Kurta

15 nejlepších a nových pákistánských kolekcí Kurtis

Krásné kurtis v pákistánském stylu jsou nejlepší pro všechny příležitosti. Jsou k dispozici v mnoha různých materiálech, jako je bavlna, krep, syntetika atd. Krásné dlouhé kurty jsou tak trendy a krásné. Krásné květinové potisky na kurtis přidávají na kráse.

Nejlepší a nejnovější pákistánský Kurtis pro rok 2019:

Zde je několik pákistánských Kurtisů, vyberte si z níže uvedených 15 nejlepších pákistánských kurtisů,

1. Ahalyaa bavlna pákistánský styl Kurta pro ženy:

Ahalyaa bavlna pákistánský styl tisku Kurta pro ženy

Krásná pákistánská modře potištěná kurta. Krásná kombinace výtisků na tomto kurti vypadá tak etnicky. Dá se nosit na kterémkoli z těch černých legín. Má lodní krk a tři čtvrté rukávy. Potisky jsou opravdu kouzelné. To pravé pro všechny příležitostné příležitosti

2. Ahalyaa Lemon Green Floral Pákistánská bavlna Kurti:

Ahalyaa Lemon Green Květinová pákistánská bavlna Kurti

Toto je krásné citronově zelené pákistánské kurti. Je to tak jednoduché a elegantní. Má lodní krk a tři čtvrté rukávy. Modré tisky na zelené kurtě jsou úžasnou kombinací. Modrý detail na kurti vypadá velmi uklidňující. Lze jej nosit s jakýmikoli modrými kalhotami nebo salwarem.

3. Ahalyaa bavlna pákistánský styl Kurta pro ženy:

Ahalyaa bavlna pákistánský styl Kurta pro ženy

Krásné modře potištěné kurti, které se nosí s černými kalhotami. Vypadá velmi elegantně a je ideální pro všechny příležitostné události. Lodní krk a tři čtvrté rukávy vypadají velmi klasicky. Pruhy na kurti dodávají kurti na kráse. Pěkná kombinace pruhů a květinových potisků.

4. Ahalyaa žlutá hořčice digitální tisk pákistánská bavlna Kurti:

Pákistánská bavlna Kurti Ahalyaa Yellow Mustard Digital Print

Krásná bavlněná kurta s pěkným designem. Na hořčičném kurti jsou pěkné květinové potisky. Má lodní krk a tři čtvrté rukávy. Hodí se k černým legínám. Pěkné detaily na hranicích přispívají ke kráse pákistánské kurty.

5. La Firangi Printed Women’s Straight Kurta:

Dámská rovná kurta La Firangi s potiskem

Krásná černě potištěná kurta. Je to rovná řezaná kurta. Má rukávy po celé délce a kulatý výstřih. Černobílý vzor na kurtě vypadá tak cool. Je ideální pro všechny příležitosti. Dá se nosit na černé legíny. Vyrobeno ze syntetického materiálu.

6. La Firangi Printed Women’s Straight Kurta-pink:

Dámská rovná kurtová růžová La Firangi

Jedná se o krásný rovný střih růžového dlouhého kurti. Ideální pro formální příležitosti. Má kulatý výstřih a plné rukávy. Vyrobeno ze syntetického materiálu. Tkanina je měkká a splývavá. Lze spárovat s vhodnými legínami. Květinové potisky na kurti vypadají tak elegantně.

7. La Firangi Printed Women’s Anarkali Kurta (vícebarevná):

Dámská Anarkali Kurta s potiskem La Firangi (vícebarevná)

Tato krásná světle zelená barva anarkali kurti je to pravé pro tyto formální příležitosti. Krásné výtisky růží na kurtisech dodávají kráse dlouhé kurtisové Pákistánce. Kurti má krátké rukávy a kulatý výstřih. Lze jej spárovat s legínami vhodné barvy. Poskytuje majestátní vzhled.

8. Korunní devět vyšívaných pákistánských kurt (bílá):

Pákistánská kurta Crown Nine Embroidered Women (bílá)

Chladně vypadající bílá kurta. Má uzavřený krk s bílou výšivkou na kurti. Knoflíková léga vypadá tak skvěle. Vyrobeno z materiálu georgette. Má boční kapsy, které dodávají hezký vzhled. Dá se spárovat s pěknými bílými legínami. Vypadá to velmi formálně.

9. Látková móda Solidní dámská pákistánská Kurta (červená):

Látková móda Solidní dámská pákistánská kurta (červená)

Bavlněná červená kurta s příjemným vzorem. Má tři čtvrté rukávy a boční rozparky. Geometrické detaily vypadají skvěle. To dává vzhled vesty přes kurti. Lze nosit s červenými legínami. Malá knoflíková léga s detailem nitě je velmi krásná.

10. La Firangi Solid Women’s Straight Kurta (oranžová):

Dámská rovná kurta La Firangi Solid (oranžová)

Jednoduché a elegantní oranžové kurti. Má tři čtvrté rukávy a hranatý výstřih. Vypadá to tak cool. Černý detail na okrajích a krku vypadá velmi krásně. Lze kombinovat s bílými legínami. Krásná rovně řezaná kurta se hodí pro všechny příležitosti.

11. La Firangi Printed Women’s Straight Kurta (Multi Color):

Dámská rovná kurta La Firangi s potiskem (vícebarevná)

Krásná vícebarevná pelerína kuta. Je bez rukávů a vypadá tak cool. Vícebarevnou kurtu lze nosit na bílých legínách. Hodí se pro všechny příležitostné události. Průhledná vesta na Kurti je tak skvělá. Černý průhledný detail s nitěmi na okraji mu dodává jiný vzhled.

12. ZIYAA Women’s Straight Crepe Kurta:

Dámská rovná krepová kurta ZIYAA

Černá krepová kurta. Má lodní krk a tři čtvrté rukávy. Vytištěné rukávy vypadají velmi krásně. Lze ji nosit s jakýmikoli legínami. Materiál je tak chladivý a plynulý. Rovné řezané kurti, které je dlouhé, se hodí pro všechny příležitosti. Toto dlouhé kurti je tak módní. Vypadá velmi stylově.

13. Dámská modrá barva ZIYAA Solid Straight Crepe Kurta:

Dámská modrá barva ZIYAA Solid Straight Crepe Kurta

Krásná krepová kurta vhodná pro všechny příležitosti. Má lodní krk a tři čtvrté rukávy. Má chladná ramena. Krásný pevný stříbrný okraj na rukávech dává kurti vzrušující vzhled. Krásné modré kurti lze nosit ke všem stříbrným legínám. Stříbrný detail pod krkem je nádherný.

14. Kurtis Plus velikosti Kurtis s dlouhým pákistánským žlutým potiskem:

Plus velikost Kurtis Kurtis s dlouhým pákistánským žlutým potiskem

Tato prémiová žlutá tištěná kurti vypadá tak jednoduše a elegantně. Dá se nosit s červenými legínami. Má kulatý výstřih a plné rukávy. Dlouhá knoflíková léga vypadá pěkně na žlutém vrcholu. Červený design na kurti vypadá velmi tradičně. Hodí se ke všem etnickým událostem.

15. Amba Enterprises Orange Long Pakistani Kurti:

Amba Enterprises Orange Long Pákistánské Kurti

Vícebarevné potištěné dlouhé pákistánské kurti vypadá tak rozkošně. Hodí se ke všem etnickým příležitostem. Lze kombinovat s černými legínami. Výtisky na kurtách jsou tak tradiční. Má kulatý výstřih a je vyrobena ze 100% bavlny. Detail vlákna s tlačítky přispívá k jednoduchému vzhledu kurty.

Na internetu je k dispozici široká škála pákistánských kurtis. Můžete si vybrat některý z nich v závislosti na velikosti. Kurtis s květinovým potiskem jsou tak tradiční. Dlouhé kurtisové Pákistánce vypadají úchvatně. Udělejte módní prohlášení tím, že budete nosit tyto krásné kurty na společenské akce. To jsou vždy nejlepší kurtis pro ty dívky, které hledají malé kurtis pokryté celým tělem. Určitě to zkuste při příští příležitosti.