Koupelna

Stylové umyvadlo ze skla – vysoce lesklý vzhled v koupelně

Umyvadlo ze skla - stylové designové nerezové koupelnové armatury

A Skleněné umyvadlo dává koupelně okouzlující vzhled. Představujeme vám novou kolekci značky Vitaform, která představuje úspěšnou kombinaci osobitého smyslu pro styl a modernu. Stylové designy přesvědčí jednoduchou konstrukcí a vysoce lesklým povrchem.

Skleněná umyvadla dodávají koupelně osobitost

skleněné umyvadlo -koupelnové armatury z nerezové oceli vysoce kvalitní designový koupelnový nábytek

Že Skleněné umyvadlo z Vitraform dává interiéru elegantní vzhled. Jednoduchá obdélníková konstrukce zdůrazňuje lesklý povrch. Dřezy jsou vyrobeny ze dvou vrstev skla o tloušťce 10 mm, což zaručuje jejich odolnost. Každý design je nabízen v různých rozměrech – k dispozici jsou panely široké 50 cm až 123 cm. Mnohostranná řada produktů a produktů na míru zajišťuje, že si každý najde to, co mu vyhovuje. Široká škála více než 12 barev odhaluje další možnosti designu. Díky vysoce leštěným povrchům a zaobleným hranám působí design elegantně. Umyvadla lze kombinovat s dřevěnou základní jednotkou – i zde si můžete vybrat mezi několika modely. Bez ohledu na to, jakou kombinaci si vyberete – každý design je vytvořen s citem pro styl a smyslem pro detail.

Skleněné umyvadlo – stylový doplněk do koupelny

nápady na design skleněného dřezu koupelnové armatury z nerezové oceli

Obdélníkový design byl uveden na trh v roce 1989. Těšilo se na velkou popularitu. Jeho popularita za ta léta jen vzrostla – a to je to, co se počítá Skleněné umyvadlo Obdélníkový mezi klasikou v koupelnovém designu. Nedávno byla představena nejnovější verze modelu – jedinečný smysl pro styl Vitraformu byl spojen s precizní funkčností a novými výrobními postupy. Konečný výsledek je působivý – umyvadlo vyzařuje nadčasovou eleganci a hodí se ke každému stylu.

Společnost Vitraform byla založena v Coloradu v USA a nyní se stala ochrannou známkou vysoce kvalitních a luxusních designů umyvadel pro hotely, restaurace a soukromé domy..

Umyvadlo z barevného skla – zlatý odstín

moderní umyvadlo sklo zlatý povrch černá marnost nóbl armatury

Pěkná imitace kovového dřezu se stopami zpracování

Lesklý dřez zlaté barvy sklo finský koupelnový nábytek

Skleněné umyvadlo – k dispozici je 12 barev

Skleněný dřez vysoce kvalitní designové kousky zlaté finské

Vysoce kvalitní provedení umyvadel od společnosti Vitraform

umyvadlo z čirého skla nerezový faucet moderní design