Kuchyně

15 nejlepších návrhů jídelních stolů v roce 2021

Jídelní stůl slouží mnohem více účelům, než jen být místem k ukojení vašeho hladu! Je to oblíbená oblast, kde se celá rodina schází a dohání zajímavé rozhovory, kromě toho, že si navzájem dopřávají dobré jídlo. Když má v našich životech tak velký význam, je přirozené, že investujeme nějaký čas a úsilí do výběru skvělého designu, který vynikne vzhledem i funkčností.

Neuspokojte se tedy jen se stolem a sadou židlí! Prozkoumejte těchto 20 nejnovějších designů jídelních stolů s obrázky, abyste se inspirovali a zapůsobili na své hosty.

15 nejnovějších návrhů jídelních stolů s obrázky, 2021:

Podívejte se na těchto 15 nejpopulárnějších návrhů jídelních stolů s popisy:

1. Design malého jídelního stolu:

Design malého jídelního stolu

Tento malý jídelní stůl pohodlně pojme 4 osoby, aniž by v domě zabíral příliš mnoho místa. Minimální, estetický design ze dřeva a textilie dodává vaší jídelně elegantní nádech. Obdélníková stolní deska nabízí dostatek místa pro umístění nádobí a některých kusů displeje. Když se nepoužívá, můžete také zatlačit do rohu, protože židle se mohou snadno zasunout pod stůl, což vám umožní využít prostor.

2. Design královského jídelního stolu:

Design královského jídelního stolu

Zde je 6místná jídelní tabulka, která vyzařuje královské vibrace v každém detailu. Kulatý design jídelního stolu je vyroben z mramorové ploché desky a dřevěných nohou, aby získal okouzlující povrch. Pro lepší pohodlí je dokonce dodáván s otočnou deskou. Esteticky navržené židle jsou potaženy lesklým koženým materiálem, který přináší staré světové kouzlo. Detaily, jako jsou prošívané vzory a složité řezby, dělají z tohoto jídelního stolu skvělý doplněk do vašeho domova.

3. Design dřevěného jídelního stolu:

Design dřevěného jídelního stolu

Podívejte se na tento 8místný obdélníkový dřevěný design jídelního stolu pro velké rodiny. Elegantní a kompaktní konstrukce sestavy umožňuje pohodlně sedět v jednom rohu místnosti, aniž by zabírala mnoho místa. Některé z jeho klíčových vlastností zahrnují jedinečný design se zkříženými nohami pro optimální využití prostoru a jednodílné opěradlo, které propůjčuje současný pocit. Povrchovou úpravu lze upravit v různých barvách dřeva tak, aby vyhovovala interiéru místnosti.

4. Design italského jídelního stolu:

Italský design jídelního stolu

Podívejte se na tuto italskou jídelní soupravu, která vypadá jako nic, co jste dosud neviděli! Luxusní konstrukce tohoto stolu z něj činí skvělý doplněk vašeho nádherného domova. Stůl má ohromující design s mramorovou deskou a spojenou kovovou základnou, která povyšuje jeho vzhled na zcela novou úroveň. Prohlášení židle jsou vyrobeny z prvotřídní tkaniny a prošívané kůže, aby zdůraznily styl. Tento úžasný kus nábytku kombinuje nezaměnitelné kouzlo a vynikající funkčnost, takže se vyplatí investovat!

5. Design skleněného jídelního stolu:

Design skleněného jídelního stolu

Pokud je vaším stylem minimalismus, pak je tento báječný skleněný jídelní stůl pro vás! Hranatý design nabízí jedinečné uspořádání nohou, které zvyšuje pevnost a vzhled stolu. Stůl z křišťálového skla je dobře připevněn k nohám a má zaoblené rohy. Tento estetický design dodává vašemu pokoji moderní charakter a dobře se mísí s téměř jakýmkoli motivem interiéru. Židle jsou vyrobeny v jednoduchém designu s použitím kožených polštářů.

6. Skládací jídelní stůl Design:

Skládací design jídelního stolu

Skládací sady jídelních stolů jsou přínosem pro obyvatele bytů a malé majitele domů. Tyto víceúčelové a univerzální stoly jsou vyrobeny z překližky a lze je úhledně složit nebo rozšířit podle potřeby. Tento skládací jídelní stůl z jedné osoby můžete rychle převést na pořádání rodinné večeře s minimálním provozem. Je dokonce dodáván se sadou 2 až 4 odpovídajících skládacích židlí, které lze nosit i v autě.

7. Design jídelního stolu z oceli:

Design jídelního stolu z oceli

Pokud hledáte jídelní stůl s nízkou údržbou, pak je ocel ve srovnání se dřevem nebo sklem velmi dobrou volbou. Lesklé kovové tělo se také snadno čistí a je robustní. Práškový lak na povrchu zajišťuje, že v důsledku změn počasí nedojde k rezivění nebo korozi. Pro větší pohodlí lze dřevěná sedadla nahradit kůží a pěnou. Tento lehký, 4místný jídelní stůl a židle je ideální pro malé domácnosti s kompaktními pokoji.

8. Sada designového jídelního stolu:

Sada designového jídelního stolu

Tento designový jídelní stůl přináší do vašeho domova exkluzivitu a jedinečnost. Masivní jídelní stůl je vyroben z teakového dřeva a leštění povrchu, které má vlastnosti odrážející světlo. 8místný jídelní stůl se židlemi je ideální pro velké domácnosti nebo otevřené kuchyně s velkým prostorem pro umístění tohoto mistrovského díla. Aby židle ladila s leskem a půvabem stolu, jsou vytvořeny k dokonalosti pomocí elegantního a uměleckého designu..

9. Design pryskyřice jídelního stolu:

Design pryskyřičného jídelního stolu

Tento krásný jídelní stůl z pryskyřice je opravdu jedinečný! Deska stolu je vybavena nádhernou epoxidovou řekou vyrobenou ze speciálních materiálů. Kombinace dřeva a chladné modré „zmrzlé řeky“ přináší místnosti přirozený vzhled a přenáší nás do klidného prostředí na venkově. Barvy a tvar řeky lze přizpůsobit podle potřeb klienta. Můžete se také rozhodnout pro plnou pryskyřičnou desku, která vypadá docela barevně, ale bohužel není odolná proti poškrábání!

10. Nástěnný skládací jídelní stůl:

Skládací jídelní stůl na zeď

Podívejte se na tento inovativní skládací jídelní stůl, který je navržen tak, aby skvěle šetřil místo ve vaší domácnosti! Nástěnný stůl vytváří další jídelní prostor pro dvě osoby, aniž by blokoval pěší zónu. Tyto stoly jsou navrženy se snadno ovladatelným mechanismem, který při skládání a roztahování vyžaduje jen malou praxi. Když stůl nepoužíváte, lze jej úhledně „zabalit“ do otvoru pro montáž na zeď, aby vypadal jako umělá dřevěná stěna.

11. Design jídelního stolu MDF:

Design jídelního stolu MDF

V porovnání s tradičním dřevem nabízí MDF nebo vlákno střední hustoty cenovou výhodu. Mnoho zákazníků dává přednost jídelním stolům z MDF pro jejich elegantní design a také cenově dostupné cenové rozpětí. Hladký povrch tohoto materiálu nabízí úhledné plátno pro malování jakýchkoli barev nebo vzorů. To není vše! MDF dřevo je odolné vůči mnoha běžným dřevožravým hmyzem. Zde je jeden takový jednoduchý jídelní stůl navržený z MDF dřeva!

12. Rustikální design jídelního stolu s boční lavicí:

Rustikální design jídelního stolu s boční lavicí

Dopřejte své jídelně rustikální nádech s tímto dřevěným jídelním stolem ve stylu statku. Sada obsahuje středně velký stůl se 2 židlemi a boční lavicí. Přestože se jedná o základní model, jiné špičkové varianty používají plyšové polštáře, mramorové lavice a luxusní čalounění, které dodávají elegantní vzhled. Multifunkční lavičku lze použít jako příležitostné posezení, které dohání některé konverzace.

13. Design jídelního stolu v současném stylu:

Design jídelního stolu v současném stylu

Tento jednoduchý a vynikající jídelní stůl má moderní vzhled ve výběru materiálů a použitém designu. Modernistická doba inspiruje mramorový stůl na kovovém středovém stojanu. Židle jsou navrženy tak, aby odpovídaly tématu pomocí kovových a plyšových tkanin, které vypadají stylově a nabízejí pohodlné sezení! Kombinace bílé, zlaté a černé z něj činí neodolatelný doplněk vašeho domova!

14. Sada plastového jídelního stolu:

Sada plastového jídelního stolu

Tato skromná plastová jídelní souprava funguje dobře jako venkovní zahradní nábytek. Plast je nejen odolný materiál, ale také lehký a odolný vůči povětrnostním vlivům. Chcete -li, aby byl váš nábytek dlouhý, vyberte tvarovaný plast, který je navržen tak, aby zvládal velké hmotnosti. Relativně nízká cena tohoto materiálu z něj také činí oblíbenou alternativu k tradičnímu dřevu nebo kovu. Na obrázku je mnoho poutavých modelek, jako je tato show černé krásy!

15. Design luxusního jídelního stolu:

Luxusní design jídelního stolu

Tento nádherný jídelní stůl okamžitě promění vaši jídelnu v ultra-elegantní prostor. Čtyřmístný jídelní stůl je vybaven luxusním mramorovým stolem s kovovým stojanem. Židle jsou vyrobeny z plyšových polštářů a sametového čalounění, které dodávají regulérní vibrace. V závislosti na architektuře místnosti může být tento model přizpůsoben jako oválný nebo čtvercový design jídelního stolu s použitím různých odstínů mramoru nebo žuly!

To jsou jedny z nejlepších návrhů jídelních stolů na trhu, na které si dát pozor! Tyto modely můžete použít jako referenci a nechat si je vyrobit na míru podle vašich individuálních potřeb a vkusu. Která se vám tedy nejvíce líbí a proč?