Kuchyně

Mramorová kuchyně s betonovou stěnou s efektním vzorem

mramorová kuchyň s betonovou stěnou minimalismus nápad design elegantní

Dnes vám ukážeme, jak lze z rozpadlé kuchyně v opuštěném domě udělat skutečný sen Mramorová kuchyně s betonovou zdí může být. Umístil se v Sydney v Austrálii a byl dříve v katastrofálním stavu a sloužil jako úkryt pro bezdomovce.

Mramorová kuchyně s betonovou zdí – před a po

mramorová kuchyně s betonovou zdí starý dům renovace graffiti minimalistický

Ale protože dům s mramorovou kuchyní s betonovou zdí byl na výhodném místě, v blízkosti škol, kaváren a města, rozhodli se noví majitelé, že stojí za to dát domu nový vzhled a působivý Vytvoření rodinného domu.

Mramorová kuchyně s betonovou stěnou – návrh od Minosy

mramorová kuchyně s betonovou zdí kuchyňský ostrůvek bílé tmavé dřevo

Za tímto účelem majitelé vyzvali společnost Minosa Design. Ty jsou známé svou dokonalou prací a dokonce získaly ocenění v rámci Ceny asociace bytového průmyslu v kategorii „Kuchyně“. S touto mramorovou kuchyní s betonovou stěnou jste opět překonali všechna očekávání.

Barová židle s industriálním nádechem

mramorová kuchyň betonová stěna dřevěné skříně šedá vestavěný jídelní stůl moderní

Cílem nových majitelů bylo zrekonstruovat dům podle svých představ, protože tam chtěli žít. Mramorová kuchyně s betonovou zdí slouží jako ústřední bod pro rodinný život a dosti rušný každodenní život. Z tohoto důvodu bychom na to rádi upozornili.

Velký mramorový kuchyňský ostrůvek

mramorová kuchyň betonová zeď šedá dlažba elegantní design

Jedná se o moderní, otevřený obývací prostor. Posezení je hned vedle kuchyně. Mramorová kuchyně s betonovou stěnou má kromě elegantního vzhledu také hřejivou a útulnou stránku, čehož je docíleno zejména díky tmavému dřevu. Velký kuchyňský ostrov také upoutá pozornost. Je dlouhý 4 metry a nabízí dostatek prostoru pro práci i sezení. Originální barové židle slouží jako sezení a dodávají mramorové kuchyni s betonovou stěnou industriální akcent.

Vestavěný jídelní stůl

mramorová kuchyň betonová stěna barová židle černý kov průmyslový

Jídelní kout je na jedné straně navržen samostatně a na straně druhé zabudován do mramorové kuchyně s betonovou zdí. K posezení v této oblasti slouží černé moderní židle a lavice přímo pod oknem.

Betonová zeď s jemnými vzory

mramorová kuchyň betonová zeď jídelní židle černá moderní bílá kuchyňská skříňka

Obzvláště účinný je design stěny. Mramorová kuchyně s betonovou stěnou má zajímavé motivy, které jsou diskrétně navrženy a přesto nádherně vynikají v bílých kuchyňských skříňkách.

Spousta denního světla pro světlou místnost

mramorová kuchyň betonová zeď okno s vysokým leskem lehké jídelní kout

Mramorová kuchyně s betonovou zdí je sama o sobě poměrně světlá. Aby bylo možné pojmout tmavší betonovou zeď, byla zabudována velká okna, která do místnosti umožňují proudění přirozeného denního světla.

Nepřímé osvětlení v kuchyni

mramorová kuchyň betonová zeď trouba schody pilíř nepřímé osvětlení

Během tmavší denní doby zajišťuje příjemnou atmosféru efektivní osvětlení, které je umístěno nad skříněmi a pod šedými kuchyňskými skříňkami a vyzařuje nepřímé světlo. To dává minimalistické mramorové kuchyni s betonovou stěnou konečnou úpravu.

Skrytá komora

mramorová kuchyňská betonová stěna dveře dřevo praktický nápad na design

Kromě fantastické estetiky nabízí mramorová kuchyně s betonovou stěnou i praktické stránky. Kromě typických spotřebičů a strojů pro kuchyň je zde také malá prádelna. To je úžasně skryto za dveřmi, a proto není vůbec patrné.

mramorová kuchyň betonová zeď otevřená prádelna nápad vestavěná komora

Teprve když otevřete tyto dveře mramorové kuchyně s betonovou stěnou, objeví se malá samostatná místnost, která nabízí dostatek prostoru pro pračku a různé skříně.

mramorová kuchyň betonová stěna pračka skříně police bílá

A také tam se design mramorové kuchyně opakuje s betonovou stěnou v podobě bílých a tmavých dřevěných skříněk, stejně jako vzorovanou betonovou stěnou.

mramorová kuchyně s nápadem na rekonstrukci opuštěného domu z betonové zdi

V tomto domě je moderní mramorová kuchyně s betonovou zdí. To, co by bylo označováno jako smetiště pro ostatní, představovalo dům s potenciálem pro nové majitele. Je to důkaz, že z ničeho se dá dělat mnoho.

mramorová kuchyně s betonovou zdí vandalismus graffiti nástěnná malba

A ten rozdíl je prostě působivý. Z téměř zchátralého domu vznikl útulný a moderní domov, který si nový majitel bude užívat ještě mnoho let.

Navrhl Minosa design.