Křoviny

Top 9 čisticích prostředků na obličej

Pleťové peelingy hrají zásadní roli při čištění pokožky tím, že likvidují odumřelé buňky a jiné vnější nečistoty. Někteří z nás jsou tak zapojeni do nejnovějších zvlhčovačů pokožky a krémů, které zapomínají na křoviny. Křoviny odlupují pokožku tím, že uvolňují znečišťující materiály, které ji mají tendenci poškozovat. Spolu s tím činí pokožku čistou a měkkou. Nelze tedy opomenout důležitost peelingů na obličej. Při nákupu exfoliátorů na kůži budete muset být velmi opatrní. Zde jsou některé z nejlepších obličejových křovin dostupných na trhu v tuto chvíli, které přijdou, nezpůsobí žádné poškození vaší pokožky.

Nejnovější peelingy na obličej v Indii:

1. Cosmedicine Medi-Morphosis Self-Adjusting Exfoliator:

peeling na obličej

Tento produkt stáhne póry a vyčistí pokožku zevnitř. Účinně exfoliuje pokožku a nedochází k nadměrnému odlupování. Tento produkt je také velmi populární mezi mnoha celebritovými stylisty. Pokud jste ochotni koupit nejlepší exfoliátor pro vaši pokožku, pak by to mohl být ten pravý pro vás.

2. NIVEA Total Face Cleanup:

peeling na obličej 2

Total Face Cleanup od NIVEA je v tuto chvíli jedním z nejdostupnějších a nejefektivnějších peelingů na trhu. Je vhodný pro normální i mastnou pleť a lze jej použít i na mytí obličeje. Produkt byl testován a prokázáno, že je prospěšný při odstraňování věkových značek.

3. Artistry Polishing Scrub:

peeling na obličej 3

Jedná se o pěnivý mycí prostředek na obličej, který je nabitý jojobovými korálky. Jojobové korálky pomáhají při odlupování odumřelých kožních buněk a zlepšují proces odlupování. Jedná se o jeden z nejlepších obličejových peelingů a mohou ho používat ženy všech typů pleti. Tento produkt přinesla společnost Amway a lze jej zakoupit téměř u všech distributorů po celém světě.

4. Sircuit Skin Sir Activ:

peeling na obličej 4

Sircuit Skin Sir Activ je jemný peeling na obličej a je vhodný pro všechny typy pleti. Kůže je zbavena oleje, odstraňuje všechny druhy nečistot a znečišťujících materiálů. Po použití tohoto produktu budete mít pocit, jako byste využili ošetření obličeje.

5. Denní čisticí peeling Astara:

Denní upřesnění Astara

Jedná se o jeden z nejlepších obličejových peelingů dostupných na trhu, protože vyhlazuje pokožku a dodává jí přirozenou dlouhotrvající záři. Každodenní používání tohoto drhnutí způsobí, že pokožka nebude zbavena všech možných úniků. Stručně řečeno, pokud hledáte exfoliační sadu, pak tento produkt nelze opomenout.

6. Bobbi Brown Leštící zrna na obličej:

peeling na obličej 6

Buffbi zrna na obličej Bobbi Brown je suchý peeling na obličej, který je velmi uživatelsky přívětivý. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte tento jemný produkt jako čisticí prostředek. Podle mnoha odborníků a stylistů tento výrobek nemůže nijak poškodit pokožku. Zatím je to jeden z nejlepších exfoliátorů pokožky, které kdy byly objeveny.

7. Olay Skin Smoothing Cream Scrub:

Olay vyhlazující krém na kůži

Jak už název napovídá, tento produkt vyhladí pokožku po každém použití. Olayův peeling na vyhlazení pokožky je velmi populární mezi ženami, zejména teenagery, protože dávají přednost jemné a přirozeně zářící pokožce. Díky krémové struktuře je vhodný k použití.

8. Juara Rice Facial Scrub:

peeling na obličej 8

Pokud hledáte pro svou podrážděnou pokožku odborné řešení, pak by to mohl být perfektní produkt pro vás. Je vyroben tak, aby jemně vsákl do pokožky a vyčistil ji zevnitř. Pleťový peeling Juara Rice je velmi jemný a účinný zároveň.

9. Exfoliační peeling Clinique:

peeling na obličej 9

Stručně řečeno, tento produkt se postará o vaši pokožku úplnou péčí kontrolou výpadků. Bude se zbavovat nečistot a zanechá pokožku hydratovanou.