Kurta

15 nejnovější návrhářské kolekce Long Kurtis pro ženy

Kurtis je vždy nejlepší volbou pro ženy, když se účastní funkcí a večírků. Jeden z nejnovějších stylů v kurtis je designer long kurtis. Vyzkoušejte tyto styly a zjistěte, co vám nejvíce vyhovuje.

Nejlepší návrhářská kolekce Long Kurtis pro ženy:

Zde je prezentace 15 nejlepších návrhářů, kteří používají dlouhý kurtis pro váš šatník.

1. Wide Slit Designer Kurti:

Wide Slit Designer Kurti

Zde je nádherný sametový rovný střih dlouhý kurti, který je vyroben ve dvou barvách. Nejnovější kolekce návrhářů kurti má pěkný kulatý střih v oblasti krku ohraničené oranžovou barvou. Ohromující výšivka v oblasti poprsí a rukávů je velmi bohatá a dává vyniknout. Ty dívky, které hledají nejnovější módní návrháře kurtis pro svou kancelářskou párty, pak tato bude vaše jistá.

2. Silk Printed Long Kurti:

Dlouhé Kurti s hedvábným potiskem

Tyto taftové hedvábné tištěné designérské vzory kurti jsou ideální pro večerní výstup. Složitý potisk na kurti je skvělý i pro letní den. Budete se cítit bohatí i ve volném dně návrháře kurti a s nasazeným rukávem.

3. Přední otevřená štěrbina Kurti:

Přední otevřená štěrbina Kurti

Zde je pěkná variace ve stylu návrháře kurti. Tyto přední otevřené nejlepší návrháře kurtis pro ženy, které jsou skvělé, které jsou vysoké a štíhlé. Rozparek vpředu spolu s límečkem vypadá úžasně. Černé kurti dělá prohlášení, když se nosí s bílými kalhotami. Toto je kurti bez rukávů a opravdu to vypadá dobře na dívkách nebo vysokých dívkách; to je pro ně vhodné při roamingu na jakékoli párty.

4. Crepe Plain Long Kurti:

Krep Plain Long Kurti

Vyzkoušejte toto ohromující krepově červené dlouhé kurti, které je dole rozšířené. Toto kurti můžete nosit stylově i se zlatým páskem. Rolovaný límec kurti je skvělým doplňkem a vypadá jako hezké šaty. Tyto návrhářské oblečení kurtis jsou ideální pro svatby a jiné příležitosti. Červeně zbarvené dlouhé kurti přitahuje pozornost diváků díky své sportovní barvě; toto je nejlepší a vysoce hodnocená volba mezi ženami.

5. Georgette Party Long Kurti:

Georgette Party Long Kurti

Vždy můžete odnést georgette green color designer kurti, který je dlouhý. Tyto nejnovější designéry kurti jsou vyrobeny ve stylu party s jemnou výšivkou na rukávech a krku. Také oblast krku je dobře stylizována vzhledem otevřeného límce. Toto je nejlepší volba v zelených barevných kolekcích; to je také užitečné pro každou příležitost.

6. Krajkové otevřené párty oblečení Kurti s knoflíky:

Krajkové otevřené párty oblečení Kurti s knoflíkem

Jedná se o novou kolekci návrhářů kurti a je ideální pro mnoho příležitostí. Použitá krajka je jemná a složitá a vyniká oproti hladkému dnu. S přidáním knoflíků v horní části vypadá kurtis pro návrháře opravdu hezky. Dlouhé rukávy kurti jsou další skvělou volbou. To spadá pod návrhářské dlouhé sbírky kurti; pořiďte to svému milému.

7. Bunda Style Long Kurti:

Styl bundy Long Kurti

Zde je pěkná kolekce návrhářů kurtis pro ženy. Přidání bundy vypadá elegantně. Obyčejná černá bunda spolu s tištěnými kurti je dokonalá. Bundu můžete nechat zkrátit, nebo si ji můžete nechat dlouhou, jako na obrázku. Pokud máte krátký účes, pak bude tento vhodný pro vaše použití.

8. Abstraktní designér Long Kurti:

Abstraktní návrhář Long Kurti

Mezi designovými dlouhými návrhy kurti najdete ty abstraktní docela atraktivní. Živé barvy použité v abstraktních návrzích jsou velmi atraktivní. Zde je skvělé použití černé a oranžové barvy s bílým pozadím. Poutavý je kontrolní vzor v černé barvě a hladké oranžové strany.

9. Floral Print Designer Long Kurti:

Floral Print Designer Long Kurti

Vyzkoušejte pro změnu tohoto návrháře stylu límce s dlouhým límcem. Květinový potisk kurti je jasný a barevný. Díky kontrastnímu odstínu límce vynikne také. Stejný kontrastní odstín je také použit v koncích rukávů. Přitahuje pozornost strany.

10. Designer s dlouhým rukávem Long Kurti:

Návrhář s dlouhým rukávem Long Kurti

Zde je ohromující červená módní návrhářka kurti, která má velmi dlouhé rukávy. Živůtek kurti je potištěn zlatým květinovým vzorem, díky kterému vypadá bohatě. Dno kurti je rozšířené a je královské. Díky dlouhým rukávům kurti budete vypadat jako diva. Dodává se v červené barvě, takže vám určitě poskytne dobrý vzhled.

11. Návrhář krku bílých lodí Long Kurti:

Návrhář bílého lodního krku Long Kurti

Tam jsou nejlepší návrháři kurtis pro léto a ideální pro každou příležitost. Lodní krk kurti vypadá dobře na všech. Spolu s pruhy rozšiřujícími krk vypadají pruhy spojující kurti pěkně. Jednoduchý prostý vzhled je majestátní díky kvalitě hedvábí.

12. Layered Frill Long Kurti:

Vrstvené volánky Long Kurti

Tato georgette party oblečení kurti v broskvové barvě je pro vás to pravé. Vrstvený volánový vzhled je velmi elegantní. Dva odstíny broskve vypadají barevně a přitažlivě. Jako dno můžete spárovat kurti s tmavým odstínem broskve. Díky boční výšivce na designérech kurti je také úžasné.

13. Two Print Long Kurti:

Dva tiskové dlouhé kurti

Tady je pěkný kurti ve stylu egyptského límce, který má kolem sebe korálky. Obojek vypadá elegantně a perfektně. Použití dvou barev pro kurti, toto návrhářské oblečení je skvělé pro večírky. Středový květinový potisk je odvážný a barevný a vnější hladký materiál vypadá královsky.

14. Kapesní styl Long Kurti:

Kapesní styl Long Kurti

Vyzkoušejte indigo print long kurti, který má asymetrický spodní střih. Kapsa v kurti také dodává charakter. V tomto kurti budete vypadat úžasně.

15. Plain Overlay Kurti:

Prosté překrytí Kurti

Zde je modrá prostá překrytí kurti, kterou můžete nosit přes džíny. Díky designovému stylu kurti vypadá perfektně. Jedná se o ležérní kurti. Můžete je použít i na vysoké škole nebo v kanceláři.

Každý z těchto kurtis je skvělým doplňkem vašeho šatníku. Vyzkoušejte různé styly ještě dnes.