Kurta

15 nejlepších kolekcí dámských topů Kurta v trendu

Kurta topy prošly dlouhou cestu v designu a stylu. Nejnovější módní mixy jsou skvělým způsobem, jak zůstat stylová a elegantní.

Nejlepší Kurta Tops pro ženy v Indii:

Podívejte se do svého rozpočtu na 15 nejlepších dámských kurtových topů,

1. Dvouvrstvý top Kurta:

Dvouvrstvý top Kurta

Tento bavlněný dvouvrstvý top kurta je něco, co byste měli mít ve svém šatníku. Dvě použité barvy jsou velmi atraktivní a odvážné. Jednoduchá a jednoduchá, tato kráska bude skvělá pro všechny příležitosti. To je užitečné pro ty ženy, které pracují v kanceláři nebo ve škole, je to nejlepší seriózní vzhled a poskytuje pohodlí i ženám.

2. Návrhář Kurti:

Návrhář Kurti

Mezi různými kurta topy pro dámy je tento opravdu ohromující. Elegantní působí knoflíky v kontrastní barvě. Zde lze vyhrnout rukávy, abyste získali i ležérní vzhled. Pokud chcete nosit na džínách nějaké kurty, pak bude tento návrhář kurti dobrou volbou, můžete je použít na modré džíny nebo černé džíny pro běžné použití. Je to pohodlné nošení a také vám to ušetří čas.

3. Silk Kurti:

Silk Kurti

Pokud hledáte indigo dámské kurti topy, pak je to nejlepší sázka. Elegantní hedvábné kurti v indigové barvě se skvěle hodí i do kanceláře. Rovný střih kurti z něj dělá vždy oblečení. Pokud jste v nouzi a potřebujete nějaké naléhavé oblečení pro venkovní výlety nebo schůzky v kanceláři, pak bude tato kurta užitečná, vypadá to svěží, takže není nutné provádět žádné úpravy v naléhavých případech.

4. Ležérní Kurti:

Neformální Kurti

Šifon je další skvělý materiál, který můžete mít ve svém šatníku. Volně plynoucí efekt materiálu dělá skvělý outfit. Tento šifonový kurta top pro dámy má dvouvrstvý efekt, který je asymetricky rozřezán. To je nejvhodnější pro vaše pravidelné používání, vysokoškolačky si mohou tuto kurtu vyzkoušet i v barevných kalhotách. upoutává pozornost také uprostřed davu.

5. C Cut Kurti:

C Cut Kurti

Solidní asymetrické dlouhé kurti topy jsou výrazné v růžové a oranžové barvě. Řez C ve spodní části je něco nového a stylového. Toto dlouhé kurti bude skvěle vypadat s cigaretovými kalhotami nebo jen s legínami. Ty dívky, které jsou vysoké a málo přísné povahy, pak tato budou vždy jejich volbou, je to báječná kolekce pro dívky.

6. Krátké topy Kurta:

Krátké topy Kurta

Místo toho, abyste nosili jen dlouhé kurtové topy, můžete si také vybrat krátké kurtové topy, které vypadají elegantně na džínách a kalhotách. Tento hedvábný krátký kurtový top je perfektní s 3/4 rukávem. Nášivka potištěné látky na krku a rukávu dodává kurtám charakter. Pokud nejste pravidelní milovníci triček, pak krátká kurta bude dobrou náhradou za trička, můžete je použít i na modré džíny.

7. Košilový límec Kurta:

Košilový límec Kurta

Vyzkoušejte tuto nejnovější verzi vrcholu kurty a uvidíte rozdíl. Toto dámské top kurti je vyrobeno s límcem košile a knoflíky vpředu. Zakřivený řez ve spodní části je také změnou oproti přímým řezům. Knoflíky na konci rukávu vám pomohou vyhrnout rukávy pro ležérní vzhled. To je nejlepší pro ty dívky, které rády používají své kolo nebo vozidlo do své kanceláře nebo vysoké školy, takový límec typu kurta pomáhá vyhnout se opalování na krku v letní sezóně.

8. High Low Kurti:

Vysoká Nízká Kurti

Tuniky nebo kurti v různých kurta špičkových stylech designu jsou dnes v módě normou. Tento nový styl vysokého nízkého střihu ve spodní části kurti je další skvělou možností vyzkoušet. Tištěná tkanina vypadá skvěle pro tento styl. Dívky, které milují umělecké téma, pak mohou určitě vyzkoušet tento kurta top.

9. Tassels Kurti:

Střapce Kurti

Některé návrhářské topy kurti jsou ideální pro zvláštní příležitosti. Toto krásné kurti z indického tisku má vpředu střapce, které jsou vyrobeny v kontrastní barvě. Spodní vrstva kurti má také kontrastní barvu. Díky střapcům vypadá kurti velmi elegantně.

10. Flitry Kurti:

Flitry Kurti

Pořiďte si flitrový top ve stylu kurti na nějakou párty nebo příležitost. Tento top je vyroben v krásné fialové barvě a na přední straně je stříbrná flitrová práce. Zjistíte, že kurti vypadá skvěle se všemi pracemi na něm. Můžete to zkusit i pro běžné použití.

11. Řezaný rukáv Kurti:

Řezaný rukáv Kurti

Toto denní nošení kurti je ozvláštněno detailem na rukávu. Konce rukávů jsou rozřezané, aby bylo možné snadno pohybovat rukama. Tento malý dotek designu dělá z jednoduchého kurti něco ohromujícího.

12. Bunda Styl kurti:

Styl bundy kurti

Zde máte westernizovaný design kurti, který je ideální pro běžné nošení. Přední otevřený styl kurti vypadá dapper se všemi tlačítky. Indigo jako barva vypadá skvěle také pro všechny příležitosti.

13. Pin Tuck Kurti:

Pin Tuck Kurti

Existuje několik návrhů pro kurtis a topy a můžete si vybrat ty nejlepší, které se vám líbí. Tento konkrétní design kurti má vpředu kolíky pro větší charakter. Vytištěné kurti vypadá úhledně a elegantně s kolíky a hladkými rukávy.

14. Kostkovaná Kurti:

Kostkovaná Kurti

Nejnovější návrhy pro kurti používají v tkanině geometrické a kostkované vzory. Namísto pouhého indického tisku nebo květinového tisku můžete zkusit použít také geometrické tvary. To vypadá skvěle pro příležitostné oblečení a je to dokonalá změna.

15. Kapesní styl Kurti:

Kapesní styl Kurti

Další novou možností v designu kurti je přidání přední kapsy. Tyto návrhy kurti mají dvě přední kapsy v kurti a jsou užitečné i stylové. Dlouhé kurti vypadá ještě lépe s kapsami.

Mnoho z vrcholů kurta je vyrobeno z květinové nebo hladké látky. Můžete také vyzkoušet geometrické vzory. Krk styly a nejnovější přírůstek kapes jsou všechny vztek v top designech kurta.