech v zahraničí, ale to, co nevíte, je, že v zemi je několik zajímavých míst, která mohou být stejně vášnivá jako přes moře. Jedním z takových oblíbených míst v Indii je Kullu Manali. S mnoha dobrodružnými možnostmi, jako je lyžování, paragliding, rafting a horolezectví, je to také jedno z nejvyhledávanějších míst pro dobrodruhy. Zde je seznam 9 nejlepších míst, která byste mohli chtít vzít na líbánky v Kullu Manali.

Nejúžasnější svatební místa v Kullu Manali:

1. Rohtang Pass:

Průsmyk Rohtang

Průsmyk Rohtang leží vysoko ve výšce 3 978 metrů nad mořem kolébaný v lůně pohoří Pir Panjal. to, co z něj činí jedno z nejlepších líbánkových míst v kullu manali, je malebná krajina v této oblasti a tajné vodopády.

2. Chrám Hidimba Devi:

Chrám Hidimba Devi

Chrám Hidimba Devi byl postaven již v roce 1553 a nachází se mezi hustým lesem Deodar. tento chrám je zasvěcen manželce jednoho z bratrů Pandavů Bheem, má jedinečnou architekturu a je kombinací hinduistického a buddhistického stylu. vyrobeno převážně ze dřeva, je to jedno z nejatraktivnějších líbánkových míst v Kullu a Manali

3. Vashist Hot Water Springs:

Vashist horké vodní prameny

Trochu daleko od Manali se tento horký pramen nachází přes jednu z pěti řek starověké Indie – Beas. jaro poskytuje úplné soukromí a třešničkou na dortu jsou lázeňské domy v tureckém stylu, které lze rezervovat za dostupné ceny, což z něj činí jedno z nejdostupnějších svatebních míst v Kullu Manali.

4. Údolí Solang:

Údolí Solang

Také známý jako bod sněhu, údolí Solang hostí mnoho sněhových dobrodružných sportů, jako je paragliding, lyžování atd. Pokud jste náhodou jedním z novomanželských párů se srdcem srdce, pak je to nezbytná návštěva na seznamu vašich líbánkových míst v Kullu a Manali.

5. Chrám Basheswar Mahadev:

Chrám Basheswar Mahadev

Chrám Basheswar Mahadev, který se nachází v malém městě Bajura, je jedním ze starobylých chrámů v zemi, které je třeba zasvětit lordu Shivovi. je proslulá kamennými řezbami božstev a jak se vydáváte na novou životní cestu se svým partnerem, určitě byste z něj měli udělat součást líbánkové destinace v Kullu Manali.

6. Nehru Kund:

Nehru Kund

Nehru kund je pramen studené vody, který pochází z řeky Birghu. toto místo nabízí zvláštní druh klidu a štěstí všem, kteří navštíví. to musí jít s vaším novým partnerem v životě!

7. Palác Sultanpur:

Palác Sultanpur

Dříve známý jako palác Rupi, byl palác Sultanpur nedávno zrekonstruován poté, co byl poškozen zemětřesením. tento palác se pyšní tradičními malbami a architekturou patřící do koloniální éry. V tomto paláci sídlili vládci údolí Kullu.

8. Řeka Beas:

Řeka Beas

Řeka Beas nabízí všem návštěvníkům různé dobrodružné sporty, a proto je známá jako srdce údolí Kullu. Řeka je také známá jako východní hranice Alexandrovy říše kolem roku 326 př. N. L. Břeh řeky má velmi romantickou atmosféru a malebnou krajinu.

9. Chrám Ma Sharvari:

Chrám Ma Sharvari

Jedná se o starobylý chrám v Kullu Manali a pokud tam náhodou pojedete oslavit začátek nové fáze života, navštivte ho a hledejte požehnání pro šťastný a manželský život!

Kullu Manali s teplotami až 8 stupňů je jednou z nejoblíbenějších destinací pro líbánky v Indii. S nízkou teplotou přichází romantika s vysokou intenzitou, která se ve vás může skrývat. Vzhledem k horku se uvnitř určitě budete cítit příjemně. Neváhejte si však udělat výlet po himálajském městě a udělat si nějaké vzpomínky. A ano, jak můžeme zapomenout na sníh. Kde je sníh, tam se musí bojovat se sněhem. Dávejte si však pozor, abyste svého partnera při boji na sněhu nezranili. Jakkoli romantické to může být, má to rozsah, který vám to všechno zničí. Teď na svatební cestě nic takového nechceme, že? Pokud znáte nějaké další líbánkové destinace v Kullu Manali, podělte se prosím o své připomínky a návrhy.

Read more
Líbánky místa

9 romantických líbánkových míst v Uttar Pradesh 2021

Uttarpradéš je označován jako „srdce Indie“. Místo se může pochlubit bohatým kulturním dědictvím. Strávte své vysněné svatební cesty poznáváním tohoto nádherného místa s fantastickým jídlem a vizuálními hody. Je to bezpečné místo k návštěvě párů na líbánky. V Uttar Pradesh je mnoho turistických destinací, kde jsou některá místa určena výslovně pro líbánky. Uttar Pradesh je město památek a pevností. Lze vidět historické pozůstatky královského majestátu v UP. Pokud rádi vidíte takové historické památky a pevnosti starověkého Uttarpradéš, pak vás město přivítá spoustou překvapení. Následuje některá z nejlepších líbánkových míst v Uttar Pradesh.

Líbánky místa v Uttarpradéši s obrázky:

1. Taj Mahal:

Taj Mahal

Žádné místo nebude lepší než samotný pomník lásky na oslavu vašich líbánek. Taj Mahal se svým čistým bílým vzhledem a úchvatným řemeslným zpracováním rozhodně patří k dokonalým líbánkovým místům v Uttar Pradesh. Objevte lásku a krásu s tímto slavným divem světa.

2. Pevnost Agra:

Pevnost Agra

Prozkoumejte místo a objevte lásku mezi úžasnými vizuály opevněného města. Pevnost je symbolem síly, síly a odolnosti. Červený odstín pískovcového kamene byl vyleštěn do zrcadla jako lesk, což mu poskytovalo ohromující pohled. Kromě toho, že je pevnost nádherným kusem historie, je nádherná i díky romantické procházce.

3. Lucknow:

Lucknow

Lucknow je obrovským turistickým lákadlem pro svou kulturu a modernost Nawabi, která plynule sousedí s mughalskou kulturou a kuchyní se současným výhledem. Je to město, které vás může okouzlujícím způsobem vrátit zpět do doby romantismu a kulturního bohatství. Lucknow má úžasné jídlo s biryani v horní části seznamu. Dopřejte si hody a zábavu ve městě Nawabs. Toto romantické město je bezesporu jednou z nejlepších líbánkových destinací v Uttar Pradesh.

4. Allahabad:

Allahabad

Allahabad je svaté město nechvalně proslulé literaturou, svatými řekami a historií. Každých 12 let hostí slavný Kumbh Mela. Allahabad je také bohatý na historii a město duší známé tím, že zrodilo literární oddanosti. Objevte lásku v ulicích tohoto uměleckého města.

5. Sarnath:

Sarnath

Sarnath je malé město ležící u Gangy a Gomti, kde Gautama Buddha pronesl své první kázání a učil Dharmu. Tohle je pro milovníky historie. Existuje Dhamekova stúpa, mohutná a velká válcová stúpa, která se datuje do 3. století před naším letopočtem a kterou postavil císař Ashoka. Okouzlující ruiny chrámu, kde Buddha trávil první období dešťů, jsou skvělým místem k prozkoumání. Archeologické muzeum Sarnath obsahuje ukázky buddhistického umění a kultury. Tuto vyrovnanost, kterou Sarnath má, je místem blaženosti.

6. Mirzapur:

Mirzapur

Mirzapur je město uprostřed Vindhyas. Je to malebné město se třemi řekami, čtyřmi pevnostmi, kopci a vodopády a historií tkaní koberců. Řeka Ganga a Gháty na březích každoročně přitahují spoustu turistů. Objevte ohromující vodopády Chunar Fort, Vindham a Sirsi a dopřejte si hodinovou věž, která je považována za sestru londýnského Big Benu. Nenechte si ujít prohlídku jeskynních maleb se svým milovaným.

7. Jhansi:

Jhansi

Jhansi má parky, jezera, chrámy a pevnost v úžasném prostředí. Jhansi je historické město a má co objevovat. Toto je nutnost pro ty, kteří mají chuť na místní umění, kulturu a kuchyni. Prozkoumejte pevnosti, přijměte požehnání v chrámech a udělejte si romantickou líbánku u malebných jezer a parků.

8. Pilibhit:

Pilibhit

Pilibhit je malebná rezervace tygrů na hranici Indie a Nepálu. Místo má úžasnou rozmanitost rostlin a zvířat. Udělejte si romantickou procházku divočinou v tomto národním parku a užijte si líbánky. Prožijte dobrodružství se svým partnerem a prozkoumejte okolí.

9. Fatehpur Sikri:

Fatehpur Sikri

Fatehpur Sikri je město ze 16. století postavené proslulým mughalským císařem Akbarem. Město má úchvatnou architekturu, díky které je věčně slavné. Paláce odrážejí architektonický lesk dávné doby. Prozkoumejte Panch Mahal, Diwan-i-Khas, Buland Darwaza, palác Johbhai a Lotus Throne, abyste ocenili jeho skutečné architektonické mistrovství.

To byla některá z nejlepších míst na líbánky v Uttarpradéši. Od architektury Mughal po božské Gháty a fantastické jídlo, Uttar Pradesh má všechno. Toto je obrázek, ideální místo pro strávení líbánek. Cestovní a zájezdová společnost nabízí mnoho vzrušujících svatebních balíčků za nejlepší ceny. Stačí Google a opravit váš pohodlný balíček. Kromě těchto míst, pokud znáte další neprozkoumaná místa v Uttar Pradesh, zanechte nám prosím zpětnou vazbu.

Read more
Líbánky místa

9 Nejlepší Líbánky Místa v Uttaranchal s detaily

Uttaranchal jako kopcovitý terén je nejlepší pro perfektní líbánky. Místo se může pochlubit velkým a klidným výhledem na Himaláje a kulturním bohatstvím této oblasti. Oblast nádherného místa, fantastické přírody a duchovní svatosti je skvělá dovolená. Nezáleží na tom, kdy se vdáváte, ale návštěva Uttaranchalu s vaším partnerem by byla věčným zážitkem. Fascinující horské stanice s chladnou teplotou a příjemným počasím jsou ideální pro novomanžele a líbánky. Je to bezpečné místo k návštěvě líbánek, protože krajina je obohacena přírodními zázraky krásy. Níže jsou uvedeny některé z nejlepších líbánkových destinací v Uttaranchalu pro perfektní start vašeho manželství.

Krásné obrázky Líbánky místa v Uttaranchalu:

1. Národní park Valley of Flowers:

Národní park Valley of Flowers

Krásné údolí je široce známé různými druhy rostlin a živočichů a okouzlujícími loukami alpských květin. Tento bohatě rozmanitý region je skvělým způsobem, jak se radovat z přírody a její krásy. Člověk se může procházet po místě a prozkoumat více. Údolí úchvatného kouzla patří mezi nejlepší líbánky v Uttaranchalu.

2. Národní park Jim Corbett:

Líbánky místa v Uttaranchalu - Jim Corbett národní park

Národní park je hlavní turistickou atrakcí a domovem mnoha tygrů. Safari jeep je nejlepší způsob, jak prozkoumat jeho krásu a divočinu. Neexistuje lepší místo než panenská příroda, kde můžete objevovat lásku a romantiku.

3. Nainitalské jezero:

Jezero Nainital

Jezero Nainital se svou přírodní krásou, klidným okolím a sladkou vodou z něj činí nezbytnou návštěvu. Je obklopen bohatou flórou a faunou, která dodává jezeru krásu. S dostupným jachtařským vybavením je to perfektní útěk pro romantické líbánky se svou milovanou.

4. Národní park Rajaji:

Národní park Rajaji

Národní park vlastní Shiva rád, což jsou stopy Himálaje a jsou tygří rezervací. Jeho bohatá flóra a fauna umožňuje úžasný výlet do cíle.

5. Nanda Devi:

Nanda Devi

Druhá nejvyšší hora má úchvatné scenérie, díky nimž jsou všechny líbánky super speciální. Nedaleko vrcholu se nachází národní park Nanda Devi s přírodou a její krásou. Vydejte se s partnerem na trekking a horolezectví a posílejte své pouto.

6. Mussorie:

Mussorie

Toto nádherné místo, kterému se přezdívá „královna kopců“, láká tisíce turistů po celý rok. Líbánky se svým partnerem si nemůžete užít lépe než tato malá romantická horská stanice. Můžete se projít po krásném místě, projet se po laně a nakupovat do sytosti.

7. Kedarnath Temple:

Chrám Kedarnath

Jeden z nejslavnějších chrámů zasvěcených lordu Shivovi se nachází v zasněžených oblastech v Himalájích. Postavil ji Adi-Shankaracharya a výstup do chrámu je dobrodružnou i náboženskou cestou.

8. Snow View Point:

Vyhlídka na sníh

Pohled na sníh je jedním z nejoblíbenějších turistických míst ve městě. K dispozici je lanový výlet k prohlídce jezera Nainital a okolního kouzelného místa. Toto je jedno z nejlepších líbánkových míst v Uttaranchalu.

9. Abbott Mount:

Abbottova hora

Je to horská stanice, která se nachází ve výšce 6400 stop nad mořem a je ideálním místem pro líbánky. Malebná krása, která ji obklopuje, spolu s borovicovými lesy, ve kterých je porostlá, a také pohled na Himaláje jsou něčím, co přenese vaše líbánky na úplně jinou úroveň zážitku. Navštivte kostel, který je mezi hustými lesy.

Uttaranchal je země vznešené přírodní krásy a klidné duchovnosti. Místo je dokonalou směsicí romantiky, klidu a omlazení. S nádechem vzrušení, svěžesti a lásky je to lahůdka pro všechny páry, které plánují své líbánky. Toto jsou některá z nejlepších líbánkových míst v Uttaranchalu, která můžete navštívit před koncem roku nebo si je naplánovat na novoroční dovolenou. Vytvářejte si celoživotní vzpomínky a vydejte se na svatební cestu uprostřed divů přírody.

Read more
Líbánky místa

9 nejúžasnějších svatebních míst v Telanganě

Nově nalezený stát Telangana, který zahrnuje Hyderabad, Warangal, Karimnagar a Nizamabad, palác Falaknuma a hrobky Qutub shahi, jsou hlavními turistickými místy k návštěvě v Telanganě. Místo má řadu slavných starých chrámů a památek. Některá z nejlepších líbánkových míst v telanganě jsou následující.

Vydejte se romanticky netradičně na tato líbánková místa v Telanganě:

1. Charminar:

svatební místa v telangana

Monumentální krása Hyderabadu patří k jedné z nejkrásnějších struktur v zemi. Nachází se na východním břehu řeky Music River a je proslulý perlami a attarem. Krásná mešita má ohromující vizuální podobu. Prožijte svatební cestu mezi pilíři tohoto architektonického génia.

2. Pevnost Golconda:

svatební místa v telangana

Patří do seznamu nejpopulárnějších pevností Indie. Pevnost patří mezi nejlepší líbánky v Telanganě a je známá svou strukturou a designem z krásně vyřezávaných kamenů. Je obklopen hustými zahradami a zelení s hrobkami Qutb Shahi a Naya Qila. Tato nádherná pevnost je ideálním místem pro strávení kvalitního času se svou milovanou.

3. Jezero Hussain Sagar:

svatební místa v telangana

Jezero Hussain Sagar je výsledkem toku vody řekou Musi. Kolosální socha Buddhy stojí uprostřed jezera na ostrově. Jezero má velmi důležitou roli při rozlišování partnerských měst Hyderabad a Secunderabad. V centru se na ostrov dostanete lodí. Klidné okolí jezera patří k oblíbeným líbánkovým místům v Telanganě.

4. Birla Mandir:

svatební místa v telangana

Birla mandir je jedním z nejdůležitějších míst Hyderabadu. Hinduistický chrám, který je jedním ze série Birla mandir, byl postaven Swami Ranganathanandou. Vezměte si požehnání od krásného mandiru, aby vaše líbánky byly ještě příznivější.

5. Palác Chowmahalla:

svatební místa v telangana

Je to palác Nizams v Hyderabadu. Je známá svou elegancí a vyrovnaností. Je to nutné vidět pro milovníky starověkého dědictví města. Nádherná struktura, krásné řemeslné zpracování a elegantní vzhled je dokonalým únikem na líbánky. Toto patří mezi jednoznačně nejlepší líbánky v Telanganě.

6. Kakatiya Kala Thoranam:

svatební místa v telangana

Historický oblouk a symbol dynastie Kakatiya, The Kakatiya Kala Thoranam je také nazýván jako Warangal Gate přítomný v Telanganě. Místo má ve své existenci královský vzhled.

7. Vodopád Kuntala:

svatební místa v telangana

Vodopád Kuntala patří mezi nejlidnatější a největší vodopád ve čtvrti Adilabad v Telanganě. Nachází se na řece Kadem v Neredigonda mandal a je nejvyšším vodopádem ve státě Telangana. Je to malebné místo, kde můžete strávit líbánky.

8. Kawal Wildlife Sanctuary:

Kawal Wildlife Sanctuary je 893 km dlouhá rezerva tygrů. Je známo, že je nejbohatším týkovým lesem v Telanganě. Je zde úžasná přírodní rezervace zahrnující tygry, leopardy, gaury, sambary, lenochy, štěkající jeleny a mnoho dalších druhů ptáků a plazů. Příroda ve své divočině patří vždy k nejlepším líbánkovým destinacím v Telanganě.

9. Laknavaramské jezero:

K dosažení tohoto úžasného místa musíte přejít husté lesy. Klidné jezero „Laknavaram Cheruvu“ se nachází uprostřed zelených kopců obklopených lesy. Procházka visícím mostem je nutností. Je to perfektní útěk na nezapomenutelný líbánkový výlet.

Tento nový stav bude teprve plně prozkoumán. To je jen několik z líbánkových destinací v Telanganě. Ať se láska stane uprostřed krásných míst tohoto dědictví. Ponořte se do bohatého dědictví a historického významu, který stát nabízí. Romantika uprostřed královských paláců naší dávné minulosti a nádherných pevností a pevností. Hledejte duchovní požehnání pro svůj manželský život v uctívaných chrámech zde. Celkově vzato, ideální pro pár, který je kulturně zvědavý a miluje nekonvenční zážitky – líbánky v Telanganě budou určitě jedinečným zážitkem. Napište nám své myšlenky a zprávy. Rádi vám odpovíme a přejeme vám šťastné cestování. Požehnání a jen láska!

Read more
Líbánky místa

9 nejlepších líbánkových míst v Západním Bengálsku se svým sladkým srdcem

Západní Bengálsko je dokonalou kombinací kulturního dědictví s modernizací. Díky rozmanitosti od zasněžených hor přes krásné pláže až po bažinaté lesy má tento východní stát Indie vše, co z něj činí atraktivní líbánkovou destinaci. Pokud hledáte něco „na čas“ se svou lepší polovičkou, pak si určitě nemůžete nechat ujít tato úchvatná místa v Západním Bengálsku. Ne každý má v plánu mít líbánky v Západním Bengálsku, ale jakmile tato místa navštívíte, určitě nezapomenete na získané vizuální zážitky. Západní Bengálsko je dokonalým mixem přírody, divoké zvěře, romantiky a dobrodružství. Bez ohledu na to, jaký jste pár – jako dobrodruzi, romantici nebo milovníci fantasy, West Bengal vás vítá se vší láskou a vřelostí. Darjeeling je jedním z těch oblíbených a nejnavštěvovanějších turistických destinací líbánky v Indii.

Různá svatební místa v Západním Bengálsku:

1. Darjeeling:

Líbánky místa v Západním Bengálsku

Pravděpodobně nejlepší, jedinečné a nejvíce fascinující místo v Západním Bengálsku. Nachází se ve výšce 6710 ft, Darjeeling je světově proslulý svým čajem, svěžími zelenými poli a himálajskou železnicí Darjeeling, která je zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Kromě toho jízda vláčkem učiní výlet nezapomenutelným. Mezi líbánky v Západním Bengálsku to opravdu vyniká jako jedno z nejromantičtějších míst.

2. Digha:

Digha

Nachází se v blízkosti Bengálského zálivu, klidné a klidné vody v Digha z něj dělají klidné a romantické místo pro páry. Kromě toho je to ráj pro labužníky. Pravidelně se zde konají festivaly mořských plodů. Kromě toho si na pláži můžete užít různé dobrodružné sporty. Ve vzdálenosti 187 km od Kalkaty se Digha řadí mezi jedno z nejlepších líbánkových míst v Západním Bengálsku.

3. Sundarban:

Sundarban

Pro páry, které se chystají na nějaké dobrodružství, nemůže být nic ideálnějšího než Sundarbans. Majestátní Royal Bengal Tiger je pro Sundarbany endemický a člověk si může vychutnat jejich pohled a zbytek divoké zvěře ze strážních věží jako Sajnekhali, Sudhanyakhali a Dobanki . Rozlehlé mangrovové lesy v Sundarbans jsou jedny z největších na světě a flóra a fauna jsou dost na to, aby uchvátily vaši mysl nezapomenutelnými vzpomínkami.

4. Duary:

Duars

Duars, v překladu Assamese, Dveře, je bránou do Bhútánu. Páry, které si chtějí užít krásy přírody v celé své kráse, jsou Duars pro vás líbánky. Překvapí vás svěží zahrada zeleného čaje a podmanivá krása národního parku Manas, národního parku Buxa, přírodní rezervace Jaldapara, přírodní rezervace Chapramari, přírodní rezervace Mahananda, národní park Gorumara. V lesích Duarů lze také pozorovat mnoho neobvyklých druhů divoké zvěře. To je pro vás ráj přírody a něco, co byste si neměli nechat ujít.

5. Kurseong:

Kurseong

Země bílých orchidejí, Kurseong je místem proslulým svými přírodními krásami a turistickými zařízeními. Má příjemné počasí po celý rok a jednu z nejlepších destinací pro líbánky v Západním Bengálsku. V okolí je mnoho turistických míst, jako je chrám Ambhotia Shiva, Eagle’s Craig, DowHill Park, Giddapahar Durga, Jagdish Mandir, buddhistická Gompa v Montieviotu, abychom jmenovali alespoň některé. Zeleň zde stačí na to, aby byla pro vás nezapomenutelnou prohlídkou..

6. Kalimpong:

Líbánky místa v Západním Bengálsku Kalimpong

Kalimpong je jednou ze tří oblastí ozvěny v Indii a je proslulý nádhernou scenérií, kterou nabízí. Kromě své flóry je zde také bohatá fauna. Najdete zde tygry v národním parku Neora Valley. Hora Deolo a klášter Zong Dhog Palri Fo Brang patří mezi další místa, která zde stojí za návštěvu. Klidné prostředí v Kalimpongu z něj činí nezbytnou návštěvu pro páry.

7. Láva a Lolegaon:

Líbánky místa v Západní Bengálská láva a Lolegaon

Nachází se asi 30 km od Kalimpongu, Lava nabízí úchvatný výhled na průsmyky Jelep La a Rechi La. Loleygaon je malé městečko ve vzdálenosti 12 km od Lávy. Mezi turisticky zajímavá místa v okolí Lávy patří Ratnarishi Gumpha, jezero Neora a vodopády Chhangey. Během monzunů je tomu nechvalně proslulé. Měli byste se tomu vyhnout během monzunu. Vyzkoušejte se svou lepší polovinou procházkový můstek uvnitř lesa dědictví a buďte si jisti nezapomenutelnými vzpomínkami, se kterými se budete vracet.

8. Mirik:

Líbánky místa ve státě Západní Bengálsko-Mirik

Původně známé jako jezero Sumendu, jezero Mirik je největším přírodním jezerem a jedním z nejlepších míst pro líbánky v Západním Bengálsku. Oblouková lávka s názvem Indreni Pull (Duhový most) nad jezerem dodává jezeru na kráse. Páry si mohou užít jízdu na šlapadle v jezeře a přitom si užít nádherný výhled kolem.

9. Santiniketan:

Líbánky místa v Západním Bengálsku Santiniketan

Páry hledající místa plná klidu a bohatého kulturního dědictví, není nic lepšího než Santiniketan v celém Západním Bengálsku. Nyní je univerzitní město a je proslulé vizí Rabíndranátha Thákura, který zde žil. Napsal řadu literárních klasiků, zatímco toto místo bylo jeho příbytkem a historie a krásné umění tohoto místa vás určitě zaujme.

Západní Bengálsko je určitě rájem na východě a nebudete si chtít nechat ujít zážitek ráje na líbánky! Od „já“ k „my“ vám přechod určitě přinese to nejlepší z prostředí a prostředí, které ze Západního Bengálska získáte. Nejen scénická krása vás zbožňuje, ale různá etnika, kultury a tradice určitě udělají vaše líbánky tím nejlepším v životě, o které se vyplatí starat. Nechte svou lásku rozkvést ve větru Západního Bengálska.

Read more
Líbánky místa

9 romantických líbánkových míst v Sikkimu k návštěvě v roce 2021

Sikkim je jednou z tichých, klidných a nejkrásnějších horských stanic v Indii. Poskytuje perfektní prostředí pro romantickou dovolenou s vaším blízkým. Uhnízděný mezi podhůří Himálaje, Sikkim má co nabídnout svým turistům. Zde je seznam devíti nejlepších líbánkových míst v sikkimu.

Krásná svatební místa v Sikkimu:

1. Gangtok:

Hlavní město Sikkim, Gnagtok, má co nabídnout. Patří sem zasněžené pohoří Mt Kachendzonga, Jhakri Falls a Kyongnosla Water Falls, malebná příroda, nejlepší příroda a klidné kláštery, jako je klášter Enchey.

svatební místa v Sikkimu

 • Gangtok vám nabízí malebnou krásu a přírodu v celé své kráse. Ztraťte se v kráse Gangtok a obdivujte vodopády a kláštery. Páry určitě uchvátí scenérie a blažené prostředí tohoto líbánkového místa.
 • Nejbližší letiště do Gangtok je v Bagdodře v Západním Bengálsku. Je to asi 124 km od Gangtok. Z letiště si můžete snadno půjčit auto nebo taxi. Pohledy a řeka Teesta v pozadí na vaší cestě vás určitě ohromí. Můžete si také vzít vrtulník z Bangdodry. Nejbližší železniční stanice je Jalpaiguri v Siliguri.
 • Říjen až polovina prosince je nejlepší doba k návštěvě Gangtok. Tato krásná horská stanice na severovýchodě nabízí příjemné počasí po celý rok.
 • V Gangtok je k dispozici mnoho pětihvězdičkových nemovitostí a pokorných hotelů. Můžete si vybrat ubytování podle svého rozpočtu a pohodlí.
 • Nathu La, klášter Rumtek a technologický institut Namgyal jsou jednou z nejznámějších turistických atrakcí v Gangtok. Tato místa jsou pro svatební páry nezbytnou návštěvou.

2. Jezero Tsomgo:

Trasa k tomuto jezeru je malebná a neuvěřitelně krásná. Klikaté silnice uprostřed zasněžených Bílých hor dělají jednu pekelnou romantickou jízdu. Pokud jste milovníkem přírody, uvidíte některé vzácné krásy, mezi něž patří květiny jako Primula, modrý a žlutý mák a další irské květiny. Jezero také nabízí projížďky na ponících a jakech, které by se jednomu mohly zdát dobrodružné, v závislosti na jejich temperamentu. Stačí říci, že toto jezero splní všechna vaše očekávání.

svatební místa v Sikkimu

 • Neexistuje způsob, jak by se páry zde znovu nezamilovaly. Tsomgolake je jedním z nejnebezpečnějších a nejúžasnějších líbánkových míst v Sikkimu. Pokud se chcete se svým životním partnerem cítit blíže k přírodě a jejím divům, je to ideální místo pro sdílení chvíle klidu a lásky.
 • Budete muset jet téměř 2 hodiny, abyste se z Gangtok dostali do Tsomgolake. Nejbližší letiště do Gangtok je v Hangdogu v Západním Bengálsku. Je to asi 124 km od Gangtok. Z letiště si můžete snadno půjčit auto nebo taxi.
 • V Gangtok a také v blízkosti jezera je k dispozici mnoho hotelů, chat a dalších skromných ubytování. Jeden si může snadno pronajmout místo podle jejich rozpočtu a pohodlí.
 • Říjen až polovina prosince je nejlepší doba k návštěvě jezera Tsomgo. Krásný scénický výhled na toto líbánkové místo si lépe užijete v zimních měsících. Počasí je však po celý rok příjemné.
 • Jízda na poníkovi a Jakovi vám určitě dá dobrodružný spěch. Nezapomeňte se věnovat těmto aktivitám, aby vaše líbánky byly nezapomenutelné.

3. Namchi:

Toto město je více než bílé zelené. Má několik různých květin, které tečkují po všech ulicích a zahradách – pokrývají celé město. Zde musíte navštívit klášter Sherdup Choeling. Skalní zahrada, čajové zahrady, pohoří Khangchendzonga a Namchi Mahotsav jsou klíčovými atrakcemi tohoto místa.

Namchi

 • Milující ptáci určitě budou milovat Namchi pro svěží zelené zahrady, stromové zahrady a krásnou auru, kterou může nabídnout. Je to ideální místo pro novomanžele, kteří mají nesmírnou lásku k přírodě. Se svou lepší polovičkou musíte mít zahrady a klášter.
 • Nejbližší letiště Namchi je letiště Bangdogra. Z tohoto letiště si můžete pohodlně pronajmout taxi nebo taxi, abyste se dostali do cíle. Nejbližší železniční stanice do Namchi je New Jalpaiguri a horské město Namchi je dobře napojeno na okolní města po silnicích.
 • V Namchi je k dispozici mnoho hotelů a chat. Páry si mohou snadno pronajmout pobyt podle svých preferencí a rozpočtu.
 • Od března do května je nejlepší doba k návštěvě Namchi. Teplota je mírná a vaše dovolená může být příjemná. Další vhodné trvání je září až listopad.
 • Samdruptse, čajová zahrada Temi, klášter Ngadak a chrám Char dham jsou další hlavní turistické atrakce v Namchi.

4. Yuksom:

Toto malé městečko nacházející se v Sikkimu se nachází na jedné z nejzajímavějších trekových stezek v Sikkimu. Je to klidné, malé a útulné místo s malými chatkami a doškovými střechami. Je to jako něco z obrázkové knihy. Klidný den strávený poznáváním prázdných, ale krásných oblastí je dokonalým způsobem, jak začít líbánky. Je zde několik míst, která mohou milovníci přírody navštívit, jako je národní park Khangchendzonga a historický park Norbugang. Má kláštery, mezi nejznámější patří Dubdi Gompa a Kathok Wodsalin Gompa. Tašitenka je historická památka, která se zde nachází.

Yuksom

 • Který pár by nechtěl okusit historii a přírodu? Ponořte se do přírodních krás a bohaté historie Yuksomu. Je to jedno z nejpříjemnějších líbánkových míst v Sikkimu. Love Birds mohou prozkoumat parky a kláštery v tomto městě.
 • Nejbližší železniční stanice do Yuksomu je New Jalpaiguri, která je vzdálená asi 150 km. Na nádraží Yuksom si můžete snadno najmout taxi. Nejbližší letiště je Bagdogra a od Yuksomu je vzdáleno 170 km. Na letišti jsou k dispozici také taxi.
 • V Yuksomu a sousedních městech je k dispozici mnoho hotelů a chat. Lze snadno pronajmout ubytování podle rozpočtu a pohodlí.
 • Léto v Yuksomu nabízí turistům příjemné počasí k prozkoumání tohoto místa. Teplota se pohybuje kolem 10 stupňů. Páry mohou toto město navštívit i v zimě, ale počasí je velmi chladné.
 • Jezero Khecheopalri, vodopády Kanchenjunga, klášter Pemayangtse jsou další hlavní turistické atrakce tohoto pokorného města.

5. Zuluk:

Další malá vesnice nacházející se ve vysoké nadmořské výšce, Zuluk má co nabídnout. Mezi klíčové atrakce patří chrám Nag, hora Kanchenjungha a vyhlídka Thambi. Je to jedno z nejlepších líbánkových míst v Sikkimu.

Zuluk

 • Pokud vše, co milujete ptáky, chcete udělat, je potěšit své oči a ocenit přírodu, je to pro vás nejlepší destinace pro líbánky. Tato vesnice se nachází ve vysoké nadmořské výšce a má spoustu věcí pro novomanžele. Je to určitě jedno z nejromantičtějších líbánkových míst v Sikkimu.
 • Zuluk je asi 4 hodiny jízdy od Gangtok. Do Gangtok se dá dostat po železnici i vzduchem. Nejbližší letiště do Gangtok je letiště Bagdogra. Jalpaiguri a Siliguri jsou nejbližší železniční stanice.
 • V této vesnici je k dispozici mnoho hotelů a chat. Pokorné a útulné ubytování si můžete snadno rezervovat podle svého rozpočtu a pohodlí.
 • Nejlepší doba k návštěvě Zuluk je srpen a září. Tyto měsíce vám přinášejí pohled na divoké květiny v celé vesnici. Počasí je velmi příjemné pro páry, aby si užili romantický útěk.
 • Vyhlídka Thambi, trasa Sikkim Silk a vyhlídka Lungthung jsou hlavní turistické atrakce. Láskyplní ptáci si nesmí nechat ujít tyto úchvatné výhledy.

6. Pass Nathula:

Leží na hranici Indie a Tibetu. Byla to součást staré hedvábné obchodní cesty, a je tedy místem s velkou historickou hodnotou. Má také co nabídnout z hlediska estetické přitažlivosti. Nachází se v klíně Himalájí a je obklopen vrcholky pokrytými sněhem. Kromě chůze po sněhu má také krásný válečný památník, který turisté rádi navštěvují.

Průsmyk Nathula

 • Toto místo s nesmírnou historickou hodnotou se může ukázat jako skvělé místo pro líbánky pro novomanžele. Nabízí nejen malebnou krásu, ale také má válečný památník. Láskyplní ptáci si na tomto místě určitě užijí esenci historie a krásy.
 • Nejbližší letiště k průsmyku Nathula je Bagdogra. Je to téměř 178 km od letiště. Nejbližší železniční stanice jsou Jalpaiguri a Siliguri. Taxíky jsou k dispozici na letišti i na nádraží.
 • V průsmyku Nathula a jeho okolí jsou k dispozici hotely a chaty. Páry si mohou rezervovat ubytování podle pohodlí a rozpočtu.
 • Od dubna do poloviny června je nejlepší doba k návštěvě průsmyku Nathula. Zimní měsíce mohou být extrémně mrazivé a chladné a teplota může klesnout až na -25 stupňů. Monzuny jsou velkou hrozbou pro toto líbánkové místo kvůli možnosti pozemních skluzů.
 • Baba Harbajan Singh Mandir, kopec Mera Bharat Mahan a schodiště na hranici s Indočínou jsou další hlavní turistické atrakce zde.

7. Údolí Lachung, Lachen a Yumthang:

Malá vesnice, v níž sídlí několik tibetských kmenů. Toto místo, které se nachází na severu Sikkimu, má to nejromantičtější, co může nabídnout – sníh! Procházka ulicemi, vzájemné vyhřívání se ve společnosti a užívání si výhledu je perfektní způsob, jak strávit líbánky. Toto je jedna z nejlepších líbánkových destinací v Sikkimu. Jezero Gurudongmar je zde v zimě zmrzlé a musíte ho navštívit. Lachung Gompa je jedním ze slavných klášterů, které se zde nacházejí.

Lachung, Lachen a Yumthang Valley

 • Nejlepší způsob, jak prozkoumat bohatou kulturu Sikkimu, je navštívit Lachung, Lachen a údolí Yumthang. Páry mohou obdivovat lákavé výhledy na toto místo a užít si některé tradice vložené do jídla a aktivit. Je to ideální místo pro líbánky pro páry, které hledají dobrodružství.
 • Do Lachungu, Lachenu a údolí Yumthang se dostanete po silnici z Gangtok. Nejbližší letiště do Gangtok je Bagdogra a nejbližší železniční stanice jsou Jalpaiguri a Siliguri. Najměte si taxi, abyste se dostali do Gangtok. Budete muset zůstat v Gangtok na jednu noc a vyrazit na cestu další den.
 • V Gangtok i v údolích je k dispozici mnoho útulných hotelů a chat. Místo si lze pohodlně pronajmout podle rozpočtu a preferencí.
 • Pozdní únor až červen je nejlepší doba k návštěvě těchto údolí. Počasí je příjemné a v polovině června také uvidíte rozkvetlé květiny.
 • Vodopády Bhewma, vodopády Amitabh Bachchan, vodopády BhimNala a řeka Lachung jsou další hlavní atrakce, které stojí za návštěvu.

8. Řeka Teesta:

Jeho řeka je v zimě zamrzlá a v létě vypadá scintilačně a čistě. V závislosti na měsíci, ve kterém toto místo navštěvujete, se zde můžete věnovat různým dobrodružným sportům. Patří sem rafting na řece a jízda na kajaku během léta. Toto místo má také nejkrásnější ptáky.

Řeka Teesta

 • Vy a váš milovaný můžete sdílet okamžik romantiky poblíž této řeky. Řeka Teesta nabízí krásné místo pro líbánky pro páry. Lidé, kteří hledají dobrodružství, si zde mohou přijít vyzkoušet rafting a jízdu na kajaku. Pozorování ptáků je také aktivita, kterou si zde turisté velmi užívají.
 • Řeka Teesta je od Gangtok vzdálena přibližně 180 km. Do Gangtok se dostanete letecky nebo po železnici. Nejbližší letiště do Gangtok je Bagdogra a nejbližší železniční stanice jsou Jalpaiguri a Siliguri. Najměte si taxi, abyste se dostali do Gangtok. Budete muset zůstat v Gangtok na jednu noc a vyrazit na cestu další den.
 • V blízkosti řeky Teesta je k dispozici mnoho hotelů a chat. Lze snadno pronajmout ubytování podle rozpočtu a pohodlí.
 • Od prosince do června je nejlepší doba k návštěvě řeky Teesta. Můžete si užít vodní sporty a příjemné počasí. Úplně se vyhněte návštěvě tohoto místa v monzunu kvůli bobtnání řek kvůli dešti.
 • Řeka Teesta vám nabízí ideální místo pro líbánky. Vodní sporty musíte vyzkoušet a páry si dobrodružství určitě užijí.

9. Ravangla:

Malé městečko Sikkim Ravangla má panoramatické výhledy a projížďky jaků a další typická zajímavá místa. Poskytuje klidné prostředí ideální pro romantický útěk.

Ravangla

 • Toto je jedno z nejkrásnějších a nejpokojnějších míst v Sikkimu. Páry určitě uchvátí krása místních zajímavostí a dalších aktivit. Nově manželské páry by sem také měly vyrazit na projížďky jaků, aby jejich milostná dovolená byla nezapomenutelnější.
 • Nejbližší letiště do Ravangly je letiště Bagdogra. Nachází se ve vzdálenosti přibližně 130 km. Nejbližší železniční stanice jsou Siliguri a Jalpaiguri. Na místo určení si můžete pronajmout taxi z letiště i nádraží.
 • V této oblasti je k dispozici mnoho hotelů a útulných chat. Můžete si pronajmout ubytování podle svého pohodlí a rozpočtu.
 • Letní sezóna je nejlepší doba k návštěvě Ravangly. Turisté také raději navštěvují toto místo na líbánky v měsících září, říjen a listopad.
 • Buddha Park of Ravangla (obrázek), Tashiding Monastery a Bon Monastery jsou další hlavní turistické atrakce.

Sikkim má tedy jedny z nejlepších líbánkových destinací v Indii a je úžasně vhodným místem pro líbánky.

Read more
Líbánky místa

9 Nejúžasnějších Líbánkových Míst v Hyderabadu

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by byly líbánky v Hajdarábádu? Hyderabad je známé hlavní město jižního města Telangana a celkové hlavní město Andhra Pradesh. Je to město pokryté svěží zelení a bohatým dědictvím, které se rozprostírá na obrovské ploše země. Tento knížecí stát sahající až k Nizamům Mughalské říše je bohatý na flóru i faunu, což z něj činí ideální turistickou a líbánkovou destinaci pro lidi z celé Indie. Díky rozsáhlým pozemkům, které umožňují vznik několika národních parků, vodních cest a zábavních parků, stojí Hyderabad za návštěvu. Jste vy a váš partner oba kulturně zvědaví cestovatelé? Hyderabad je pro vás ideálním místem. Prozkoumejte bohaté dědictví minulosti v pevnosti Charminar a Golconda. Hledáte vlastní královskou pohádku? Romantika uprostřed nádherných paláců, jako jsou Chowmahalla a Faluknuma. Máte oba rádi divokou přírodu? Hyderabad vás rozmazlí shnilými svými safari a dobrodružstvím v národním parku. Co víc? Hyderabadi biryani je světově proslulá a ideální pro milovníky jídla ve vás a vašem partnerovi!

Nejúžasnější líbánky v Hyderabadu

Léta zde mohou být docela horká, zatímco zimy jsou velmi příjemné (13-28 stupňů Celsia). Líbánky zde od října do února by byly ideální. Město je docela bezpečné, dokonce i pro ženy obecně a není známo, že by při cestování sem čelily nějakým problémům. Veřejná doprava, jako jsou autobusy, taxíky a auta, je pro turisty snadno dostupná.

Zde pro vás máme seznam kbelíků s nejlepším místem pro líbánky poblíž Hyderabadu.

Nejlepší svatební místa v Hajdarábádu:

1. Golconda:

Golconda

Chcete -li přijmout krásu Hyderabadu, neexistuje lepší místo, než být Golconda nebo Golla Konda, jak je známější. Je to ideální místo k návštěvě nejprve na svatební cestě, protože vám pomůže plně porozumět historii krásného města Hyderabad spolu s vynikajícím výhledem z vrcholu samotné památky. Golconda se nachází 11 km západně od Hyderabad a je ideálním místem pro líbánky v Hyderabadu.

2. Hussain Sagar:

Hussain Sagar

Hussain Sagar je jezero, které se nachází v Hyderabadu a které vybudoval velký Hazrat Hussain Shahi Wali v roce 1562. Nabízí nádherný výhled na kosmický trojúhelník měsíce, Jupitera a Venuše, což je skvělé místo pro všechny milovníky. Krásný aspekt prostředí a svěží zeleň z něj činí ideální místo pro líbánky v Hyderabadu po celý rok.

3. Ramoji Film City:

Ramoji Film City

Filmové město o rozloze 2000 akrů v Hyderabadu je považováno za největší integrované filmové město na světě a je ideálním místem pro milovníky filmů z celého světa. Je to nutné vidět v itineráři Hyderabadu a je ideálním místem, pokud si vy a váš novomanžel užíváte filmy společně. Je to velká plocha země obklopená veškerým sortimentem kinematografie, což z ní činí zábavný a zábavný den se spoustou práce. Díky dostupnosti průvodců je práce mnohem snazší, což z ní činí jedno z nejlepších líbánkových míst poblíž Hajdarábádu.

4. Palác Chowmahalla:

Palác Chowmahalla

Tento palác Nizamů z Hyderabad je krásná a svěží oblast země vytvořená dynastií Asaf Jahi. Tento velký palác byl sídlem moci velkých Nizamů, když vládli státu. Důvody, které byly obnoveny vládou Andhra Pradesh, jsou nyní nezbytným turistickým místem a mohou být skvělým romantickým místem pro mladé milence. Zahrady následované nádhernými vyhlídkami podél paláce jsou ideálním místem pro svatební pár a jsou jednou z nejkrásnějších destinací poblíž Hyderabadu.

5. Palác Falaknuma:

Palác Falaknuma

Palác Taj falaknuma je opět ideálním místem pro jakýkoli svatební pár, pokud chcete strávit něco navíc, abyste měli skvělý a nezapomenutelný zážitek. Plyšové a elegantní pokoje v pozadí paláce z 19. století, po němž následuje vynikající gurmánské jídlo a skvělý bazén a lázně, jsou vše, co potřebujete, abyste se v tomto nádherném prostředí cítili hýčkáni, což z něj činí jedno z nejlepších líbánkových míst poblíž Hajdarábádu.

6. Park Lumbini:

Park Lumbini

Lumbini je malý veřejný park hned vedle Hussain Sagar pokrývající asi 7,5 akrů půdy pokryté svěží zelení a má nádherný výhled na sochu Buddhy, která je ikonickým dědictvím velkého města Hajdarábád.

7. Snow World:

Sněhový svět

Chcete -li si užít den se svou milovanou, navštivte krásný sněhový svět, což je zábavní park v Hyderabadu. Vedle Hussainského jezera se rozkládá asi na 2 akrech.

8. Národní park Kasu Brahmananda Reddy:

Národní park Kasu Brahmananda Reddy

Tato oblast je jedním z mnoha skvělých a rozmanitých národních parků v Hyderabadu a je skvělým místem, kam vyrazit na safari se svým milovaným, pokud máte rádi dobrodružství a divokou zvěř.

9. Národní park Mrugavani:

Národní park Mrugavani

Druhý velký národní park v Hyderabadu, Mrugavani, je plný rozmanité flóry a fauny, což z něj činí opět skvělé místo pro líbánky, pokud si užijete trochu dobrodružství. Je to jedna z nejmalebnějších destinací pro líbánky poblíž Hyderabadu.

Tento článek hovoří o Hyderabadu jako o skvělé líbánkové destinaci, která zohledňuje všechna skvělá místa, která můžete při návštěvě města vidět. Blízko Hyderabadu je také několik skvělých míst na líbánky. S řadou nádherných míst, ze kterých si můžete vybrat, si určitě vyberete. Nejen prohlídky památek, ale dokonce i bohaté na činnosti, jako je průzkum divoké zvěře, filmové prohlídky města a dobrodružné akce – Hyderabad nabízí něco zvláštního, co se každému líbí. Napište nám své myšlenky na toto úžasné město a také svou zpětnou vazbu obecně. Zpětná vazba od našich čtenářů je to, co nás nejvíce vzrušuje. Přejeme vám šťastné cestování, požehnání a ještě více lásky při společném postupu vpřed.

Read more
Líbánky místa

Nejlepší 9 nejromantičtějších svatebních míst v Darjeelingu, které chcete navštívit v roce 2021

Darjeeling, jedna z kouzelných zemí na Zemi, je nádherným místem, kde si můžete užít kvalitní čas se svým blízkým. Toto místo se nachází v záhybech hor a nazývá se královnou indických horských stanic. Užít si líbánky v Darjeelingu je tedy fantastický nápad. Oslnivá sněhová maska ​​na vrcholech Darjeelingu, orchideje a dojemné borovice jsou prostě to pravé, co byste rádi viděli na líbánkovém turné. Darjeeling je jednou z nejoblíbenějších destinací pro líbánky v Indii. Každý den se do Darjeelingu dostanou stovky novomanželských párů, aby hledali romantiku, lásku a průzkum. Ať už je to se svým partnerem nebo jako rodina, Darjeeling je velmi bezpečné místo k návštěvě. Obyvatelé Darjeelingu jsou tak starostliví, že vás vítají jako svého člena rodiny. Mezi 9 nejlepších líbánkových míst v Darjeelingu patří:-

Krásná svatební místa v Darjeelingu:

1. Lamahatta:

líbánky v Darjeelingu

Nachází se ve vzdálenosti 23 kilometrů od Darjeelingu, je to jedno z nejlepších líbánkových míst v Darjeelingu. Ačkoli je to jen malá vesnice, ale je to krásná horská stanice, kterou musíte alespoň jednou navštívit se svým blízkým, abyste ocenili krásu tohoto místa. Nádherný výhled na štíty a řeky poskytuje párům klidné místo a čas. K dispozici jsou různé krásné zahrady a domácí pobyty, kde můžete relaxovat a nasát kouzlo zahrady.

2. Tiger Hills:

Tygří kopce

Jedním z nejlepších líbánkových míst v Darjeelingu jsou Tiger Hills. Toto krásné místo poskytuje oslnivé výhledy na východ slunce a vy se můžete v klidu dívat na zasněžené vrcholky Himálaje a užívat si čas se svými blízkými. Toto místo se nachází na silnici Senchal a nabízí malebnou krásu a panoramatické výhledy na vrcholy Lhotse, Mahalu, Kanchenjunga, Kabru a Janu, které mohou poskytnout neuvěřitelné fotografické scény. Klikněte na více fotografií a přidejte si je do svých vzpomínek. Úchvatný výhled na východ slunce nad Kanchenjungou je úžasný, a proto je váš svatební výlet v Darjeelingu oprávněný.

3. Glenary:

Glenary

Toto je nejznámější pekárna, která je oblíbená pro své pečivo, čaje a koláče a může být ve vašem seznamu míst k návštěvě během líbánek v Darjeelingu. Když se usadíte do křesla a vychutnáte si čaje a koláče, budete mít fantastický výhled na sněhem naložené vrcholky hor. Má také restauraci, která nabízí širokou škálu lahodných pokrmů, jako jsou vepřové karbanátky, hovězí steaky, občerstvení tandoori, kontinentální prskavky, čokoládová vajíčka atd. Útulné místo pro trávení času s partnerem.

4. Ropeway Rangeet Valley:

Ropeway Valley Rangeet

Jedním z nejlepších líbánkových míst v Darjeelingu, kde si můžete užít dobrodružného člověka ve vás, je celý výhled na Darjeeling pomocí lanové dráhy. To nabízí panoramatický výhled na krajinu, sněhem obtěžkané vrcholy a umožní vám plně se ponořit do krásy této horské stanice. Pokud budete mít 20 minut z každé strany, užijete si jednu z nejlepších 40 minut svého života. Tato lanová dráha byla zahájena v roce 1968 a poté, co byla přerušena v roce 2003, byla znovu otevřena v roce 2012. Tato jízda je stejně oblíbená mezi páry a rodinami a je to zážitek, který byste měli mít alespoň jednou, pokud navštívíte Darjeeling.

5. Nightingale Park:

Nightingale Park

Shrubbery Nightingale Park v Darjeelingu je nádherný veřejný park, který je ideálním místem pro relaxaci a užívání si nádherných výhledů na Kanchenjunga a další sněhové štíty východních Himálají. V hlavní sezóně se nepálské kulturní programy konají každý večer. Můžete si užít tanec a také strávit nějaký čas. Toto místo nabízí úžasnou vědeckou krásu a mělo by se navštívit alespoň jednou.

6. Tukvar Valley Tea Estate:

Čajovna v údolí Tukvar

Jedná se o zahradu s nízkou nadmořskou výškou, která se nachází 16 kilometrů od Darjeelingu a je dobře propojena silniční sítí. V Darjeelingu jsou různá svatební místa, ale toto místo je tak krásné, že nemůžete odolat jeho návštěvě jednou. Poskytuje nádherný scénický výhled na čajové plantáže. Dostaňte se tam a klikněte na pár úžasných fotografií, které si přidáte do vzpomínek. Tato zahrada je oblast dešťového stínu, má vlastní školku a dřevo & bambusový les.

7. Shangrila Regency:

Shangrila Regency

Krásné hotely a letoviska dělají z Darjeelingu líbánky a Shangrila Regency je jedním z nich. Tento krásný hotel má celé patro věnované střešnímu salonku, který vám poskytne relaxační a uklidňující atmosféru. Nachází se na Gandhi Road, je to atraktivní místo pro turisty, a proto také dobré pro páry. Odpočiňte si ve střešním salonku a užívejte si krásy hor a sněhových štítů. Je zde vynikající světlo a ventilace a je to dobrý hotel k pobytu v Darjeelingu se svým partnerem.

8. Hora Kanchenjunga:

Hora Kanchenjunga

Jedná se o 3. nejvyšší horu světa na hranici Indie a Nepálu. Je to krásné místo pro páry, které jsou na svatební cestě v Darjeelingu. Kanchenjunga znamená „Pět pokladů sněhu“ a je to velmi krásné místo. Je domovem široké škály rostlin a živočichů, kde se můžete toulat se svým partnerem a užívat si malebné krásy místa.

9. Batasia Loop:

Líbánky místa v Darjeelingu Batasia Loop

Jedná se o speciální železnici vytvořenou za účelem snížení stoupání stoupání himálajské železnice Darjeeling. Vezměte si lístky, nasedněte na vlak a užijte si výlet a malebnou krásu místa a vážte si krásy tohoto místa. Měli byste to navštívit jednou, protože je to nádherný zážitek. Malý výlet na takovou cestu se svým blízkým je skvělý nápad strávit nějaký čas společně bez jakéhokoli rušení. K dispozici je také zahrada, kde si můžete vychutnat přírodní krásy a kliknout na spoustu krásných fotografií.

Darjeeling je nádherné místo a je úžasné ho navštívit v květnu až červnu nebo v září a prosinci, abyste si užili fantastické počasí a krásu tohoto místa. Vyhněte se také monzunovému období, vyhnete se problémům a naplánujte si návštěvu tohoto krásného a okouzlujícího místa. Protože nyní je konec roku, je to ideální doba k návštěvě Darjeelingu, protože klima je příjemné a vhodné pro prohlídky památek. Úchvatný výhled na zasněžené hory v chladném počasí a sněhové vločky pokrývající borovice je místo, kde musíte navštívit líbánky v Darjeelingu.

Read more