Kuchyně

Exkluzivní design kuchyně – Snaidero Studio ukazuje to nejlepší

neobvyklý design kuchyně-bílá-tmavě modrá

Už téměř deset let uplynulo, když Snaidero Studio učinilo první kroky v moderním designu kuchyně. Italští návrháři se od té doby hodně naučili a také sdíleli zkušenosti se svými kolegy. Dovednosti navrhovat úžasné kuchyně. Každý exkluzivní design kuchyně von Snaidero okamžitě přitáhne vaši pozornost a okouzlí vás.

Exkluzivní kuchyňský design – kompaktní kuchyň s mramorovou a skleněnou kuchyňskou linkou

kompaktní kuchyně-snaidero-skleněná-kuchyňská linka

S cílem mít v místnostech dostatek pohybu, pracovníci ve Snaidero tvoří exkluzivní design kuchyně. V důsledku toho návrháři vyvinuli dvě alternativy – malý a velký kuchyňský nábytek pro své portfolio luxusních kuchyní. Některé z těchto kusů nábytku jsou kompaktní stoly s vestavěnými skříněmi, jiné jsou modulární kuchyňské skříně, které lze přeměnit na desku.

Exkluzivní design kuchyně od Snaidero

Exkluzivní design kuchyně-snaidero

Každý exkluzivní design kuchyně od Snaidero vytváří příjemnou a vřelou atmosféru. Je v nich okouzlující a avantgardní luxusní kuchyňský nábytek, ale zdobené jednoduchou dekorací a prvky. Snadno se zmiňuje klasický styl, zelené rostliny v tradičních květináčích, roztomilá keramika s krásnými retro vázami. Krásné a originální kuchyně od Snaidero Studio jsou vyzdobeny svěžími barvami a připomínají jarní kouzlo a letní jiskry.

chytré osvětlení pod kuchyňskou linkou

chytrá-osvětlení-pod kuchyňskou linkou

Aby ušetřili ve své moderní kuchyni trochu místa, používají designéři ze společnosti Snaidero na stoly a kuchyňské skříňky lehké materiály, jako je bambusové dřevo. Nebo plast na židle s lehkými, měkkými polštáři nebo damaškem. S takovým typem luxusního kuchyňského nábytku budou místnosti vizuálně vypadat prostornější. Vytvářejí iluzi, že jste někde venku a nejste zavřeni před kamny ve vašem domě.

Abigail

 exkluzivní kuchyně od Snaidero s mramorovou pracovní deskou

exkluzivní kuchyně-snaidero-mramorová pracovní deska

simple-kitchen-design-snaidero  Snaidero-studio-exkluzivní-kuchyňský design

bílá kuchyně od Snaidero s klasickým vzhledem

white-kitchen-snaidero-classic-look

zlaté stěny v luxusní kuchyni

zlaté stěny luxusní kuchyně  exkluzivní design kuchyně-tmavé dřevo