Krása

Krása

Jak vypadat mladší? – Užitečné rady zlepší vaše sebevědomí

vypadat mladší černobílá paleta tří žen

Vypadat mladší je něco, co chtějí všechny ženy. Ukázalo se, že je to něco docela přirozeného a normálního. Samozřejmě byste to neměli s prostředky přehánět, jinak dosáhnete opačného efektu. Každá žena jakéhokoli věku může vypadat krásně a přitažlivě, pouze pokud zná některá důležitá pravidla.

Vypadat mladší – užitečné rady

tipy blond krásné pohodlné na otevřeném moři

Zde je pár tipů, jak můžete vypadat mladší umět. Pokud je budete následovat, budete se znovu cítit pohodlně a přitažlivě. Jsem si jistý, že si každý den pokládáte stejnou otázku znovu a znovu – co bych si teď měl obléknout, abych dosáhl mladistvějšího vzhledu? Nebojte se, pomůžeme vám. Nesnažte se skrývat určité fyzické vady oblečením volného oblečení. To poškodí pouze celý outfit. Místo toho zdůrazněte obrysy částí těla, které si myslíte, že jsou krásné. Vyhněte se skládaným kalhotám, vyšly z módy a vypadáte starší. Místo toho jsou úzké džíny dokonalým kouskem oblečení pro vás a vaše sebevědomí. Díky nim bude váš žaludek plošší a budete vypadat vyšší a štíhlejší.

Vypadat mladší – jakým důvodům se vyhnout??

vypadat mladší krásné kontury zdůrazňují tělo atraktivně

Ukažte světu, jak krásné jsou vaše paže. Pokud si pak myslíte, že je to lepší, vyhněte se topům nebo halenkám bez rukávů. Na druhou stranu vybírejte trendy halenku s širokými rukávy až po lokty. To zvýrazní krásu zápěstí a v důsledku toho se stanete elegantnějšími a elegantnějšími vypadat mladší. Ukažte trochu ze svých ramen a dejte svému vzhledu skvělý a mladistvý vzhled. Schluter stárne pomaleji ve srovnání s ostatními částmi těla. Brzy tedy přitáhnete pozornost a pohled mužů. Špičatý dekolt nebo podmořský výstřih jsou perfektní, jsou také trendy a aktuální. Neváhejte se řídit našimi návrhy a brzy si tohoto efektu budete moci všimnout sami.

show rameno žena elegantní dlouhé černé šaty

upnuté džíny vypadají lépe štíhlejší vyšší postava

vypadat mladší šaty vhodně módní trendy široké kalhoty

rukávy k loktům široké nebo pevně červené

vypadat mladší žena krásná blond střední věk

různý věk černá krémová červená aktuální kombinace

Read more
Krása

Vše o operaci nosu – kroky rhinoplastiky

 krásná žena-profil-tvář-úsměv

Rhinoplastika je jednou z nejčastěji používaných a choulostivých operací v oblasti plastické chirurgie. Musí splňovat estetická kritéria, aniž by omezovala funkci nosu.

Výsledky a Operace nosu závisí nejen na dovednosti chirurga, ale také na použité chirurgické technice, stupni změny a schopnosti kůže přizpůsobit se novému tvaru.

V jakém věku se provádí operace nosu??

fotografie po rhinoplastice se čtyřmi tvářemi

Pro jednoho Operace nosu mělo by vám být 16 let nebo více. To je toho času dost. Je však vhodné počkat, až bude pacientovi 18 až 20 let, protože puberta postupuje různě a trvá různě dlouho.

Na druhé straně je rhinoplastika také vhodná, pokud je to nutné, jako součást omlazujícího zvedání až na 65 až 70 let.

Různé oblasti nosu, kde lze provést operaci nosu:

operace nosu-žena-nos-operace

 • Nosní můstek

  Problémem zde může být zmenšující se hrbol, příliš široká kost, která má být tenčí, nebo pokud je příliš plochá, může být vložen implantát, který vytváří tenký, jemný profil.

 • Na špičku nosu si můžete dát a Operace nosu nechte jej provést, pokud je tvarován směrem dolů.

  Špičku nosu lze zvednout. Pokud je příliš dlouhý, bude zkrácen. Mírně vážnějším chirurgickým zákrokem je odstranění (odříznutí) části špičky, poté přetvoření a opětovné připojení špičky. Změnu tvaru příliš široké nebo hranaté špičky lze provést bez ovlivnění zbytku nosu.

 • Nozdry

  Nosní dírky se přetvoří, pokud jsou příliš široké, příliš blízko u sebe nebo příliš hrubé. Mohou být změněny malou operací, kde končí nosní dírky a začínají tváře.

 • Nosní přepážka

  Křivá nosní přepážka může ztěžovat dýchání. Pokud máte a Operace nosu celý vzhled nosu se změní, a proto se chirurg musí ujistit, že nakonec sedí na obličej. Konzultace s odborníkem na ucho, nos a krk je nutná předem kvůli možným problémům, jako je ucpaný nos, alergická rýma a zánět vedlejších nosních dutin.

Různé chirurgické techniky pro operaci nosu

Operace nosu chirurgem rhinoplastika

Interní: Při interní chirurgické technice chirurg provede řez uvnitř nosu. Používá se k přetvoření hrbu, tkáně v nosní přepážce nebo k malé operaci na špičce nosu.

Exteriér: Tato technika pro Operace nosu se používá nejčastěji, zejména v USA. Vybírá se hlavně pro přetváření špičky nosu. Zde musí chirurg odvést velmi přesnou práci, aby poté nebyly vidět žádné znatelné jizvy.

V předběžné diskusi s lékařem vám musí vysvětlit výhody a nevýhody těchto dvou technik a s vaším souhlasem vybrat jednu ze dvou.

Anestézie

profil žena rhinoplastika krása obličej

Rhinoplastika se nejčastěji provádí v celkové anestezii. Existují ale i lékaři, kteří dávají přednost kombinaci lokální anestézie a používání neuroleptik. Neuroleptika jsou léky, které navozují hluboký duševní klid.

Operace nosu trvá jednu až dvě hodiny, v závislosti na složitosti změny. Místní anestezie obvykle postačuje pro malé změny na špičce nosu.

Po operaci nosu

profil-žena-nos-chirurgie-plast

Pobyt po operaci obvykle trvá jeden až dva dny. Když se pacient probere z narkózy, má v nosních dírkách tampony, které jsou odstraněny po 48 hodinách. Stal se a Operace nosu prováděné na nosní přepážce, jsou nahrazeny malými silikonovými destičkami. Ty se odstraňují společně se sádrovou dlahou osmý den.

Když se koriguje nosní můstek, pacient má obvykle modřiny kolem očí, které začnou ustupovat asi po deseti dnech.

Po operaci nosu zůstávají jizvy?

rhinoplastika-chirurgie-profil-žena-op

Při vnitřní rhinoplastice nejsou vidět žádné jizvy a vlákna se znovu vstřebávají. Opravy nosních dírek mohou zanechat mírné, téměř nepostřehnutelné jizvy v oblasti mezi nosními dírkami a tvářemi.

Externí rhinoplastika zahrnuje provedení malého řezu asi 3 mm pod nosem, tj. Mezi nosními dírkami. Jizva, která tím vznikne, zmizí rok po zákroku.

Konečný výsledek bude 12 až 24 měsíců poté Operace nosu jasně, protože různé struktury nosu se během tohoto období přizpůsobují. Navzdory tomu dostane pacient po šestém měsíci skutečnou prezentaci.

Špička nosu je oblast na nose, která se nejpomaleji zotavuje. To platí zejména pro vnější rhinoplastiku. Můstek nosu se zase zotaví za pouhé 2 až 3 měsíce.

Po odstranění obvazu musí být pacient velmi opatrný a vyhnout se všem možným rizikům nárazu nebo hrubého kontaktu s nosem.

Read more
Krása

Cristiano Ronaldo inzeruje podivný vynález

Fitness-for-the-Face-Ronaldo

Cristiano Ronaldo inzeruje zvláštní a ozdobené fitness zařízení pro obličej. Když chce obchodní společnost představit nový produkt na trhu, snaží se získat slavné celebrity nebo hvězdy jako reklamní ikony po vašem boku.

Cristiano Ronaldo a zařízení PAO

Pao-fitness-stroj-pro-tvář-černý design

MTG, japonská značka pro zdraví a wellness produkty Cristiano Ronaldo, představit jedinečný vynález pro obličej a jeho fitness provedení. Z PAO Zařízení na posilování obličeje vám umožní zakousnout se do zařízení zuby. Fotografie mají všechna práva od MTG a jsou velkoryse poskytovány v médiích.

Cristiano Ronaldo a jeho názor

Japonský fitness stroj pro ženu

Cristiano Ronaldo sděluje médiím, že během jeho tréninků je jedinou částí těla, kterou netrénuje, obličej, nebo spíše svaly obličeje. PAO masíruje a trénuje jednotlivé obličejové svaly po dobu 30 sekund tím, že koutky úst vypadají jako širší úsměv na obou stranách, a proto je vnímána jako zkrášlovací terapie. Tato technologie nabízí vibrační pocit ve směru nahoru a dolů a zachycuje řadu švihů při 43 stupních.

Různé designy

Vynález zařízení pro fitness obličeje

Nácvik nasazení

Fitness zařízení-tvář-japonský-vynález

Zde je také video s Cristianem Ronaldem

Read more
Krása

Nejlepší tělové tonery od hlavy až k patě pro fit tělo

Body Toners -beach-sea-summer-sand-palm-umbrella-sun

Nová vlna letní kosmetiky je již na trhu a jako slunce, vzduch a moře přizpůsobí každý centimetr vašeho těla. Užijte si nové produkty, které jsou navrženy pro každý typ pleti a ztělesňují inovativní kosmetické technologie.

V létě padnou od hlavy až k patě – nové tělové tonery jako pleťová mléka, oleje a séra

Body Toners -body-tonery-péče o tělo-pláž-moře-dovolená

Kosmetické trendy stále více směřují k ekologickým výrobkům a řešením šetrným k pokožce Tělové tonery, které nejen zachovávají rovnováhu a tón pokožky, ale také ji stabilizují.

Tělové tonery od hlavy až k patě – tělové sérum Cougar Skin s nulovou gravitací

Body Toners -elle-cosmetics-COUGAR-SKIN-pack-skin

Nejlepší pro – hyperpigmentovanou pokožku

Jak to funguje – extrakt z retinolu a kořene jamu se pomalu uvolňuje do pokožky a stimuluje produkci kolagenu a elastinu

Dermadoktor Brazilian Bobshell Skin

tělové tonery-fialové-DermaDoctor-brazilské-krémové

Nejlepší pro – nerovnou pokožku

Jak to funguje – brazilský ženšenový extrakt hojí nedokonalosti a safírový komplex je kazí

Tělový štíhlý olej Lierac

body-cosmetics-elle-recommended-idea-pack

Nejlepší pro – nohy

Jak to funguje – extrakt ze semen pepře stimuluje mikrocirkulaci a čtyři rostlinné extrakty zabraňují zadržování vody

Posilující tělové mléko Tata Harper

stimulační-tělové mléko-zelená-tata-harper

Nejlepší pro – tenkou kůži

Jak to funguje – regeneruje kožní buňky a stabilizuje pokožku

Mio Získejte pasový skluzový tvarovač těla

body-lotion-Get-Waisted-bottle-pack

Nejlepší pro – břicho

Jak to funguje – extrakt z mořských řas a řas stimuluje oběh, zjemňuje nadýmání, brání budoucímu ukládání tuků.

Elixír na posílení poprsí a krku Orico Full Cup

tělo-toner-orico-krk-prsa-láhev

Tato značka Tělové tonery je dobrý na krk a hrudník

Jak to funguje – guggulský extrakt zaokrouhluje zubaté linie zvýšením ukládání lipidů

Perricone studené plazmové tělo

bottle-body-cosmetics-Cold-Plasma-Body

Nejlepší pro – paže a dekolt

Jak to funguje – Velká dávka kofeinu zpevňuje cévy tím, že udržuje hydratační hyialuronát sodný zvlhčující pokožku

Skin Ceuticals Body Retxturing Treatment

body-SkinCeuticals-Body-cosmetics-medical

Nejlepší pro – drsnou, matnou pokožku

Jak to funguje – močovina odstraňuje hrubá místa, zatímco niacinamid zabraňuje podráždění a kyselina hyaluronová stimuluje vnitřní vlhkost.

Read more
Krása

Nejlepší letní vůně, které se hodí ke každé příležitosti

vůně-léto-aroma-2014-nejlepší-seznam

V létě naše aktivity vrcholí – jedeme na dovolenou, spěcháme na pláž, setkáváme se s přáteli, účastníme se svateb nebo jiných akcí nebo jednoduše uspořádáme grilování na dvorku. A stejně jako u oblečení, určitá vůně se nehodí pro každou příležitost. Měli bychom pečlivě vybírat oblečení, stejně jako parfém nebo toaletní vodu, abychom se cítili pohodlně a ne všude nepříjemně.

Nejlepší letní vůně pro každou příležitost

léto-parfém-nejlepší-výběr-nápad-BBQ-lgn

Které jsou nejlepší Letní vůně pro rok 2014? Není volba parfému otázkou vkusu, která závisí na osobních potřebách, náladě a specifikách pokožky. Guruové v parfémovém průmyslu rozhodně vědí, jaká kritéria by dobrá a celosvětově oblíbená vůně měla splňovat, aby získala popularitu na trhu a etablovala se jako silná značka. Při hodnocení odborníků tedy spadají specifické vůně, které nemusí potěšit všechny, ale většinu konzumentů vůní.

Výběr nejlepších letních vůní

parfém tata-harper-office-green-bottle

Tata Harper je ekologická kosmetická společnost, která nemá místo pro syntetiku a chemikálie. Používá pouze netoxické přísady, které neruší a zklidňují pokožku. Zelené produkty navrhuje a připravuje průmyslový tým společně s odborníky Tata.

Kolekce Toma Forda je určena pro ženy i muže zároveň 

top-ford-neroli-portofino-letní-parfém

Tom Ford je americký módní návrhář a filmový režisér. Pracoval s Gucci, než vytvořil vlastní sérii Toma Forda a natočil film A Single Man.

 Dobrá matka země

svatba dobrá země vůně nejlepší

Tento parfém je inspirován Charlie Chaplinem, který říká: „Dobrá země je bohatá a může pro nás získat všechno“ – z filmu Velký diktátor, 1942.

 Parfémová sada od Novy 

parfém-sada-cestování-značka-piknik-léto

 Vůně Novy

nova-brand-midnight-walk-the-best-vonné látky

 L’Occitaneův návrh

loccitane-francouzsko-plachtění-modrá-parfém

 Parfémový olej od Le Labo

jasmín-17-al-fresco-nejlepší-vůně-léto

 Eau Moheli pro ženy a muže 

eau-moheli-best-parfémy-letní-festival

 Make Parfume not War 

nejlepší vůně-trh-farmářský trh

Bílá semiš od Toma Forda

tom-ford-white-semiš-vůně-parfém-léto

Read more
Krása

Vytvořte si design nehtů sami – zajímavý lak na nehty s mramorovým efektem

Vytvořte si design nehtů sami, designový lak na nehty s mramorovým efektem si udělejte sami

Znáte trendy doma sami Vytvořte si design nehtů sami mohl? Ukážeme vám velmi zajímavý a inovativní nápad na vaše nehty, který by totálně překvapil vaše přátele a známé. Protože to je ta mramorová manikúra.

Vytvořte si nehtový design sami bez vody

mramorový efekt na nehty nápady nápady pro tekoucí barvy

Ale teď vám ukážeme, jak to udělat Vytvořte si design nehtů sami umět.

Namalujte se bíle. Předtím byste si měli připravit alespoň 2 různé laky na nehty. Naplňte sklenici vodou. Naneste malé množství barev do vody. Barvy můžete míchat pomocí párátka. Namočte konečky prstů do vody. Poté přebytečný lak otřete vatovým tamponem.

Mix různých barev na nehty

Voda a různé barvy mramoru na lak na nehty způsob, jak vytvořit návod

Lak na nehty s mramorovým efektem 

Imitace nehtů-barvy-nápady-trendy vzory

Takto to funguje krok za krokem

Imitace designu laku na nehty do mramoru s efektem kapky vody

konečky prstů ve vodě s pokyny pro namáčení laku, mramorové efekty

design nehtů k napodobení nápadů-přebytečné barvy

styl nehtového designu-mramorový efekt-smaragdově zelené nehty

Existují také jednodušší způsoby, jak tento styl udělat bez vody a pásky.

Pomocí štětců udělejte na lakovaných nehtech body poté, co jste si vzali igelitový sáček, a přitiskněte jej na nehty, když barva ještě nezaschla.

nápady na design laku na nehty moderní efekty s vodou

nápady na imitaci laku na mramorový lak-jehlový lak

Read more
Krása

Malování nehtů – profesionální tipy pro francouzskou manikúru

Shellac_French_Manikúra s květem

Manikúra je vizitkou každé ženy. Citlivé a lámavé nehty potřebují naši pozornost a péči každý den. Někdy jim ale zapomeneme dát konec poplatku a výsledek pak není tak uspokojivý. Níže uvedené tipy rozšíří vaše znalosti a dovednosti v oblasti krásy nehtů.

Nechte se hýčkat: lakujte a pečujte o své nehty

malování nehtů-ruce-příprava

 1. Jak často byste si měli dělat manikúru? Stačí jednou týdně, aby byla v perfektním stavu. Pokud nehty příliš pilujete nebo použijete velké množství acetonu, stanou se křehkými.
 2. Jak se můžete vyhnout žloutnutí nehtů? Existují dva osvědčené recepty: 1. Lžíci peroxidu vodíku rozpusťte ve sklenici vlažné vody a několik minut namočte prsty.

Kúra pomůže vašim nehtům

beauty-tub-nail-preparation-květiny

2. Nakrájejte citron na polovinu a masírujte s ním nehty.

Malování nehtů: jak to udělat profesionálně?

malování nehtů-francouzský styl-s-pruhy

Pro začátek namočte malý kousek vaty do odlakovače a odstraňte veškeré zbytky starého laku na nehty, i když je to jasné. Upravte také rohy.

Pokud používáte akrylový lak na nehty a chcete na něj nanést francouzskou manikúru, používejte pouze speciální odlakovač a nenamáčejte si nehty příliš dlouho.

Odstranění Shellacku zabere více času

barevné kolekce francouzské manikúry

Vezměte prosím na vědomí, že odstraňovač acetonu může vysušit a poškodit nehty, takže je lepší zvolit konzistenci bez acetonu.

Rozpoznejte vysoce kvalitní lak na nehty

lak na nehty-kartáč-barva-délka-vlasy

Dobrý lak na nehty lze pravidelně nanášet na nehtovou destičku, rychle schne a vydrží nejméně 5 dní. Kartáč by neměl být příliš měkký a vlasy by měly mít různé délky.

 

Malování nehtů doma

hudba-poznámky-bílá-černá-francouzská manikúra

Malovat nehty V následujícím důsledku: nejprve naneste čirý lak, abyste se vyhnuli účinkům nebezpečných barviv jiných laků na nehty. Malování začíná od středu nehtu. Poté naneste první vrstvu barevného laku. Druhý nátěr je nezbytný, zvláště pokud je lak na nehty světlý. Požadovaného lesku je dosaženo vrchním lakem.

Klasická francouzská manikúra

klasické francouzské manikúra styling ruce

Francouzští vizážisté doporučují, abyste po koupeli nebo sprše nepoužívali žádné Malovat nehty, protože nehty jsou stále měkké a lak na nich nemůže dobře držet. Není vhodné prát prádlo nebo nádobí 5 hodin po malování.

Efektivní decoupage nehtů

květinové samolepky pro francouzskou manikúru

Dobře udržované nehty jsou dobrým předpokladem pro francouzskou manikúru

manikúra-jak na to-francouzský styl

cool-francouzsky-lak na nehty-manikúra-se-šperky

francouzská manikúra s třpytkami-bílá

francouzská manikúra-květiny-červeno-bílé

třpytivá-světlá-francouzská manikúra

vícebarevná-francouzská-manikúra-pestrá

červeno-černá-se-šperky-francouzsky-ještě

černá-husa-červená-manikúra-francouzština

černo-bílá-francouzská-manikúra-horká

Shellac-francouzská-manikúra-s-černými prvky

Hvězda-francouzská manikúra-bílá-vícebarevná

nail-art-francouzská-manikúra-s-květinami

Read more
Krása

Správná piercingová péče až do úplného uzdravení

piercing-blond-oči-obočí-horní ret

Poté, co máte piercing, je na vás, abyste se o něj postarali Pronikavý péče, tak správná hygiena a čištění rány, o které se starat. Získejte antibakteriální mýdlo, které by mělo být udržováno na neutrálním pH, a důkladně si jím umyjte ruce. Teprve poté byste měli piercing vyčistit peroxidem vodíku, fyziologickým roztokem nebo teplou, slanou vodou. V žádném případě nepoužívejte k čištění rány alkohol. Piercing čistěte alespoň dvakrát denně kvůli úniku lymfy během hojivé fáze. Ale nezapomeňte, že to závisí na oblasti, která byla propíchnuta. Věnujte proto velkou pozornost informacím o tom správném Pronikavý péče, které vám dá váš průbojník a striktně je dodržujte. Nekonejte podle své vlastní svobodné vůle, abyste se vyhnuli možným problémům a nepříjemným zánětům a infekcím.

Správná péče o piercing po piercingu

Jak víte, piercing by měl provádět profesionální piercer ve pečlivě vybraném studiu. Před piercingem nezapomeňte jíst. Na piercing musíte jít odpočatí a odpočatí. Léčení bude rychlejší, pokud se vyhnete alkoholu, cigaretám a práškům na spaní. Je důležité, abyste hledali toho pravého Pronikavý péče udržujte přísnou hygienu a nezapomeňte dodržovat a dodržovat pokyny piercera. Také je lepší, když se pokusíte piercing zbytečně nedráždit. Pokud je v ústní dutině, musí být Pronikavý péče po každém jídle opláchněte fyziologickým roztokem. U tohoto typu piercingu byste se měli vyvarovat orálního sexu a francouzského líbání, dokud se zcela nezhojí. Pokud je piercing na jiném místě, je dobré jej dvakrát nebo třikrát denně přesunout. S genitálním piercingem je pohlavní styk a jiné sexuální kontakty zakázány, dokud nejsou zcela uzdraveny.

Další informace o správné péči o piercing:

 • Nikdy se nedotýkejte piercingu špinavýma rukama. Jsou nositeli různých bakterií, které mohou způsobit závažné infekce.
 • Při koupání nebo sprchování byste měli dávat pozor, aby se vám na ránu nedostalo mýdlo nebo sprchový gel. To může vést k zánětu.
 • Na výměnu piercingu nespěchejte, ale počkejte, až se úplně zahojí.
 • I při sebemenším náznaku infekce byste se měli okamžitě poradit s odborníkem a řídit se jeho pokyny.

Hollywoodské hvězdy s diskrétním piercingem do uší

katy-perry-piercing-ušní kroužky-modré vlasy

Miley Cyrus má ráda heavy metalové prvky 

miley-cyrus-černobílý-foto-ušní kroužek

Mnoho modelů má elegantní piercing 

krásný model s pronikavou černou bílou

 

blondýnka-s-tváří-piercing-hudba

piercing-nos-rty-žena-smějící se-dlouhé vlasy

piercing-piece-on-the-hand-with-stones-šperky

prsten s krásným uchem-piercing-s-kameny

piercing do nosu-šperky-prsten-žena-s kloboukem

krásná žena s nosem-piercing-černé vlasy

piercing do nosu-velký prsten s drahokamy

Read more