Lak na nehty

9 nejlepších gelových nehtů pro ženy v Indii

Gelové barvy na nehty jsou nejnovější a trendové laky na nehty. Dávají nehtům přirozený lesk, jsou přátelské k použití a vydrží déle než běžné barvy na nehty. Jeho zvýšená poptávka nahrazuje běžné barvy na nehty ve většině salonů a nehtových studií. Hřebík vypadá úžasně krásně a pro většinu značek existuje široká škála odstínů, ze kterých si můžete vybrat. Ve srovnání s běžnými barvami na nehty jsou drahé, ale vynikající výsledky, které dává, stojí za to.

Nejnovější kolekce gelových laků na nehty:

Zde jsou nejoblíbenější značky nabízející gelové laky na nehty za atraktivní ceny a vynikající výsledky.

1. CND Shellac:

gelové laky na nehty

Značka přišla na trh až v roce 2010, ale dobyla řadu laků na nehty. Jedná se o nejlepší značku gelových laků na trhu. Ve značce je na výběr celá řada barev. Jejich přirozený vzhled zabraňuje poškození nehtů a nezežloutne.

Cena je Rs. 620

2. Umělecký lesk:

Artistic Color Gloss je dílem celebrity manikérky Toma Bachika. Je to novinka na trhu, ale vysoce žádaná je gelová barva na nehty. Živé barvy a úžasná textura je jeho USP. Existují také matné, nahé a třpytivé odstíny, které se všem líbí.

Cena je Rs. 862

3. Bio Sculpture Gel:

Bio Sculpture Gel byl nejstarší v závodě, ale nejvíce ceněný. Gelový lak schne déle než ostatní, ale je oblíbený pro fantastické výsledky. Výrobek je vynikající alternativou k akrylu.

Cena je Rs. 3379

4. OPI Axxium:

Ti, kteří mají rádi složité nehtové umění, milují značku. Na rozdíl od jiných barev, které se dodávají v lahvích, OPI Axxium přichází v květináčích. Má až 63 odstínů, které vám poskytnou úžasné výsledky. Barva je vyrobena z rychleschnoucího složení a dodává nehtům přirozený lesk.

Cena je Rs. 680

5. IBD Gelac:

Gelac má širokou škálu produktů na nehty, ale laky na nehty jsou nejoblíbenější. Výsledky její manikúry jsou vynikající. Gelové laky na nehty se výborně používají a snadno roztírají, čímž dodávají celkovému vzhledu vašich nehtů jemnost.

Cena je Rs. 433

6. Star Nail Eco:

Star Nail Eco je rychleschnoucí receptura, která poskytuje úžasné výsledky během chvilky. Barvy jsou zářivé a jsou k dispozici v mnoha odstínech. Další atraktivní vlastností produktu je ochrana, kterou poskytuje vašim nehtům při aplikaci.

Cena je Rs. 720

7. Harmony Gelish:

Odstíny od Harmony Gelish vyhovují všem tónům pleti a vypadají na nich dobře. Má obrovský barevný rozsah a aplikace je jednodušší ve srovnání s většinou produktů v lize. Jeho balení je také velmi odlišné a atraktivní.

Cena je Rs. 790

8. Essie gel:

Essie Gel má základní péči o keratin a vitamín E, což z něj činí perfektní kombinaci krásy a zdraví vašich nehtů. Na výběr je celá řada odstínů a každý odstín je vyroben tak, aby se o nehty staral stejně.

Cena je Rs. 1076

9. TruGel:

Většina gelů na bázi gelu je kapesní špetka, ale tohle může být váš skutečný přítel díky své atraktivní a kapesní ceně. Odstíny jsou obrovské, od horkých odstínů po jemné akty a vyhovují většině pleti.

Cena je Rs. 430

Značky gelových nehtů jsou široce používány a také preferovány většinou nehtových umělců. Jejich použití je nejen přátelské, ale výsledky jsou fascinující. Posilují vaše nehty a zabraňují snadnému odštípnutí.