Kuchyně

Životní trend 2021: nápady, jak navrhnout otevřené kuchyňské police

Pokud jde o design kuchyně, otevřené kuchyňské police jsou životním trendem v roce 2021. V minulosti byly nouzovým řešením, když byl nedostatek místa, nyní se staly důležitým prvkem obývacího pokoje v kuchyni. Protože na otevřených kuchyňských policích není jen prostor pro funkční nádobí a nádobí, ale také vázy, bytové doplňky, barevné sklenice a talíře vlastní výroby. Jak je ozdobit, aby vše vypadalo klidně a stylově, vám řekneme v článku.

Living trend 2021: dekorace pro plovoucí kuchyňské police

Dekorace pro plovoucí kuchyňské police s keramikou a obrázky

Plovoucí kuchyňské police jsou skutečným poutačem, pokud jsou správně uspořádány. Lze na něj umístit vše, co má dekorativní hodnotu: od historických váz až po dřevěné misky a obrazy malého formátu. Pokud máte stále skvělé keramické nebo porcelánové nádobí, můžete jej také vystavit na kuchyňských poličkách.

Otevřené police zdobí nápady uměním, ratanem a keramikou

Aby dekorace vypadala klidně, měli byste předem přemýšlet o paletě barev. Neutrální teplá barva dřeva spolu s bílou a holubí modří se skvěle hodí do kuchyně ve stylu vintage. Barevné trio přináší do kuchyně nádech romantiky z dob dávno minulých. Malé olejomalby nebo retro fotografie pláže a moře se k ní skvěle hodí.

plovoucí kuchyňské police zdobí nápady pro malé kuchyně

Deco v mědi, zlatě a terakotě je moderní. Podle hesla „protiklady se přitahují“ můžete kombinovat dekorativní předměty s matnými a lesklými povrchy. Na konci jsou vzrušující kontrasty, které přitahují pozornost. Stěna v antracitové nebo jiné tmavé barvě tvoří dokonalé pozadí pro elegantní soubor.

Plovoucí kuchyňské police s pohádkovými světly zdobí nápady a životní trendy 2021

Pro kuchyň v průmyslovém stylu existují květináče ze skla a kovu, osvětlená písmena ze dřeva a dekorace z přírodních materiálů ve sklenicích. Aby plovoucí kuchyňské police také večer vypadaly půvabně, můžete je osvětlit pomocí řady světel. Jednoduše přehoďte světelný řetěz mezi ozdobné předměty.

Dekorace ve stylu žraloka s otevřenými kuchyňskými policemi

K ošuntělým elegantním nástěnným policím vybírejte lahve z matného skla, dekorace s mořským sklem, kresby s přírodními motivy v dřevěných rámech na obrázky a poháry s květinovými motivy. Dokončení dodá několik bílých sloupových svíček a keramických nádob se škrábanci a známkami používání.

Otevřené kuchyňské police zdobí nápady a životní trendy v roce 2021

Ozdoba v růžové, bílé a zlaté barvě je hravá a okouzlující. Motivy, jako jsou motýli, ptáci a květiny, a také skutečné rostliny v květináčích vnesou do domu nádech přírody a dodají dekoraci jistotu.

Ozdobte otevřené kuchyňské police keramickým a měděným nádobím

Další uspořádání také dodá kuchyni krásný nádech. Měděné nádobí, obraz se zlaceným rámem a jednoduchá betonová váza s vavřínovými větvemi tvoří půvabné trio. Ideální pro kuchyně s bílým čelem, které by jinak vypadaly příliš sterilně a nudně.

Dekorace pro plovoucí kuchyňské police ve vintage stylu

Staré, nové a domácí výrobky dokonale ladí ve vintage kuchyni. Zkombinujte keramické nádobí s květinovými motivy z blešího trhu s obyčejnými bílými talíři a domácími dekoracemi v zavařovacích skleničkách. Jednoduše odstraňte nálepky ze sklenic a naplňte sklenice mušlemi, pískem nebo kořením, kávou a solí. Na každou sklenici na konci přilepte číslo. K tomu se skvěle hodí sezónní luční květiny v keramické váze.

Živý trend 2021: zdobení otevřených kuchyňských polic hliněnými talíři

Living trend 2021 aranžovací talíře z hlíny visící na otevřených kuchyňských policích

Ručně vyráběné hliněné nádobí dodá moderní venkovské kuchyni okouzlující nádech. Ať už je domácí nebo z místní keramiky, každý hliněný talíř je jedinečný. Nádobí zaujme hnědým odstínem a lze jej také ručně malovat podle vašich preferencí.

Žijící trend 2021 v kuchyňských otevřených policích závěsných a dlážděných zrcadlech a deskách vlastní výroby

Není staromódní: Barevné hliněné talíře jsou nejen dekorativní, ale také vyřezávají dobrou postavu jako talíř. Hliněné nádobí se zvlněným okrajem přináší na stůl nádech nostalgie a skvěle se hodí k ležérní eleganci venkovské kuchyně.

Otevřené kuchyňské police vytvářejí nápady s talíři vyrobenými z hlíny

Talíře v tmavých barvách dodávají moderní kuchyni ve francouzském stylu zvláštní charakter. Můžete dát dohromady barevnou směs světlých a tmavých nuancí, nebo se můžete rozhodnout pro monochromatický vzhled.

otevřené kuchyňské police zdobí talíře vyrobené z hlíny

Hliněné nádobí s barevnými přechody je jasně trendem a je ideální pro kuchyně v moderním japonském stylu. Přírodní materiál tvoří spolu se dřevem přirozené duo a svými atraktivními barvami uvolňuje jasné linie kuchyňských skříněk.

Keramické talíře z hlíny a použití jako dekorace v kuchyni Wohtnrend 2021

V retro kuchyni mohou být věci opravdu barevné. Bílé skříňky a zrcadlo z bílých dlaždic tvoří dokonalé zázemí pro sběr cenných hliněných nádob. Velké, malé, malované, lesklé nebo matné – vše může být na otevřených kuchyňských policích.

Otevřené kuchyňské police visící nápady na dekoraci s hliněnými talíři

Kulaté jednobarevné talíře, šálky a mísy vždy vypadají elegantně. Seskupte nádobí podle barev. Mírně zvlněný tvar a matný povrch jsou spojovacím prvkem mezi skupinami.

Living trend 2021 otevřené kuchyňské police visící v kuchyni

Mimochodem, v posledních letech se do srdcí návrhářů kuchyní vkradl další trend. Ve Velké Británii se stále více kuchyní staví zcela bez dveří skříněk. Na policích je prostor pro nádobí, příbory a příslušenství. Takové kuchyně mají výhodu: kuchař má vždy přehled a rychle najde vše, co potřebuje. Aby to však nevypadalo příliš chaoticky, měli byste se rozhodnout pro nádobí ze stejného materiálu.

Uspořádejte otevřené kuchyňské police visící před oknem s nádobím

Zobrazeny mohou být nejen hliněné nádobí. Sady keramických nebo porcelánových kamenin můžete také uspořádat na otevřené police. Je však důležité, aby vypadaly jako ručně vyrobené. I když jsou skutečně masově vyráběny.

otevřené kuchyňské police z přírodního kamene a talíře z kameniny

Žijící trend 2021: Barevné skleněné nádobí jako přízvuk a možný kombinační partner

Žijící trend 2021 aranžování barevných skleněných nádob na otevřené kuchyňské police

Barevné skleněné nádobí přináší do každodenního života nádech luxusu a sofistikovanosti. Brýle se vzorovaným povrchem nebo se zkosenými poháry ukazují hodně charakteru. Vytvářejte plynulé přechody barev porovnáním brýlí v několika odstínech ze stejné skupiny barev.

trend otevřených kuchyňských polic a barevných skleněných nádob v roce 2021

Postupujte podobně jako u hliněných talířů a sklenice rozmístěte podle barvy, tvaru nebo velikosti. Pokud sklenice seskupíte podle barev, vznikne vzrušující „duhová“ dekorace, která může okořenit bílé police minimalistické kuchyně.

Skleněná a hliněná mísa a keramika na otevřených kuchyňských policích

Nádobí z barevného skla lze také seskupit do skupin z čirého skla, keramiky, kovu nebo porcelánu. Náš tip: Vyzkoušejte různé varianty. Zajistěte, aby byly všechny sklenice, hrnky, šálky a talíře dobře viditelné. V opačném případě budou police vypadat přeplněné a chaotické.

barevné skleněné lahve a sklenice a porcelánová kamenina na bílých minimalistických kuchyňských policích

Pro puristickou nebo skandinávskou kuchyni je nejlepší zvolit neutrální barevnou paletu zemitých nuancí a modré mořské tóny. Barva písku, měď, tyrkys, holubí šedá a nebesky modrá vám sní o prázdných plážích se zlatým pískem a dodá interiéru námořní nádech.

nádobí z barevného skla na otevřených policích v retro kuchyni

Životní trend 2021: měděné nádobí

Vystavení měděného nádobí v kuchyni

Měděné nádobí je jasně v trendu. Pokud nemáte pánve a hrnce od prarodičů, v dnešní době je snadno najdete v obchodech. A nyní za rozumnou cenu. Měděné pánve, hrnce a konvice jsou nejen velmi nápomocné při přípravě jídla a nápojů, jsou také absolutním poutačem pozornosti.

Vystavení měděného nádobí v kuchyni

Panely z mědi obzvlášť harmonicky zapadají do kuchyně v moderním industriálním stylu. Kov je absolutně všestranný a lze jej snadno kombinovat se zlatem, mosazí, starožitným stříbrem a dokonce i růžovým zlatem.

Životní trend 2021 zavěste nad troubu měděné nádobí

V prostředí klasické kuchyně s pracovní deskou z bílého mramoru, bílými čelními stranami a obloženým zrcadlem vypadá měděné nádobí vždy úchvatně.

Měď na nádobí v moderních kuchyňských nápadech

Měděné nádobí se okouzlujícím způsobem pohybuje zpět do otevřených polic. Diskrétně dávkované a spolu s vysoce kvalitními mramorovými mísami, hrnce a pánve dodávají kuchyni obzvlášť elegantní vzhled.

Měděné nádobí jako dekorace ve vintage kuchyních patří mezi živé trendy pro rok 2021

Dokonce i ve vintage kuchyni hrnce, konvice a pánve vypadají velmi dobře v červenohnědém měděném tónu. Měděné nádobí pomáhá zvýraznit otevřené police. Zkombinujte jej s doplňky z neošetřeného dřeva. To dodává kuchyni nostalgický nádech.

Trendy měděného pinterestu na nádobí pro kuchyňské nápady pro otevřené nástěnné police

Vypadá bílá kuchyně příliš sterilně a nudně? Použijte měď, protože materiál dokáže prohřát jakýkoli interiér a působit útulně.

Životní trend 2021: měděné nádobí na plovoucích dřevěných policích

Správná péče je klíčová k zajištění toho, aby si měděné nádobí po každém použití zachovalo svůj atraktivní lesk. Ti, kteří pánev důkladně vyčistí a vyleští, si budou ze svého nádobí dlouho užívat. Ale i když je čas krátký a leštění jen občas vynecháte, měděné hrnce stále vypadají atraktivně. V tomto případě se vytvoří lehká patina, kov ztratí lesk a ztmavne.

Životní trend 2021: police na talíře v kuchyni

Talířová police v kuchyni pro nápady na dekoraci

V žádném případě staromódní: talířové regály jsou aktuálnější než kdy dříve a životní trend v roce 2021 par excellence. Pokud chcete dát své kuchyni individuální nádech, ale bohužel nemáte prostor pro otevřené police, můžete zvolit alternativu šetřící místo.

Myšlenky na Pinterest a životní trendy pro kompaktní stojan na talíře 2021

Mimochodem, nejen talíře krájí na poličce talíře dobrou postavu: je zde také prostor pro malé rostliny, knihy a dokonce i nové prkénko z masivního dřeva. Konečným výsledkem je okouzlující, eklektický soubor, který automaticky přitahuje oči. Pokud jde o talířovou polici, platí obecné pravidlo: čím eklektičtější dekorace, tím by měla být samotná police jednodušší. Nejlepší je zvolit police v neutrálních barvách s jednoduchou konstrukcí.

Police na talíře Pinterest living trend 2021 v kuchyni

Aby talířové regály harmonicky zapadaly do interiéru, měly by být sladěny se stylem kuchyně. V puristické kuchyni například stačí jednoduchý dřevěný pásek.

Talířová police pro venkovský kuchyňský trend 2021 na nápady Pinterest

Ve vintage kuchyni s přilehlou jídelní částí lze talířovou polici zavěsit nad komodu nebo vedle snídaňového baru. Ráno tak máte ráno vždy na dosah.

Talířový stojan v dřevěné kuchyni integruje nápady

Pokud právě navrhujete kuchyň, můžete si naplánovat i prostor pro stojan na talíře. Abyste vytvořili souvislý obraz kuchyně, můžete si jej nechat vyrobit ze stejného materiálu jako kuchyňské linky.

Talířový stojan v kuchyni v retro stylu

Otevřené police dávají kuchyni více charakteru a nabízejí četné možnosti dekorace a designu. Především je důležité, abyste barvu polic sladili s kuchyní a příslušenství uspořádali tak, aby soubor působil harmonicky. Můžete zobrazit nejen svou oblíbenou sadu nádobí, ale také rodinné obrázky, kuchařky, vázy a domácí předměty. Možnosti jsou prostě nekonečné. Nechte tedy své kreativitě volný průběh.

Puristické police na talíře v antracitově šedé úpravě s bílými deskami, prkénkem a zelenými větvemi

Kompaktní police na talíře na Pinterest Trends pro rok 2021

Prostorově úsporný stojan na talíře na kuchyňské skříňce

Talířový stojan s písmeny a talíři do kuchyně

Rustikální talířová police ve vintage nebo venkovské kuchyni

Romantický stojan na talíře pro nápady kuchyně a dekorací ve venkovském stylu

otevřené kuchyňské police vytvářejí nápady

Kuchyně

Životní trend 2021: nápady, jak navrhnout otevřené kuchyňské police

Pokud jde o design kuchyně, otevřené kuchyňské police jsou životním trendem v roce 2021. V minulosti byly nouzovým řešením, když byl nedostatek místa, nyní se staly důležitým prvkem obývacího pokoje v kuchyni. Protože na otevřených kuchyňských policích není jen prostor pro funkční nádobí a nádobí, ale také vázy, bytové doplňky, barevné sklenice a talíře vlastní výroby. Jak je ozdobit, aby vše vypadalo klidně a stylově, vám řekneme v článku.

Living trend 2021: dekorace pro plovoucí kuchyňské police

Dekorace pro plovoucí kuchyňské police s keramikou a obrázky

Plovoucí kuchyňské police jsou skutečným poutačem, pokud jsou správně uspořádány. Lze na něj umístit vše, co má dekorativní hodnotu: od historických váz až po dřevěné misky a obrazy malého formátu. Pokud máte stále skvělé keramické nebo porcelánové nádobí, můžete jej také vystavit na kuchyňských poličkách.

Otevřené police zdobí nápady uměním, ratanem a keramikou

Aby dekorace vypadala klidně, měli byste předem přemýšlet o paletě barev. Neutrální teplá barva dřeva spolu s bílou a holubí modří se skvěle hodí do kuchyně ve stylu vintage. Barevné trio přináší do kuchyně nádech romantiky z dob dávno minulých. Malé olejomalby nebo retro fotografie pláže a moře se k ní skvěle hodí.

plovoucí kuchyňské police zdobí nápady pro malé kuchyně

Deco v mědi, zlatě a terakotě je moderní. Podle hesla „protiklady se přitahují“ můžete kombinovat dekorativní předměty s matnými a lesklými povrchy. Na konci jsou vzrušující kontrasty, které přitahují pozornost. Stěna v antracitové nebo jiné tmavé barvě tvoří dokonalé pozadí pro elegantní soubor.

Plovoucí kuchyňské police s pohádkovými světly zdobí nápady a životní trendy 2021

Pro kuchyň v průmyslovém stylu existují květináče ze skla a kovu, osvětlená písmena ze dřeva a dekorace z přírodních materiálů ve sklenicích. Aby plovoucí kuchyňské police také večer vypadaly půvabně, můžete je osvětlit pomocí řady světel. Jednoduše přehoďte světelný řetěz mezi ozdobné předměty.

Dekorace ve stylu žraloka s otevřenými kuchyňskými policemi

K ošuntělým elegantním nástěnným policím vybírejte lahve z matného skla, dekorace s mořským sklem, kresby s přírodními motivy v dřevěných rámech na obrázky a poháry s květinovými motivy. Dokončení dodá několik bílých sloupových svíček a keramických nádob se škrábanci a známkami používání.

Otevřené kuchyňské police zdobí nápady a životní trendy v roce 2021

Ozdoba v růžové, bílé a zlaté barvě je hravá a okouzlující. Motivy, jako jsou motýli, ptáci a květiny, a také skutečné rostliny v květináčích vnesou do domu nádech přírody a dodají dekoraci jistotu.

Ozdobte otevřené kuchyňské police keramickým a měděným nádobím

Další uspořádání také dodá kuchyni krásný nádech. Měděné nádobí, obraz se zlaceným rámem a jednoduchá betonová váza s vavřínovými větvemi tvoří půvabné trio. Ideální pro kuchyně s bílým čelem, které by jinak vypadaly příliš sterilně a nudně.

Dekorace pro plovoucí kuchyňské police ve vintage stylu

Staré, nové a domácí výrobky dokonale ladí ve vintage kuchyni. Zkombinujte keramické nádobí s květinovými motivy z blešího trhu s obyčejnými bílými talíři a domácími dekoracemi v zavařovacích skleničkách. Jednoduše odstraňte nálepky ze sklenic a naplňte sklenice mušlemi, pískem nebo kořením, kávou a solí. Na každou sklenici na konci přilepte číslo. K tomu se skvěle hodí sezónní luční květiny v keramické váze.

Živý trend 2021: zdobení otevřených kuchyňských polic hliněnými talíři

Living trend 2021 aranžovací talíře z hlíny visící na otevřených kuchyňských policích

Ručně vyráběné hliněné nádobí dodá moderní venkovské kuchyni okouzlující nádech. Ať už je domácí nebo z místní keramiky, každý hliněný talíř je jedinečný. Nádobí zaujme hnědým odstínem a lze jej také ručně malovat podle vašich preferencí.

Žijící trend 2021 v kuchyňských otevřených policích závěsných a dlážděných zrcadlech a deskách vlastní výroby

Není staromódní: Barevné hliněné talíře jsou nejen dekorativní, ale také vyřezávají dobrou postavu jako talíř. Hliněné nádobí se zvlněným okrajem přináší na stůl nádech nostalgie a skvěle se hodí k ležérní eleganci venkovské kuchyně.

Otevřené kuchyňské police vytvářejí nápady s talíři vyrobenými z hlíny

Talíře v tmavých barvách dodávají moderní kuchyni ve francouzském stylu zvláštní charakter. Můžete dát dohromady barevnou směs světlých a tmavých nuancí, nebo se můžete rozhodnout pro monochromatický vzhled.

otevřené kuchyňské police zdobí talíře vyrobené z hlíny

Hliněné nádobí s barevnými přechody je jasně trendem a je ideální pro kuchyně v moderním japonském stylu. Přírodní materiál tvoří spolu se dřevem přirozené duo a svými atraktivními barvami uvolňuje jasné linie kuchyňských skříněk.

Keramické talíře z hlíny a použití jako dekorace v kuchyni Wohtnrend 2021

V retro kuchyni mohou být věci opravdu barevné. Bílé skříňky a zrcadlo z bílých dlaždic tvoří dokonalé zázemí pro sběr cenných hliněných nádob. Velké, malé, malované, lesklé nebo matné – vše může být na otevřených kuchyňských policích.

Otevřené kuchyňské police visící nápady na dekoraci s hliněnými talíři

Kulaté jednobarevné talíře, šálky a mísy vždy vypadají elegantně. Seskupte nádobí podle barev. Mírně zvlněný tvar a matný povrch jsou spojovacím prvkem mezi skupinami.

Living trend 2021 otevřené kuchyňské police visící v kuchyni

Mimochodem, v posledních letech se do srdcí návrhářů kuchyní vkradl další trend. Ve Velké Británii se stále více kuchyní staví zcela bez dveří skříněk. Na policích je prostor pro nádobí, příbory a příslušenství. Takové kuchyně mají výhodu: kuchař má vždy přehled a rychle najde vše, co potřebuje. Aby to však nevypadalo příliš chaoticky, měli byste se rozhodnout pro nádobí ze stejného materiálu.

Uspořádejte otevřené kuchyňské police visící před oknem s nádobím

Zobrazeny mohou být nejen hliněné nádobí. Sady keramických nebo porcelánových kamenin můžete také uspořádat na otevřené police. Je však důležité, aby vypadaly jako ručně vyrobené. I když jsou skutečně masově vyráběny.

otevřené kuchyňské police z přírodního kamene a talíře z kameniny

Žijící trend 2021: Barevné skleněné nádobí jako přízvuk a možný kombinační partner

Žijící trend 2021 aranžování barevných skleněných nádob na otevřené kuchyňské police

Barevné skleněné nádobí přináší do každodenního života nádech luxusu a sofistikovanosti. Brýle se vzorovaným povrchem nebo se zkosenými poháry ukazují hodně charakteru. Vytvářejte plynulé přechody barev porovnáním brýlí v několika odstínech ze stejné skupiny barev.

trend otevřených kuchyňských polic a barevných skleněných nádob v roce 2021

Postupujte podobně jako u hliněných talířů a sklenice rozmístěte podle barvy, tvaru nebo velikosti. Pokud sklenice seskupíte podle barev, vznikne vzrušující „duhová“ dekorace, která může okořenit bílé police minimalistické kuchyně.

Skleněná a hliněná mísa a keramika na otevřených kuchyňských policích

Nádobí z barevného skla lze také seskupit do skupin z čirého skla, keramiky, kovu nebo porcelánu. Náš tip: Vyzkoušejte různé varianty. Zajistěte, aby byly všechny sklenice, hrnky, šálky a talíře dobře viditelné. V opačném případě budou police vypadat přeplněné a chaotické.

barevné skleněné lahve a sklenice a porcelánová kamenina na bílých minimalistických kuchyňských policích

Pro puristickou nebo skandinávskou kuchyni je nejlepší zvolit neutrální barevnou paletu zemitých nuancí a modré mořské tóny. Barva písku, měď, tyrkys, holubí šedá a nebesky modrá vám sní o prázdných plážích se zlatým pískem a dodá interiéru námořní nádech.

nádobí z barevného skla na otevřených policích v retro kuchyni

Životní trend 2021: měděné nádobí

Vystavení měděného nádobí v kuchyni

Měděné nádobí je jasně v trendu. Pokud nemáte pánve a hrnce od prarodičů, v dnešní době je snadno najdete v obchodech. A nyní za rozumnou cenu. Měděné pánve, hrnce a konvice jsou nejen velmi nápomocné při přípravě jídla a nápojů, jsou také absolutním poutačem pozornosti.

Vystavení měděného nádobí v kuchyni

Panely z mědi obzvlášť harmonicky zapadají do kuchyně v moderním industriálním stylu. Kov je absolutně všestranný a lze jej snadno kombinovat se zlatem, mosazí, starožitným stříbrem a dokonce i růžovým zlatem.

Životní trend 2021 zavěste nad troubu měděné nádobí

V prostředí klasické kuchyně s pracovní deskou z bílého mramoru, bílými čelními stranami a obloženým zrcadlem vypadá měděné nádobí vždy úchvatně.

Měď na nádobí v moderních kuchyňských nápadech

Měděné nádobí se okouzlujícím způsobem pohybuje zpět do otevřených polic. Diskrétně dávkované a spolu s vysoce kvalitními mramorovými mísami, hrnce a pánve dodávají kuchyni obzvlášť elegantní vzhled.

Měděné nádobí jako dekorace ve vintage kuchyních patří mezi živé trendy pro rok 2021

Dokonce i ve vintage kuchyni hrnce, konvice a pánve vypadají velmi dobře v červenohnědém měděném tónu. Měděné nádobí pomáhá zvýraznit otevřené police. Zkombinujte jej s doplňky z neošetřeného dřeva. To dodává kuchyni nostalgický nádech.

Trendy měděného pinterestu na nádobí pro kuchyňské nápady pro otevřené nástěnné police

Vypadá bílá kuchyně příliš sterilně a nudně? Použijte měď, protože materiál dokáže prohřát jakýkoli interiér a působit útulně.

Životní trend 2021: měděné nádobí na plovoucích dřevěných policích

Správná péče je klíčová k zajištění toho, aby si měděné nádobí po každém použití zachovalo svůj atraktivní lesk. Ti, kteří pánev důkladně vyčistí a vyleští, si budou ze svého nádobí dlouho užívat. Ale i když je čas krátký a leštění jen občas vynecháte, měděné hrnce stále vypadají atraktivně. V tomto případě se vytvoří lehká patina, kov ztratí lesk a ztmavne.

Životní trend 2021: police na talíře v kuchyni

Talířová police v kuchyni pro nápady na dekoraci

V žádném případě staromódní: talířové regály jsou aktuálnější než kdy dříve a životní trend v roce 2021 par excellence. Pokud chcete dát své kuchyni individuální nádech, ale bohužel nemáte prostor pro otevřené police, můžete zvolit alternativu šetřící místo.

Myšlenky na Pinterest a životní trendy pro kompaktní stojan na talíře 2021

Mimochodem, nejen talíře krájí na poličce talíře dobrou postavu: je zde také prostor pro malé rostliny, knihy a dokonce i nové prkénko z masivního dřeva. Konečným výsledkem je okouzlující, eklektický soubor, který automaticky přitahuje oči. Pokud jde o talířovou polici, platí obecné pravidlo: čím eklektičtější dekorace, tím by měla být samotná police jednodušší. Nejlepší je zvolit police v neutrálních barvách s jednoduchou konstrukcí.

Police na talíře Pinterest living trend 2021 v kuchyni

Aby talířové regály harmonicky zapadaly do interiéru, měly by být sladěny se stylem kuchyně. V puristické kuchyni například stačí jednoduchý dřevěný pásek.

Talířová police pro venkovský kuchyňský trend 2021 na nápady Pinterest

Ve vintage kuchyni s přilehlou jídelní částí lze talířovou polici zavěsit nad komodu nebo vedle snídaňového baru. Ráno tak máte ráno vždy na dosah.

Talířový stojan v dřevěné kuchyni integruje nápady

Pokud právě navrhujete kuchyň, můžete si naplánovat i prostor pro stojan na talíře. Abyste vytvořili souvislý obraz kuchyně, můžete si jej nechat vyrobit ze stejného materiálu jako kuchyňské linky.

Talířový stojan v kuchyni v retro stylu

Otevřené police dávají kuchyni více charakteru a nabízejí četné možnosti dekorace a designu. Především je důležité, abyste barvu polic sladili s kuchyní a příslušenství uspořádali tak, aby soubor působil harmonicky. Můžete zobrazit nejen svou oblíbenou sadu nádobí, ale také rodinné obrázky, kuchařky, vázy a domácí předměty. Možnosti jsou prostě nekonečné. Nechte tedy své kreativitě volný průběh.

Puristické police na talíře v antracitově šedé úpravě s bílými deskami, prkénkem a zelenými větvemi

Kompaktní police na talíře na Pinterest Trends pro rok 2021

Prostorově úsporný stojan na talíře na kuchyňské skříňce

Talířový stojan s písmeny a talíři do kuchyně

Rustikální talířová police ve vintage nebo venkovské kuchyni

Romantický stojan na talíře pro nápady kuchyně a dekorací ve venkovském stylu

otevřené kuchyňské police vytvářejí nápady