Kuchyně

Inovativní a sochařský moderní design kuchyně

Vystaveno společností LG Hausys na týdenním veletrhu designu v Miláně 2012

 moderní design kuchyně - inovativní tvar

V rámci veletrhu designu 2012 v Miláně vystavila společnost LG Hauszs kuchyň vyrobenou výhradně z materiálu HI-MACS®. Zaměření je na moderním, inovativním designu kuchyně. Že moderní design kuchyně je dramatický a krásný. Základní součásti tradiční kuchyně byly zachovány, ale jejich tvar je velmi pokročilý. Bílá barva umožňuje uplatnění sochařských kvalit kuchyňského nábytku. Horizontálně zvlněný povrch je hlavní charakteristikou designu – podtrhuje vzrušující objem ve tvaru křivky. Souhra světla a stínu je dramatická a tvary přecházejí do dynamického, výnosného nekonečna.

Inovativní a sochařský moderní design kuchyně

moderní design kuchyně - nový materiál

stylový design kuchyně - nový tvar

O to se stará velká a velkoryse osvětlená výstavní místnost moderní design kuchyně je nejlépe zobrazen. Dojem je organický, ale zároveň futuristický design s plynulými liniemi a tvary, který vytváří zcela odlišný kuchyňský prostor.

Moderní design kuchyně

inovativní kuchyně z nového materiálu

Pokročilý materiál, ze kterého byla tato inovativní a sochařská kuchyně vyrobena, umožnil vypracovat tento jedinečný design. HI-MACS® je popisován jako „nová generace“ pevných materiálů s rozhodujícími výhodami ve srovnání s tradičními stavebními materiály pro kuchyň. Je k dispozici v mnoha různých barvách a nabízí mnoho možností. Lze jej snadno přetvořit bez viditelných spojů. Je velmi tvrdý a hygienický, takže je ideální pro kuchyňské práce. Pokud je pružný materiál poškozen, je oprava velmi snadná.

moderní design kuchyně z Milána

sochařský design kuchyně

Že moderní sochařský design kuchyně  byla zjevně navržena pro tuto show, ale výstava ukazuje potenciál, že aspekty tohoto designu lze úspěšně začlenit do moderního interiérového designu. Díky flexibilitě materiálu by bylo možné nabídnout kuchyně na míru podle prostoru, který je v každém domě / bytě k dispozici. Vypadá to, že tvary a barvy lze změnit tak, aby vyhovovaly všem vkusům.

Veletrh ukázal trend v moderním designu kuchyně pro lidi, kteří chtějí mít ve svém domě velkolepý design interiéru.

od Jaz

moderní design kuchyně - veletrh v Miláně 2012

Moderní-design dortu-bílý-tvar-zakřivené-žebra-vrstvy-pracovní deska-tmavá

moderní-kuchyňský design-forma-organická-pracovní deska-tmavá

stolička-stůl-organický-tvar-bílý-zaoblený-top-tmavý

moduly stoličky-stůl-organické-z-bílého povrchu-tmavé

moderní-kuchyňský design-bíle zakřivené-minimalistické-organické tvary

moderní-kuchyňský design-bílá-minimalistická-organické-tvary-žebra