Kurta

Pánská pyžama Kurta – nejnovější a odlišné designy v roce 2021

Obrovská řada indických kurt a pyžam je k dispozici v mnoha materiálech, od běžné bavlny po těžké značkové sady kurta pyžam. Toto módní prohlášení kurta pyžama je větší pohodlí, aby byla u mužů správná osobnost. Mladí rádi používají tento typ stylu, aby se bohatí cítili tradičním způsobem. Sherwani, pathani kurta, Dhoti kurta, long Kurta, designer kurta, Punjabi kurta a short kurtas jsou v současnosti nejprodávanější na trhu. Každý typ oblečení se hodí pro konkrétní účelnou příležitost.

Úžasné a tradiční pyžamo Kurta pro muže s obrázky:

Můžete si vybrat vlastní oblíbenou barvu a požadovaný model z níže uvedených top 50 variant návrhů pyžama Kurta pro muže.

1. Pyžama Kurta světle oranžová:

Světle oranžové pyžamo Kurta

Zde si můžete vybrat svou oblíbenou barvu designu kurta pyžama pro muže. Toto je vyrobeno ze 100% čisté bavlny. A můžete cítit pohodlí nošením takového druhu lehkého materiálu ve své oblíbené barvě. Toto oblečení je celkově velmi pohodlné na nošení.

2. Tradiční typ bílého pyžama Kurta:

Tradiční typ bílého pyžama Kurta

Je to fantastický odstín špinavě bílé barvy kurta pyžama pro muže. Řezání této kurty se provádí jako tradiční rovný řez. Nemají žádné vlastní návrhy a mohou být použity pro jakoukoli jedinečnou příležitost.

3. Pyžama Kurta Silk:

Obyčejné hedvábné Kurta pyžamo

Nyní je tu chvíle, abyste se podívali na tento zvláštní speciální královský modrý odstín pánského kurta pyžama. Tento oděv pro muže je pozoruhodný svým vzhledem a je vyroben z fialové hedvábné látky. Zde použité hedvábí je kategorie typu Dupion. Je to úpletová kurta s dlouhou délkou.

4. Designer Kurta Pajama pro muže:

Pánská pyžama Kurta

Vylepšete své módní šílenství tím, že se rozhodnete a budete nosit takový typ jiskřivě šedého stínovaného stylu kurta pyžama pro muže. Kurta je ve stínu šedá a je sladěna s černým kabátem a pyžamem. Kurta má vytištěný vlastní design a vyšívaný kabát, který zvýrazní celý outfit.

5. Etnický design Kurta Pajama:

Etnický design Kurta pyžama

Zde je krásná kolekce zbrusu nového a designového stylového kurta pyžama pro muže, který je zcela založen na etnickém pojetí. Kurta je z krásného zeleného a žakárového materiálu. A má krémově zastíněné pyžamo. Aby se obohatila jeho krása, je přelitý kabát v tmavě modrém odstínu.

6. Kostkovaná kaštanová pyžama Kurta:

Kostkované kaštanové pyžamo Kurta

Tato skvělá kurta vám určitě přijde na mysl, když v některých situacích nemáte co na sebe. Je dostatečně chytrý, aby se ve spojení s pyžamem béžové barvy cítil stylově a módně. Je nejvhodnější pro všechny typy událostí a příležitostí, bez ohledu na to, zda je velký nebo malý.

7. Prádlo Kurta pro muže:

Prádlo Kurta pro muže

Nic by vám nebránilo v výběru takové jedinečné řady pánského designu kurta pyžama. Toto je kurta šedé barvy s trochou výšivek v oblasti krku. Má plné rukávy, díky nimž je tak originální a je také značně dlouhý. Je vyrobena z lněného materiálu, který je oblíbený pro většinu lidí.

8. Solid Black Kurta Pajama:

Solidní černé pyžamo Kurta

Zde přichází excentricky navržení pánové kurta pyžama v plném černém odstínu. Tento tmavý a čistý odstín černé je oblíbený pro většinu milovníků módy. Včetně mužů, díky této černé barvě si ji každý zamiluje. Je to ze tří čtvrtých délkových kategorií.

9. Olivově zelená Kurta pyžama pro muže:

Olivově zelené pyžamo Kurta pro muže

Přidejte tuto novou kolekci kurty s pyžamem do svého šatníku v této sezóně. Pokud čekáte na festival nebo možná na svatbu svého blízkého, pak by byla tato olivově zelená stínovaná kurta perfektní. Tento konkrétní hedvábný pyžamový design Kurta pro muže je dlouhý se vzorem a má speciálně navržené okraje prošité jak na krku, tak na rukávech.

10. Pyžama z čisté bavlny Kurta:

Pyžamo z čisté bavlny Kurta

Podívejte se na tuto zbrusu novou kolekci nebesky modrých pánských pyžam Kurta, která vypadá také trendově a módně. Kurta je krásně spárována s bílým pyžamem a je prostá po celém těle. Na něm nejsou vyraženy žádné aplikace a je čistě bavlněný s jednoduchým a chladným vzhledem.

11. Dupion Silk Kurta Pajama:

Dupion Silk Kurta Pyžama

Když vás omrzí matné barvy kurt, které máte ve svém šatníku, pak je načase se dostat k novým jasným odstínům pánského designu kurta pajama. Zde je kolekce krásné kombinace kaštanové a zlaté barvy kurty tvořené Dupion Silk.

12. Pyžama s vyšívaným hedvábím Kurta:

Vyšívané hedvábné Kurta pyžamo

To má být opravdu krásná kombinace zlatých a černých odstínů kurty. Je vyroben z čistého tussarového hedvábí, které má příliš výstřední výšivku černou nití. Takový typ kurty a pyžama lze použít pro svatební obřad a také pro jiné takové zvláštní příležitosti. Lze jej spárovat s černým pláštěm pyžama a také s černým šálem.

13. Párty oblečení Kurta pyžama:

Párty oblečení Kurta pyžama

Přichází krásná bílá stínovaná kurta, která je vyrobena z pravého žakárového materiálu. Tato párty kurta a pyžama mají být čistě indického tradičního typu a splňují jakékoli etnické příležitosti rodiny indického původu. Má jedinečné a elegantní střihy s výšivkou v oblasti krku a je spárována s tmavě modrým pyžamem.

14. Maroon Solid Kurta Pajama:

Kaštanové pevné Kurta pyžamo

Upřete svůj pohled na tuto nádhernou kurtu kaštanového odstínu a bílého pyžama. To má jedinečné řezy v oblasti krku a také koncová linie kurty není ani jako běžná současná a tradiční sada kurta. Tento typ kurty lze nosit jako běžné nošení v každém společném setkání.

15. Pánský návrhář nosí typy Kurta:

Pánský návrhář nosí typy Kurta

Jedná se čistě o kurtu na běžné nošení, která má jedinečný tradiční tvar. Jedná se o zcela černé a černé kurta pyžamo, které je vyrobeno z čisté bavlny. Někteří lidé se snaží nosit takový typ soupravy kurta a pyžama, aby vyjádřili svůj zármutek nad jakoukoli neobvyklou událostí.

16. Pure White Kurta Pajama Design:

Pure White Kurta Pajama Design

Muži, kteří rádi nosí; všechny bílé kurty a pyžama mohly vybrat takový typ kurtové sady. Tento design kurta pyžama pro muže je jedinečně tvořen žakárovým materiálem. A je vhodný pro jakýkoli druh akcí a setkává se po celý rok. Muži všech věkových skupin mohou vyzkoušet takový typ kombinace barev kurta.

17. Sada Kurta pro muže z černého hedvábí:

Pánská sada Kurta z černého hedvábí

Pokud se chcete pochlubit originálním tradičním etnickým oblečením indického typu, můžete vyzkoušet tuto konkrétní sadu kurta pyžama pro muže. Jedná se o plně černou Kurtu vyrobenou z dupionového hedvábného materiálu a spárovanou s jasně červenou pyžamou a také šálem, což jí dodává kontrastní vzhled. Černá kurta má také nějaké kousky červené nášivky odpovídající dnu.

18. Royal Blue Modi Kurta:

Royal Blue Modi Kurta

Tady máte další rostoucí módu Modi kurta, která je v čistě královsky modrém odstínu. Tato kurta je vyrobena z čisté Khadi bavlny a není úplným rukávem jako všechny ostatní současné kurta pyžamové sady. Má poloviční rukávy, které sahají až k lokti, a nemá žádné vyšívací aplikace ani střihy a tvary.

19. Sada pánského prádla Kurta Kurajama:

Pánská souprava pyžamového lnu Kurta

Získejte kouzlo tohoto nově navrženého kurta pyžama pro muže. Jedná se o přední otevřenou řezací kurtu s plným rukávem. Tento konkrétní styl kurta pyžama pro muže je kurta krátkého typu a je spárován s plným těsným pyžamem typu Patiala.

20. New Look Casual Kurta Pajama for Men:

New Look Casual Kurta Pajama pro muže

Je to krásná zelená stínovaná lehká bavlněná kurta sada pro muže. Tato konkrétní sada pyžama kurta má pyžamo, které je ze stejného materiálu jako kurta. Kurta i pyžama jsou tedy vybrány ze stejného materiálu z bavlny.

21. Souprava Regular Fit Kurta Pajama:

Regular Fit Kurta pyžamová sada

Tato úžasná zelená kurta by určitě vypadala nejlépe v etnických oděvech. Kurta je vyrobena v keramické zelené barvě a spárována s krémově zastíněnou Patialou. Kurta je navržena s pruhy a celý materiál je vyroben z hedvábí.

22. Indo Western Style Kurta Pajama:

Indo západní styl Kurta pyžama

Díky pěkně zapracované výšivce na límci, rukávech a také používání takových knoflíků vypadá tento oděv jako mimořádný. Kurta je vyrobena v mozaikové modré barvě a spárována s krémově zastíněným pyžamem Patiala. Vyšívací práce na něm, jsou pojmenovány jako Khaki Dori.

23. Zelená svatební sada Kurta pyžama:

Zelená svatební sada Kurta pyžama

Zde je oslnivá svatební sada pro stylové muže moderní doby, kteří stále rádi nosí tradiční oblečení. Jedná se o tmavě zelenou kurtu, která je vyrobena z hedvábné tkaniny a nemá na sobě žádné šumivé aplikace. V límci má výšivku Zari a na hrudi a rukávech několik knoflíkových aplikací.

24. Pyžama Kurta z hedvábí:

Umělecké hedvábí Kurta pyžama

Je to jasně červený nejnovější design kurta pyžama pro muže, který je z čistě umělecké hedvábné látky. Jedná se o návrhářskou odrůdu, kterou lze zvolit pro nošení v tradičním setkávání. Má plné rukávy a je to dlouhá kurta, která má v přední části vyšívací práce.

25. Sada pyžama z polyesterového hedvábí Kurta:

Souprava pyžama z polyesterového hedvábí Kurta

Zde přichází pyžamo Punjabi kurta pro chlapce, které je v oslnivém béžovém odstínu a je spárováno s tmavě modrým pyžamem. Má jedinečnou výšivku v oblasti límce a krku spolu se širokými okraji pro oba rukávy. Tento typ soupravy kurta pyžama lze nosit i na svatebních obřadech.

26. Bunda ve stylu Kurta Pajama:

Bunda ve stylu Kurta pyžama

Jedná se o nejnovější model designu kurta pyžama pro muže, který má nahoře sako. Má obyčejné krémové odstíny kurty a pyžamy s kontrastní tmavě modrou stínovanou bundou. A díky této bundě vypadá celý oděv výjimečně.

27. Styl pasového kabátu Kurta Pajama pro muže:

Pánský kabát ve stylu pasu Kurta pyžama

Je to opravdu krásná stříbrná stínovaná kurta vyrobená z materiálu Kela Silk. Tento pasový kabát z žakárového materiálu přes sadu prostého hedvábí kurta pyžama je také známý jako vesta Nehru. Pyžama je typu Punjabi patiala.

28. Kurta Pajama Design s kalhotami:

Kurta pyžamový design s kalhotami

Nyní rozzáří váš vnitřní smysl módní Diva tím, že změníte názor, abyste získali takový typ oděvu kurta pyžama. Toto úžasné pyžamo je kategorie krátkého typu a je vyrobeno ze silného bavlněného materiálu. U této bílé kurty byla spárována s tmavě zeleným hedvábným pyžamem. Aby odpovídala dnu, dostala kurta tmavě zelené aplikace s kalhotami.

29. Kurta Set s Patialou Pajamou:

Kurta Set s Patialou Pajamou

Podívejte se rychle na tuto stylovou a esteticky přitažlivou kurtu, která je většinou vhodná pro svatební obřad. Materiál kurta je vyroben z hroznového hedvábí a pyžama je v pandžábském stylu známém jako Patiala. Růžová stínovaná kurta je velmi dobře sladěná s béžovou barvou pyžama Patiala.

30. Speciální červený pyžamový design Kurta:

Speciální červený pyžamový design Kurta

Zde přichází nejjednodušší, ale skvělá sbírka pánského pyžama kurta. Je vyrobena z bavlněného materiálu Khadi a je kategorie krátkého typu, která má plné rukávy. Je krásně spárována s bílým stínovaným jednoduchým pyžamem. Velmi dobře se hodí pro většinu příležitostí pro běžné nošení.

31. Punjabi Type Kurta Pajama for Men:

Pánská pyžama Kurta typu Punjabi

Toto je mimořádně vypadající pánský design kurta pyžama, který je dodáván z duplexního hedvábného materiálu. Kurta i pyžama jsou čistě modré barevné materiály, ale mají kontrastní vzhled přes kabát. Kabát je v tmavě černé barvě s více odstíny puntíky.

32. Etnické oblečení Žluté Kurta pyžamo:

Etnické oblečení nosí žluté pyžamo Kurta

Vybrat žlutou jako mužnou barvu je pro většinu mužů trochu nepříjemné. Ale tady je to světlejší odstín žluté, který si vybírají lidé, kteří jsou módní chyby, kteří chtějí vypadat vždy jedinečně. Tato konkrétní stylová kurta pyžama pro muže je velmi cool a lehká na nošení.

33. Krátké šedé kurtské pyžamo:

Krátké šedé pyžamo Kurta

Podívejte se na tuto sadu další kolekce Punjabi kurta pyžama pro chlapce, ve skutečně novém designu. Celý oděv je v krásném šedém odstínu, v límci a na předním hrudníku kurty je uveden nějaký černý design potrubí. Tento typ pravé barvy a střihů soupravy kurta pyžama dávají přednost mužům vyzrálého typu.

34. Pyžama Banarasi Kurta vysoké kvality:

Pyžama Banarasi Kurta vysoké kvality

Tento indický styl kurta pyžama pro muže je jedinečný druh vyrobený z RAW hedvábné tkaniny. Tento typ kurtas je známý v Banaras, a proto celé oblečení je skvěle známý jako Banarasi kurta pyžama. V dnešní době tyto světlé barvy kurt jsou většinou preferovány mladými lidmi. A tady je spárováno s téměř bílým pyžamem Patiala.

35. Readymade bunda typu Kurta Pajama:

Readymade bunda typu Kurta pyžama

Prozkoumejte toto kurdské pyžamo ve stylu Punjabi pro chlapce, kteří mají s sebou bundu. Je to jasně červená kurta a pyžama se stejným odstínem žakáru přes kabát. Tato sada oblečení je většinou vybrána pro nošení jako Eid nebo svatební oblečení. Vzhledem k tomu, že je v načervenalé barvě, může být snadno vybrán jako svatební oblečení.

36. Návrhář Party Wear Kurta Pajama:

Party Wear Designer Kurta Pajama

Objevte tuto okouzlující kolekci oranžového večírkového stylového pyžama s kurta pro muže. Má zcela design indického stylu Punjabi oblečení. Tato hedvábně oranžová kurta s omezenými okraji zari je fantasticky spárována s béžovým hedvábným pyžamem.

37. Trendy Short Kurta Pajama:

Trendové krátké pyžamo Kurta

Toto je černá sada Kurta Pajama pro muže, kteří hledají jednoduchý outfit. Toto pánské pyžamo kurta je vyrobeno z čistě bavlněného materiálu a tkanina je velmi lehká, což by poskytlo extrémní pohodlí při nošení. Tento outfit lze použít jako každodenní nošení, pokud hledáte styl, kromě toho současného.

38. Nerovnoměrný model pyžama Kurta pro muže:

Nerovnoměrný model pyžama Kurta pro muže

Toto je úžasná řada kolekce designu pánského pyžama kurta. Má jedinečnou vlastnost, že má nerovný přední a zadní řez v kurtě. Má jasně modrou barvu a lze jej spárovat s jakýmkoli požadovaným odstínem pyžamových sad. Zde se k dokončení vzhledu používá bíle stínované prosté pyžamo.

39. Bunda Nehru Kurta Pajama Design:

Bunda Nehru Kurta Pajama Design

Moderní drsní kluci by si vybrali při výběru takového typu nejnovějšího designu kurta pyžama pro muže. Potřebují jedinečnost v každém oblečení, které nosí. Tento model sady kurta je tak stylový a také by plně uspokojil nošení skutečného tradičního oblečení. Je to čistě černá Kurta a pyžama s krémovou bundou Nehru jako bezkonkurenční zápas.

40. Neformální oblečení Kurta pyžama:

Neformální oblečení Kurta pyžama

Zde je perfektní oblečení, které dává odvážný a stabilní mužný nádech tomu, kdo by ho chtěl nosit. Díky tomuto jemnému designu pyžama kurta se cítíte hrdí na to, že jste muž a hodí se pro všechny příležitosti. Je to světle stínované hnědé pyžamo Kurta s černými aplikacemi a má tři čtvrtiny délky.

41. Vyšívané vlákno Kurta pyžama:

Vlákno vyšívané Kurta pyžama

Je to prvotřídní design kurta pyžama pro muže, kteří patří mezi milovníky módy. Jedná se o čistě bílou bavlnu z materiálu typu khadi a na límci, rukávech a zádech má květinovou výšivku s černou nití. Je to návrhářský typ kurta a pyžama v bílé barvě, který je úžasnější a modernější.

42. Sada pro zásnubní nošení Kurta pyžama:

Zásnubní souprava Kurta pyžama

Popadněte nejnovější trend kolekcí kurta pro muže, které lze použít pro svatební hostiny a zásnuby. Jedná se o kombinaci černé a hnědé barvy v topu kurta. Je sladěn s obyčejným černým bavlněným pyžamem. Kurta má v celém materiálu černé vzory.

43. Sada Kurta se zlatými proužky:

Sada Kurta se zlatým pruhovaným vzorem

Rozveselte své milované štěstím darováním takového druhu kolekce etnických oděvů Grand ze svatební série Kurta Pajama pro ženicha. Pokud váš milovaný bratr nebo bratranec čeká den sňatku, můžete být hrdí, když darujete tak fantastický kurtový dárek. Tady je to zlatavě oranžová stínovaná hedvábná Kurta s kaštanově pruhovanými vzory po celém těle.

44. Jednoduché oblečení pro volný čas Kurta pyžama:

Jednoduché příležitostné oblečení Kurta pyžama

Noste ležérní a nejnovější design kurta pyžama pro muže, jak je znázorněno na obrázku. Jedná se o chladnou růžovou sadu Kurta, která je skvěle spárována s bílým pyžamem. Je to tak jednoduché a cool, že to stojí za to nosit i pro jednoduchou událost.

45. Design typu Kurta Pajama:

Profesionální design Kurta pyžama

Jedná se o tmavě zelenou sadu pyžama Kurta, která má přidanou krásu tím, že má světlejší odstín zeleného kabátu. Tento typ sady kurta pyžama upřednostňují muži jedinečného myšlení. Celá sada kurta pyžama je vyrobena ze surové hedvábné látky a je elegantně navržena pro svatební sérii.

46. ​​Černý sametový Kurta pyžamový design:

Černý sametový pyžamový design Kurta

Zde přichází nádherná a první hodnocená série modelu sametových pánských kurtových pyžam. Tento černý sametový kurta se krásně spojil se silným červeným pyžamem a červeným šálem. Je na něm vyšitý jedinečný vzor červených pruhů. Tento oblek je pravděpodobnější svatební model typu Sherwani.

47. Pyžamová souprava Tyrkysově modrá Kurta:

Tyrkysová modrá souprava pyžama Kurta

Jedná se o vynikající a úžasnou kolekci kurta pyžama pro ženichy, kteří jsou v tyrkysově modré barvě. Tato sada pyžama Kurta má královský vzhled díky své barvě a také zvolenému designu. Zvolená barva vyšívací nitě také dodává svému jedinečnému a výjimečnému pohledu.

48. Pákistánský styl Kurta Pajama:

Pákistánský styl Kurta pyžama

Nyní je čas prozkoumat design pákistánského kurta pyžama pro muže. Tato kurta je typ matného povrchu a je ve stínu matně růžová. Je to top s dlouhým rukávem a delšího typu kurtas s volným pyžamem.

49. Sada pyžama Brocade Kurta:

Sada pyžamového brokátu Kurta

Podívejte se na tuto novou a nejnovější kolekci světle stínované béžové hnědé sady kurta, která je z brokátového materiálu. Toto pánské pyžamo s kurtovým designem je vyrobeno ze stejného odstínu barvy pyžama a také jeho šálu. Tuto konkrétní sérii návrhářských kurtových topů lze zvolit pro svatební obřad nebo etnické setkání.

50. Design obyčejného hedvábí Kurta pyžama:

Obyčejné hedvábné Kurta pyžamové provedení

Vyzkoušejte si toto trendy umělecké hedvábné kurta pyžamo, které je určeno pro novodobé svatební muže. Jedná se o pevnou černou kurtu s pyžamem, která je navržena na základě skutečné indické tradice. Sčítá se síťovanou šálou stejné barvy, aby se zlepšila její etnicita.

Na výběr je široká škála kurt, počínaje cenami až po modely a poté barvami. Každý model popisuje svou vlastní autenticitu a jedinečnost. Víc než to, varianty ve velikostech a barvách, nás nutí přemýšlet o tom, co si vybereme. Tyto kurty jsou také záměrně navrženy tak, aby splňovaly požadavky každé události v dnešním životě. Je tedy na vás, abyste si vybrali to nejlepší, co vám nejvíce vyhovuje.