Lak na nehty

Top 15 značek na nehty v Indii

Všichni rádi nosíme na nehty různé barvy. Existují různé společnosti, které nabízejí různé druhy efektů a barev. Některé z nich jsou velmi snadno dostupné a některé mají velmi vysoké ceny, ale nabízejí barvy, které se líbí mnoha ženám. Proto podle toho, jaký typ odstínu nebo odstínu chcete koupit, si můžete prohlédnout varianty od různých společností. Pokud chcete speciální typy efektů, jako je rozbití nebo neon, velmi matný povrch nebo jednoduše s holografickými třpytkami, budete muset utratit nějaké peníze navíc, protože jsou dražší než běžné barvy a jsou drahé.

Oblíbené a nejlepší značky na nehty v Indii:

Níže je 15 nejlepších značek, které nabízejí lakované laky na nehty, které můžete vyzkoušet.

1. Lakme:

značky laků na nehty

KOUPIT ZDE

To je velmi oblíbená značka pro různé kosmetické přípravky, které nabízí, ať už pro laky nebo pleťové vody a krémy. Můžete si koupit různé barvy z jejích řad, jako je Nine To Five nebo Color Crush. Ceny se pohybují od 160 do 250 INR v závislosti na variantě, kterou kupujete.

2. Konad:

Konad

Jedná se o velmi známou řadu, která nabízí nejen leštidla, ale také dekorativní materiály, jako jsou razicí desky, samolepky a další kartáče. Můžete si koupit jejich kulaté lahve za poměrně vysokou cenu jako Shining Deep Green nebo Club Pink za 10 ml lahve od 170 INR do 199 INR.

3. Lotus Herbals:

Lotus Herbals

KOUPIT ZDE

Můžete si koupit jejich oblíbené barvy jako Gold Mist, Plum Shine a Mint Magic, které se dodávají ve štíhlých lahvích s měkkým aplikátorem za ceny, které jsou velmi dostupné od 120 do 150 INR.

4. Maybelline:

Maybelline

KOUPIT ZDE

Populární varianta, kterou tento konkrétní sortiment zná, se nazývá Color Show. To má mnoho variant pro ty, kteří chtějí třpytky pro ty, kteří chtějí metalický efekt nebo jednoduše lesklou základní barvu. Můžete si koupit různé odstíny jako Dazzling Diva nebo Glitter Mania za ceny 160 až 170 INR. Ty jsou levné a barvy jsou velmi dostupné a nevypálí vám díru do kapsy. Trvalý efekt je také dobrý a můžete je snadno vyzkoušet.

5. Street Wear:

Pouliční oblečení

Jedná se o populární a dostupnou značku. Můžete si koupit jejich různé známé barvy jako Grape Shimmer nebo Oceanic blue za ceny od 120 INR za 9ml lahve do 60 INR za 5 ml lahve.

6. Avon:

Avon

KOUPIT ZDE

To je také populární název v běžných domácnostech. Jejich barvy můžete snadno koupit, protože jsou levné. To je obzvláště oblíbené pro malé lahve z varianty, která stojí 50 až 70 INR za kus a má odstíny jako Mango Mania, Coffee Bean atd. Většinou je prodávají jednotliví prodejci z domova do domova, ale v dnešní době je najdete v drogerie nebo speciální prodejny, které prodávají pouze výrobky Avon. Má také rychlostní suchý rozsah, který může stát od 200 do 300 INR.

7. Oriflame:

Oriflame

Jedná se o velmi známou značku pro svou rychlou suchou odrůdu. Můžete si koupit jejich varianty jako Pure Color Range nebo Metallic Range za minimální cenu 100 INR a může jít až na 400 INR.

8. China Glaze:

China Glaze

KOUPIT ZDE

Hodně známá řada populárních odstínů, jako je rozbití, neony, třpytky a také matné laky. Ceny jsou velmi vysoké a nemusí být vhodné pro každého. Pokud však hledáte dlouhotrvající odstín, můžete vyzkoušet jejich barvy za 700 až 2 000 INR v závislosti na variantě, kterou chcete koupit.

9. OPI:

OPI

KOUPIT ZDE

OPI je známý svými cenově dostupnými barvami a také rozbitými laky. Můžete si koupit jejich různé varianty jako neonové, třpytivé nebo matné efektové barvy za minimální cenu 700 až 800 INR za 15 ml lahve.

10. Colorbar:

Barevný pruh

KOUPIT ZDE

To nabízí různé odstíny, které dlouho vydrží, a také barvy jsou velmi známé. Jedná se o velmi známou řadu a odstíny jako Amethyst, Exkluzivní čísla 56 a 44 spolu s Fearless Red jsou velmi populární. Můžete si je koupit za 210 až 300 INR za 9ml lahve.

11. Viviana:

Viviana

KOUPIT ZDE

Jedná se o zcela novou řadu a můžete si koupit jejich malé a velmi dostupné lahvičky o objemu 9 ml za minimální cenu asi 60 INR. Nabízejí také hodnotné balíčky 4 nebo 5 barev a můžete si je koupit za 250 INR. Jsou levné a barvy mají dobrou trvanlivost. Můžete si je koupit a vyzkoušet.

12. Loreal Paris:

Loreal Paris

KOUPIT ZDE

To nabízí velmi trvanlivé barvy a odstíny jsou různých typů. Můžete si koupit třpytivé odstíny s částečkami třpytek a můžete si také koupit jejich kovové odstíny. Existují normální barvy, stejně jako Beige Boheme a Versailles Gold, které jsou jako hodně známá řada barevných odstínů Color Riche a tyto jsou od 300 INR do 500 INR.

13. MTV MUAH od Blue Heaven:

MTV MUAH od Blue Heaven

Toto je nová řada a můžete si je koupit od 199 do 200 INR a hodnotné balíčky mohou přijít za 300 až 400 INR.

14. Tipy a prsty:

Tipy a prsty

Jedná se o dobře známou řadu a jejich ceny jsou také vhodné pro každou dívčí kapsu, ať už jde o vysokoškolačky nebo teenagery. Můžete si koupit jejich různé odstíny a odstíny jsou také velmi trvanlivé. To je v módním průmyslu již dlouhou dobu a můžete si koupit barvy, které jsou lesklé nebo v nich mohou být třpytky. Můžete si také koupit jejich základní nebo vrchní nátěr a také kovové odstíny. Ty pocházejí z 5ml lahví do 9ml lahví. Ceny jsou od 100 do 150 INR.

15. Kosmetika pro tváře:

Kosmetika tváří

KOUPIT ZDE

Jedná se o dobře známou řadu, která nabízí různé metalické a jiné běžné barvy, které můžete použít pro každodenní nošení. Ty jsou oceněny z řady Jejich vysoký lesk je také velmi známou variantou. Můžete si koupit barvy jako Molten Rust, Poppy Red a I like to Mauve za ceny, které se mohou lišit a mohou být od 199 INR do 400 INR.