Kurta

15 úžasných růžových barevných designů Kurti pro muže a ženy

Všichni víme, jak moc jsou kurty oblíbené mezi ženami a dívkami, protože je to naše etnické oblečení. Přicházejí různě barevné kurty a z nich jsou růžové kurty mezi dívkami velmi známé. Pink Kurti lze nosit při různých příležitostech, jako je práce, domov a večírek. Přichází spousta růžových kurt a můžete je nosit s čímkoli. Kurtu můžete sladit s legínami a dupatou. Tato kurta se většinou vyráběla z hedvábí a bavlny. Pink Kurtis vypadá velmi dobře a nový vzhled můžete získat během několika minut.

Nejlepší růžové barevné vzory Kurti pro muže a ženy:

Různé vzory přicházejí v růžové kurtě a podívejme se na každou z nich.

1. Růžová potištěná Kurta:

Růžová potištěná Kurta

Jedná se o exkluzivně navržené dětské růžové kurti s rovným střihem. Dá se nosit ležérně s kouskem legín. Jeho měkký krep vám zajistí pohodlné nošení. Noste jej s dupatou, abyste vylepšili vzhled. Je to dětská růžová kurta. Toto je jako příležitostné použití i pro váš pravidelný vysokoškolský čas.

2. Růžový Churidar Kurta:

Růžový Churidar Kurta

Jedná se o růžově zbarvenou etnickou kurtu s churidarem a dupattou. Jedná se o tmavě růžové kurti s bočním rozparkem s potiskem a plnými rukávy. Navíc to vytisklo dupattu. Je ideální pro večírky. To je nejlepší použít při plánování večírků.

3. Růžová plus velikost Kurta:

Růžová plus velikost Kurta

Jedná se o růžové kurti s výšivkou z bavlněné tkaniny, která dává jemný dotek pro použití. Můžete to spojit se salwarem a churidarem. Má vyhrnuté rukávy. To je užitečné také pro ženy nebo dívky větší velikosti; můžete přizpůsobit své kování tímto typem kurty.

4. Růžově potištěná Anarkali Kurta:

Růžově potištěná Anarkali Kurta

Je to růžová Anarkali kurta s tištěným designem. Je určitě lehký a pohodlný. Můžete jej spárovat s legínami a dupatou, což z něj udělá velmi exkluzivní kousek. Je vyrobena z bavlněné látky a má límeček z mandarinky. To je také nejlepší dárek pro vaši drahou přítelkyni nebo sestru.

5. Růžový mandarínkový límec Kurta s vyhrnutými rukávy:

Růžový mandarínkový límec Kurta s vyhrnutými rukávy

Jedná se o světle růžové kurti, které je velmi etnickým kouskem a díky mandarinkovému límci je krásné. Všude je potisk motýlů a teček hvězd a na přední straně má plnou knoflíkovou légu, což ji činí exkluzivnější. Je vyrobena z bavlny a příjemně se nosí. Na manžetách najdeme poutka a knoflíky.

6. Pink Jaipuri Printed Long Kurta:

Růžová Jaipuri s dlouhým potiskem Kurta

Jedná se o Jaipuri tištěnou dlouhou kurtu růžovou barvu a je to také růžová dlouhá kurti. Je určen k nošení při zvláštních příležitostech, jako jsou večírky. Je to umělohmotná růžová kurta, kterou lze spárovat s legínami nebo churidary; Pokud jste milovníkem materiálu na šaty Jaipuri, tento styl ve vzoru najdete ve sbírkách Jaipuri kurta určitě.

7. Růžová ležérní bavlna Kurta:

Růžová ležérní bavlna Kurta

Tato růžově zbarvená kurta je navržena s naprostou dokonalostí, což z ní dělá krásný kousek na nošení. Je to hedvábná měkká kurta, díky které se dobře nosí. Je to opravdu atraktivní kurta, která vám přinese komplimenty. To je zcela vyrobeno z bavlny, takže je užitečné použít i v letní sezóně.

8. Plain Pink Kurti:

Pink Plain Kurta

Tato růžová obyčejná kurta je postavena s naprostou dokonalostí a zároveň lehkostí, která přináší pohodlí. Je vyrobena z hedvábné látky a má rukávy tři na čtvrt. Je to růžová pevná kurta. Pokud hledáte něco jiného na běžné nošení, můžete vyzkoušet tento vzor, ​​abyste získali dobré recenze na tento výběr.

9. Růžová vyšívaná bavlna Kurta:

Růžová vyšívaná bavlna Kurta

Jedná se o inkoustově zbarvenou kurtu vyrobenou z bavlněné tkaniny, která z ní činí pohodlný kousek na nošení. Je na něm výšivka. Tuto dlouhou kurtu můžete spárovat s legínami a dupatou, abyste vypadali lépe. To je nejlepší nápad nosit tuto kurtu na jakékoli domácí nebo kancelářské funkce.

10. Pink Straight Kurta:

Růžová rovná Kurta

Tato kurta je tradičním stylem růžové kurty a je vyrobena z bavlněné tkaniny, díky níž je nošení příjemné. Má dlouhé boční rozparky a kulatý výstřih. Můžete to spojit s bílými palazzy a sandály. Někdy to vypadá jako příležitostný typ kurty, ale vypadá to pohodlně i pro každodenní rutinu.

11. Růžový vzor Kurta:

Růžový vzor Kurta

Tato růžová kurta je vyrobena s naprostou dokonalostí a je tmavě růžová kurta. Jedná se o velmi atraktivní kurtu, která vám opravdu přinese komplimenty. Je vyrobena z bavlněného materiálu, který zajišťuje pohodlné nošení. Je to kurta s vlastním vzorem.

12. Růžový potištěný krep Kurta:

Růžový potištěný krep Kurta

Tato růžová barva je vyrobena z krepového materiálu a velmi příjemně se nosí. Má to vytištěno. Dupatta a legíny tento vzhled zvýrazní. Má krátké rukávy a mandarínkový límec.

13. Růžová texturovaná Kurta:

Růžová texturovaná Kurta

Jeden může vypadat atraktivní tím, že nosí tuto růžovou texturou kurtu. Je vyroben z polybavlny, takže se příjemně nosí a udržíš v pohodlí. Můžete jej spojit s churidarem nebo legínami, abyste vypadali lépe a krásněji.

14. Pink Chanderi Kurta:

Růžová Chanderi Kurta

Jedná se o růžovou barvu vyrobenou z bavlny Chanderi s polovičním kurtem. Má stehna, pravidelný střih a lodičkový krk. Toto je trochu jiný nápad ve vašem výběru; tohle bude dobrá volba, pokud plánujete vybrat své domácí příležitosti.

15. Růžová Kurta pro muže:

Růžová Kurta pro muže

Toto je vyšívaná růžová kurta pro muže. Je vyroben z bavlny a dodá okouzlující vzhled. Má dlouhý rukáv a pravidelně sedí. Pokud chcete vypadat jednoduše na oblečení kurta, pak růžová kurta pyžama bude dobrou volbou v oblečení typu kurta.

Mnoho typů návrhů růžové kurty najdete na trhu s rozsáhlými kolekcemi vzorů. V kurtě získáte mnoho dalších obrovských odrůd; lze jej spárovat s legínami nebo churidarem. Podle naší velikosti a požadavku si můžeme vybrat růžové kurty, dostat se od návrháře k jednoduchým kurtám pomocí vaší jedinečné myšlenky.