Kurta

9 moderních designů Kurta v zelené barvě

V dnešní době je těžké najít ženy vědomé módy, které by ve své sbírce šatníku neměly kurti jako svůj oblíbený outfit. Ti, kteří mají zájem nosit jednoduchou a nejlehčí kolekci, jdou na takový druh oblečení.

Nejlepší návrhy Kurta zelené barvy:

Zde jsou některé Top 9 Green Shaded Kurti a kurta vzory,

1. Bavlněná pružná výšivka Zelená Kurti:

Bavlna Flex Výšivka Zelená Kurti

Zde můžete vidět tělo kurti béžové barvy, ale rukávy a jeho zvýrazňující část jsou v nápadném zeleném odstínu. Tento zelený kurti design se velmi dobře hodí k zeleným legínám a je vhodný pro ženy všech věkových kategorií.

2. Bavlněné tištěné zelené kurti:

Zelené kurti s bavlněným potiskem

Pokud chcete být trendy, pak jděte s tímto zeleným designem kurti, který je plný rukávů. Krk kurti je límcového typu a je zvýrazněn světlými i tmavými odstíny zelené. Řezy tohoto kurti vám vhodně pomohou předvést a vylepšit vaše křivky.

3. Zlatá krajka s reliéfním potiskem Green Kurti:

Zlatá krajka s reliéfním potiskem Zelené kurti

V této sezóně můžete vypadat úžasně a nádherně, když budete nosit toto tmavě zelené kurti. Je na něm vyražena zlatá krajka a všude jsou potištěny miniaturami zlatých květů. Je ideální pro běžné nošení.

4. Tištěné a vyšívané ležérní krátké kurti:

Tištěné a vyšívané ležérní krátké kurti

Vítejte ve světle zeleném kurti se zlatou nití, která zvýrazní jeho krásu. Má také více květinový design v tmavě zelené výšivce po celém materiálu. Tento Parrot Green Kurti je čistě hedvábná bavlna a spadá do kategorie krátkých kurtis.

5. Krk na límci prostý Zelený Kurti:

Obojek na krku prostý zelený Kurti

Popadněte tuto novou trendovou kolekci lahvově zeleného Kurti, která je zcela prostá a skládá se pouze z nášivky na přední straně. Má tři čtvrté rukávy a krk s límečkem. A má také různé štěrbiny a střihy, které popisují jeho jednoduchost.

6. Uzavřený krk Bavlněné zelené Kurti:

Zelený Kurti se zavřeným krkem

Objevte krásu tohoto mořského zeleného kurti, které je příliš moderní a stylové. Nemá na sobě žádné tištěné vzory a je zcela prostý, díky čemuž vypadá elegantně a elegantně. Zásluhu na nápadné kráse tohoto dlouhého outfitu snadno tvoří výrazné křivky a střihy tohoto konkrétního kurti.

7. Georgette Mehandi Green Kurti:

Georgette Mehandi Green Kurti

Nyní se podívejte na tuto krásnou mehndi zelenou barvu kurti, která má plně zakrytý design krku. Má plné rukávy a tento návrhář kurti má dvě aplikace vzorů vyšívacích květin. Pokud se rozhodnete pro tento jedinečný stylový design kurti, nepotřebujete žádné další příslušenství.

8. Dark Green Brocade Kurta pro muže:

Dark Green Brocade Kurta pro muže

Přichází nejnovější kolekce tmavě zeleného designu kurty pro muže, vyrobená ze surového hedvábí. Tato kurta má své odpovídající pyžamo a krása je, že je zcela prostá. Jako design krku má několik vyšívacích nití. Skvěle se hodí pro všechny tradiční a slavnostní příležitosti.

9. Bavlněné formální oblečení Kurta pro muže:

Bavlněné formální oblečení Kurta pro muže

Uchopte toto formální oblečení pánské zelené kurta pyžama, které má moderní odstín zelené. Materiál je vyroben z plně bavlny a je to dlouhý typ kurty. Tato papoušková zelená kurta se perfektně hodí pro každou příležitost, kdy se můžete setkat mezi přáteli a členy rodiny.

Získejte všude obdivuhodné pohledy pokaždé, když můžete chodit v této kolekci zelených stínovaných kurtas a kurtis. Tyto hotové oděvy z kurti jsou vhodně zdobené různými vzory, aby získaly ten chytlavý vzhled.