Krása

Krátké účesy pro ženy – obrázky a nápady 2015/2016

krátké účesy pro ženy sidecut myšlenka ofina červená barva vlasů

Většina žen miluje své dlouhé vlasy. Krátký sestřih ale úžasně zvýrazní tvar obličeje a je velmi rozmanitý. Ukážeme vám 27 Krátké účesy pro ženy, které se snadno udržují a zároveň dobře vypadají. Ať už je to trendový pony účes nebo spíše kudrnaté vlasy, ať už v přírodní barvě jako čokoládově hnědá nebo třeba s prameny v modré nebo růžové barvě.

Krátké účesy pro ženy – výběr správného účesu podle obličeje a vlasů

krátké účesy pro ženy bob ležérní ofina nápad blond vlasy

Rozhodně stojí za to vybrat si pár nápadů předem a poté se zeptat konkrétně stylisty. Není pravda, že neexistují žádné odpovídající Krátké účesy pro ženy s kulatým obličejem – přesně naopak – ženy s jemnými vlasy se mohou rozhodnout pro ležérní účes se světlými vlnami nebo několika vrstvami. Především je důležité, aby se vlasy daly snadno upravovat a aby se o účes snadno pečovalo. Krátké účesy pro ženy s oválnými tvářemi jsou praktické, ale bob vždy nejlépe zdůrazňuje tvar obličeje.

Krátké účesy pro ženy – bob z rovných vlasů

krátké účesy pro ženy rovné vlasy bob ofina

Vhodné krátké účesy pro dámy s dlouhým obličejem jsou všechny, které vytvářejí objem a všechny účesy s ofinou. To zjemňuje kontury obličeje a zdůrazňuje krk. Podlouhlý obličej je obzvláště vhodný pro drzé krátké účesy s dlouhými třesky, které končí kolem ušního boltce.

Prameny mohou jemně zdůraznit účes nebo lépe zvýraznit obličej. Obzvláště populární jsou krátké účesy s růžovými nebo modrými akcenty. A pokud nechcete vyniknout s tak výraznou barvou, můžete se místo toho rozhodnout pro trendovou kombinaci čokoládově hnědé a červené. Blond vlasy jsou také krásné a velmi snadné se o ně starat.

Drsné krátké účesy pro ženy inspirované hollywoodskými hvězdami

Drsné krátké účesy pro ženy inspirované hollywoodskými hvězdami

Curling krátké vlasy – vytvořte si vlastní účesy s kudrlinami pro krátké účesy

Živý krátký účes

krátké účesy pro ženy skvělý nápad moderní blond make -up modrý

Krátké vlasy jsou všechno, jen ne nudné, a stejně jako jiné délky vlasů mohou být upraveny různě. Například pomocí laku na vlasy můžete upravit ofinu směrem nahoru a napodobit skvělou, čímž vytvoříte peppy a ležérní vzhled..

Roztomilý krátký účes

krátké účesy pro ženy roztomilý vzhled kudrlinky ofina bruneta

Mírně delší vlasy vypadají obzvláště roztomilé a ženské s pěknými vlnami. Tento účes je vhodný pro každou příležitost, ať už v každodenním životě, v práci nebo pro konkrétní příležitost. S šikmými ofinou můžete dokonce podtrhnout dívčí vzhled.

Účesy střih vlasů nápady červená barva

Zde je skvělý příklad funky nápadu s různými odstíny červené. Oblast pony je o něco tmavší než oblasti zad. Pro styling byly tyto oblasti učesány dopředu a zafixovány, čímž vznikl zajímavý ombre vzhled.

Krátký nápad na účes – pročesejte si vlasy dopředu

originální obrázky s blond ofinou

Tyto krátké vlasy byly upraveny podobným způsobem. Rozchod je na temeni hlavy a vlasy jsou rozmístěny rovnoměrně ve všech směrech. Vlasy česané směrem k obličeji by neměly být delší než ofina. Jak vidíte, zajímavý vzhled je možný také s krátkým účesem.

Barevné prameny ve vlasech

Dámy obrázky modré prameny obličej oválný

Modré barvy vlasů se používají k přidání pep tento vzhled, ale pouze zvýraznit určitou oblast, a to ten kolem boční dělení. Je to trendový sidecut, který je také velmi účinný pro ženy a především se snadno udržuje.

Kudrnaté vlasy zvýrazňují obličej, poník jim dodává dobrou strukturu

Ženy vlní hnědé odstíny barvy vlasů

Ve své klasické verzi je bob asi po bradu. Vyčaruje ve vlasech objem a je vhodný pro každý typ vlasů. Často ho zdobí rovná nebo šikmá ofina. S jemnými vlasy si kroky úžasně přijdou na své.

Zrzavé vlasy s kudrlinami

Vlny vlasů čelí obrázkům s dlouhými účesy

Prostřední přepážka předefinuje rozepnutý bob a dokonale zvýrazní lícní kosti. S krátkými účesy s tím raději opatrně. Středové dělení také dává obličeji jasnost a symetrii.

Krátké účesy s růžovými prameny a oholenou boční částí

růžové prameny boční oholil nápady designu

Na bílo-blond nebo alespoň světle blond vlasech si růžová opravdu přijde na své. Pastelově růžové vlasy skvěle ladí se světlejšími typy pleti, ale jsou také perfektním trendem na léto. Se střední blond můžete získat pěkné růžové zlato. Tmavě hnědé vlasy jsou bohužel příliš růžové. Pokud se přesto chcete připojit k pastelovému trendu, musíte si vlasy odbarvit předem.

Krátké účesy s boční ofinou – účes je pro ženy s tenkými vlasy

tenké vlasy krátké účesy boční ofina

Temný přístup se světlými blond délkami a špičkami s sebou přináší skvělý letní pocit. Tento ležérní krátký účes je vhodný i pro jemné vlasy. Dlouhá, šikmo střižená ofina dokonale zakrývá vysoké čelo. Uchopte prameny rukama co nejméně, jinak se ofina dostane z formy.

Bob po bradu s rovnou ofinou

Bob účes s ofinou, krátké účesy

Rovná ofina bude slušet každé délce vlasů, ale ne každému tvaru obličeje. Z toho mohou těžit zejména dlouhé a hranaté tváře. S rovnými vlasy si také přijde na své.

Fialové odlesky na platinových blond vlasech

nápady na účesy ve fialové barvě ofiny

Ať už s prameny, křídou na vlasy nebo sponkami – platinová blond a růžová k sobě skvěle ladí. Barevné melíry vnesou do vlasů pohyb a dodají vám dobrou náladu! Tento krátký účes prospívá kontrastům. Kadeřník si nejen pohrával s barvami, ale také s různými délkami a liniemi. Skutečným poutačem očí je v tomto případě stále delší pramen vlasů, který téměř dosáhne na bradu. Vlasy na krku jsou krátce oholeny.

Mladistvý střih Garçon

Účes větší objem blond čokoládově hnědá

Drzý střih ve stylu Garcon bude letos k dispozici v delší variantě s ženským nádechem. Tento krátký sestřih vypadá obzvlášť dobře u žen s hustými, rovnými vlasy. Ofina spadne těsně pod obočí a může být mírně roztřepená. Všímejte si také tvaru obličeje. Tento výstižný střih je vhodný zejména pro malé tváře.

blond vlasy, dámy, podzimní trendy

Pixie pixie s krátkými stranami a mírně delšími špičatými stylovými horními vlasy je obzvláště atraktivní a snadno se stará. Pomocí gelu nebo pěny vytvoříte špičatý, ostrý účes za několik minut. Zaměřte se na rohy, které rámují váš obličej. Tento účes vypadá ještě atraktivněji s intenzivní barvou vlasů. Barevné zvýraznění na špičkách určitě způsobí rozruch.

Krátké účesy s ofinou – tento střih perfektně rámuje hranatou tvář

Krátké účesy boční ofina vlasy prameny oválný obličej

Díky světelným vlnám vypadá obličej mladě a svěže

krátké vlasy ostříhané na blond

Myšlenka na tvář ve tvaru srdce

Vlasy krátké ofiny střih oválný obličej tenké vlasy

Krátké účesy pro dámy s dlouhým obličejem

Účesové nápady zobrazují blonďaté prameny

Skvělý poutač pozornosti v červené barvě se zvláštní přitažlivostí

Čokoládově hnědá červená ofina zbarvení obličeje zdůrazní

třásněný bob s dlouhými rovnými ofinou

trendy nápady na tvar obličeje

Jahodová blond a zlatá blond

růžové prameny několik vrstev moderní

Účes Bob s vlnami – účes vypadá ležérně a snadno se o něj stará 

Vlny kroutí hnědý tmavý kulatý obličej