Koupelna

Oceněný koupelnový nábytek s modulární strukturou – design K.i.d

Umyvadlo projekt koupelny design nábytek-lepidlo zelené akcenty eben

Průkopnický design s názvem „Bílý dům“ od designérů Sertac Ersayin, Ozgur Alp, Fatih Mintas, Gozde Tufekci Mercan získal Platinum A ‘Design Award za Koupelnový nábytek a design sanitárních výrobků soutěže A Design Award. Design koupelnového nábytku s modulární strukturou, který dosáhl vysoké úrovně dokonalosti, zvítězil nad silnou konkurencí.

Design koupelnového nábytku vychází z minimalistického konceptu

Vybavení koupelen-modulární design nábytku, bílý geometricky čirý skříňový systém

Projekt „Kale Design and Innovation“ nebo K.I.d. je výsledkem podrobného plánování a implementace kreativních nápadů. „Bílý dům“ vychází z minimalistického konceptu a nabízí chytré řešení zařizování příslušného prostoru. Modulární Koupelnový nábytek nabízejí extrémní flexibilitu a zaručují požadovanou svobodu designu. Hodí se tedy do široké škály životních situací – bez jakéhokoli nároku na konkrétní velikost místnosti. Série obsahuje 6 různých malých, velkých a čtvercových modulů s obdélníkovým obrysem.

Estetický koupelnový nábytek založený na minimalismu

Umyvadlo Bílý dům Puristická koupelna Kale Design Oceněný projekt

Koupelnové zařízení K.i.d se vyznačuje barevnými a světelnými akcenty. Moduly jsou navrženy s vysokými nároky na ergonomii a funkčnost. Dostaly minimalistický nádech. Současný projekt „Bílý dům“ by měl odpovídat modernímu stylu bydlení, a proto byl vyvinut k dokonalosti. Jeho bílý vzhled zprostředkovává pocit vizuální lehkosti. Pokud chcete této koupelně dodat osobní nádech, jsou možné různé barevné kombinace.

Zvýraznění v koupelně

Koupelnové zásuvky-úložná skříňka-zrcadlo funkce umyvadlo

Ve svých návrzích, nohat K.i.d skvělá hodnota z hlediska funkčnosti, ergonomie, inovací, uživatelské přívětivosti, hravých detailů a technologie, aby bylo možné nabídnout uživatelský komfort na nejvyšší úrovni. Puristická čistota byla kombinována s teplým ebenem, který má silný vliv na atmosféru místnosti. Koupelna vypadá čistá, střízlivá a chladná a zároveň útulná a svěží. Hi-tech zrcátko má detektor pohybu, integrované LED světlo a nabízí ochranu před kondenzací a zamlžováním.

Moderní koupelnové vybavení se silnými akcenty

Koupelnová obkladová zeď, mozaika, závěsný design Kale

 přes „Cenu za design

Zaměření koupelnového nábytku – tipy na design, styly a trendy