Lak na nehty

9 nejlepších matných laků na nehty v Indii

Matte je nejnovější a nejžhavější trend sezóny. Matná je v podstatě barva bez jakéhokoli lesku nebo lesku nebo lesku nebo jakýchkoli kovových vlastností barvy. Nošení matných barev na nehty dodá vašemu vzhledu jinou úroveň elegance. Lesklé a třpytivé barvy na nehty jsou také hezké a vypadají nádherně na hezkých nehtech, ale nedají se nosit všude, například na pracovištích nebo na vysokých školách nebo dokonce i na běžný den. Třpytivé laky na nehty v takových scénářích jednoduše nezapadají do obrazu. A to je přesně místo, kde barvy matných povrchů přebírají.

Nejlepší stránka matných laků na nehty je, že je můžete nosit všude a při každé příležitosti. Můžete také nosit matné barvy nehtů na večírky. Poskytne zcela nový pohled na váš vzhled.

Nejnovější a krásný matný lak na nehty pro ženy v trendu:

Zajímá vás, jaké jsou top a divoce používané odstíny matných laků na nehty? Zde je seznam několika nejlepších matných barevných laků na nehty.

Lakme Fast and Fabulous Nail Color (Aqua Express):

Lakme Fast and Fabulous Nail Color (Aqua Express) - matné laky na nehty v Indii

Modrá je barva, která představuje klid, důvěru a mír. Aqua express od Lakme Fast and Fabulous Nail Color je nádherný odstín nebesky modré barvy. Matná barva na nehty byla navržena tak, aby zaschla do 40 sekund od aplikace. Jediným tahem jste schopni dosáhnout úplného pokrytí nehtů a skvělé textury a barvy.

Lakme Fast and Fabulous Nail Color (Going Green):

Lakme Fast and Fabulous Nail Color (Going Green) - matné laky na nehty v Indii

Zatímco zelená představuje krásnou matku přírodu, představuje také rovnováhu a růst. Going Green od Lakme Fast and Fabulous Nail Color je báječný odstín zelené. Plochý kartáč použitý v tomto laku na nehty byl vylepšen, aby vašim nehtům poskytl hladký a krásný povrch jediným tahem.

Polština Zoya (Kara):

Zoya Polish (Kara) - Matte Finish Nail Polish Brands v Indii

KOUPIT ZDE

Barva na nehty Kara od laku na nehty Zoya je směsí korálových a oranžových barev s růžovým nádechem. Tento vítězný lak na nehty získal nezávislý časopis Women’s Health Magazine pro dlouhotrvající barvy. Barva je velmi hezká a přivede ve vás mladou okouzlující dámu.

Lakme Fast and Fabulous Nail Color (Pearl Pink):

Lakme Fast and Fabulous Nail Color (Pearl Pink) - matné laky na nehty v Indii

Růžová je velmi dívčí barva a někdy představuje hloupé a nezralé, ale je to také barva, která vyzařuje lásku. Ačkoli růžová je dívčí barva, chlapcům nevadí růžový lak na hezkých nehtech. Je to také roztomilé. Tento krásný odstín růžové od Lakme Fast and Fabulous Nail Color je speciálně navržen tak, aby rychle schnul a poskytoval skvělou texturu a barvu vašim pěkně upraveným nehtům..

Smalt na nehty Maybelline Color Show (oranžová fixace):

Maybelline Color Show Nail Smalt (Orange Fix) - matné laky na nehty v Indii

KOUPIT ZDE

Oranžová je jasná barva a je také barvou optimismu a sociální komunikace. Tento roztomilý oranžový fix od Maybelline Color Show Nail Enamel je velmi neobvyklý a jedinečný odstín oranžové. Lak na nehty byl navržen tak, aby déle vydržel a poskytl vašim nehtům nevysvětlitelnou texturu.

Smalt na nehty Maybelline Color Show (Sweet Sunshine):

Maybelline Color Show Nail Smalt (Sweet Sunshine) - matné laky na nehty v Indii

Žlutá je barvou optimismu a je barvou mysli a intelektu. Sweet Sunshine od Maybelline Color Show Nail Enamel je jasný a veselý odstín žluté barvy. Lak na nehty je speciálně navržen tak, aby poskytoval delší trvanlivost barvy na nehty a také dodával nehtům krásnou texturu.

Lakme 9 až 5 barva na nehty s dlouhým opotřebením (růžový zisk):

Lakme 9 až 5 dlouhých barev na nehty (růžový zisk) - matné laky na nehty v Indii

Tento krásný lak na nehty od Lakme 9 až 5 Long Wear Nail Color je směsí oranžové a růžové barvy. Lak na nehty je speciálně navržen tak, aby vydržel déle, a je také odolný proti třískám.

Lakme Fast and Fabulous Nail Color (Flaming Apricot):

Lakme Fast and Fabulous Nail Color (Flaming Apricot) - Matte Finish Nail Polské značky v Indii

Flaming Apricot od Lakme Fast and Fabulous Nail Color je růžově oranžová barva. Lak na nehty je navržen tak, aby poskytoval dlouhotrvající barvu nehtu, a je také odolný proti třískám. Rychle schne, což je do 40 sekund od nanesení.

Smalt na nehty Maybelline Color Show (Tenacious Teal):

Maybelline Color Show Nail Smalt (Tenacious Teal) - matné laky na nehty v Indii

Tato intenzivní zelená barva od Maybelline Color Show Nail Enamel je krásný odstín zelené. Zůstaňte v trendu s tímto krásným odstínem od Maybelline.

Nyní se transformujte pomocí těchto matných, ale úžasných odstínů barev na nehty a nechte své nehty vypadat co nejlépe mezi svými vrstevníky, aby vypadaly jako „OMG! Luxusní nehty! “ Opravdu na sobě budete mít spoustu závistivých očí.