Koupelna

Zajímavé designové nápady pro vaši moderní koupelnu

moderní vybavení koupelny

Rychlá změna trendu je pro design koupelny charakteristická koupel Design by měl obsahovat některé povinné prvky. V každém případě můžete kombinovat moderní a klasický styl, aby nakonec vznikl atraktivní interiér. Interiér by měl nejen krásně vypadat, měl by být praktický a pohodlný.

Moderní koupelna – nápady na design

purpurová vana-elegantní-koupelna

První věcí, na kterou je třeba dávat pozor, je velikost místnosti – pokud máte více volného prostoru, můžete zvýšit příjemný pocit přidáním vany a sprchy. Aby moderní koupelna mohou být použity rozumně, měly by být umístěny velmi opatrně.

Vanu lze instalovat uprostřed nebo poblíž okna. Sprcha by naopak měla být co nejkompaktnější a nejpraktičtější. Konečný cíl – vytvořit funkční, ergonomický a pohodlný prostor, kde můžete odpočívat.

Sprcha v koupelně

moderní koupelna s dešťovou sprchou

Barva hraje v koupel Design. Zkombinujte klasickou jednoduchou bílou barvu se zajímavými, výraznými barvami a nastavte akcenty s doplňky. Měkké, pastelové odstíny jsou velmi často oblíbenou volbou, protože dodávají harmonický vzhled. Můžete vybrat černou barvu pro vybranou komponentu.

Dlaždice v koupelně – agónie volby

zelený design koupelny

K tomu správné dlaždice koupelna výběr je skutečná výzva. Koneckonců jsou spojovacím prvkem v designu. V případě, že dáváte přednost jednobarevným dlaždicím, zvolte perleťově bílou, fialovou nebo zelenou v jemných odstínech. Dlaždice s geometrickými tvary se musí shodovat s ostatními prvky v koupelna vejít se. Pokud dáváte přednost malování stěn, zvolte opět teplou barevnou paletu. Osvětlení je velmi důležité – mělo by vypadat přirozeně. Vestavěné barevné osvětlení nad zrcadlem nastavuje akcenty a může sloužit jako dekorace.

moderní vestavěná vana v minimalistické koupelně

bílá vestavěná vana-malá koupelna

červené akcenty v koupelně

moderní-kulatá-vana-červená-koupelna

hnědé umyvadlo v koupelně

elegantní-hnědý-koupelnový design

moderní design stěn v koupelně

moderní dešťová sprcha kamenná zeď koupelna

Luxusní kulatá vana a dřevěná podlaha

Luxusní koupelna dřevěná podlaha