Kurta

15 nejnovějších a stylových designů Indo Western Kurti

Vždy chceme změnu oproti běžnému a typickému oblékání. Vždy chceme vypadat jinak a mimo obvyklý dav. Také se snažíme dát západu a nový vzhled našim obvyklým tradičním outfitům. Kurtis jsou tím oděvem, který čas od času mění svůj vzhled. A Indo Western Kurtis jsou mezi vysokými školami velmi oblíbeným.

Nejlepší a nejnovější designy Indo Western Kurti:

Zde je několik stylů, které jsou přizpůsobeny nejnovějším trendovým stylům. Tak na co čekáš?? Vyberte si několik a změňte svůj šatník.

1. Dhoti Style Kurti:

Styl Dhoti Kurti

Jak naznačuje název, tyto indo západní kurti topy jsou navrženy tak, aby vypadaly jako dhoti. Má lodní krk, který je vyšitý efektní hedvábnou nití. Záhyby padají z živůtku dolů a dodávají mu dhoti vzhled.

2. Tail Cut Kurti:

Ocas Cut Kurti

This is style is a trending party wear kurta. Vepředu je krátký a vzadu dlouhý, odtud název Tail Cut Kurti. Je to velmi dobré indo-západní oblečení pro mladé dívky a ženy. Můžete jej spárovat s legínami, džíny a také použít etnickou bundu.

3. Frock Style Kurti:

Frock Style Kurti

Toto je perfektní indo západní styl Kurti – The Frock Style Kurti. Na konci má typický záblesk stejně jako šaty a dává vám roztomilý, chirpy dívčí vzhled. Vaši přátelé a kolegové budou jistě překvapeni, že vás v tomto avataru uvidí. Může to spojit s legíny, jeggings nebo punčocháče. Jako příslušenství si můžete vybrat kouzelné náramky, jemný náhrdelník a náušnice s hroty.

4. Off Shouldered Frock Kurti:

Off Shouldered Frock Kurti

Toto Kurti má výstřih Carmen a spoustu sběračů, které mu dodají nádhernou atmosféru. Vpředu je ve srovnání se zadem o něco kratší. Můžete jej spojit s legínami jeggings, dlouhými náušnicemi a sandály na podpatku s tužkou.

5. Sky Blue Long Kurti:

Sky Blue Long Kurti

Jedná se o Long Indo western Kurtis z krepového materiálu. Díky dlouhé erupci půvabně spadne. Jedná se o dvoustínové kurti s výšivkou z hedvábné nitě pokrývající jho. Spojte to s odpovídajícími legínami, dlouhými visícími náušnicemi a stylovým náramkem. K obuvi si můžete vybrat boty na podpatku s tužkou nebo sandály.

6. Vícebarevná Western Wear Kurti:

Vícebarevné oblečení Western Wear Kurti

Toto je naprosto poutavý design Indo Western kurti. Tato vícebarevná kurti je vyrobena z materiálu Pure rayon a je zcela ultra-mod, což vám dává jedinečný vzhled. Skvělá párty, která vám poskytne roztomilý vzhled. Neváhejte a pořiďte si jeden do svého šatníku.

7. College Wear Indo Western Kurti:

College Wear Indo Western Kurti

Dvoubarevný vzor Indo Western Kurti – a pro toto stvoření si můžete vybrat své vlastní jasné barvy. Noste zkrácené kalhoty a boty s podpatky s tužkou. Noste odpovídající náušnice a stylový náramek a jste hvězda.

8. Kapské rukávy ve stylu Kurti:

Kapské rukávy Stylizované Kurti

Neuvěřitelně trendové a chladné kurty Indo Western Style. Má rukávy ve stylu Cape, které jsou ručně vyšívané hedvábnou nití, flitry a korálky. Jemný vyšívaný květinový a listový vzor dodává šatům ladnost. Noste tento outfit k večerní funkci a přidejte mu kouzlo.

9. Raglánový krk Indo Western Kurti:

Raglánový krk Indo Western Kurti

Tento druh výstřihu dává kurti skutečně indo západní vzhled, protože je převzat ze západního stylu. Aby výstřih vypadal co nejlépe, použijte světlé a kontrastní barvy. Minimální šperky zvýrazňují krásu šatů.

10. Kurti ve stylu kukly:

Kryt ve stylu Kurti

Jedná se o lichotivý outfit s úžasným spojením indického a západního stylu. Vrcholem těchto šatů je výstřih, který jim dodává silný vzhled. Noste dobře padnoucí kurti s krytem krku spojeným s párem chudidhar a bot – to vám poskytne vysoce intelektuální vzhled.

11. Fancy Layered Kurti:

Fancy Layered Kurti

Toto žlutě zbarvené nejnovější indo západní styl kurti je vrstvené. Má dlouhý rukáv a jednoduchý kulatý výstřih. Horní vrstva má na jedné straně vyšívané jemné květinové vzory, aby vypadala více umělecky. Díky vysokým podpatkům a módním visacím náušnicím a náramkům budete vypadat klasicky chytře. Je to správný outfit na večírky a akce.

12. Deep Blue Nejnovější Indo Western Kurtis:

Tmavě modrá Nejnovější Indo Western Kurtis

Toto Deep Blue Kurti je nejnovějším tvůrcem trendů v řadě Indo Western Kurtis pro dámy. Kurti je stylově rozříznuta od linie poprsí směrem dolů. Kurti je celá vyšívaná flitry a korálky pomocí zlaté hedvábné nitě. Noste jej s Ghagrou nebo párem hedvábných palazzo kalhot spolu s párem zlatých jhumk nebo lustrových náušnic. Doprajte to zlatě zbarvenou spojkou a jste připraveni všem ukrást srdce.

13. Asymetrický styl obálky Indo Western Kurti:

Asymetrický styl obálky Indo Western Kurti

Jedná se o asymetrický obalový styl Indo western kurti, abyste vypadali okouzlující a temperamentní. Tyto šaty mají luxusní mezinárodní styl. Není ozdoben vzory a vzory, ale stále má sofistikovanost a eleganci. Noste s kalhotami a jednoduchými sandály a voila jste připraveni na večírek svých přátel.

14. Black and Gold Animal Print Kaftan Style Long Kurti:

Černý a zlatý zvířecí potisk ve stylu Kaftan Long Kurti

Vypusťte zvíře uvnitř sebe tím, že budete nosit toto černé a zlaté dlouhé kurti. Jsou to opravdu drtivé šaty a velmi pohodlné. Spolu se zlatými třpytivými legínami a trendovými šperky určitě upoutáte pozornost všech na svatebních večírcích a událostech.

15. White Indo Western Kurta s připojeným modrým krčením ramen:

White Indo Western Kurta s připojeným modrým krčením ramen

Báječná kurta po kotníky ve stylu White Frock se spojila s modrobílým potištěným pokrčením ramen. Toto fúzní oblečení je velmi trendy a velmi oblíbené mezi vysokoškolačkami i ženami středního věku. Kurti má jednoduchý kulatý krk následovaný modrými střapci na plaketě. Modré pokrčení ramen je asymetrické a má na sobě potisk sněhové vločky. Ideální šaty pro chladné zimní období a budete vypadat jako Sněhurka.

Trendem dnešní doby je spíše fúze – indický a západní styl. Můžeme si vytvořit vlastní styl kombinací a použitím toho, co je k dispozici na trhu, a také snadno dostupné online. Typické indické kurtis smíchané se západním nádechem vás udrží v tempu s módním stylem.