Kurta

9 ohromujících kurt s pokrčením ramen pro ženy v Indii

Všichni se snažíme vypadat atraktivně a jinak. Kdo by nechtěl vzhled kuřat spolu s moderním vzhledem, kombinací tradice a moderního designu? Kurta s pokrčením ramen je chuť, kterou byste v této sezóně hledali. Kurtais je velmi etnický, zatímco pokrčení ramen dává současný vzhled a doplňuje Kurta.

Nejlepší Kurtas s pokrčením ramen pro ženy:

Dovolte mi diskutovat o návrzích Top 9 kurtis s pokrčením ramen nebo pokrčením ramen pro kurtas,

1. Anarkali Kurta s pokrčením ramen:

Anarkali Kurta s pokrčením ramen

Anarkali kurty jsou dnes v trendu. Díky svému etnickému vzhledu jsou vhodné pro různé příležitosti, jako jsou festivaly a funkce. Anarkali kurti s pokrčením ramen až po kouzlo, zatímco pokrčení ramen zkrášluje kouzlo kurti.

2. Obyčejné Kurti s potištěným pokrčením ramen:

Obyčejné Kurti s potištěným pokrčením ramen

Tyto obyčejné kurty jinak vypadají velmi bezvýrazně. Tištěné pokrčení ramen nad kurti dodává koření obyčejnému outfitu. Dalo by se nosit tištěné pokrčení ramen s podobnou nebo kontrastní barevnou kombinací v závislosti na příležitosti a vkusu. Seskupení mixů a zápasů může vést k různým návrhům.

3. Vytištěné Kurti s pokrčením ramen:

Vytištěné Kurti s pokrčením ramen

Tištěná kurta se může skvěle mísit s tištěným nebo čistě barevným pokrčením ramen. Taková kombinace dlouhých kurti s pokrčením ramen může občas vypadat příležitostně nebo by mohla být také etnická pomocí různých kombinací tištěných kurtis a obyčejných pokrčení ramen. Takové dámy pokrčí rameny ve stylu kurtis vypadají velmi aktuální a svěží.

4. Vyšívaná Kurta bez rukávů s pokrčením ramen:

Vyšívaná Kurta bez rukávů s pokrčením ramen

Výšivky na kurti pokrčí rameny, což z nich dělá opravdu okrasné. Vyšívané pokrčení ramen vypadá velmi elegantně a návrhy se zdají být velmi nové. Dalo by se nosit silně vyšívané kurti s dlouhým pokrčením ramen pro příležitosti, jako jsou svatby, festivaly a rodinné funkce.

5. Kurta s dlouhým krčením ramen:

Kurta s dlouhým krčením ramen

Další návrh, který lze doporučit a vypadá velmi krásně, je tištěná kurta s dlouhým pokrčením ramen. Pokrčení ramen, které je téměř stejné nebo delší než kurta, působí na kurtu velmi odlišným dojmem. Palazzo spolu s touto kombinací by mohly šaty vypadat jako designový kousek.

6. Rovné Kurti s krátkým pokrčením ramen:

Přímo Kurti s krátkým pokrčením ramen

Malé pokrčení ramen dobře ladí s rovnými dlouhými kurtis. Jedno takové kurti pokrčené rameny je vidět na obrázku. Rádžasthánská výšivka na pokrčení ramen spolu s obyčejným kurti nebo tištěným kurti spolu s obyčejným tangovým pokrčením ramen přispívá k půvabu dámy.

7. Styl bundy Koti pokrčí rameny nad Kurti:

Styl bundy Koti pokrčil rameny nad Kurti

S kurtisem a pokrčením ramen lze vytvořit mnoho různých kombinací. Jednou takovou odlišnou kombinací je pokrčení ramen koti nad kurti. Ramena ve stylu kotiho kabátu mohla být potištěna nebo vyšívána. Tento design pokrčení ramen s kurtisem by učinil prohlášení o stylu pro nádherné dámy.

8. Kurta s asymetricky navrženými rameny:

Kurta s asymetricky navrženými rameny

Pro dámy, které jsou nadšené nejnovějšími trendy a módami a současným vzhledem, může být dobrou volbou kurtis s asymetrickým designem. Asymetricky navržené outfity jsou v trendu a mohly by vypadat jak tradiční, tak módní. Asymetrické dámy pokrčené rameny ve stylu kurti vás mohou odlišit.

9. Poncho Shrug s Kurti:

Poncho Shrug s Kurti

Podívejme se nyní na některé návrhy pro nadcházející zimy. Poncho krčí rameny nad kurti by mohla být dobrá volba. V zimě bylo možné nosit vlněná ponča spolu s kurtisem, zatímco v létě mohla být stejná ponča z krajkového materiálu.

Pokud jste zruční a ochotní experimentovat s různými barevnými a designovými kombinacemi kurtis a pokrčením ramen, byli byste ohromeni rozmanitostí směsí a seskupení, které byste mohli prezentovat.