Kurta

9 úžasných ručních prací Kurti vzory pro ženy

Bez ohledu na to, kolik trendů se změní, návrhy ruční práce kurti vždy zůstaly přitažlivostí žen. Ať už hledáte krátké tuniky kurtis, nebo dlouho ztracené, designy vyrobené z ruční práce byly hlavní volbou pro ženy, aby jejich oblečení dostalo etnický nádech.

Nejlepší ruční práce Kurti Designs pro ženy:

Zde je kolekce návrhářské ruční práce kurtis, kterou byste určitě chtěli přidat do svého šatníku,

1. Zari Embroidery Kurta Design:

Zari Vyšívání Kurta Design

Výšivka Zari je široce přijímaným designem kurti pro svatby a jiné podobné příležitosti. Práce je vyrobena ze zlaté nitě zari na krku, rukávech a na koncové straně kurti, aby získala elegantní design.

2. Pákistánská ruční práce Kurta Design:

Pákistánská ruční práce Kurta Design

Dalším designem, který se většinou nosí příležitostně, je pákistánský kurta. Bavlněná kurta dostává práci z vlněných nití, která hnětením dává krásné vzory květin. Ručně vyšívané kurtis mají krásnou práci s krkem s bočními otvory.

3. Mirror Work Hand Kurta Design:

Zrcadlová pracovní ruka Kurta Design

Kolekce Mirti Work Kurti je jednou z nejoblíbenějších kurtisů pro ruční vyšívání. Šaty, vyrobené z materiálu georgette, mají vzhled ve stylu korti s různými zrcátky odříznutými v různých tvarech pro kompletní špičkový design. K pravidelnému nošení se nosí i zrcadlové pracovní designy.

4. Kashmiri Tilla Work Kurti Design:

Kashmiri Tilla Work Kurti Design

Pokud jde o šaty ve stylu dlouhých kurtis, styl kašmírského tilla pro ruční výšivky pro kurtis byl široce vybrán pro požadovaný vzhled. Kurti má kašmírskou nit, která pokrývá límec, výstřih a horní část až do pasu.

5. Polli tečkovaná ruka Kurti:

Polli tečkovaná ruka Kurti

Přemýšlíte, jak dostat přes džíny něco nového! Zde je jednoduchá ruční výšivka pro kurtis, která přichází ve stylu frock. Černé kurti z bavlny má nitě navrženou s puntíky, které vytvářejí vícebarevné květinové vzory. Pro dokonalý vzhled je design také použit na čistě bavlněném materiálu.

6. Kutchi vyšívací ruka Kurtis:

Kutchi vyšívací ruka Kurtis

Pokud hledáte funky plážové nebo letní oblečení, je nejlepší nakupovat vzory pro ruční vyšívání pro kurtis v krátké délce. Vyrobené z bavlny a materiálu georgette, kurtis mají krátkou délku s nití na krku, rukávech a dolů. Kutchi práce je většinou vyrobena pro kurti přes západní oblečení.

7. Ruční práce na vyšívání juty Kurti:

Ruční práce na vyšívání juty Kurti

Ruční vyšívací vzory ve stylu tuniky pro kurtis, když jsou dány návrhy vyšívání jutou, dodávají vrcholu kouzlo. Kurti dostane úplně ztracené kování s netopýřími rukávy a jutovým pracovním krkem, aby bylo elegantnější než džíny a legíny.

8. Angrakha Ruční práce Kurti Design:

Ruční práce Angrakha Kurti Design

Ručně vyšívané vzory kurta ve stylu Angrakha jsou mezi teenagery tak přijatelné pro perfektní svatební vzhled. Kurti má tradiční patch a nit s krásnými saténovými tkaničkami. Práce je také známá jako tradiční Rádžasthánská opravná práce.

9. Bhindibharat Ruční práce Kurti Design:

Bhindibharat Ruční práce Kurti Design

Bhindibharat byl mezi teenagery a ženami vždy žádán kvůli tradičnímu vzhledu. Přicházejí s širokým výběrem pro nošení ve funkcích i běžném nošení ve všech druzích designů kurti. Design také zahrnuje použití šumivých zlatých nití pro zvýraznění návrhů.

Ruční práce kurti designy přicházejí s velkým počtem návrhů z čeho vybírat, ale jsou většinou inspirovány květinovými vzory. Protože jsou vyráběny rukama, přicházejí s úžasnými dokončovacími řezacími pracemi a také vydrží déle než konstrukce strojů. Můžete také najít návrhy ruční práce na nejnovějších tunikách, jednoramenných atd. Kurti stylech a šatech.