Krása

Korejská péče o obličej: 10 kroků k dokonalé a dokonalé pleti!

Zdravá, zářivá a dokonalá pleť – to je snad sen každé ženy. Ale přiznejme si to – pokud jde o naši kosmetickou rutinu, často býváme líní. Stačí večer rychle odlíčit a poté nanést krém – zní vám to povědomě? Korejské ženy jsou známé po celém světě pro svou dokonale a mladě vypadající pleť a rozsáhlá péče o pleť byla vždy důležitou součástí korejské kultury. Jak vypadá korejská péče o obličej a čím je tak výjimečná? Jaké produkty budete potřebovat? V následujícím textu odhalíme, co přesně se za korejskou krásou skrývá a 10 nejdůležitějších kroků, které byste měli do své kosmetické rutiny začlenit.

Korejská péče o obličej 10 kroků rutina péče o pleť

„Méně make -upu, více péče o pleť“ – to je motto korejských žen, jejichž péče o obličej se skládá z 10 kroků ráno a večer. Zpočátku to zní příliš časově náročné, ale není – celý rituál ve skutečnosti trvá méně než 15 minut a rozhodně stojí za to si tento čas vzít! Od esencí po masky – korejské kosmetické výrobky používají přírodní ingredience a jsou téměř vždy veganské a bez krutosti. Přestože většina značek není v Německu k dispozici, není důvod si zoufat! Protože to se webům líbí Ano, styl na pomoc, kteří nám nabízejí širokou škálu různých korejských výrobců a produktů.

Korejská péče o obličej – odstraňte make -up a vyčistěte si obličej

Korejské kroky péče o obličej Odstraňte tipy pro líčení

Mělo by účinně čistit pokožku první krok být v každé kosmetické rutině. Korejská péče o obličej probíhá vždy ve dvou fázích, takzvané dvojité čištění. Nejprve se make-up odstraní čisticím olejem. Čisticí oleje navíc z pokožky odstraní nečistoty a kožní maz a dodají jí vlhkost. Po smytí oleje se obličej znovu vyčistí čisticím přípravkem na bázi vody. Tento krok zajišťuje odstranění všech zbytků. Je důležité, aby produkt odpovídal vašemu typu pokožky. Pokud máte suchou pokožku, je lepší použít krém a pokud je vaše pokožka mastnější, měli byste použít gel nebo pěnu.

Peeling a toner pro zářivou pokožku

Korejská péče o obličej 10 kroků Rutinní maska ​​na obličej Jak často

Třetím krokem korejské péče o obličej je exfoliace pokožky a měla by být používána maximálně dvakrát týdně, v závislosti na typu pokožky. Pokud je vaše pokožka příliš citlivá nebo suchá, můžete tento krok přeskočit. Pleťový peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky a zajišťuje zářivou pleť. Aby se obnovilo pH pokožky a připravila se tvář na další kroky péče, je dalším krokem a toner aplikovaný. Na rozdíl od západních produktů jsou korejské tonery mnohem jemnější a jemnější a poskytují pokožce dostatek vlhkosti.

Tajemství korejské krásy – esence a séra

Zimní tipy pro péči o pleť Korejská péče o obličej 10 kroků

Esence byly vždy nejdůležitější součástí korejské kosmetické rutiny a srdcem korejské péče o obličej. Hybrid toneru a hydratačního séra urychlují obnovu kožních buněk. Obvykle obsahují vyšší dávku kyseliny hyaluronové, glycerin pro pokožku a další přírodní extrakty, které zajišťují hladkou a zářivou pleť. Jemně vmasírujte esenci do pokožky zdola nahoru, dokud se zcela nevstřebá. A další krok se zcela soustředí na vaše osobní potřeby.

Použijte a Sérum nebo posilovač úspěšně řešit problémy, jako jsou tmavé skvrny, vrásky a kazy. Poskytují extra vlhkost a skládají se z více koncentrovaných složek než z esence. Použijte jeden dvakrát týdně Listová maska, rozmazlovat vaši pokožku a poskytnout jí výživné pečující přísady. Pleťové masky jsou nyní v této zemi také velmi oblíbené a jsou k dispozici v mnoha variantách. Nechte masku působit 15 minut a zbytky jemně vmasírujte do pokožky – váš obličej bude okamžitě mnohem jemnější a hladší.

Korejská péče o obličej: Péče o oči nesmí být opomíjena

jak často peeling používejte korejské tipy pro péči o obličej

Věděli jste, že kůže kolem očí má méně žláz a je nejcitlivější? Naše oči rozhodují, zda vypadáme zdravě, unaveně nebo ve stresu, a proto byste měli Oční krém nezapomeňte ji zahrnout do své rutiny krásy. Pravidelné používání redukuje stávající vrásky a může zabránit vzniku nových. Zvlhčovač je důležitý pro udržení pokožky hydratované a zdravé. Působí také jako bariéra pro obsazení všech produktů, které jste již použili. Rozhodněte se pro jeden Zvlhčovač, který odpovídá vašemu typu pleti. Pokud máte mastnou pleť, zvolte gelový vzorec a pokud je vaše pokožka suchá, zkuste bohatší krémy. Ochrana před sluncem je Korejským tajemstvím bezchybné pleti a je používáno denně po celý rok. Důvodem je to, že i když je obloha zatažená a v zimě je obličej vystaven škodlivým slunečním paprskům. Jak víte, slunce je hlavní příčinou vrásek a tmavých pigmentových skvrn. A koneckonců tomu se chceme vyhnout, že??

Listové masky pro pokyny pro péči o korejskou pleť pro suchou pokožku