Kuchyně

Nápady na kuchyňské vybavení a nádobí, aby bylo vaření příjemnější

prostorná-bílá-kuchyňská stěna-skříňky-skleněné dveře-čerstvé-akcenty-jídelní stůlKuchyně Konstrukce P3

Zdravá kuchyně je to, čemu říkáme prostor, který je dobře organizovaný, čistý a kde můžete snadno provádět kuchyňské práce. Obyvatelé mají snadný přístup k kuchyňským potřebám a přísadám, které k vaření potřebují, a kuchyně jim také nabízí čerstvé akcenty, jako jsou rostliny v květináčích a mísy s čerstvými produkty. Jinými slovy, zdravé vaření vám bude vařit a zdravě žít! Abychom navrhli kuchyň, která vás motivuje experimentovat s kulinářskými specialitami, nabízíme vám nápady a tipy na kuchyňské vybavení a nádobí.

Vaše kuchyně vás může motivovat k tomu, abyste si užili kulinářské zážitky: Čerstvé doteky

Dekorace-nápady-pro-moderní-dobrý-pocit-kuchyň-řezané květiny-věnec-váza

Bez ohledu na velikost nebo uspořádání prostoru pro vaření můžete také vytvořit zdravou kuchyň, která zajistí snadný přístup ke všemu a budete chtít připravovat lahodná jídla v pohodlí své domácí atmosféry. Připojte se k nám hned teď, chceme vám ukázat několik jednoduchých kroků a inspirovat vás, abyste se dozvěděli, jak si doma můžete vytvořit zdravý kulinářský prostor!

Zdravá kuchyně: navrhování zdravého kulinářského prostoru

Obrázek přes: David Heide Design Studio

kuchyňské skříně-dobře organizované-příslušenství-nádobí-lehké-dřevěné police

Začněme něčím opravdu „čerstvým“! Opravdu byste tam chtěli jít, otevřít ledničku a samozřejmě vás to táhne do kuchyně, že? Udělejte tam tedy podle toho atraktivní, se speciálními detaily, jako jsou například čerstvé květiny, pak to bude určitě vypadat lákavě. Tip od nás: čerstvé květiny ve vázách nebo zelené v květináčích! A vůně čerstvého chleba vedle! Jak to zjistíte? Skvělé, že??

uživatelsky přívětivé kuchyně otevřené regály kontejnery na dřezy na nádobí

Další báječná volba: bylinky. Nejen, že jsou krásné a voňavé, ale podpoří vaše kulinářské úsilí. Na zdravé vegetariánské pizze není nic jako čerstvý rozmarýn!

Kuchyňské vybavení a nádobí pro větší pohodlí při vaření

Obrázek přes: Umělecký design pro život

Kuchyně s ostrůvkem, úložný prostor, kuchyňské náčiní, bylinky

Čerstvé akcenty, jako jsou květiny, zelené rostliny, ovoce a zelenina, jsou dekorativními prvky v kuchyni ve stylu bistra. Bílé stěny a přirozené světlo vytvářejí dokonalé pozadí pro ovoce a zeleninu. Na ty se tedy bude soustředit vaše týdenní menu.

Barva přináší vaření radost

Moderní černá kuchyně, obrázek prostřednictvím: Lonny

Prostor pro kuchyňské náčiní-praktické-vybavení-zadní stěna-obklady-zelená

Nezapomeňte, že ovoce a zelenina přináší do moderní kuchyně tolik potřebnou dávku barvy. Nejlepší část zdobení čerstvými produkty bude neustálou připomínkou toho, že chutné jídlo je hojné a čeká na vás.

Jednoduchý přístup

nápady-pro-stylové-kuchyňské nádobí-doplňky-nástěnné-mramorové-optické-ušlechtiléKuchyňské potřeby od Ferm Living

Ponechme nyní téma živých, barevných akcentů trochu. Nyní si promluvme o kuchyňských potřebách a praktickém vybavení. Takovými jsou prkénka, příbory, držáky hrnců a různé nádoby. Proč by měla být kuchyň navržena s ohledem na tyto položky? Protože budete zdravě vařit, když budete mít toto nádobí a odpovídající příslušenství na dosah.

Odpovídající kuchyňské vybavení a nádobí 

Džbány-hrnky na kávu-nerezové-nástěnné-háčky-rostliny-v-kuchyni-bylinkyObrázek přes: Lonny

Když jsou jídla a přísady na dosah, neexistuje žádná výmluva, proč je nepoužívat k přípravě lahodných pokrmů.

nerezová ocel-kuchyňské moduly-průmyslový-elegantní-nábytek-vysoký-strop-závěsná světlaObrázek přes: Emerick Architects

Nyní, když navrhujete uspořádání vaší kuchyně, zkuste udělat prostor co nejpříjemnějším pro uživatele. Otevřené police, koše a závěsné regály vám mohou pomoci mít důležité položky na dosah.

různé velikosti-kuchyňské kontejnery-porcelán-kamenina-s víčky-kávovar-moderníObrázek přes: Bedna&Hlaveň

Již jsme zmínili různé plechovky a plechovky, tyto šikovné nádoby se staly důležitou, stylovou součástí kuchyňského vybavení. Můžete nám také pomoci pravidelně udržovat potraviny na skladě, například obiloviny a čočku.

Sklenice a nádoby s víčky

Skleněné nádoby-džemy-víčka-akátové-dřevěné nádoby-jako-část-kuchyňského-vybavení

Pokud chcete vždy rychle vidět, co je v nádobách uloženo, vyberte si ty, které ukazují přísady. Skvělý příklad, jak to může fungovat, je vidět na dalším obrázku. Kontejnery jsou z Crate & Hlaveň, víčka jsou vyrobena z akáciového dřeva.

foukané-skleněné-nádoby-železné-poklice-zdravá-kuchyň-atmosféra-pro-vaření

Vaše kuchyně vás může motivovat k tomu, abyste si užili kulinářské zážitky. To také zvyšuje šanci, že budete jíst zdravě. Nikdy neuškodí věci okořenit! Níže vidíme brýle od Hrnčířská dílna, vypadají super stylově díky nádobám z foukaného skla a železným víkem.

Nainstalujte přepážkový nůž s bíle glazovanými dlaždicemi do kuchyněObrázek přes: Krásný nepořádek

Zde je jeden z našich oblíbených akcentů v kuchyni. K uchycení nože je zde použit magnetický proužek. To nejen zajišťuje skvělé, stylistické prohlášení, ale také zajišťuje, že můžete vždy něco rychle oříznout.

Kuchyně-organizace-pořadí-předmětů-prkénko-sada-Ferm-Living

Pokud nemáte rádi nepořádek, určitě vás potěší kuchyňské vybavení, které pomáhá udržovat pořádek a pořádek. Zde vám ukážeme několik příkladů, včetně některých velmi speciálních, například prkénko od Ferm Living. Vždy byste měli mít něco po ruce, abyste svou kuchyň stylově vyzdobili.

Čistota by měla být prvořadá

lesklá-moderní-kuchyň-bílá-černá-čela-ostrov-kachlová podlahaObrázek přes: Třetí kámen

V poslední části dnešního článku chceme věnovat větší pozornost čistotě. Pokud máte dostatek místa, budete s radostí vařit a připravovat vše. Určitě nebudete dělat všechno tak snadno a dobře, pokud byste měli umyvadlo plné špinavých předmětů. Měli byste se proto snažit udržovat vše čisté a uklizené. Díky tomu je také mnohem pravděpodobnější, že budete vařit častěji.

Rozhodněte se pro řadu čistících prostředků. Určitě to budete potřebovat. V současné době jsou na trhu také možnosti šetrné k životnímu prostředí. Zvažte to, protože jsou dobré jak pro přírodu, tak pro vaše osobní zdraví. Bez ohledu na to, co přesně si vyberete, se ujistěte, že je práce hotová!

geometrický vzor-utěrky-moderní-kuchyňské doplňky-Ferm-Living-geometrický

Čajové utěrky se mohou zašpinit, pokud nebudou pravidelně prány a vyměňovány. Zde vidíme týdenní sérii z Ferm LIVING! Tak skvělé a tak geometrické!

Moderní-bílá-kuchyň-ostrůvek-pohodlná-pracovní deska-dobře osvětlenáObrázek přes: Sealy Design Inc..

Jsou vaše police čisté? Pak rozhodně nebudete váhat naplnit ho svými oblíbenými surovinami, zeleninou a ovocem. Pak budete mít vše na dosah.

Nakonec vám chceme ukázat nádhernou kuchyň od Studio A Beautiful Mess. Tato místnost má svěží a čistý vzhled. Zde můžete zažít jasné barevné nuance. Na otevřené police můžete vše umístit tak, aby bylo na dosah. Nádherné rostliny zajišťují čistý a zdravý pocit. Zdá se, že zde člověk zažívá skutečnou blaženost.

nápady-design-kulinářský-prostor-žlutá-základna-skříně-mosazné-zařízení-moderníObrázek přes: ABM Studio

Přejeme vám vše nejlepší při vytváření vlastní zdravé kuchyně! Nezapomeňte je udržovat v čistotě, přidejte spoustu čerstvých poznámek a zajistěte, aby kulinářské umění bylo pro vás opravdu snadné! dobrou chuť!