Kurta

Kurti Neck Designs – 25 trendových a stylových kolekcí v roce 2021

Kurta je nedílnou součástí každodenního nošení ženy. Jsou univerzální, protože je lze kombinovat a nosit k džínům, sukním, patialas, salwarům a legínám. Na trhu je k dispozici řada designů a vzorů, ze kterých si můžete vybírat. Kurti se zajímavým designem krku může změnit váš vzhled a vytvořit skvělý dojem.

Vzory na krku Kurti

Kurta je kompletní ve stylu, když pro ni vytvoříte nádherný design krku. Uvedené designy krku vám dávají široký výběr. Zde je několik variací v provedeních krku, které vám pomohou vybrat ten správný pro váš materiál a samozřejmě příležitost. Připravte se tedy na spoustu komplimentů za skvělý výběr výstřihu.

Nejnovější vzory designu Kurti krk s novým trendem a stylem:

Zde je top 25 katalogů modelů Kurti krk s obrázky, které poskytují vzory krku Kurta pro ženy.

1. Lodní krk Kurta Design:

Lodní krk Kurta Design

Zde, jak naznačuje jeho název, mají tyto vzory krku límce kurta tvar lodi. Je podobný výstřihu ve tvaru písmene U; má však menší střih a vaše rameno vypadá širší. Tyto vzory krku Kurti jsou vhodné pro ženy se všemi tvary obličeje a jsou nejvhodnější pro ženy s malými velikostmi poprsí. Není však ideální pro ty, kteří mají široká ramena nebo krátký krk.

KOUPIT LODNÍ KRK KURTIS

2. Design Kurta ze sladkého srdce:

Design Kurta se sladkým srdcem

Protože výstřih vypadá jako horní část srdce, říká se mu výstřih Sweet Heart. Tento typ stylu krku Kurti vyhovuje všem ženám – ať už jde o tvar, velikost a typ postavy. Je ideální pro ženy s malým nebo velkým poprsím. Když ženy s malou linií poprsí nosí tento typ výstřihu, zdá se být ladnější.

KOUPIT KURTIS SWEETHEART NECK

3. Návrhy s hranatým krkem pro Kurtise:

Náměstí krk vzory pro Kurtis

Jedná se o krásný design krku pro Kurtise, který prodlužuje krátký krk a zužuje ramena. Rameno má tendenci vypadat širší. Ženy, které mají hranatý obličej, by se měly tomuto druhu výstřihu vyhnout. Tento výstřih doplňuje ženy s těly ve tvaru hrušky. Kurtas lemované čtvercovým výstřihem se hodí k palazzo kalhotám.

KOUPIT SQUARE NECK KURTIS

4. Design s výstřihem do V pro Kurtis:

Design s výstřihem do V pro Kurtis

Tento model krku kurti má tvar „V“. Délka se může lišit od krátkého „V“ po hluboké „V“. Ponorné „V“ vytváří velmi smyslný vzhled. Zde se krk objevuje o něco delší a také vytváří zeštíhlující efekt. Tento druh výstřihu vypadá dobře u osob s malým krkem a kulatou nebo hranatou tváří. Výstřih do „V“ vyhovuje osobě s obojím – malou i velkou velikostí poprsí. Osoby s dlouhým obličejem by se měly tomuto výstřihu vyhnout.

KOUPIT V NECK KURTIS

5. Scoop výstřih Kurta Design:

Naběračkový výstřih Kurta Design

Naběračkový krk není nic jiného než hluboký výstřih ve tvaru „U“. Krk má plný oblouk, který je hluboký a má velkou šířku. Je vhodný pro osoby s úzkými rameny a také pro osoby s malým poprsím. Vypadá také dobře u osob s krátkým krkem nebo dlouhým obličejem. Pokud máte hubenou osobnost nebo úzkou tvář, měli byste se tomuto typu výstřihu pro Kurtise vyhnout.

KOUPIT SCOOP NECK KURTIS

6. Křišťálový výstřih Kurta Design:

Klíčový výstřih Kurta Design

Klíčová dírka zámku inspiruje název, protože tvoří podobný vzor. Tento vzor má díru poblíž límcových kostí. Je to velmi osobitý styl a také často volený. Výstřih se setkává ve středu a vytváří díru těsně pod klíčními kostmi. Tento styl je jedinečný a veškerá pozornost je zaměřena na výstřih. Tento design předního krku pro Kurti je ideální volbou pro ženy s něžnými krky.

KOUPIT KEYHOLE NECK KURTIS

7. Návrhy krku pro Kurtis s límcem:

Návrhy krku pro Kurtis s límcem

Obecně je výstřih s límečkem oblíbený u košil a bund. Trend s límečkovým výstřihem pro kurtas je však v módě. Tyto výstřihy jsou vhodné pro silně tělesně postižené osoby. Lze je nosit s krátkými saláty Kurtis a Patiala nebo Dhoti.

KOUPIT KURTIS COLLAR NECK

8. Off Ramenní výstřih Kurta Design:

Výstřih na rameni Kurta

Je to dobrý výstřih pro ženy všech tvarů a velikostí. Nejlépe však vyhovuje ženám se střední stavbou a průměrnou velikostí poprsí. Pokud máte tendenci mít těžké paže, použijte si na zakrytí paží štolu nebo šál. Pokud chcete jít na večírek s výrazným profilem, můžete pro svůj výběr vyzkoušet tento.

NAKUPUJTE VYPNUTÝ KURTIS SHOULDER

9. Ohlávka krk Kurta Design:

Ohlávka krk Kurta Design

Jedná se o velmi elegantní výstřih. Je navržen tak, aby ukázal ramena. Setkávají se v zadní části ramene pomocí popruhů uvázaných vzadu na krku. Můžete si vybrat, zda budete krýt záda úplně nebo v polovině. Dupatta by se měla tomuto výstřihu vyhnout, protože kazí show. Svažte si vlasy do drdolu nebo francouzského uzlu, abyste zvýšili eleganci.

KOUPIT HALTER NECK KURTIS

10. Návrhy krčku Kurtiho:

Návrhy na kravatu Kurti

Dříve se ke kapesnímu výstřihu dodávaly jen svetry. Za určitou dobu se tento druh výstřihu vyvinul i v kurtech. Kolem krku je navlečena extra tkanina, která je připevněna k šatům. Vypadá to jako šátek kolem výstřihu. To je velmi vhodné pro ženy s velkými poprsími, protože závěsy zakrývají poprsí. To jde dobře na ženy s malým poprsím, protože dodává objem. Noste pouze náušnice, protože výstřih nepotřebuje nic k nošení.

KOUPIT KURTIS KUŘECÍ KRK

11. Design Kurti s vysokým krkem:

Design s vysokým krkem Kurti

Kurta v designu s vysokým krkem a zadním výstřihem je docela trendy, protože dává sofistikovaný vzhled. Dodává kurtu západní nádech a dobře se hodí při oficiálních setkáních a setkáních. Dlouhou kurtu s vysokým krkem můžete prošít rozparky až k pasu a obléknout si také džíny.

KOUPIT KURTIS S VYSOKÝM KRKEM

12. Design s kulatým výstřihem pro Kurti:

Kulatý design krku pro Kurti

Běžně používaným výstřihem je kulatý výstřih. Tenhle má však malou štěrbinu, po které následuje řada tlačítek. Je to běžné nošení a běžně ho používají návštěvníci kanceláře, protože je velmi jednoduchý, ale bohatý na vzhled.

KOUPIT KURTIS Kulatý krk

13. Návrhy Kurti krk bez rukávů Angrakha:

Návrhy na krk Kurti bez rukávů Angrakha

Tohle je perfektní kousek na rozhýbání světa módy. Kurta má překrývající se výstřih, který se chlubí vaší feministkou. S dvojitými barvami vypadá velmi dobře a má okouzlující vzhled. Je to běžné nošení a dívky, které chodí na vysoké školy, je rády nosí jako pohodlné a trendy. Ženy s těžkou linií poprsí by se tomuto výstřihu měly vyhýbat.

KOUPIT ANGRAKHA KURTIS bez rukávů

14. Asymetrický výstřih Kurta Design:

Asymetrický výstřih Kurta Design

KUP NYNÍ

Asymetrický výstřih je v dnešní době hodně v módě, zvláště u designových kousků. Do jednoho výstřihu můžete mít spoustu variací a kombinací mnoha designů. Můžete mít také různé kombinace výšivek, knoflíkových prací, patchworků atd. Pomohlo by však, kdybyste dávali pozor, abyste nepřeháněli kombinace na jednom kuse. Člověk musí být opatrný při výběru designu, protože by měl odpovídat vaší velikosti poprsí. Vyberte si design, který bude nejlépe vyhovovat materiálu.

15. Návrhy krku Peter Pan Kurti:

Návrhy krku Peter Pan Kurti

KUP NYNÍ

Toto jsou nejlepší návrhy krku pro Kurtis, které vám dodají jemný a drobný vzhled. Má plochý límec se zaoblenými hranami. Je to typický westernový dlouhý kurti design, takže se člověk musí vyvarovat nošení se salwarem nebo dupatou. Náhrdelníky není nutné nosit, protože výstřih může ztratit své kouzlo. Noste to a získáte úžasných sladkých 16 vzhledů.

16. Boční klíčová dírka Kurta Design:

Boční klíčová dírka Kurta Design

KUP NYNÍ

Jedná se o nádhernou kombinaci výstřihu z lodního krku a klíčové dírky pro Kurtise. Jedinečnost tohoto designu spočívá v tom, že klíčová dírka je na jedné straně, buď vlevo, nebo vpravo, jak pohodlně nosí. Celý krk a klíčovou dírku lze ohraničit výšivkou nebo kundánskou prací podle vzorovaného materiálu šatů Neck Line Kurta Design:

17. Design Kurta s jedním ramenem:

Jednostranný krk Kurta Desig

KUP NYNÍ

Tento druh výstřihu nechává jedno rameno holé. Má tendenci dávat vyniknout ramenům a klíční kosti. Můžete nosit rozlišitelné náhrdelníky, abyste ukázali jejich krásu. Ženy s širokými rameny by se měly tomuto druhu výstřihu vyhnout. To dává tomuto oblečení pěkný vzhled; určitě dostanete dobré komentáře.

18. Pentagon výstřih Kurta Design:

Pentagon výstřih Kurta Design

Jedná se o hluboký výstřih ve tvaru pětiúhelníku. Můžete kombinovat mandarínkový límec, který běží do pětiúhelníkového výstřihu, nebo si ponechat obyčejný – oba mají elegantní vzhled. Tento výstřih vypadá úžasně s dupatou. Ženy s malou linií poprsí by se měly vyhýbat pětiúhelníkovému výstřihu, protože bude vypadat plochý.

19. Návrhy krku královny Anny pro Kurtise:

Návrhy krku královny Anny pro Kurtise

Je to velmi oblíbený výstřih pro svatební šaty. Má však tendenci vykazovat štěpení. Může mít Pentagon nebo Deep V výstřih. Osoba s tímto typem výstřihu by měla být obzvláště opatrná s typem vnitřního oblečení, které si vyberete. Tento výstřih královny Anny má tendenci přitahovat pozornost k horní části trupu.

20. Bertha obojek Kurta krk design:

Bertha obojek Kurta krk design

Bertha Collar byl prominentní během viktoriánského období a byl obnoven ve čtyřicátých letech minulého století. Je to široký, kulatý límec, který se nosí s nízkým výstřihem. Materiálem použitým pro límec Bertha je obecně krajka. V současné době se jako základ používají tvrdé látky jako juta nebo khadi. Tento límeček můžete vyzkoušet u svého Anarkali a spojit jej krajkovými legínami. To je perfektní výstřih pro těžké šaty nošené na svatby a recepce.

21. Vysoký výstřih s designem Lace Kurta:

Vysoký výstřih s designem Lace Kurta

Tyto vzory krku Kurti s krajkou se obvykle nosily během zimy, aby se brodily zimou, ale staly se hitem mezi pravidelnými outfity. Díky vysokému výstřihu s krajkou budete vypadat mnohem mladší a samozřejmě stylově. Díky dvěma kontrastním barvám získáte působivý vzhled.

22. Návrhy krku s límečkem Salwar Kurta:

Límec Scoop Design Salwar Kurta

Toto je velmi stylová kombinace mandarínkového límce a hlubokého výstřihu do U. Mandarinkový límec se nachází téměř na všech etnických šatech, Kurtisových a salwarových oblecích. Tento druh výstřihu je vhodný pro ženy s širokými rameny. Je to běžné nošení a vhodné i do kanceláře. Nejlepším příslušenstvím, které vyhovuje tomuto designu krku pro Kurti, je jemný náhrdelník s přívěskem a dlouhými náušnicemi.

23. Uzavřený výstřih Kurta Design:

Uzavřený výstřih Kurta Design

Tento uzavřený krk Kurti je zapnutý na knoflíky a vypadá inspirovaný pánskou kurtou. Můžete přidat trochu okouzlujícího dotyku přidáním výšivek, flitrů nebo knoflíků na krk nebo být jednoduché tím, že to udržíte v čistotě. Perfektní ležérní outfit a také nádherné kancelářské oblečení pro dámy.

24. Výstřih posádky Kurta Design:

Crew výstřih Kurta Design

Výstřih trička inspiruje tento druh výstřihu. Je velmi blízko krku, stejně jako tričko. Tento výstřih může být ozdoben kundánskou a zardozi prací, nebo dokonce i obyčejná výšivka bude vypadat nádherně. A kurta v indo-západním stylu bude vypadat úžasně s tímto výstřihem a dokonalým stylem pro ženy s dlouhými, štíhlými krky. Dupattu noste na jedné straně, aby nedošlo ke skrytí výstřihu.

25. Návrhy na kulatý krátký krk Kurti:

Kulatý design s krátkým výstřihem Kurti

Kulaté hladké vzory kurti krku jsou jedním z nejběžnějších vzorů krku. Je to jen jednoduchá křivka – hluboká nebo mělká. Tento univerzální výstřih vypadá dobře u všech typů žen – ať už jde o střih obličeje nebo stavbu těla. Obecně platí, že vzor kulatého krku kurty je lemován kontrastními barvami, pokud jsou šaty dvoubarevné. Někdy za ním následuje plaketka s výšivkou nebo jen obyčejná tlačítka.

Krční design vaší kurty je základní částí, která je viditelná. Člověk by měl být opatrný při výběru vzoru, aby odpovídal jak materiálu, tak vaší osobnosti. Pokud zvolíte správný design, budete vypadat krásnější. K dispozici je celá řada designů krku, které jsou směsicí tradičních a moderních stylů. Můžete zvážit mandarinku nebo výstřih do V do kanceláře; můžete se také rozhodnout pro kurtu s límcem. Takže pokračujte a kombinujte, vytvářejte svůj vlastní styl a buďte svým vlastním fashionistou. Každá kurta může mít jiný design krku, který vypadá jednoduše nebo složitě. Konstrukce krku má velký význam pro kompletní oděv. Můžete mít obojky, hluboké krky, lodní krky atd.