Koupelna

Tapeta do koupelny – 20 nádherných modelů od Wall & Decò

koupelnová tapeta černobílá geometrická mozaika vypadá křížem krážem

Pokud si myslíte, že tapety do koupelny jsou nevhodné kvůli vysoké vlhkosti, opravdu se nemýlíte. Dnes vám však poskytujeme fantastické designy pro Tapeta do koupelny se kterým to již není problém. Pokud tedy místo tradičních dlaždic raději zkoušíte něco nového, nyní k tomu máte příležitost.

Tapeta do koupelny „Mystický sen“

tapeta koupelna mystický sen květiny vzor růžová modrá fialová ombre

Tapeta do koupelny Wet System by Wall&decò S.r.l. má skvělou dekorativní funkci, zvláštním způsobem zvýrazní zeď ve vaší koupelně a zároveň je odolný proti vlhkosti. Pro tapety je k dispozici široká škála designů, které si můžete vybrat v závislosti na stylu interiéru a výběru barvy nábytku a vybavení. Sestavili jsme různé modely pro koupelnový tapetový mokrý systém, abyste si mohli hned vybrat tu správnou variantu.

Tapeta do koupelny “Aloha”

koupelna tapeta aloha model barevné květiny černé bílé lidské motýli

Tapeta do koupelny Aloha má atraktivní květinový vzor, ​​díky kterému bude vaše koupelna působit exoticky a romanticky zároveň. Barevné květinové motivy jsou na šedém pozadí a jsou obzvláště účinné. Květinový design však lze zvolit také černobíle, přičemž barevný kontrast představují pouze motýli.

Barevný řetěz

tapeta koupelna exotický barevný zeď listy motivy barevný řetěz

Tento design tapety je stejně barevný. Skládá se z různých motivů listů, z nichž některé jsou navrženy v bílé a jiné v barvě. Pozadí je k dispozici buď v šedé nebo modré barvě. Hledáte moderní a barevnou tapetu do koupelny, pak je tato varianta rozhodně dokonalá.

Miami zima

tapeta koupelna palmy déšť motiv Miami design černá bílá světle modrá

Tato tapeta do koupelny vypadá stejně exoticky. Svým designem připomíná deštivý den uprostřed palemové krajiny. Motiv palmy lze zvolit černobíle a dokonce může ozdobit vlhkou oblast vaší kuchyně.

Medúzy

tapeta koupelna zlatá stříbrná stěna dekorace medusae hadi květinový

Není pravděpodobně žádným tajemstvím, proč tapeta do koupelny dostala tento název. Původní motivy, které se vine jako had, silně připomínají Medúzu. Provedení je k dispozici ve variantě teplých barev, stejně jako v šedé variantě.

Tapeta do koupelny – útěk

tapeta koupelna tropická ptačí klec barevné květiny exotický útěk

Při pohledu na tuto tapetu do koupelny se mi vybaví slovo „svoboda“. Barevní, exotičtí ptáci uniknou z klece a ozdobí tuto úžasnou tapetu. Ptáci sami jsou částečně z květin, a proto vypadají obzvláště romanticky. Výrazné barvy jsou obzvláště dobře vyjádřeny jemným pozadím, které je opět k dispozici v teplém a studeném odstínu.

Slečna Marplová

tapeta koupelna květiny růžové zelené pruhy ozdobené vinobraní slečna marplová

Tato tapeta do koupelny je obzvláště květinová. Kromě mnoha ozdob jsou tu i velké květiny, které jsou k dispozici v růžové a zelené barvě. Tyrkysové pruhy tvoří další zajímavý akcent.

Kapky oceánu

tapeta koupelna akvarel námořní rybí skvrny tyrkysově modré oceánské kapky

Vzhled akvarelu je v mnoha oblastech velmi oblíbený pro interiér. Proč ne i do koupelny? S tímto designem je zde napodoben oceán. A dokonce i malé ryby plavou podél tapety v koupelně a přidávají na designu. U tohoto modelu si vyberte mezi modrou a tyrkysovou barvou.

Shoko

tapeta koupelnové větve akvarel béžová šedá shoko model mokrý systém

Akvarelový design najdete také v této koupelnové tapetě. Je však prezentován jemněji a ve formě větví a listů a představuje přízvuk na béžové nebo šedé tapetě.

Benzín

tapeta koupelna benzínová modrá tyrkysová akvarel vzhled mramoru

Opět máte na výběr mezi modrou a tyrkysovou. Takzvaná benzínová tapeta do koupelny napodobuje rozmazané a tekoucí akvarely na papíře. Vzniká tak vzhled, který připomíná mramor. Použijte je k vytvoření speciálního poutače v koupelně.

Technické trubice

tapety koupelna modrá béžová potrubí průmyslové trubky tech

Tato tapeta do koupelny je skvělým nápadem pro všechny milovníky industriálního stylu. Nyní můžete získat vzhled kovových trubek na zdi také v náčrtu. Ať už v béžové nebo modré barvě, tapeta je mimořádně originální.

Taneční závěsy

koupelna tapety taneční závěsy design šedé závěsy imitace

Chybí vám okno v koupelně? Na tom nezáleží, protože útulnou atmosféru závěsů můžete stále vnést do koupelny. Tato tapeta do koupelny napodobuje přesně tento bytový doplněk.

Nouveau tapeta do koupelny

tapeta koupelna sklo imitace matný kov přízvuk zlatá stříbrná nouveau

S touto originální koupelnovou tapetou získáte úspěšnou imitaci matného skla. Design vypadá neuvěřitelně reálně a je nádherně vhodný pro zdobení stěn koupelny. Akcenty imitující kov jsou k dispozici ve zlaté a stříbrné barvě.

Křišťálová voda

koupelna tapeta šedá omšelé krystaly design krystalová voda elegantní

S touto tapetou do koupelny můžete vytvořit ošumělý design. Ukazuje pěkné krystaly, které se tvoří voda, když se změní na led. Ty jsou také mírně opotřebované, což vytváří zmíněný ošuntělý vzhled. Vyberte tapetu ve světlém nebo tmavším odstínu šedé.

Arktický vítr

tapeta koupelna modrá béžová stěna design arktická větrná vana

Opět máte na výběr mezi modrou a béžovou. Tapeta do koupelny je perfektní, pokud máte rádi originální design. Použijte jej k vytvoření koupelny jakéhokoli stylu.

Fregio

koupelna tapeta černá a bílá fregio elegantní vintage nápad

Ať už v černé nebo bílé, tato tapeta do koupelny vypadá extrémně elegantně. Vneste do moderního interiéru vintage akcent a dodejte místnosti určitou historickou atmosféru.

Vrstvení

tapeta koupelna geometrický vinobraní ozdoby bílá zelená modrá vrstvení

Geometrické motivy jsou kombinovány s romantickými a vytvářejí tento efektivní design tapety do koupelny. Model je k dispozici ve třech verzích. Na jedné straně jednodušší verze celá v bílém. Ozdobné motivy lze navíc vybrat ve světle modrém i zeleném odstínu.

Fagales

tapeta koupelna strom moderní zeď nápad les černá bílá šedá 3d fagales

Přeneste les do koupelny v podobě moderního designu. Tapeta do koupelny má 3D vzhled, na kterém jsou znázorněny abstraktní kmeny stromů. Bílé stromy lze zvolit i v černé variantě.

Tapeta do koupelny “Kaleido”

tapeta motivy koupelnové hvězdy šedá bílá subtilní kaleido mycí konzole moderní

Hvězdná obloha uprostřed místnosti? To je možné s touto tapetou do koupelny. Ať už v tmavě šedé nebo subtilní bílé verzi, s tímto modelem získáte atraktivní nástěnnou dekoraci, se kterou můžete v moderním interiéru přidat trochu romantiky.

Navrhl stěna&Decò.