Kuchyně

20 nejlepších nápadů na kuchyňské doplňky s obrázky v roce 2021

Pokud se chystáte smrkovat svou kuchyni, aniž byste prováděli nějaké významné změny, nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je vyměnit a doplnit nebo přidat kuchyňské doplňky do stávajícího kuchyňského interiéru. S moderním kuchyňským příslušenstvím, které je k dispozici ve formě nádobí nebo dekorativních předmětů, existuje několik způsobů, které jsou šetrné k rozpočtu, a které mohou okamžitě vylepšit váš stávající kuchyňský dekor, aniž byste vypálili díru v kapse!

Nejlepší nápady pro kuchyňské doplňky

Nejnovější nápady kuchyňských doplňků v Indii:

Zde je našich 20 jednoduchých a moderních návrhů kuchyňských doplňků, které můžete začlenit do svého kuchyňského prostoru.

1. Designové kuchyňské příslušenství:

Designové kuchyňské doplňky

Jedná se o sadu modulárních kuchyňských doplňků se sadou odpovídajících keramických kanystrů, sklenic, malých misek a nádobí různých velikostí. Jednoduchost a minimalistický charakter černobílého designu mu dodávají elegantní vzhled. Nádobí má víceúčelové použití a lze jej použít k ukládání nebo servírování. Černé tečky na bílé jsou výjimečně příjemné pro oko, protože zdobí kuchyňskou desku nebo nábytek v kuchyni.

2. Kuchyňské příslušenství z nerezové oceli:

Kuchyňské doplňky z nerezové oceli

Je běžné najít nerezovou ocel, protože je to jeden z nejpoužívanějších a preferovaných kovů pro domácí kuchyňské doplňky. Sahají od sad nádobí až po sady nádobí a jednotlivé položky jsou k dispozici pro konkrétní účely. Naběračky a velké servírovací lžíce jsou dodávány s odpovídajícími držadly. Nerezová ocel je ceněným doplňkem každé kuchyně, protože se dá snadno udržovat a vaše kuchyňské police vypadají jasně a zářivě.

3. Plastové kuchyňské doplňky:

Plastové kuchyňské doplňky

Tyto sady kuchyňských doplňků jsou užitečné, protože jsou průhledné, takže je snadné vidět položky uložené uvnitř. Dodávají se s barevnými vzduchotěsnými víky, díky nimž je velmi atraktivní a rozzáří kuchyň a dodá jí veselý vzhled. Ty jsou v různých velikostech od malých po velké a nabízejí užitečné možnosti úložiště. Protože jsou vzduchotěsné, pomáhají obsahu zůstat svěží a svěží.

4. Dřevěné kuchyňské doplňky:

Dřevěné kuchyňské doplňky

Kuchyňské doplňky vyrobené ze dřeva jsou trendy, protože dodávají kuchyni hřejivý vzhled. Dřevěná textura vytváří rustikální vzhled ve vašem kuchyňském prostředí. Sada odpovídajících dřevěných nádob, odměrky má hladký povrch. Kuchyňské doplňky se skládají z naběraček a nádobí ze dřeva a existují i ​​další doplňky, jako jsou stojany na vajíčka, kanystry, kuchyňské závěsné doplňky, které pomohou vaší vnitřní kuchyni vypadat skvěle.

5. Stříbrné kuchyňské příslušenství:

Stříbrné kuchyňské doplňky

Mezi kuchyňským nádobím a stříbrným nádobím jsou výhody mnohonásobné, protože jsou nejen trvanlivé, ale také vydrží déle a nerezaví. Tyto výrobky hrají zásadní roli v hygieně a většina žen v domácnosti je upřednostňuje, protože se snadno čistí a udržuje. Tyto sady kuchyňských doplňků vypadají dobře, když jsou úhledně rozmístěny na policích a mají ekonomickou cenu.

6. Měděné kuchyňské příslušenství:

Měděné kuchyňské doplňky

Mezi nejnovějšími kuchyňskými doplňky se věří, že měď je zdraví prospěšná. Tradičně v Indii jsme všichni měli v kuchyni měděné nádoby a dnes si po zdravotní stránce získala velkou popularitu a je po ní poptávka. K dispozici je několik nádob vyrobených z mědi, počínaje nádobami používanými k vaření a skladování vody. K dispozici jsou dokonce sklenice a lahve na vodu vyrobené z mědi.

7. Skleněné kuchyňské doplňky:

Skleněné kuchyňské doplňky

V dnešní době existuje tolik povědomí o vyhýbání se používání plastů nebo o omezení jeho používání. Skleněné kuchyňské doplňky velmi pomáhají při nahrazování plastových protějšků. Moderní kuchyňské doplňky skládající se z čirých skleněných nádob se vzduchotěsnými plastovými víčky vypadají leskle se skvělým designem na našich kuchyňských policích. Jsou k dispozici v různých tvarech a pomáhají ukládat luštěniny, koření, svačiny atd. Tyto sklenice vypadají esteticky a pomáhají v lepší organizaci, protože nemusíme hledat položky.

8. Lemon Kuchyňské doplňky:

Kuchyňské doplňky Lemon

Citronové téma lze snadno začlenit do malého rozpočtu ve vaší kuchyni, aby vaše kuchyně vypadala jasně a vesele. K dispozici jsou kuchyňské doplňky, jako jsou držáky se vzorem citroníku, kanystry, lžíce a naběračky. Citrusový dekor dokáže zázraky a okamžitě rozzáří vaši kuchyni i náladu.

9. Ananasové kuchyňské doplňky:

Ananasové kuchyňské doplňky

Pokud jste někdo, kdo miluje ananas, jak jinak než vyzdobit kuchyň pomocí ananasového motivu, není těžké toho dosáhnout, protože na kuchyňskou desku můžete umístit pestrobarevné kanystry ve tvaru ananasu. Tyto doplňky ke kuchyňskému stolu ve tvaru ananasu s listy dodají vzhledu a dodají vaší kuchyni dokonalou náladu.

10. Švestkové kuchyňské doplňky:

Švestkové kuchyňské doplňky

Aby vaše kuchyně vypadala čistě a zářivě, nemusíte se držet pouze bílých a krémových, někdy to samé dokáže i zářivý barevný pop. V této moderní kuchyni najdeme švestkové barevné téma pro kuchyňské úložné příslušenství se spotřebiči, jako je toustovač, kanystry a kuchyňské náčiní v švestkové barvě. Fialový kuchyňský dekor vypadá nádherně na dřevěné desce, která dokonale doplňuje pozadí světlých dlaždic!

11. Skandinávské kuchyňské doplňky:

Skandinávské kuchyňské doplňky

Tato jedinečná kuchyně je naplánována ve skandinávském stylu, který zahrnuje klasický design ze dřeva. Zde vidíme celobílý dekor s kuchyňskými doplňky ze dřeva a ručně glazované keramiky. Další věcí jedinečnou pro tento styl je použití minimalistických kuchyňských pomůcek, jako je vestavěná trouba, kyvadlové světlo a několik nástěnných polic, které pomáhají šetřit místo v této malé kuchyni. K rozjasnění kuchyňských desek se používají podnosy různých tvarů a jejich dlažba, nábytek dokonale doplňuje šedou zadní stěnu.

12. Peacock Kuchyňské příslušenství:

Peacock kuchyňské doplňky

Tato jemná sada šálků a podšálků je vyrobena z keramiky a lze ji použít na čaj a kávu. Barevná kombinace je jasná a lesklá a rukojeť šálku je jemně tvarovaná, aby připomínala štíhlý krk páva. Mnohem zdravější je použít je jako šálky místo plastových a silikonových kelímků. Mezi doplňky kuchyňské dekorace to bude dárek, na který se bude dlouho vzpomínat a oceňovat.

13. Japonské kuchyňské doplňky:

Japonské kuchyňské doplňky

Japonská kuchyně získává na popularitě, díky čemuž jsou lidé zvědavější na svá tradiční jídla, na to, jak jsou připravovány, a na různé používané japonské kuchyňské doplňky. Servírovací misky jsou různých barev a vzorů a jejich nádobí je známé svými motivy. I přes veškerou modernizaci jsou dnes vícebarevné nádobí vyrobeno z porcelánu a terakoty spolu s hůlkami ze dřeva a ve všech našich myslích zanechávají nesmazatelný dojem.

14. Italské kuchyňské doplňky:

Italské kuchyňské doplňky

Pokud jde o italskou kuchyni, první, co nás napadne, je vaření v páře horkých těstovin a tento lahodný pokrm vyžaduje vaření hrnců, od malých po velké a pánve. Výše uvedenou sadu nádobí lze označit jako luxusní kuchyňské doplňky s lesklým a vyleštěným vzhledem a elegantním dojmem přenesené do celého kuchyňského dekoru. Cedník a naběračky jsou některé z dalších doplňků používaných pro italskou kuchyni a jsou součástí této krásné bohatě vypadající sady kuchyňských doplňků.

15. Ručně malované kuchyňské doplňky:

Ručně malované kuchyňské doplňky

Nikdo nemůže odolat těmto ručně malovaným keramickým nádobám s víčky v obyčejné bílé barvě s jednoduchými motivy vidličky, lžíce a nože v roztomilých držácích. Tyto ručně malované rýžové misky, polévkové misky se lžičkami, držáky naběraček z porcelánu jsou součástí sady nádobí a vytvářejí ideální malé kuchyňské doplňky. Tyto ručně malované nádobí mají vintage vzhled, protože jsou zobrazeny na kuchyňských policích. Dělají dobré drahé dárky na oteplování domácnosti i na jiné příležitosti.

16. Lžíce Kuchyňské příslušenství:

Lžíce Kuchyňské doplňky

Mezi kuchyňské doplňky z nerezové oceli patří tato vysoce kvalitní sada nádobí, která má příbory zlaté, modré, růžové a duhové barvy a skládá se ze lžíce, vidličky, nože a čajové lžičky. Díky svému lesklému vzhledu jsou super cool. Tato vynikající sada příborů s vlastním designem je stylová a je k dispozici v kombinaci krásných barev. Tato sada příborů má povrchovou úpravu, která není matná, ale má zrcadlový lesk.

17. Jídelní sada Kuchyňské příslušenství:

Sada na večeři Kuchyňské doplňky

Tato sada melaminového nádobí v bílé barvě s pěkně růžovými květy je jedním z moderních kuchyňských doplňků, kterému dává přednost většina domácích výrobců. Podobá se keramickému nebo porcelánovému nádobí a je cenově dostupný a nerozbitný lze bezpečně použít pro venkovní pikniky a setkání. Jeho trvanlivost, dlouhá životnost a nízká hmotnost jsou některé z hlavních výhod tohoto druhu nádobí.

18. Čajová souprava Kuchyňské příslušenství:

Čajová souprava Kuchyňské příslušenství

Tato porcelánová exkluzivní čajová souprava upoutá svými jemnými růžovými růžemi na bílém pozadí, a díky čemuž je elegantní, je zlatý okraj této krásné čajové sady. Rukojeti vypadají krásně a robustně, takže jsou bezpečným a hodnotným doplňkem designových kuchyňských doplňků. Umělecký design má jemný vzhled s růžovými růžemi a je nezbytnou soupravou pro každý domov, kde se podává čaj nebo káva.

19. Nepřilnavé kuchyňské příslušenství:

Nepřilnavé kuchyňské doplňky

Příslušenství domácí kuchyně, jako je nepřilnavý nádobí, je díky své nesčetné výhodě okamžitým favoritem v každé kuchyni. Zde vidíme hrnce a pánve různých velikostí, pánve a servírované pokrmy. K dispozici jsou naběračky a lžíce pro různé účely. Dalším plusem je, že nepřilnavé nádoby se snadno čistí a udržují a jsou nezbytnou součástí každé domácnosti.

20. Příslušenství pro kuchyňské dekorace:

Příslušenství pro kuchyňské dekorace

Zde vidíme dobře navržený prostor, který není určen pouze k vaření, ale je také místem, kde je rodina pohromadě. Díky kuchyňským dekoračním doplňkům k tomu dochází díky roztomilým samolepkám na zeď a designům. Na desce jsou krásné stojany na talíře a další nádobí s okrasnou pokojovou rostlinou. Malé roztomilé artefakty na nástěnných policích jsou ideálním doplňkem k doplnění obrazu.

Plánujete, že svou kuchyni kompletně proměníte, aniž byste museli vynaložit velké výdaje, pak si nedělejte starosti, protože tyto inovativní nápady a triky dodají vaší kuchyni tolik potřebné povznesení. Svou kreativitu můžete předvést s doplňky do kuchyně a nechat svou kuchyni vypadat jasně a vesele. Dejte nám vědět, které nápady se vám nejvíce osvědčily!