Koupelna

Výběr správného zrcadla do koupelny – tipy a praktické nápady do koupelny

moderní koupelna obdélníkové koupelnové zrcadlo kulaté zrcadlové světlo

Součástí umyvadla, sprchy a toalety je v základním vybavení koupelny také zrcadlo. Koupelnové zrcadlo je užitečné nejen v každodenní rutině krásy, ale slouží také jako dekorativní prvek v místnosti. Díky velkým zrcadlům bude koupelna vypadat větší a pokud je správné osvětlení, bude také jasnější. Vzhledem k tomu, že výběr koupelnových zrcadel je velmi rozsáhlý, je snadné o nich ztratit přehled. Proto jsme v tomto článku shromáždili několik praktických tipů a nápadů, které vám pomohou najít správné zrcadlo do koupelny pro vaše potřeby.

Zrcadlo je v koupelně nutností

Vyčistěte si zuby na straně zrcadla v koupelně pomocí LED osvětlení

Ať už je to čištění zubů, holení, úprava vlasů nebo péče o obličej – koupelnové zrcadlo se stalo nepostradatelnou součástí našeho každodenního života. Dobré koupelnové zrcadlo by mělo být vhodné pro oblasti s vysokou vlhkostí a odpovídat designu koupelny. Při výběru tvaru zrcadla hraje důležitou roli také váš vlastní vkus. Ať už je obdélníkový, oválný, kulatý nebo v neobvyklém tvaru, design koupelnového zrcadla si zvolíte sami.

Koupelnové zrcadlo s osvětlením

Zařizování koupelny Koupelnové zrcadlo s okolním osvětlením

Zrcadla nám přesně ukazují, jak vypadáme – za předpokladu správného osvětlení. V zásadě existují dvě možnosti dobrého osvětlení zrcadla v koupelně: Buď si koupíte koupelnové zrcadlo, které je vybaveno integrovaným osvětlením, nebo zkombinujete normální zrcadlo s některými vnějšími světly.

osvětlení v koupelně zrcadlo zapuštěná místa

Pokud jste se rozhodli pro koupelnové zrcadlo bez osvětlení, pak musíte dbát na dobré osvětlení místnosti. Zapuštěná místa se v moderních koupelnách používají stále častěji, protože osvětlují celou místnost shora bez stínů. Pokud stropní osvětlení není dostačující, můžete jako doplňkové osvětlení zvolit několik nástěnných světel nebo speciální zrcadlové světlo.

moderní design koupelny modré dlaždice osvětlení koupelnového zrcadla

Bylo by mnohem jednodušší a elegantnější koupit si zrcadlo do koupelny s integrovaným osvětlením. Jedná se o podsvícení, které je nejen praktické, ale také vypadá velmi dekorativně. Ať už se líčíte nebo holíte, LED technologie poskytuje dostatek světla pro všechny situace. Světlo může obíhat po celém zrcadle, nebo ho lze polohovat pouze po stranách. V následujících situacích Vaše zrcadlo do koupelny s LED osvětlením dokonale se hodí do koupelny, můžete také zvážit řešení na míru.

Vyhřívaná zrcátka pro větší pohodlí

tipy pro možnosti ohřevu zrcadla do koupelny

I když máte sprchový kout, je běžné, že se zrcadlo v koupelně po sprchování zamlží. Samozřejmě můžete jednoduše setřít vlhkost ze skleněného povrchu hadříkem, ale to nefunguje vždy tak dobře a může zanechat skvrny. Chcete -li problém trvale vyřešit, děláte správnou volbu s vyhříváním zrcátek. Vyhřívané zrcátko se po sprchování již nespařuje a umožňuje vám tak mít vždy jasný výhled.

Existují dva způsoby, jak jeden získat Tepelné koupelnové zrcadlo. Můžete buď dodatečně vybavit zrcadlovou vyhřívací fólii, nebo se rozhodnout pro zrcadlo s infračerveným vyhříváním. Druhá varianta je dražší, ale znamená to, že odpadá přídavné topení v koupelně.

Praktické doplňkové vybavení koupelnového zrcadla

zrcadlo do koupelny doplňkové vybavení malé zrcátko na líčení

Pro optimální pohodlí v koupelně lze zrcadlo do koupelny kombinovat s dalším příslušenstvím jako doplňkové vybavení. Tímto způsobem můžete zařízení přizpůsobit svým individuálním potřebám. Pokud například provádíte každodenní rutinu krásy v koupelně, malé zvětšovací zrcátko by bylo opravdu užitečné. Může být instalován poblíž velkého zrcadla a nezabírá téměř žádné místo.

další vybavení koupelnový vypínač zrcadlová zásuvka

V koupelně často nejsou k dispozici žádné nebo příliš málo zásuvek. Někdy ale potřebujete zásuvku v oblasti mytí, abyste mohli zapnout elektrický zubní kartáček nebo jiné zařízení. V tomto okamžiku zrcadla s elektrickými zásuvkami nabízejí chytré řešení pro koupelnu. Pro větší bezpečnost by však zásuvky v koupelně měly mít vhodnou ochranu proti stříkající vodě.