Kurta

15 nejnovějších návrhů Kurti v červené barvě

Kurta je jediné slovo, které nikdy neopustí šatník. Kurtas se nacházejí téměř ve stylu oblečení každého. Designéři jsou neustále v pohybu, udržují pokračující trend a dostávají do módy novější oblékací styly. Ať už jsou to muži nebo ženy a samozřejmě kdo může zapomenout na děti, všichni chtějí být v souladu s trendovými změnami ve světě módy.

Kurtas se obvykle nosí pro tradiční / náboženské funkce. A muži obecně mají tendenci spojit to s džíny a Kolhapuri na obuv.

Různé červené barvy Kurti pro rok 2019:

Zde jsou některé z top 15 červených kurtisů, které vám mohou pomoci vypadat jedinečně ve velkém veřejném davu,

1. Návrhář Red Kurti:

Návrhář Red Kurta

Červené kurty od populárních návrhářů jsou v dnešní době módní záležitostí; můžete získat své oblíbené červené kurti spolu s přizpůsobením a preferencemi, pokud se rozhodnete mít návrhářskou kurtu jakékoli barvy. Lidé se specifickými požadavky na oblečení by měli jít do červeného designu, protože jim to pomůže dodat jejich oblečení osobní nádech.

2. Krátké červené kurti:

Krátké červené kurti

Červené krátké kurti s modrými džínovými džíny je z hlediska módy mezi mládeží jako třešnička na dortu. Pokud se chystáte na setkání s přáteli z vysoké školy, díky těmto šatům budete vypadat stylově a zároveň jedinečně. Můžete jej také nosit při práci, protože se budete cítit pohodlně a relaxovat.

3. Plain Red Kurti:

Prostý červený Kurtis

Kurta stejně jako pro muže je to móda i pro ženy. Prostý červený kurti design, ať už je dlouhý nebo krátký, je docela populární mezi mladými dívkami a dámami středního věku. Je docela pohodlné nosit jej kdekoli, ať už je to vaše pracovní místo nebo posezení s přáteli. Není to příliš nákladné a v dnešní době je dostupné všem.

4. Neformální Red Kurti:

Neformální červené kurti

O tuto příležitost se nemusíte starat, protože tyto prosté červené vzory kurti nejsou jen pro účely hangoutů, ale mohou se nosit ležérně při každodenní práci člověka. Cítíte se pohodlně a uvolněně, když děláte nějakou práci nebo na rande s dívkami, což je v našem prohlášení o stylu jedinečné.

5. Party Wear Red Kurti:

Party Wear Red Kurti

Nejste plně připraveni na indickou svatební funkci, pokud nenosíte kurtu a kurta červené barvy by byla skvělou volbou pro svatební funkce. Představuje naše indické tradice a stylové prohlášení o osobě dokonale.

6. Tištěné červené Kurtas a Kurtis:

Tištěné červené Kurtas a Kurtis

Všichni milujeme oblečení s potiskem, protože odráží náš styl i naši mentální osobnost a červená barva tomu dodává jiskru, která ostatním zanechává jedinečné kouzlo na společenských setkáních. Tento druh dlouho tištěných kurt je zaplaven na trzích, ať už se jedná o online nebo blízké obchody, a také nejsou příliš nákladné.

7. Bavlněné červené kurti:

Bavlněné červené kurti

Je pravda, že každý nemůže nosit každý typ šatů, ale naštěstí existuje jen málo šatů, které by mohl nosit každý. Jedním z nich je design kurty z bavlny; díky vláknu se cítí lehký a relaxační. Je nutné mít šaty, které byste udrželi v indickém spalujícím horku.

8. Sherwani Red Kurta:

Sherwani Red Kurta

Pokud hledáte dobrý vzor šatů na svatbu nebo večírek, bude Sherwani v červené barvě vždy dobrou volbou. Většinou ve vzorcích sherwani můžete najít dobrou kolekci ve stylu slim fit, ti mladí, kteří mají dobrou kondici nebo výšku, pak mohou dát přednost tomuto sherwani pro každou další příležitost.

9. Punjabi Red Kurta:

Punjabi Red Kurta

Punjabi’s jsou dobře známí svými výrazy v oblasti jídla a stylu u nás i po celém světě. Tyto druhy kurt se obvykle nosí s „Punjabi Nagra“ druhem bot vyrobeným v regionu Paňdžáb, který vypadá úžasně dokonale pro někoho s dobrou fyzikou.

10. Pathani Red Kurta:

Pathani Red Kurta

Tuhý límec a střih přiléhající k tělu je nejlepší v pathani kurtě, která doplňuje tvar vašeho těla. Tyto druhy šatů obvykle nosí lidé v severní Indii, Pákistánu a Afghánistánu. Tyto šaty jsou v dnešní době velmi populární díky své jedinečnosti a kování.

11. Bhopali Red Kurta:

Bhopali Red Kurta

Tradičně je nosí královské rodiny Bhópálu a nyní jsou k dispozici také široké veřejnosti. Dává vám královský nádech ve vašem oblékání a přitahuje všechny komplimenty od veřejnosti. Tyto kurty mírně zmizely z trhu, ale v posledních letech se vrátily s nezbytnou úpravou jeho textury.

12. Povlečení Red Kurta:

Prádlo značky Red Kurta

Plátěné červené pyžamo z kurty se v dnešní době stává velmi populární mezi mladými lidmi, což je zásluha jeho materiálu. Jeho materiál je velmi savý a je ceněn pro svou chladnost a svěžest v zemi, jako je Indie. V takovém případě by červené plátěné kurty bylo v přestrojení požehnáním. Je snadno dostupný na trhu, ale někdy je těžké získat čisté prádlo, protože výrobci jej obvykle míchají s bavlnou, aby se snížily náklady, takže pozor.

13. Lucknowi Red Kurta:

Lucknowi Red Kurta

Chikanská výšivka je v Lucknow známá, ale s věkem elektronického obchodování ji můžete mít v kterékoli části světa. Tyto kurtas jsou dobře známé pro své vyšívací práce na textilních tkaninách, jako je hedvábí, šifon, síť, bavlna atd. Lidé, kteří mají rádi vyšívací práce na své kurtě, by měli jít na tuto a červená kurta by byla ideální pro vyšívání, protože je jedinečná a stylová.

14. Přímo řezaná červená Kurta:

Rovně řezaná červená Kurta

Je to jednoduchá rovná červená kurta, jejíž rukávy padají přímo k zápěstí, aby vypadala trochu přitažlivě, dělají se na ní obecně jednoduchý design. Lidé s jednoduchou a střízlivou povahou mohou jít k tomuto druhu šatů, protože to vyhovuje jejich osobnosti a červená barva jim dodává kouzlo.

15. Dámské dlouhé dlouhé kurti:

Dámské dlouhé červené kurti

Žena vypadá mnohem hezčí v červených šatech, a pokud je to tradiční indické červené dlouhé kurti. Tato červená kurta pro dámy opravdu pomáhá zvýšit jejich krásu a dodává jiskru jedinečnosti v dnešním módním světě. Jsou snadno dostupné v různých textiliích, ať už jde o šifon, bavlnu, hedvábí atd.

Kurta může být starý tradiční oděv, ale díky okouzlující červené barvě a malým změnám v designu a protějšcích zapadá do našich současných módních prohlášení. Mnoho lidí může stále najít kurtu mimo módu, ale výše uvedených 15 návrhů kurty může změnit jejich styl, protože indické šaty mohou prozatím uniknout z trhu, ale nikdy z módy.