Koupelna

Vytvořte si malou koupelnu, která ušetří místo, díky těmto užitečným článkům

nápady do malé koupelny-tipy-zařizování-deco-prostorově úsporný nábytek

Pokud jde o zřizování malých koupelen, musíme si často dělat starosti. Tolik se toho musí přizpůsobit, ale zdá se, že prostor nestačí. V takových případech musíme hledat prostorově úsporná řešení a nábytek, který nám nabídne to, co nutně potřebujeme – dostatečný úložný prostor. Některé odpovídající články pro a malá koupelna rádi bychom vás s tím seznámili v tomto článku. Existuje mnoho modelů praktických, prostorově úsporných skříněk a polic na zeď.

Úzká koupelnová skříňka do malé koupelny

malá koupelna úzká koupelnová skříňka model bílá moderní

Tato praktická skříňka je postavena velmi úzce a lze ji použít k ukládání toaletního papíru, čisticích prostředků a dalších věcí. Je vyroben z bílého lakovaného MDF a lze jej dokonce umístit do úzkých výklenků bez ztráty úložného prostoru. Ideální kus nábytku do malé koupelny, kde je omezený prostor.

Zařiďte si malou koupelnu s nástěnnou skříňkou

malá koupelnová skříňka-úzké-zavěšení-nápad-úspora místa

Nástěnné skříňky, u nichž volná stěna slouží k vytvoření úložného prostoru, jsou stejně vhodné i do malé koupelny. Pokud je to stále úzké, jako tento model, můžete koupelnový nábytek báječně integrovat do malé místnosti. Můžete si vybrat dveře zavěšené vpravo nebo vlevo podle potřeby, abyste je přizpůsobili své koupelně. Objednávky zde.

Nápady na toaletu

malá koupelnová skříňka-police-záchodová stěna-efektivní-moderní styl

V prostoru nad cisternou toalety se otevírá volný prostor, který lze skvěle využít k zařizování. To může být velmi užitečné, zejména pro malou koupelnu. Závěsný nábytek je zde správnou volbou. Tento policový systém se například skládá ze dvou polic a uzamykatelné skříňky. Objednávky zde.

Kovová nástavba WC

malá koupelnová polička-kov-přes-skříň-WC-úložný prostor

Tato toaletní nástavba s chromovým vzhledem je levnější alternativou. Prostorově úsporná polička opět využívá prostor nad toaletou a je tímto způsobem velmi prostorově nenáročná. Nástavbu lze velmi rychle sestavit i začátečníky, protože není třeba vrtat. K dispozici je kus nábytku pro malou koupelnu.

Kompaktní stolička

malá koupelnová židle-pohodlí-koupelnový-nábytek-nápad

Stolička může být užitečná nejen pro starší lidi. Děti jej mohou také použít ke snadnějšímu dosažení umyvadla. Z tohoto důvodu byste jej měli zvážit i pro malou koupelnu. Díky své kompaktní velikosti lze tento model uložit pod umyvadlo za předpokladu, že zde není žádná skříňka. K dispozici zde.

Praktické plánování koupelny pro malou koupelnu – malá umyvadlová skříňka

malá koupelna-malý-prostor-nábytek-umyvadlo-WC-hosté

Pokud není dostatek místa ani pro větší umyvadlo, je model, jako je tento, s připojenou skříňkou skvělou alternativou. Skříň je úzká a ve stísněných prostorách zabírá minimum místa. Skříň je vhodná nejen do malé koupelny, ale také do kompaktních toalet pro hosty. Mycí skříňku můžete zakoupit zde.

Police do koupelny

malá koupelna-úložný prostor-žebřík-police-bílé-ručníky-úspora místa

Tato polička je také prostorově nenáročná a zaujme také svým zajímavým vzhledem. Police vypadá jako žebřík opřený o zeď. V důsledku toho se tři police směrem dolů stále více rozšiřují. Stojící police pro malou koupelnu je vyrobena z MDF a je zde k dispozici v bílé, červené, černé a modré barvě.

Držák na ručník na zeď

malý-koupelnový-držák na ručník-stěna-prostorově úsporný-vana-parkety

I přes nedostatek místa samozřejmě potřebujete také způsob, jak zavěsit vlhké ručníky, aby mohly rychle uschnout. Pokud není radiátor do koupelny, je nutné použít stojan, který opět zabere cenný prostor. Místo toho použijte tento model na zeď, která má dokonce dvě police. K dispozici zde.

Nástěnné police jako nápady do koupelny pro malou koupelnu

malá-koupelna-nerez-police-schody-lepidlo-zeď

Můžete přidat takovou schůdkovou polici nad vanu nebo ve sprše. Nezabírá mnoho místa a díky krokovému designu je obzvláště zajímavý. Je ideální pro skladování mýdla, šamponů a houbiček. Police je vyrobena z nerezové oceli a je připevněna ke stěně lepidlem. Poličku do malé koupelny si objednejte zde.

Použijte stěnu sprchy

malé-koupelnové-sprchové-nástěnné-závěsné-koše-kovové-snadno sestavitelné

Alternativně můžete použít polici, kterou zavěsíte na stěnu sprchy. To je výhoda, pokud dáváte přednost tomu, aby byly stěny čisté. A sprchová stěna je tam velmi vítaná. Police je jednoduše zavěšena. Není třeba lepit ani vrtat. Nápad na design koupelny pro malou koupelnu si můžete objednat zde.

Navrhněte malou koupelnu s poličkou do rohu

malý-koupelnový-teleskopický-policový-rohový-sprchový-vana-vana-břitva-šampon-sprchový gel

Roh ve sprše je také často dobrým místem pro poličky pro zřízení malé koupelny. Modely, které jsou tam připevněny, nejsou ani v těsných prostorách příliš otravné. Teleskopická police je k dispozici v různých velikostech a nabízí úložný prostor pro širokou škálu produktů, včetně jednorázového holicího strojku. Police se čtyřmi koši je vyrobena z nerezové oceli s antikorozním povlakem. K dispozici zde.

Skříň do pračky

malá-koupelna-vysoká-skříňka-pračka-praktické-nábytek-umyvadlo

Někdy je koupelna skutečně dostatečně velká, ale je zúžena různými věcmi, jako je pračka. Pokud nemůžete pračku dostat z koupelny, vymyslete něco praktického. Vysoké skříně, které opět využívají prostor na zdi, se dobře hodí. Pohodlně uložte čisticí prostředky a čisticí prostředky objednáním skříňky do malé koupelny zde.

Skříň a koš na prádlo v jednom

malá-koupelnová-mycí-koš-koupelnová-skříňka-botník-skříňka-praktická-bílá-dřevo

Malá koupelna často nenabízí dostatek prostoru pro uložení skříní a koše na prádlo. V tomto případě je lepší volbou kombinace obojího. Tato komoda, která je ve skutečnosti skříňkou na boty, je perfektní variantou. Zásuvka v horní části může ukládat ručníky nebo jiné předměty, zatímco sklopná skříňka je vhodná pro sběr prádla. Skříň kupte zde.

Police s košem na prádlo

malá-koupelna-žebřík-police-mycí-košík-pytel-textil-vůně-olej-dekorace

Podobně to vypadá s touto poličkou. Myšlenka malé koupelny se skládá z police ve stylu žebříku s odnímatelným košem na prádlo visícím na dolním konci. Polička je vyrobena z robustního dřeva, které je ideální do koupelny. Pokud byste si chtěli polici žebříku koupit, můžete si ji objednat zde.

Koupelnový nábytek pro malou koupelnu – otevřená police

malá-koupelnová-bambusová-dřevěná-polička-koupelnové-vybavení-inspirace

Tato hezká police nám také připadá praktická a prostorově nenáročná. Výhodou otevřených polic je, že je můžete vybavit jakýmikoli úložnými boxy pro uložení věcí, které nechcete, aby vás někdo viděl, nebo jednoduše pro získání malé koupelny s upravenějším vzhledem. Police je vyrobena z bambusu a lze ji objednat zde.

Kosmetický organizér

malý-koupelnový-kosmetický-organizér-malý-skříňový-komoda-bílý

Existuje mnoho nápadů na malou koupelnu. Tento kosmetický organizér je malý a kompaktní, ale opravdu užitečný. Pokud máte na marnivosti ještě místo, určitě byste to měli zvážit, protože takto máte na dosah ruky veškerou kosmetiku, kterou používáte v běžném životě. Organizér se skládá ze čtyř zásuvek, každá hluboká 7 cm. K dispozici zde.

Úložný prostor pro vanu

malý-koupelna-umyvadlo-stůl-čtení-relaxační-úložný-prostor-design koupelny

Zlobí vás vana, protože zabírá jen zbytečný prostor a cenný prostor pro nábytek? Nemusíš! I tam můžete rychle vytvořit praktický úložný prostor pro malou koupelnu. K tomuto účelu můžete využít takzvané vanové stoly, které lze jednoduše umístit na vanu a libovolně s nimi pohybovat. Šampon nelze vypnout. Knihu lze také pohodlně číst ve vaně nebo si můžete naplánovat romantické večerní koupání se šampaňským pro dva. Objednávky zde.