Kurta

9 krásných kurt s blejzrem pro muže a ženy

Kurta s blejzrem je považována za jednu z nejoblíbenějších etnických oděvů. Jednobarevná bunda, která není součástí obleku, ale je považována za vhodnou pro formální oblečení, se nazývá blejzry. Vždy dodá vašemu outfitu na ostrosti. Střih, barva a materiál mají vliv na nošení s formálním oblečením.

Nejlepší kurty s blejzrem pro muže a ženy:

Níže je uvedeno 9 nejlepších kurt s blazerem,

1. Kurta pyžama s bundou:

Kurta pyžama s bundou

Bílé pyžamo Kurta s kaštanově šedým sakem ozvláštní váš den. Je to skvělá kombinace barev. Poskytne vám elegantní vzhled a může se nosit pro každou příležitost. Protože barva kurty je bílá, můžete si vybrat jinou barvu sako podle svého výběru. Tato kombinace blazer kurta je oblíbenou volbou mezi mládeží.

2. Modi bundy s Modi kurtas:

Modi bundy s Modi kurta

Modi kurtas se skvěle nosí na formální příležitosti v létě. Můžete jej spárovat s kontrastní barevnou bundou Modi. Kvůli horkému letnímu počasí je tento druh kurty v dnešní době stále oblíbenější. Poskytne vám elegantní vzhled a je to také pohodlné nošení.

3. Kurta s plátěnou bundou Nehru:

Kurta s plátěnou bundou Nehru

Bílé pyžamo kurta s plátěnou bundou Nehru je elegantního designu. Můžete jej nosit jako párty oblečení. Buďte etničtí a oblékněte si tuto připravenou bundu Nehru v šedém a bavlněném pyžamu kurta. Je velmi pohodlný za všech povětrnostních podmínek. Plátěná bunda je detailně propracovaná s knoflíkem a kapsami.

4. Slavnostní a párty tištěné vyšívané Kurti:

Slavnostní a párty tištěné vyšívané Kurti

Toto společenské oblečení pro ženy je dodáváno s tmavě modrou barvou kuti a béžovou bundou stylizovanou a propíchnutou sponou Dori, která vám dodá elegantní vzhled. Tento sako můžete nosit s kurtou pro jakékoli příležitosti a můžete jej použít i jako formální oblečení.

5. Nastavení trendu s texturou Kurta:

Nastavení trendu s texturou Kurta

Tato elegantní kurta je dodávána se zeleným kurtovým pyžamem a texturovanou bundou. Je to perfektní volba jako společenské oblečení. Použijte tuto stylovou blejzrovou kurtu, abyste vytvořili svůj vlastní styl a byli jedineční.

6. Designer Bundy Set:

Designer Bundy Set

Patří sem kurta, churidar a bunda. Ty jsou nejlepší jako společenské oblečení a pomohou vám vyniknout mezi ostatními. Materiál je hedvábně zdobený zardoshi prací a je dodáván se sadou kurta ve stylu kukly. Každý si všimne vašich šatů a vy můžete být hvězdou v davu.

7. Návrhář Kurta s Dhoti:

Designér Kurta s Dhoti

Tato vynikající modrá kurta je dodávána s červenými dhoti a šedou bundou s černým odstínem. Kurta a churidar z něj činí perfektní oblečení vhodné pro každou příležitost. Materiál je banarasi hedvábí, ale bunda vypadá jako párty khadi bunda. Použijte tuto kurtu s blejzrem a buďte výjimkou.

8. Kurta s lodním krkem a vodopádem:

Kurta s lodním krkem a vodopádem pokrčí rameny

Toto stylové ručně blokované tištěné indo-západní kurti přichází s dlouhým pokrčením ramen. Tyto šaty vám dodají stylový vzhled a lze je použít jak na běžné nošení, tak na párty. Krčení rameny i kurta jsou odnímatelné a lze je nosit samostatně.

9. Bitterlime Casual Self-Design kurti:

Bitterlime ležérní kurti s vlastním designem

Nošení tohoto elegantního kurti vám dodá stylový vzhled. Když se nosí s kontrastními legínami nebo palazzo, zvýší váš etnický vzhled. Lze použít jako formální oblečení nebo na běžné nošení. Tuto bundu lze sundat a kurti můžete nosit samostatně.

Kurta s blejzrem jsou dnes populární vzory. Tento typ designu lze použít jako společenské a etnické oblečení pro muže. Ženy si tento design vybírají pro všechny příležitosti. Jako formální, ležérní nebo jako párty. Vyberte si svůj nejlepší outfit a buďte mezi ostatními jedineční. Váš styl oblékání prozrazuje vaši osobnost.