Kurta

30 Nejnovější Kurta pyžamový design s bundou, která se hodí pro každou příležitost

Od svateb po malá setkání doma, žádná příležitost se neobejde bez toho, aby se muži pyšnili pyžamem Kurta. Rozšířením tohoto trendu jsou ikonické pánské vzory Kurta Pajama s bundou! Přidání bundy okamžitě promění i obyčejného Kurtu v prohlášení. Mnoho vlivných osobností, jako jsou pan Jawarharlal Nehru a pan Narendra Modi, tento trend propagovalo a inspirovalo mladší generaci k přijetí tradičních oděvů. V závislosti na tom, zda se jedná o formální nebo neformální prostředí, si můžete vybrat z nesčetných možností. Od uklidňujících pastelů po odvážné pevné látky a hravé potisky je tu jeden pro každou náladu a příležitost. V tomto článku jsme dali dohromady několik užitečných informací o výběru pánského kurta pyžama s bundami spolu s katalogem 30 nejnovějších modelů.

  • Kurta Pajama Designs s bundou pro muže:
  • Kurta Pajama Designs s bundou pro ženy:

Jak vybrat správnou barevnou kombinaci pánského pyžama Kurta s bundami?

Kurta pyžama s bundami jsou velmi univerzální a nabízejí nekonečné možnosti stylingu. Mnoho lidí se však s barevnými kombinacemi mýlí, takže vypadají jazzově nebo příliš jednoduše. Naštěstí vás tyto tipy mohou v budoucnu zachránit před módními chybami:

  • Pro denní akce jsou ideální světlé barvy jako pastely. Změkčí váš celkový vzhled a dodají propracovaný vzhled. Zkuste kombinovat barvy jako růžová s béžovou nebo modrá s béžovou atd. Pro delší akce můžete dokonce přidat černé nebo hnědé sako na světlou kurtu.
  • Tmavší barvy jako černá, hnědá, kaštanová a tmavě modrá jsou celkem standardní. Hodí se téměř ke každému tónu pleti a osobnosti. Vyberte si tyto teplé barvy pro večerní a noční večírky.
  • Investujte do bund s univerzálními barvami, jako je špinavě bílá, tmavě modrá, kaštanová nebo tmavě zelená, které ladí s mnoha barvami.
  • Při rodinných akcích a setkáních zahrnujících váš blízký kruh neváhejte experimentovat s výraznějšími barvami. Vyberte si odstíny, jako je oranžová, růžová, jasně žlutá, červená, fialová atd. Vylaďte je pyžamem v neutrálních barvách a minimalistickou bundou.

Trendy a stylové vzory Kurta Pajama s bundou pro muže:

Seznam fascinujících oblečení pro muže získává tento top 30 návrhů kurta pyžama s bundou. Dávají ostatním tradiční a poutavý vzhled.

1. Party Wear Kurta Pajama:

Párty oblečení Kurta pyžama

Dnešní muži se dnes účastní večírků a svateb. Takže chtějí vypadat více populární tím, že dají jemnější nádech kurta pyžamu. Jemnější dotek můžete dát tím, že si na svatbu oblečete kurtové pyžamo se sakem.

2. Punjabi Style Kurta Pajama:

Punjabský styl Kurta pyžama

Sexy vzhled bude zahrnovat pyžamo kurta s bundovým pandžábským stylem. Bylo by více zjistit obrázek skutečného muže, který by jim dal desi pohled. Tenhle bude dobrou volbou v barevné kombinaci se vzorem bundy, zkuste to s červenými botami pro váš obřad nebo funkce.

3. Stylová žakárová bunda s Kurtou:

Stylová žakárová bunda s Kurtou

Přichází nový druh bundy, který dává ohromný vzhled. Přejděte na poskytnutý obrázek a podívejte se, jak by vám stylové pánské pyžamo kurta s bundou zajistilo úžasný vzhled pro svatby a večírky.

4. Kurta s bundou Nehru:

Kurta s bundou Nehru

Pyžamo Kurta s bundou Nehru připomíná naši milovanou Shri Jawaharlal Nehru, jejíž styl bundy je dosud známý. Bílé pyžamo kurta můžete nosit s bundou Nehru, která vám dodá tradiční vzhled.

5. Jasně červená Kurta:

Jasně červená Kurta

Červená a černá barva byla vždy oblíbená pro nošení kurta pyžama, ale pokud se tyto jasné barvy nosí s bundou, opravdu by to vypadalo, že nikdo nemusí uniknout. Vyzkoušejte tento outfit, abyste upoutali pozornost uprostřed davu.

6. Pathani Style Kurta:

Pathani Style Kurta

Pathani’s jsou nejunavenější kurta pyžama spolu se sakem. Pathani’s longs down, giving a muži a more atraktivní look, and if you are online, you will find pathani’s topping the list, but I would say wear pathani kurta pajama and jacket.

7. Zelená vyšívaná Kurta:

Zelená vyšívaná Kurta

Vyšívané kurty jsou ty, které lze použít pro jakoukoli oslavu festivalu. Zelené etnikum vyhovuje více, pokud jde o kurtu s vyšívanou touhou po Chikanovi. Můžete jej dokonce nosit jako sako, což mu dodá stylový vzhled.

8. Tradiční Kurta s bundou:

Tradiční Kurta s bundou

Zde opět přichází seznam tradičních kurt, které vám, lidem, poskytnou atraktivní vzhled. Je lepší volbou by byla tradiční a vyšívaná kurta toužící po kolena a oblečená s bundou odpovídající barvě kurty. Můžete si prohlédnout příslušné poskytnuté obrázky.

9. Jasně světle oranžová Kurta:

Jasně světle oranžová Kurta

Jedná se o jedny z nejlepších kurta pyžam s nejatraktivnějšími a fascinujícími barvami, jaké se dnes používají. Tyto barvy dokonce dodávají vašemu obličeji jas a vypadají jasněji a šťastněji.

10. Bílá pruhovaná Kurta s bundou:

Bílá pruhovaná Kurta s bundou

Nyní máme další design kurta pyžama pro muže, aby byli sexy na večírcích, svatbách nebo jinde. Váš dnešní vzhled je důležitější také z pohledu kariérního druhu. Bílá pruhovaná bunda s černou bundou by vám opravdu dala, určitě by vás ostatní obdivovali. Takže bílá kurta-pyžama s bundou vám může udělat pohodlnější.

11. Etnická béžová Kurta:

Etnická béžová Kurta

Tyto designy kurta pyžama zůstávají prosté v celé jedné jasné barvě, takže řada „Jednoduše nejlepší pravda. Béžový design lze nosit na domácí funkce nebo na místa, kde najdete prostě to nejlepší. Bunda by tomuto designu dodala jemnější vzhled.

12. Okouzlující Dori Kurta:

Okouzlující Dori Kurta

Hvězdy Bollywoodu nosí hlavně vyšívané okázalé Dori kurta. Je to docela drahé, ale má klasický vzhled ve srovnání s jinými návrhy. Černá kurta pyžama s bundou v okázalém vzhledu Dori by byla nejlepší volbou pro tento styl.

13. Vynikající vyšívaná bunda s Kurtou:

Vynikající vyšívaná bunda s Kurtou

Vynikající vzhled je tradičně nejlepší v kurta pyžamě s vyšívanou bundou, která dává stylový vzhled. Jedná se hlavně o kurta pyžamo na svatbu a dalo by se nosit i v malých funkcích, aby bylo více etnické a cool.

14. Bunda Silk Nehru s Kurtou:

Hedvábná bunda Nehru s Kurtou

Jedná se o kurta-pyžamový kousek ze sad bund Nehru s hedvábnou bundou, která dává atraktivní vzhled hedvábí přes kurtu. Krémové dno, zlatá kurta a žlutá hedvábná bunda by byly nejlepší volbou pro tuto kolekci. Pro jakoukoli kolekci si tedy vždy vyberte tu nejlepší volbu, která vám nejvíce vyhovuje.

15. Bunda Nehru s čínským límcem:

Bunda Nehru s čínským límcem

Čínský límec označuje límec, který vám zakrývá krk. Zdá se, že bunda Nehru v čínském límci je dnes s kurta pyžamou žalostnější. Existuje mnoho návrhů na kurta pyžamo, a toto je jeden z nich. Kurtové pyžamo můžete nosit s bundou Nehru na svatbu a získat tak překvapivější vzhled.

16. Modré hedvábí Kurta& Pyžama s potištěným Koti:

Blue Silk Kurta & amp; Pyžama s potištěným Koti

Jedná se o nádhernou kurtu s designem Koti pro muže. Kurta a pyžama jsou vyrobeny z dupionového hedvábí přizpůsobeného pandžábskému doteku. Kurta je s dlouhým rukávem a na manžetách je všitý materiál bundy. Kurta je krásně stylizovaná s límcem Nehru a krásnou kapsou s modrým dupionovým hedvábným šátkem pro show. To může být doprovázeno krásnými mojaris, aby královský vzhled.

17. Zlatá Kurta s Blue Koti:

Zlatá Kurta s Blue Koti

Toto je úchvatné kurta pyžama s Koti pro muže. Zlatavě zbarvené kurti s pyžamou je pokryto krásným modrým Koti se zlatým potiskem. Použitý materiál je hedvábí a lze jej čistit pouze chemicky. Vypadá to jako perfektní oblečení na obřady, jako je sangeet.

18. Cream Silk Kurta Pajama and Koti pro svatební krém Designer opona:

Krémové hedvábné pyžamo Kurta a Koti pro návrhářský závěs na svatební krém

Toto je naprosto kouzelná hedvábná kurta a pyžama s Koti pro muže. Koti je z potištěného krémového hedvábí. Je bez rukávů s čínským límcem. Placket je plně zapnutý. Jednoduchá, ale nádherná sada, která je okouzlující pro svatby. Pyžama je ve stylu Patiala, aby měla bohatý vzhled. Pro dokonalý vzhled můžete nosit hnědé, obyčejné mojaris nebo boty střižené kůží.

19. Sada hořčice Kurta s Koti a rouškou:

Hořčičná kurta s koti a rouškou

Zde je fantastická návrhářská sada kurtových barev s tištěným Koti a rouškou. Kurta je z drceného materiálu chanderi s vysokým límcem a předními knoflíky. Je spárováno s pyžamem v barvě slonové kosti, které je štíhlého střihu. Koti je ze surového hedvábí a má potisk květinové fólie. Reflektorem šatů je rouška v barvě hořčice, která šaty zvýrazní.

20. Bílá pyžamová souprava Kurta s vyšívaným Koti:

Bílá pyžamová souprava Kurta s vyšívaným Koti

Tady je bílé kurta pyžamo s Koti. Bílá barva naznačuje, že jste mírumilovný člověk. Pyžama je ve stylu pathani. Koti je dlouhá po bok a má složité vyšívací práce. Má límec Nehru a je bez rukávů. Koti má pouze jedno zapínání na knoflíky a otevírá se vzhůru nohama ve tvaru V. Pro úplný vzhled noste mojaris. Koti odhaluje modní styl.

21. Pink Kurta Pajama with Blue Koti:

Růžové pyžamo Kurta s modrým Koti

Jemně vyhlížející Pink Kurta a Pyžama s Blue Koti je pěkný soubor na svatbu, který ladí s okouzlujícím oblečením vaší lepší polovičky. Modré Koti má vzhled bundy Nehru s kapsou. Kurta má styl zavinutí pro trochu moderní dotek. Noste jednoduché růžové pyžamo a mojaris na nohy, abyste smetli svou nevěstu z nohou.

22. Pyžamo White Kurta s Koti:

Bílé pyžamo Kurta s Koti

Jedná se o zcela trendy bílé kurta pyžamo s Koti pro muže. Je to pěkný soubor na party. Kurta a pyžama jsou vyrobeny ze surového hedvábného materiálu. Růžový Koti je ve stylu Nehru. Živé růžové Koti má růžová tlačítka a čtvercovou kapsu. Pyžamo je ve stylu Patiala, zatímco kurta má dlouhé rukávy, které lze zatlačit k loktům a dávat tak macho vzhled.

23. Dvojitě vyšívaná krajková opona:

Dvojitě vyšívaná krajková opona

Proč by si módu měli zkoušet jen dospělí? Tady je klasický kousek pro vašeho syna, v jehož outfitu na vás ostatní maminky budou žárlit. Královsky modré pyžamo ve stylu dhoti s krásným okrajem a béžovým surovým hedvábím dodá vašemu synovi okouzlující vzhled. Aby toho bylo málo, modře zbarvený Koti se zlatými a modrými klikatými vzory zdobenými zlatými knoflíky a na nohou zlatavě zbarvené mojaris.

Krásné vzory Kurta pyžama s bundou pro dámy v módě:

Pojďme se podívat na top a trendy kurta pyžamo s bundami pro ženy.

1. Peach Anarkali Kurta s černým vyšívaným Koti:

Peach Anarkali Kurta s černým vyšívaným Koti

Jedná se o nápadnou kombinaci broskvové Anarkali Kurta s dlouhým černým vyšívaným Koti. Koti je krásně ručně vyšívaná zlatou nití. Má kulatý krk, který se při dosažení placket zakřivuje do čtvercového tvaru. Klopa je zapnutá do poloviny s krásnými velkými kulatými zlatými knoflíky.

2. Sada růžového pyžama Kurti se šedým dlouhým koti:

Růžová souprava pyžama Kurti s šedým dlouhým koti

Toto je krásně růžové Kurti s pyžamem z materiálu georgette. Kolem krku má zlatou výšivku. Kurta, stejně jako dlouhé Koti, jsou s dlouhým rukávem. Šedá dlouhá Koti je vyšívaná nádhernými růžovými růžemi s hedvábnou nití. Otevřená Koti je také ohraničena přední a koncovkou rukávu zlatou krajkou a růžovou saténovou stužkou.

3. Zelená a fialová s vícebarevným Koti:

Zelená a fialová s vícebarevným Koti

Tato Kurta – pyžamo s Koti je krásná a nádherné každodenní oblečení na vysoké školy. Dává svému nositeli roztomilý a štědrý pohled. Kurta je zelená se 3/4 rukávy a siluetou linie A. Krk je jednoduchý a kulatý. Spodní lem je ohraničen dvojitým lemováním ze saténové stuhy a rukávy mají jeden okraj ze saténové stuhy. Koti je krátký a je ozdoben výšivkou pomocí vícebarevného hedvábného vlákna.

4. Šedý modrý styl Koti Kurta:

Šedá modrá Koti styl Kurta

Nádherná a půvabná šedá dlouhá kurta s modrým Koti je určitě perfektní na párty. Tyto šaty mají podmanivý vzhled díky krásné výšivce na obleku. Koti je ozdobeno vyšívací nití. Celá sada je vyrobena z materiálů, jako je – horní část je umělá georgetová tkanina, pro vnitřní a spodní část je použit materiál santoon a dupatta je z látky nazmin.

5. Tmavě modrá Kurti s Banglori Koti:

Tmavě modrá Kurti s Banglori Koti

Zde je nádherné dlouhé kurti z materiálu georgette tmavě modré barvy a má docela širokou zlatou krajku lemující lem. Koti je zlatavě zbarvený, Banglori styl a otevírá se vysokým krkem. Nádherné ručně vyšívané květinové vzory modré barvy a zlaté listy zkrášlují Koti. Koti má dlouhé rukávy s tmavě modrým lemováním na koncích. Noste to a váš vzhled bude v davu nejvíce okouzlující.

6. Sada Black Kurta Pajama and Koti:

Sada černé Kurta pyžama a Koti

Ohromující černé rovně střižené kurti kolenního a palazzo stylu pyžama vytvořené, zejména pro milovníky černé. Kurti má hladký kulatý krk s polovičními rukávy. Toto oblečení je spojeno s krátkým Koti bez rukávů s peřím vyšívaným po celé délce stříbrnou zlatou nití.

7. Sada Pink Kurta Pajama and Koti:

Sada růžového pyžama Kurta a Koti

Jedná se o dětskou růžovou soupravu kurta, pyžama a Koti, kterou si určitě oblíbí ženy všech věkových kategorií. Kurta je prostá a má šaty s kulatým výstřihem a krátkými rukávy. Koti jsou však potištěny zlatě zbarvenými mušlemi a ohraničeny zlatě zbarvenými zlatými korálky. Toto koti dodává šatům lesk. Kurta a pyžama, stejně jako Koti, mohou být ze šifonu nebo hedvábí, takže se při pohybu houpají.

Kurta pyžama, jak všichni víme, vždy zůstala nejlepší. Vnáší do něj mnoho vzorů, ať už je vyšívaný, nebo něco jiného. Ve 30 uvedených návrzích si můžete vybrat nejlepší design a volbu, která vyhovuje vaší osobnosti. Získejte tento styl ve vzoru kolekce širokých odrůd s bundou; určitě získáte dobré komentáře k výběru vašeho oblečení.