Kuchyně

20 návrhů moderních kuchyňských skříněk s obrázky v Indii

Kuchyně je považována za nejdůležitější prostor v domě. Díky tomu je dům domovem. Kuchyň musí být postavena tak, aby bylo vaření a zábava snadná. Návrhy kuchyňských skříněk jsou dokonalým způsobem, jak toho dosáhnout.

Kuchyňských skříněk může být málo, širokých a prostorných nebo jich může být mnoho a malých. To lze posoudit a vyrobit v závislosti na typu položek, které jsou ve vaší spíži a kuchyni. Spotřebiče, které používáte, mohou být integrovány do skříní, aby vám poskytly bezproblémovou kuchyň bez jakýchkoli nepříjemných věcí, které by vám mohly ublížit.

Nejnovější návrhy kuchyňských skříněk v Indii:

Zde je našich 20 jednoduchých a nejlepších návrhů kuchyňských skříněk s obrázky. Pojďme se na to podívat.

1. Chytré kuchyňské skříně:

Chytré kuchyňské linky

Tyto chytré designy kuchyňských skříní zohledňují potřeby člověka v malém prostoru a vytvářejí elegantní skrytá místa. Tyto skříňky jsou různých velikostí a pomáhají udržet mnoho nesčetných kuchyňských potřeb v domácnosti. Skříně jsou postaveny tak, že využívají malý prostor a stále mohou mít všechny potřebné položky na dosah.

2. Moderní návrhy kuchyňských skříněk:

Moderní kuchyňská skříňka

Tento moderní design kuchyňské linky je to nejlepší, co můžete získat. Zahrnutí dřeva a oceli dohromady vytváří velmi elegantní design. Dřevěné skříně jsou vyrobeny z ocelových úchytů. Některé skříně obsahují další náležitosti, jako je trouba atd. Tento styl vám dává trendy vzhled, který se snadno udržuje. Vydrží dlouho, protože styl je moderní a chytrý.

3. Modulární kuchyňské skříně:

Modulové kuchyňské linky

Modulární kuchyňské skříňky jsou nejlepším typem skříněk pro malé prostory i pro prostory, které potřebují co nejlépe využít danou plochu. Tyto modulární kousky lze spojit dohromady, aby vám poskytly dostatek prostoru pro uložení věcí. Skříně jsou osazeny na zábradlí, která se snadno a volně posouvají.

4. Elegantní kuchyňské skříňky:

Elegantní kuchyňské skříňky

Mezi nejběžnější barvy kuchyňských skříněk patří červená barva. Tato barva zvýrazní v kuchyni brilantnost a udělá prostor docela atraktivním. Červená a ocelová barva je také skvělou kombinací, kterou si můžete vybrat.

5. Tradiční návrhy kuchyňských skříněk:

Tradiční kuchyňské linky

Můžete si vybrat z těchto obrázků kuchyňských skříněk, abyste získali tradiční vzhled vašich kuchyní. Skříně mají kombinaci uzavřených a průhledných skříněk. Slouží k umístění věcí, které byste chtěli vystavit. Uzavřené skříně uchovávají potřebné a nemotorné předměty v nedohlednu. Průhledné skříně mohou mít čiré sklo nebo tónovaná skla. To vám poskytne buď jasný pohled na položky uvnitř, nebo jen vizi.

6. Kuchyňské skříňky ve stylu chaty:

Kuchyňská skříňka ve stylu chaty

Tato celočerná kuchyňská skříňka je také něco, co byste si rádi vybrali pro příští proměnu kuchyně. Skříně jsou celé bílé s černým popovým odstínem rukojetí. Barevný nádech můžete přidat umístěním položek v jasných barvách, jako je modrozelená nebo červená. Bílé kuchyně vyžadují zvláštní údržbu, takže pokud zvolíte tento styl, budete na to muset pamatovat. To je nejlepší pro místa, kde prach a mastnota nejsou každodenní záležitostí. Ideálním způsobem údržby této kuchyně je každodenní úklid.

7. Rohové kuchyňské skříňky:

Rohová kuchyňská skříňka

Toto je nejvíce preferovaná myšlenka rohové kuchyňské skříňky, která využívá mrtvý prostor v rozích kuchyně. Přední část skříně vypadá jako dvoje samostatné dveře, ale uvnitř je to jeden velký prostor, do kterého se vejde mnoho různých předmětů. Skříně zde lze použít pro jednotlivé skladovací položky, jako jsou velké mixéry, nebo pro více položek v několika zásuvkách. Toto využití rohového prostoru je naprostý génius a dává vám další prostor, který by jinak byl zbytečný.

8. Dřevěné kuchyňské skříňky:

Dřevěné kuchyňské linky

Pořiďte si tento dřevěný design kuchyňské linky, aby vaše kuchyně vypadala rustikálně a chytře. Dřevěná povrchová úprava těchto skříněk je lesklá a přidání ocelových úchytů dodává nádech kouzla. Udržujte desku stolu mimo věci, aby kuchyně vypadala volně.

9. Ready Made Design kuchyňské linky:

Hotové kuchyňské linky

Pokud jste na malém prostoru a nemáte čas na stavbu kuchyně, můžete se rozhodnout pro futuristický design. Hotové kuchyňské skříňky jsou ideální pro malé prostory a vejdou se do všech potřebných položek v kuchyni. Skříně jsou stavěny tak, aby vydržely a dodávají se s většinou kování.

10. Zásuvky kuchyňské linky:

Zásuvky do kuchyňské linky

Jednou z hlavních položek, které je třeba při stavbě kuchyně zohlednit, jsou zásuvky ve skříních. Tyto zásuvky by měly pojmout všechny položky, které jsou ve vaší kuchyni, aniž by zaplnily horní prostor. Zásuvky jsou stavěny samostatně pro položky podle jejich velikosti a počtu.

11. Malé kuchyňské skříňky:

Malé kuchyně vyžadují malé kuchyňské skříňky, které pojmou všechny potřebné zásoby a náležitosti. Skříně jsou postaveny tak, aby pojaly mikrovlnnou troubu a měly prostor pro sporák a dřez. Ty jsou speciálně postaveny pro malé prostory. Malé kuchyně v některých nejnovějších malých vesmírných domech jsou ideální a oceníte využití i metru čtverečního. Budete muset mít na paměti, že pro provoz v malé kuchyni bude zásadní zmenšení položek.

12. Ocelové kuchyňské skříňky:

Ocelové kuchyňské linky

Získejte industriální vzhled ve vaší kuchyni s těmito ocelovými kuchyňskými skříňkami. Vzhled je velmi elegantní a snadno se udržuje. Kuchyňské skříňky z nerezové oceli jsou robustní a vypadají leskle a chytře. Dobře se mísí se všemi ocelovými spotřebiči, které jsou v kuchyni potřeba.

13. Laminátové kuchyňské skříňky:

Laminátové kuchyňské linky

Laminátové kuchyňské skříňky vám dodají elegantní vzhled, aniž byste museli příliš utrácet. Tyto lamináty se dodávají v různých barvách a strukturách. Můžete si vybrat ten, který bude dobře ladit s tématem vaší kuchyně. Ty mají dlouhou životnost a snadno se udržují.

14. Návrhy skleněných kuchyňských skříněk:

Skleněné kuchyňské linky

Pokud chcete mít čistý vzhled vaší kuchyně, můžete si vybrat horní skříňky jako skleněné kuchyňské skříňky. Ty vám umožní předvést své knickknacks a také aby kuchyně vypadala jasněji. O skleněné dveře skříněk bude samozřejmě potřeba péče.

15. Otevřené kuchyňské skříňky:

Otevřené kuchyňské linky

Chcete -li změnit styl, přejděte do jiného druhu kuchyňské skříňky. Tyto otevřené kuchyňské skříňky jsou v podstatě jen rámcem skříněk. Prostory vám umožní uložit vaše nádobí a také vám umožní předvést vaše speciální kuchyňské potřeby.

16. Designové kuchyňské skříňky:

Designové kuchyňské linky

Podívejte se na širokou škálu současných designových kuchyňských skříněk, které spojují styl s cenovou dostupností. Tyto návrhy dobře využívají levný materiál ve stylovém rámu a poskytnou vám dokonalou kuchyň. Skříně jsou prostorné a určené k uložení většiny vašich věcí.

17. Shabby Chic Kuchyňské skříňky:

Ošumělé elegantní kuchyňské skříňky

Mezi nápady kuchyňských skříněk patří tento ošumělý elegantní design, který spojuje rustikální styl. Skříně mají zakřivené rukojeti kouzlo starého světa. Oblast kamna může být ozdobena filigránskou prací, která dodá elegantnímu stylu.

18. Ploché kuchyňské skříňky:

Ploché kuchyňské linky

Tyto ploché skříně vypadají v kuchyni velmi úchvatně, protože vám dodají bezproblémový vzhled. Rukojeti skříněk jsou široké a ladí s efektem plochého panelu. Barva skříněk je také dobrým efektem pro větší kuchyň.

19. Kuchyňské skříňky Craftsman:

Řemeslné kuchyňské skříňky

Tyto tradiční kuchyňské skříňky jsou perfektní pro venkovský styl bydlení. Skříně jsou vyrobeny ze dřeva. Obvykle existuje ostrov, na kterém jsou jídelní židle a prostor pro drobnosti. Povrchová úprava dřeva je řezána ocelovými spotřebiči a je stylovější.

20. Kuchyňské skříňky Galley:

Kuchyňské skříňky na kuchyň

Tato myšlenka je ideální pro malou stísněnou kuchyň. Kuchyňské kuchyňské skříňky fungují na obou stranách kuchyně a jsou totožné. Pracovní prostor se zdvojnásobí a skříňky mohou stoupat až na střechu, aby se zvýšil úložný prostor.

Vzory kuchyňských skříněk mohou z vaší kuchyně udělat ideální místo pro vaření a zábavu vašich hostů. Skříně mohou být vyrobeny ze dřeva, lamina nebo oceli. Výběr je široký a můžete si vybrat popovou barvu nebo také celou bílou. Skříně také maximálně využívají malé prostory a rohy. S těmito skříněmi můžete nechat zrekonstruovat malou kuchyň, aby vám poskytla více z malého prostoru.

Dopřejte si náskok při stavbě a výrobě své nové kuchyně s těmito nádhernými a úžasnými nápady na kuchyňské skříňky, které jsou dokonalé ve všech směrech. Nejlepší tradiční, moderní, moderní, rustikální nebo dokonce retro designy kuchyňských skříněk máte nyní na dosah ruky. Vyberte si z tohoto seznamu to nejlepší a udělejte doživotní změnu ve svém životě.