Kuchyně

Kuchyňský ostrůvek se sedačkou – nápad na funkční vybavení kuchyně

kuchyňský ostrůvek s pohovkou z černého koženého mramoru

Návrhy nábytku jsou neuvěřitelně rozmanité. A designéři stále přicházejí s novými, zajímavými a funkčními nápady, kterými ohromují potenciální zákazníky. S ohledem na to bychom vám rádi představili mimořádně zajímavou kuchyň jako nápad na vybavení Kuchyňský ostrůvek s pohovkou vlastní.

Kuchyňský ostrov s pohovkou z černé kůže a žlutými polštáři

kuchyňský ostrůvek s pohovkou, kožené černé polštáře, zelené

Efektivní kuchyňský ostrůvek s pohovkou je nejen skutečným poutačem, ale má také svou praktickou stránku. Je to perfektní volba pro malé byty, ve kterých je kuchyň přímo v obývacím pokoji a není zde mnoho místa pro kuchyňské skříňky, jídelnu nebo velký gauč. Kuchyně ale kombinuje vše v jednom a je tak skvělým řešením pro úsporu místa. Tato kuchyň je ale také velmi vhodná jako praktický poutač očí.

Kuchyňský ostrůvek se sedačkou – kuchyň v elegantním vysokém lesku v černé barvě

kuchyně vysoký lesk pohovka černé dlaždice bílá šedá

Design pochází z The Myers Touch. Přáním zákazníka byla kuchyň, ze které se dalo dívat ven do zahrady. Současně by měl také zapadat do zbytku starší části domu, ale také mít určitý rozdíl od moderní. Výsledkem je kuchyně s kuchyňským ostrůvkem se sedačkou a světlou dlažbou, která ladí s dubovou podlahou chodby. Samotná kuchyň je vyrobena z moderní vysoce lesklé černé, zatímco spotřebiče jsou od Miele a Gaggenau.

Kuchyně a ostrůvek s moderním designem

kuchyňský ostrůvek s pohovkou, vysoký lesk, černé květiny, váza, mramor

Nyní si majitelé mohou užívat zahradu s celou rodinou nebo s přáteli z kuchyňského ostrova s ​​pohovkou, zatímco večeří na vestavěné kožené sedačce. Díky mnoha a velkým oknům v kuchyni vidíte na zahradu odkudkoli z kuchyně.

Kuchyně s moderními spotřebiči a světlou dlažbou

kuchyň moderní ostrov lednice kov vysoký lesk

Nápad na design od Myers Touch.