Krása

Nejlepší letní vůně, které se hodí ke každé příležitosti

vůně-léto-aroma-2014-nejlepší-seznam

V létě naše aktivity vrcholí – jedeme na dovolenou, spěcháme na pláž, setkáváme se s přáteli, účastníme se svateb nebo jiných akcí nebo jednoduše uspořádáme grilování na dvorku. A stejně jako u oblečení, určitá vůně se nehodí pro každou příležitost. Měli bychom pečlivě vybírat oblečení, stejně jako parfém nebo toaletní vodu, abychom se cítili pohodlně a ne všude nepříjemně.

Nejlepší letní vůně pro každou příležitost

léto-parfém-nejlepší-výběr-nápad-BBQ-lgn

Které jsou nejlepší Letní vůně pro rok 2014? Není volba parfému otázkou vkusu, která závisí na osobních potřebách, náladě a specifikách pokožky. Guruové v parfémovém průmyslu rozhodně vědí, jaká kritéria by dobrá a celosvětově oblíbená vůně měla splňovat, aby získala popularitu na trhu a etablovala se jako silná značka. Při hodnocení odborníků tedy spadají specifické vůně, které nemusí potěšit všechny, ale většinu konzumentů vůní.

Výběr nejlepších letních vůní

parfém tata-harper-office-green-bottle

Tata Harper je ekologická kosmetická společnost, která nemá místo pro syntetiku a chemikálie. Používá pouze netoxické přísady, které neruší a zklidňují pokožku. Zelené produkty navrhuje a připravuje průmyslový tým společně s odborníky Tata.

Kolekce Toma Forda je určena pro ženy i muže zároveň 

top-ford-neroli-portofino-letní-parfém

Tom Ford je americký módní návrhář a filmový režisér. Pracoval s Gucci, než vytvořil vlastní sérii Toma Forda a natočil film A Single Man.

 Dobrá matka země

svatba dobrá země vůně nejlepší

Tento parfém je inspirován Charlie Chaplinem, který říká: „Dobrá země je bohatá a může pro nás získat všechno“ – z filmu Velký diktátor, 1942.

 Parfémová sada od Novy 

parfém-sada-cestování-značka-piknik-léto

 Vůně Novy

nova-brand-midnight-walk-the-best-vonné látky

 L’Occitaneův návrh

loccitane-francouzsko-plachtění-modrá-parfém

 Parfémový olej od Le Labo

jasmín-17-al-fresco-nejlepší-vůně-léto

 Eau Moheli pro ženy a muže 

eau-moheli-best-parfémy-letní-festival

 Make Parfume not War 

nejlepší vůně-trh-farmářský trh

Bílá semiš od Toma Forda

tom-ford-white-semiš-vůně-parfém-léto